71
Te milyen szemétséget tapasztaltál?
  • FtranX
    #71
    Ez nagyon igaz!
    Én ezt a műsort úgy csináltam volna, hogy vittem volna magammal egy csomó havert meg jó csajt, oszt minden kocsmát, szórakozóhelyet végigjártunk volna pár nap alatt. Aztán meg levontuk volna a következtetést hogy érdemes volt-e a TV2 pénzén Tahitin bulizni vagy sem?

    Viccet félretéve egy emberközelibb műsor Tahitiről sokkal jobban bejönne. (lsd. Totalcar vs. szar autósmagazinok) Egy szórakoztató műsorban NEM a szerencsétlen béna testvérekre, meg a szegegény gyenge hasfallal született csajszira vagyok kíváncsi!! Mit várnak? sajnáljam őket?
  • Tikal #70
    Frei is bárgyuuuu lett, magyarázza tegnap is hogy milyen szép tahiti meg miegymás de az operatőrének olyan szar a kamerája hogy látom frei homlokán ahogy csillog a zsir, plusz minden fény vakit, hát kurvára nem tudta visszaadni tahiti szépségét. A másik meg hogy nem értem minek vitte magával azt a sok szerencsétlent? Kit érdekel egy tahitiről szolo musorban az hogy béres szandinak milyen bajai vannak/voltak, nem tud olvasni stb? Szarom le, frei is köcsög lett, szvsz
  • FtranX
    #69
    Ha már SMS: hogy lehetnek olyan hülyék az emberek, hogy több 100 Ft-os, emelt díjas SMS-eket küldözgetnek a BB-be vagy a VV-be? Én ha ingyen lenne se küldenék.
  • selwik
    #68
    NGC-n, Discovery-n kívül mást én se nézek, max meccset. Aki nézi ezeket a napló, fókusz, stb. népbutító műsorokat az meg is érdemli. El nem tudom képzelni ezeket az embereket. Ott ülnek a tv előtt, kezükben a mobillal, bőszen küldözgetik az emeltdíjas sms-eket, és elégedetten vigyorognak, hogy ők most akkor aktív részesei a műsornak, és közben nem veszik észre, hogy az egész adás alatt manipulálják őket az egyik irányba. Szánalom...

    Filmek, lol. Kb. havonta egyszer van egy olyan film amit menéznék, de az meg negyed óra késéssel kezdődik és 20 perc után már reklámblokk, hát anyád. El is megy tőle a kedvem, vagy átnézek máshova és elfelejtek visszakapcsolni. HBO-t már egy éve lemondtam, ahogy nézegetem a műsort nem változott semmi, kaki hátán kaki, kéthavonta egy topfilm amit már úgyis láttam.

    Szomorú, de ez a helyzet:(
  • Frank99
    #67
    azzal semmi baj nincs. ez egy átlagon felüli filmje volt.

    a probléma nem Swájcival van, de pont ő volt a soros...
  • zaki
    #66
    most csak azért nincs igazad, mert hatalmas svarci fan vagyok :)
  • Frank99
    #65
    ne haragudj, akkor sem játszák sehol sem, Mo-on kívül...
  • zaki
    #64
    hát nem új, de ezt úgy mondtad hogy 1000 éves svarci film, mintha monjuk a predator-t vagy a kommando-t nyomták volna le, ami inkább 1000 éves film
  • Frank99
    #63
    az nem régi????

    valóban a Terminátor 1. régebbi ....

    ezért a filmért Swájcinak kéne fizetni nekünk, hogy megnézzük, nem fordítva...
  • zaki
    #62
    azért nem volt az olyan régi film, csak 96-os...
  • Frank99
    #61
    tegnap mi is volt? Swájciéger 1000 éves filmke.

    Már SENKI a világon nem vetíti, csak a Magyarok.

    Ezért teledonáljatok sokat majd a Való Világ 3-ba, hogy SEMMI érdemlegeset ne vetítsenek a TV-kben ezek a gecik.
    Meghalt, felrobbant, karambolozott, meglőtték, gyűjti a gránátokat, megerőszakolták..
  • Frank99
    #60
    ezer éves szar filmek, hányni való..
  • zaki
    #59
    na most jön a tv2-n a frei, nézem is, sztem az 1 jó műsor
  • Punker
    #58
    Én az Al Bundy-t szoktam nézni meg a DS-9-t + spektrum/Discovery/stb, valahol mindig van 2. vh.-s dokumentum film :))
  • FtranX
    #57
    Hát amíg ilyen szarokat is megnéz a nép, addig nem is fognak a műsorok változni. De hát ha erre van tömeges igény....
  • Balo
    #56
    Hú, a múltkor azon nevettem el kínomban magam, hogy úgy harangozták be a Star Wars 1 (!)-et, mintha premier film lenne, aztán csak egy négy éves film, amit két éve már leadtak egyszer. Hányinger.

