215
Trója - A film
  • T Berci
    #215
    Dudja valaki, hogy torrentel honnan tudom letölteni??
  • Serpa
    #214
    most megy a retken ...
  • littleNorbi
    #213
    az kár
  • littleNorbi
    #212
    nekem is tetszett...
  • artschi
    #211
    meg az az alatt szóló dobok... na, az kiba' durva, nagyon hangulatos!
  • flashX
    #210
    Szerintem jó film
  • Bucser
    #209
    JA amilyen vlójában is volt... Paris gyáva volt és nyálas:) Én Odusszeuszt láttam volna többet a filmben szívesen... JA meg a harc a dárdákkal baromi jó volt amit Hector és Achilleus nyomott Trója kapujában.. az ütős volt.....
  • Seth
    #208
    Semmikor. A tv-ben láttad mi? Az csak egy fake fénykép volt ami bejárta a netet,ezek a hülyék meg azt hitték igazi. Pitt mögött volt már ufo meg csillagromboló is....:)
  • littleNorbi
    #207
    Tudja valaki, hogy hanyadik percben van a repülős baki ?
  • Seth
    #206
    Hát nagyon nyálas és gyáva az biztos
    Amúgy a múlt héten láttam....nekem végülis tetszett.
    Főleg az hogy sose tudtam hogy kinek is szorítsak...mindkét oldal szimpi volt
  • RangeR
    #205
    Paris herceg miatt utálom a filmet...
  • doncarlos
    #204
    sziasztok! nemtodja vki hogy a dvd-n ki brad pitt magyar hangja? Thanx!
  • Camie
    #203
    Imádom a filmet! Paris the prince of Troy akedvencem! Orlando Bloom eccerűen szuper!
  • Bandew
    #202
    Igen, mint ahogy azt is, hogy Akhilleusznak beszélő lovai vannak, na és az hol volt?
    Szal érted. Tisztázzák már velünk, hogy mi van benne a filmben. :-)
  • wizy
    #201
    egyetlen rossz volt a filmben, hogy tudtam, hogy hogyan lesz vége:-))

    SPOILER

    mikor Akhilleusz unokatesoja vagy kije kiáll harcolni Akhilleusz páncéljában, és megolik, akkor tudtam ugye, hogy nem lehet akhilleusz, mert azt csak a sarkánál lehet megölni:-)))))))))
  • winnie
    #200
    de hiszen ez mindenki tudja, nem?:)
  • Bandew
    #199
    Az igaz. Pl szó se volt róla, hogy Akhilleusz csak a sarkánál sebezhető, így hülyén jött ki, hogy lábon lőtték a legnagyobb harcost, amitől teljesen befuccsolt, míg Ajax mindenhonnan kiszedte magából a nyilakat. :-D
  • Tikal #198
    a gond az volt hogy a forgatokonyv iro/rendezo nem tudta eldonteni hogy történelmi vagy mitologiai filmet csináljon és igy lett ez a limonádé film....
  • Bandew
    #197
    Ok egyes színészek tényleg nagyon gázul nyomták. :-D
  • Bandew
    #196
    Szvsz adaptációnak teljesen jó volt a film.
  • Sephi
    #195
    Ez kamu.
  • Tikal #194
    a szinészekl jok voltak? röhej... amatör béna rendezés és párbeszédek :DD
    első jelenet után kapartam a széket....
  • wizy
    #193
    na tegnap megnéztem moziban, feliratosan.... élmény volt, mert fehér betukkel volt feliratozva, és nem mindig láttuk a betűket a homok miatt:-))))
    nekem alapjában véve tetszett, persze az tényleg nem jott le, hogy 10 évig tartott... szinészek általánosan jok voltak, nem volt veluk kulonosebb bajom:-)))
  • Shaman
    #192
    A Trójai Farepülő:

  • Jano
    #191
    Zimmer Ferinek?
  • Robbb
    #190
    Zimmer bátyónak kellett volna csinálni a muzsikot,ő vágja ezt a témát.
  • asdasdasd
    #189
    Azert orulok, hogy nem Iliasz neven futott, mert az szomoru lett volna.
  • Sephi
    #188
    Ha' szarnak nem szar egyszer meg lehet nezni de kiabrandito :) Habar ugye meg nem letezik rendes konyv avagy ebben az esetben eposz adaptacio szal...
  • Bandew
    #187
    Elvagyól tévedve öcsibogyó!
  • ranGer2
    #186
    KI mondta hogy szar?
  • magus
    #185
    ha nem vesszuk hogy elmeletileg a sztorinak nem ennek kellett volna lennie akkor nem tudom miert van itt, hogy egy vki leirta hogy nem tetszik a film, es most mindenki jon, hogy huuu tenyleg, nekem se tetszik, egy kalap szar...

