2236
  • mikii
    #1916
    Tud valaki nekem tanácsot adni miért fagy le a játék, valami memóriaüzenettel? Eredeti + 1.1-es patch-el. Köszi
  • ibrik
    #1915
    Ugye?
    ...
  • NeoMaN
    #1914
    "ubisoft most gyűjt a peticíójához aláírásokat"
    uhhbazmeg...
    :DDDDDDDDD
  • ibrik
    #1913
    XIII - magyar nyelvű végigjátszás
  • Szabi DEMON
    #1912
    Hogy a retekben lehet kicsinálni ezt a mocsok Mongoose-t a játék vége felé?
    Amikor el kezdenek hullani a hullák akkor ott midngi meghalok.
  • Szabi DEMON
    #1911
    mongoose
  • Ádesz
    #1910
    Ne veszekedjünk már, semmi szükség rá...
  • ibrik
    #1909
    Én meg neked az illemkönyvet, újreges...
  • MaC001
    #1908
    Eh. Nem beleszóltam csak megjegyeztem nem ugyanaz a kettő!!
    Értelmező kézíszótárt javaslom... :P
  • Ádesz
    #1907
    Feliratkoztam én is, reméljük...
  • ibrik
    #1906
    Ha nem olvasod, akkor minek szólsz bele?
    A fórumba igaz, hogy mindenkinek van joga beírni - na de azért oda kéne figyelni, mibe is szólsz bele.
    Ez majdnem olyan, mint amikor egy beszélgető csoporthoz odamegy egy idegen és el kezd beszélni valami másról.
    Enyhén szólva udvariatlan...
  • MaC001
    #1905
    Ember! Nemtudom mi a fenéről beszéltél eddig mert nem olvastam el. :P
  • ibrik
    #1904
    Jé, most olvasom, mennyire félreértetted.
    Ember! Nem az Ubisoft gyűjti a petíciókat, hanem ezen az oldalon mindenki mindenféle témában és célpontnak - ez esetben az ubisoftnak - szegezhet petíciókat.

    A többezer téma közt ez a kis, a XIII érdekében indított petíció elvész, mint csepp a tengerben.
    Ezért adtam hangot korábban a hitetlenségemnek (#1900).
  • ibrik
    #1903
    Szerinted mi a fenéről beszéltünk eddig???
  • MaC001
    #1902
    Talán lesz a XIII-nak következő része, de ez rajtatok is múlik! Az ubisoft most gyűjt a peticíójához aláírásokat a XIII folytatásához. Ha télleg szeretitek a játékot és akartok folytatást menjetek el erre az oldalra és írjátok alá ti is. Nem kötelező az igazi nevet odaírni lehet anonymous is!!!

    http://www.thepetitionsite.com/takeaction/433509395
  • hzsolt
    #1901
    Majd megcsináljuk a magyarosítást, és kérünk tiszteletpédányt ;)
  • ibrik
    #1900
    Feliratkoztam én is, hátha... - de nem sok reményt fűzök hozzá.