    Amit gyűlölök még:
    Kickboxer 1., 2., 3., 4., 5., meg a többi
    Tökéletes katona
    Rocky 4.
    Szupertitkos küldetés

    Meg az összes ilyen témájú sablonos akciófilm.

    Viszont sokat nézem a CNN-t, a Reality TV-t, a SPORT 1-et, a Discovery-t, a Viasat3-at, az Eurosport-ot.

    Förmedvény amit ma Magyarországon művelnek ennyi pénzért, mert - tudjuk - nem kis pénzek vannak a reklámok mögött.
  • zaki
    #55
    hát az átlagos filmekhez képest az volt :P
  • FtranX
    #54
    azért kábelen vagy műholdason lehet találni jó műsorokat.
  • zakika
    #53
    hagy szojak ma be...

    sajna igazatok van, TVt altalaban csak vegszukseg eseten nezek. meg szerencse hogy csak a foldi adok vannak, mert megutne a guta, ha fizetnem a kabelt es nem lenne semmi nezheto rajta. mostanaba marad a DVD, video es a divx (azt a sogor fia halomszamra hordja, tehat van valasztek)

  • Gladiator
    #52
    hát, az is kurva szar volt.
  • zaki
    #51
    1 jó filmje volt, asszem Logan bosszúja, vagy valami ilyesmi
  • FtranX
    #50
    Régebben megnéztem őket, de mostmár valahogy nem tudnak lekötni az ilyen álpoénos filmek.
  • FtranX
    #49
    na nekem a csúcs a Csáknorrisz! Szinte minden szerepében beképzelt, köcsög keménylegény, színészileg 0. Ha meglátom, kedvem lenne belelépni a pofájába!
  • zaki
    #48
    a Bud Spenceres filmekkel semmi baj nincs! azok a legjobbak
  • FtranX
    #47
    Na igen, ez meg a másik. Állandóan 15 éves, harmadosztályú amcsi filmekre mondják, hogy SZUPERMOZI A ZERTÉELEN, meg A TVkettőn! Meg képesek főműsoridőben idióta Bud Spenceres filmeket sugározni. Broáf!
  • zaki
    #46
    ezektől színészektől kapok idegrohamot: dlof lándgren, csak norrisz, erik roberc, májkül dudikoff, és a többiek...
  • Gladiator
    #45
    azt birom amikor beharangoznak egy filmet úgy, hogy szuper akció film, hihetetlen poénos beszólások....... és vmi ultragagyi szar film.

    főleg ezek a dolph lundrenesek vagy milyenek meg a Csák Noriszosok idegesítenek.

    még mindig bennem van egy mondat amit Csák Norisz mondott. Beugrott az eblakon, és kérdezi tőle a terrorista, hogy te meg ki a fene vagy. Csák N.: A szobaszervíz.

    na, és erre mondták, hogy hihetetlen beszólások. anyátok
  • Tikal #44
    olyanom is van, főleg discoveryn, eurosporton, euronewson, kockác lesz a kép stb, mintha leesne az fps :)
  • FtranX
    #43
    Ilyen eddig nem tapaszaltam, viszont mostanában elég gyakran van olyan, hogy szétesik a kép és megáll az adás és ez legalább 10 percig megy.
  • Taranov
    #42
    a filmek nem jobbak, de a műsorok sokkal, ugyanis az rtl klubon három jó műsor van: Legyen Ön is milliomos!, Heti Hetes (nézhető) és a Pasik szombatonként. Meg ugye Fábry, Gálvölgyi, akkor összesen 5, a többit meeg végig sem lehet nézni.
  • Tikal #41
    te okos, a viasaton most fogják beüzemelni a txt-t ugyanis eddig még test sem volt :)))
  • Tikal #40
    A Reality TV-n nektek is hallatszik egy halk csipogás a musorok alatt vagy csak a UPC ekkora szar nálunk? :)
  • csabawarchief
    #39
  • zaki
    #38
    naja, az is bejön
  • FtranX
    #37
    Nekem az óriás gépek a kedveneim.
  • zaki
    #36
    én nekem azok a dokumentum filmek jönnek be, amikor mutatják az építészeti csodákat, mittudomén felhkarcolókat, gátakat, olajkutakat, meg ilyeneket
  • FtranX
    #35
    Akkor inkább már a Romantica! :)))
  • FtranX
    #34
    igen, mostanában 80%-ban Spekrum/Discovery/Reality-t nézek. Legjobban a Discovery sorozatai jönnek be: Science Night, Extreme Engineering, Human Files. Nagyon jók! A Reality TV-ből Robotica, a kórház-sorozatok(RPA), vagy pl a Hajótöröttek, ami sokkal jobb, mint bármelyik hasonló magyar valóságshow.
  • neménvoltam
    #33
    :)
  • zaki
    #32
    na jó, az is alap :)