    Szineszek jok benne, kiveve Orlando Bloomot, akinek a tekintete uresnek tunt szamomra. Brad Pitt, Eric Bana, es Hector és Paris apja, sajna nemtom a nevet, azt a szerepet amit rajuk osztottak nagyon jol jatszottak el. (Eric Bana nem tom honnan szedte ezt amugy, mert hogy nem a HUlkbol az biztos...)

    Látvánnyal vannak gondok, néha bejátszik hogy cg, de a monumentális csatajelenetek, a sok statiszta, diszlet, kosztum ( amit meg is csinaltak, nem mind cg), mind jo hatast kelt. Jo, nem egy Ben Hur, vagy egy Spartacus, ahol mesterien oldották meg, de nem is ugy tervezték a filmet, és azt akorszakot már NEM lehet feleleveniteni.

    A sztori hat igen, de onalloan megallna a helyet. Oke, meggyalaztak a görögöket, ez varhato volt, ha egy hulye amerikai vagy nemet vagy mittomen kezebe kerul a rendezes joga, varhato volt, hogy fingja nincs az egeszrol.

    Aprosagok, hat, vannak benne bakik, ez sajnos igy van. De a kritikak is kihagytak pl hogy a Spártai férfiaknak 1 felesége és 1 férje volt, mivel a biszexualitas teljesen hétköznapi volt. ha mar a szurkalodasoknal tartunk.

    A zene az ugy ahogy van el lett baszva, az nagyon gaz.

    A film, nézhető, már csak a színészek, és a csaták miatt. csak ugy leirtam, most, hogy mindenki nyaladzik hogy szar a film.
  • ranGer2
    #184
    Jah ilyenekre gondoltam én is.. MEg mikor valamelyik sokadik csatánál Hektor és Ahile unokatesója a csata kellős közepén elkezd harcolni hirtelen az összes többi katona abba hagyja a harcot ésnyugisan elkezd szurkolni nekik.. nem nagyon érdekli a harc őket aztán meg mint az ovisok akik elvesztették az üveggolyójukat az utcán: "nah menyjünk vissza a hajókhoz!
  • Sephi
    #183
    Rohelyes reszel? Na akkor lassuk :)

    Ahile elsosorban buzi volt , alacsony es sotet boru. Patrocles az o rigyoja volt es mesze nem a unokatestvere. Agamemnon csodalatosan hasonlit Fidel Castrora es non=stop olyan ideges mintha vesztett volna a Lotto-n.

    A Olimpuszi balherol es a istenek csoportositasarol szo nem volt. Egy szot nem szol arrol hogy Troja tamadasa kilenc evig tartott es nem par hetig :) Lads pl Hector gyermeket aki kb fel kilot hizik a tamadasok allat :))
    A csatanmezokon ugy folyik a ver mint egy foghuzas utan es mesze nem ugy mint egy meszarlasnal.

    Attol fuggetlenul hogy Homer azt meseli hogy 50000 gorog harcos volt , a filmben 500000-et latunk... tehat az egyetlen helytalo magyarazat az hogy a gorogok elhivtak a rokonaikat es a szomszedjaikat is csatazni.

    Ja Paris-rol inkabb nem is irok.
  • ranGer2
    #182
    mozst akko mi va'?
  • ranGer2
    #181
    Ma néztem meg! :) vannak röhelyes részek.. :)
  • Punkerwork
    #180
    DC++ vagy warez oldalak
  • martonis
    #179
    Le akarom tölteni emberek, honnan tudom?
  • Bandew
    #178
    Ecsém ez tiszta röhej! Visszanéztem a Trója előzeteseit, és azt kell hogy mondjam, ezerszer jobb a zene, mint magában a filmben!
    Nem értem, hogy lehet ilyet elkövetni. Ha a filmben is olyan jók lettek volna a zenék, mint a bemutatókban, a film sokkal jobb lett volna.
    Na mindegy azért így is jó, de a zene sajna sokat ront.
  • traXion
    #177
    Szerintem tök fasza film volt, jók votlak a harcjelenetek is. Összeségében, ajánlom mindenkinek! :D
  • I.C.ram
    #176
    Hajókat is találnak a vaskorszakból. A fa elrohad, de a lenyomata megmarad, és az megkövesedik.