    Vagy kijön StarForce x.xx védelemmel... és lehet majd várni 1-2 évet, hogy 1990 Ft-ért megérje megvenni T...gazdaságosan.
  • hzsolt
    #1899
    Egy Petíció az Ubisoftnak, hogy folytassák a XIII-t.
    http://www.thepetitionsite.com/takeaction/433509395
  • Ádesz
    #1898
    De azért sztem ne vessük el véglegesen.
    Bármikor fordulhat a kocka és mégis elkészül láttunk már erre példát nem?
  • hzsolt
    #1897
    Hát én is sajnáélom, hogy nincs folytatás.
    Viszont a képregényt érdemes megvenni, mert nagyon jó.
    Magyar kiadó: http://www.krak.hu/
    XIII hivatalos honlap: http://www.treize.com/
    XIII nem hivatalos oldala: http://www.bdxiii.com/
    Ez utóbbi angolra fordítva: google translate
  • Ádesz
    #1896
    Nagyon sajnálom amugy ha így van mer, sokkal többre volt érdemes... De az hogy egy játék megbukik a kasszánál, attól még lehet kurva jó, ez esetbe is ez van sztem, viszont ez ugye nem boldogítja a készítőket, most meg valami 1910 Ft a játék...
  • ibrik
    #1895
    Jó, gratulálok, hogy te megvetted, de sokszázezer akkori reménybeli játékos nem vette meg.
    Így a bevétel nem érte el a fejlesztésre, reklámra, forgalamzásra, stb fordított összegeket.
    Igazából ez annak köszönhető nagyrészt, hogy a XIII története szinte kizárólag francia nyelvterületen ismert (ezen nem sokat változtat az azóta megjelent néhány magyar kiadás). Nameg a szokatlan rajzfilmes/képregényes stílus sem jött be mindenkinek.
    És persze ottvan - mint minden játéknál - a tört verziók elterjedése.
  • Ádesz
    #1894
    Anyira nem olvastam vissza, de nem is értem hogy lehetett nagy bukás, még én is megvettem eredetibe, pedig én aztán nem vagyok hajlondó sok pénzt kiadni játékokér
  • ibrik
    #1893
    Nagyon úgy ál a helyzet, hogy nem lesz folytatása a játéknak, mert az első rész egy nagy pénzügyi bukás volt a készítőknek.
    De ezt már többen és többször is leírtuk itt.
  • Ádesz
    #1892
    Na kezd már világosodni:), de "nekem" semmi közöm nincs az összesküvéshez csak annyi hogy le kell lepleznem, a XIII felesége meg segít...aha
    Remélem jön a folytatás PC-re mer végeszakadt egy nagyon fontos résznél a végén:)... komoloyan az egyik kedvenc játékom..
  • hzsolt
    #1891
    Hát a játék egy 18 éve futó képregénysorozatból készült. (évente 1 képregény nem kapkodják el :), idén jelenik meg az utolsó rész)
    Az eredeti történet lényege: Egy tengerparton eszméletlenül találnak rád (mert egy hajón lelőttek), és csak annyit tudsz, hogy XIII van tetoválva a bal kulccsontod fölé, meg van egy széfkulcsod.
    A játék során az derül ki, hogy te egy kormányügynök vagy, akit azért építettek be az igazi XIII helyébe, hogy leleplezze az összeesküvést.
    Viszont az egyik találkán a merénylet után (amivel XIII-t vádolják) egy bérgyilkos várja XIII-t és a Manguszta rálő.
    Itt cserél indentitást az eredeti XIII és Te, de az újabb találkozón (a hajón) mit ad Isten, újra rádlő a Manguszta.
    Elég szövevényes a történet, képregényben is nagyon izgalmas, de sajnos magyarul még csak 4 rész jelent meg (viszont ebből kb 3 jön ki évente).
    Egy kicsit eltér a 2 történet, de a vázaiban, helyszineiben megegyezik.
    És valóban hasonlít a Fantomhoz, meg a Largo Witchhez (jól írtam?) is az eleje.
  • Ádesz
    #1890
    Aha köszi, és a hajón volt valami lövöldözés, nem? Azt nem tod ki lövöldözött kire? Mer az se nagyon világos:) és a minket segítő ezredes azis az összesküvés része?
  • dronkZero
    #1889
    Nagy vonalakban:
    XIII volt a bűnbak az összeesküvésben, mi, a XII (asszem), a legjobb haverja voltunk, úgy hívtak, hogy Jason Fly. XIII kinyírta az elnököt, aztán baráti kézfogások helyett golyót kapott a fejébe jutalmul. XIII feleségével aztán kitaláltuk, hogy majd jól a frászt hozzuk rájuk, hogy XII-t átoperálják XIII-má, és majd jól leosztunk mindenkit. Aztán a hajón megszívjuk és amnéziásak leszünk, és elfelejtjük, hogy mit is kéne csinálni. Itt kezdődik a játék.
    Mondjuk az is csak egy szőke picsa, meg egy katona agyában fordulhat meg, hogy milyen jó lesz, ha valaki arcát átalakítjuk az elnök merénylőjéhez hasonlóvá... :] Sok értelme meg nem is nagyon volt ennek az átoperálósdinak, csak annyi, hogy kicsit lehetett csűrni-csavarni a történéseket a játékban, mire rájön az ember, hogy nem is az, aki.
    Az egésznek kicsit Fantom (filmben: Bourne identity/Bourne supremacy) fílingje van.
  • Ádesz
    #1888
    Igen köszi, de ennél azért részletesebbre gondoltam:) Nem tom jól emlékszem e rá de pl az igazi XIII elárulta a csapatot és ezért a többiek megölték. És, hogy bosszút álljon a férjén a felesége az ezredes közreműködésével --"elrabolta, megkérte nem tom-- a főhőst és betetováltatta XIII-nak. Kábé ez?
  • ibrik
    #1887
    HC.Gamer - XIII leírás
  • Ádesz
    #1886
    Szijasztok
    2 éve végigjáccottam a XIII, akkor a kedvenc játékomna tekintettem. Viszont a történet annyira szövevényes volt hogy nem nagyon értettem. Most újra végig akarom jáccani, de nem tudná valaki kiegészíteni a lényeget?
    Van 20 vagy nem tom mennyi összeesküvő, akik az elnök ellen esküdtek össze, meg is ölik és azt tom hogy az I. az az elnök testvére. De hogy jövök én a kommandós a képbe?
    A választ előre is köszi
  • hzsolt
    #1885
    Logoműhely topic a Te barátod
  • ronihun
    #1884
    már megvan a demó csak azt nem tudom hogy lehet logot
  • Csuhai G
    #1883
    hát a Photoshop az 1 CD-s és pénzbe kerül. Ha van demója, akkor szerintem azzal is lehet.
  • ronihun
    #1882
    demoval is lehet?
  • ronihun
    #1881
    nincs linket tudsz adni ahonnan le lehet tölteni?
  • Csuhai G
    #1880
    Photoshopod van?
  • ronihun
    #1879
    bocs hogy pont ebben a tpicban kérdem meg de nem mondanátok meg hogy hogy lehet logót csinálni nagyon szépen köszönöm
  • ibrik
    #1878
    Annál többet én sem tudok mondani, amit a végigjátszásban is elolvashatsz.
    Szerintem olvasd el figyelmesen és győződj meg róla, hogy tényleg minden teendőt megcsináltál.

    ronihun: Neked is - #1873-as hozzászólás.
  • ronihun
    #1877
    császtok én abba kérnék segítséget hogy ott tartok amikor egy havas pályán lopakodni kell és ha meglátnak akkor vége.előre kösz