25
  • Lacika 79
    #25
    Végre már Te is beleszóltál a dolgokba. Nem ismersz, de előszeretettel olvasgattam azokat a topicokat, amikben a te írásaid, vélemányeid, hozzászólásaid találhatók. Nem nyalizni akarok, félre ne értsd, csak úgy néz ki, értesz a témához. :-)
  • Sub
    #21
    Addigra a Skynet úgyis elszabadul...
    Max a gépek döglenek meg az meg má mindegy lesz nekünk :)))))
  • WiLDoR
    #17
    nem csak mi, hanem az elkövetkezendő két-három civilizáció is kiirta addigra saját magát mire ez bekövetkezik.
    vagy addigra mire ez bekövetkezik az emberiség - ha netán megéri - már rég nem homo sapiens lesz, hanem homo superior vagy valami még fejlettebb szinten létező életforma.
  • rolika
    #16
    mi a tévedés?
    úgy vélem, az egymilliárd fényév nyugodtan sorolható a "jó messze van"-kategóriába :)
  • Cat #13
    megfordítanám: az utóbbi két évtizedben kiküldött tucatnyi űrszonda olyan jó minőségű felvételeket küldött, hogy már nincs értelme távcsővel nézegetni
  • NF
    #10
    Mit foglalkozunk mi ilyen távoli dolgokkal előbb a saját naprendszerünket kéne megismernünk!
  • Darth Sith
    #6
    a környéken mi vagyunka nagy csávók, és mi zabálunk. :) reméemmnbem rpül erre vmi nagyobb galaxis. bár ha ide kerül akkor, azt sztem én már nm érem meg.. :D
  • SpotLamp
    #5
    Mire ez bekövetkezne mi kiírtjuk itt magunkat a földön :))
  • ÁjjLe BoBBi
    #4
    hát az ilyen galaxisok hálisten jó messze vannak.
  • Sub
    #3
    Ez akkor lesz fasza ha minket falatoz be egy 10-szer nagyobb galaxis...
  • Csatti
    #2
    És mennyi ideig tart mindez?
  • Dragoner
    #1
    Érdekes...