71
Te milyen szemétséget tapasztaltál?
  • neménvoltam
    #31
    és a Sport 1?
  • zaki
    #30
    na ja, a legérdekesebb műsorokat a Spektrum, National Geographic, Discovery Ch., Reality TV adja
  • FtranX
    #29
    Engem ma az idegesített fel, hogy nincs egy jó film se vasárnap délután. Az reteken, meg a kockakettesen-en képesek olyan szemeteket adni mint a Walker a texasi kopó, JAG, Shenna, hogy a Herkules 879. részéről ne is beszéljünk. Mindenhol az ócska amerikai sorozatok. Inkább néztem a Spektrumot.
  • Astaroth
    #28
    Az Eurosport meg naponta átrendezi a műsorait úgyhogy csak spontán lehet belenézni a műsorokba...
  • Astaroth
    #27
    Az Eurosport naponta átrendezi a műsorait úgyhogy csak spontán lehet belenézni a műsorba...
  • O0D:
    #26
    Annyi rahadékság van a trévében hogy már ide bűzlik. Én szeretném hogyha diszkriminálnának minket a köcsög vágottfejű amerikai szaroktól, és nem ugyan azt a zsidók által működtetett filmeket adnák le, ilyen körítéssel. A Viasat3 nak meg mivan a teletextjén? 100 Test ××××× , Miért? Ezért kell fizetni hogy kib*szott text oldalt ne bírjanak rá felnyomni műsorral? És már a reklámokkal is mi van. Nem mintha eddig bírtam volna őket, de azért ez már sok. Egy pelenkát nem elég egy fehér gyerekkel reklámozni, be kell mutatni hogy egy sőtétre is ugyan az rámegy. Érthető, hiszen normális esetben külön kéne jelezni az árun hogy milyen bőrszínű embernek szánják. Ez nem tévé, de az is zavar hogy van cigány magyar szótár, néger magyar miért nincs????
    Pusztuljon az összes szar.
  • cenobite
    #25
    A múltkor kapcsolgattam a képládát, aztán a Pro7-en pont a Das Experiment - A kísérlet c. film ment. Pár napja láttam gépen, no mondom belenézek már, Jürgenéknél hogy adják le. Hát abból is ki volt vágva nem egy jelenet. Szóval nem vagyunk egyedül...
  • zaki
    #24
    a legbosszantóbb nekem az volt, amikor a Die Hard 3-at újraszinkronozva nyomták le, még jó, hogy nem vettem fel (fel akartam, mert elég szar minőségűen van +)
  • zaki
    #23
  • KG21
    #22
    leginkább egy műanyag makettizére hasonlított:DD
  • zaki
    #21
    meg amikor mondja a toronyban a csávónak, hogy: JÓ PUSKÁD VAN FASZFEJ amikor a Svarci odadobja a csúzlit a janinak azt is kivágták...
  • zaki
    #20
    de kamu most megy az rtl klubon a végképp eltörölni, kivágták azt a jelenetet, amikor azt a szart kihúzza a combjából, tök kamu...
  • zaki
    #19
    :DDDD az nem bálna volt inkább? :)
  • KG21
    #18
    régebben adtak egy cápás filmet, amiben 40 méteres volt a cápa. Na az valami ótvar gagyi módon nézett ki
  • zaki
    #17
    kérdőjel kimaradt :)
  • zaki
    #16
    miért a TV2-n talán jobb filmeket adnak :P
  • Taranov
    #15
    Hulladék az egész tévé, retekklub meg még nézhetetlen is.
  • zaki
    #14
    múltkor volt valami Octopus faszság, na azon is kicsit elszörnyűlködtem, hogy ilyen alsókategóriás filmekkel hülyítik a népet
  • zaki
    #13
    ennél már csak az Armageddon 2 volt igénytelenebb, asszem még az Armageddon 1 előtt adták ki :D
  • RelakSfromhome
    #12
    baze, tényleg űberszar :)))
  • zaki
    #11
    ott is kivágták a kurvára szót, így helyes
  • zaki
    #10
    múltkor lenyomták a Tango és Cash-t, ott is kivágták a kurvára, mikor a Cash a bíróságon mondta, hogy: nekem ez az egész izé (kis szünet :P) KURVÁRA bűzlik, és csak ennyit lehetett hallani, hogy bűzlik, és lehetett látni rajta, hogy meg volt vágva :P
  • Dynamic
    #9
    Ha már az HBO-n is kivágnak a filmből, akkor a retek klubon szerintem egyáltalán nem meglepő.
  • KG21
    #8
    én azt tutira megnézem:D Imádom a kataklizmás filmeket!
  • zaki
    #7
    bazz, miután megláttam a bemutatóját, majdnem sírva fakadtam, hogy lehet ennyire szar filmeket leadni...
  • zaki
    #6
    IGEEEEN! leadják a Tycus - A halál üstököse c. filmet!!! je.... :D
  • RelakSfromhome
    #5
    EZEK KIVÁGTÁK, AMIKOR SVARCI KIHÚZTA A KEZÉT A REPESZBŐL!!!
  • G@b0r
    #4
    :D jah.
  • RelakSfromhome
    #3
    Yó!
    És azt is felhozom, hogy egy akciójelenet kellős közepén indítottak reklámot!

    :)
  • G@b0r
    #2
    sztem vidd perre az ügyet...
  • RelakSfromhome
    #1
    Kiadták, hogy eraser: 20:00, erre teletext: 19:55

    A kurva annyukat!! (má bocs)