2236
  • Jhonnyb
    #1876
    beraktam mind2t de töltöttem le netről is. De egyikkelse nem megy. Tört váltotzat.
  • ibrik
    #1875
    Tört változatod van?
    Mindkét crackfix-et felraktad?
  • Jhonnyb
    #1874
    igen, csak ott annyit ír, hogy rakjuk le a bombát.... Leraktam. De nincs vége a pályának.
  • ibrik
    #1873
    XIII - magyar nyelvű végigjátszás
  • Jhonnyb
    #1872
    hello!Kellene kis help!
    elakadtam ott, hogy van egy nagy sátor, és ki kell lopni a mágneskártyát. ez meg is van. utánna a következő rész az az, hogy el kell helyezni egy bombát a raktárba. Le is tettem. És utánna mit kell csinálni? Kinyírtam már mindenkit
  • ibrik
    #1871
    Az a gond a folytatással, hogy annakidején a játék relatíve népszerű volt ugyan, de összeségében egy nagy pénzügyi bukta volt a készítőnek és a forgalmazónak. Nagy vaószínűséggel ezért nem lesz folytatás.
  • Amse
    #1870
    fojtatás tuti nem, max folytatás, de én nem tudok róla.
  • dark prince 14
    #1869
    Lesz fojtatás???
  • ibrik
    #1868
    Talán ez az a rész, amikor a csaj felmegy és neked a távcsöves puskával kell fedezned őt??? (a szemközti ház tetején vannak a rosszfiúk)
  • ibrik
    #1867
    Már nem nagyon emlékszem rá, de vagy neked is van egy kampód, amit ugyanoda kell fellőnöd, ahová a csaj is fellőtte, vagy egészen más feladatod van, másfelé kell menned.
    Az egyébként mindig egyértelmű, hogy mit kéne csinálnod, mert mindig megmondják, amit el is olvashatsz - feltéve, hogy be van kapcsolva a feliratozás a játékban.
    Csak oda kéne figyelned a szövegre.
  • cicai
    #1866
    hogy kell megcsináln azt amikor dumál nekem egy csaj aztán fellövi a kampoját, fölhuzza magát. én hogy tudom fölöni és felhuzni magam?
  • Amse
    #1865
    #1853
  • cicai
    #1864
    szaisztok
    tudja valaki hogy miért lép ki a játék az elsö pálya után?
    köszi
  • nagykispeter
    #1863
    Akkor ugyanaz mint a törtbe!
    Köszi az infót
  • hzsolt
    #1862
    Működik a mentés, de a betöltéseket csak a pálya elejétől lehet elkezdeni.
    Remélem érthető amit írtam :)

    Szóval a mentés csak azt menti, hogy melyik pályán tartasz, a pályán belül nincs mentés.
  • Amse
    #1861
    Nem működik emlékeim szerint sehol a gyorsmenés, csak az automatikus.
  • nagykispeter
    #1860
    Bocs hogy ilyen későn válaszolok!
    A fénymásolt verzióba nem lehetett bárhol menteni már pontosan nem emlékszem hogy hogy volt,de azt tudom hogy ritkán.Az eredetibe bárhol működik a gyorsmentés?Így értettem.
  • hzsolt
    #1859
    Na megvettem én is.
    Hogy érted ezt a mentést?
    Miért ne mentene?
  • nagykispeter
    #1858
    A mentés hogy működik benne?
  • hzsolt
    #1857
    És mi van a csomagban?
    Magyar feiratok?
  • szanics
    #1856
    Na megvettem szép, eredeti verzióban, no kalózkodás.
    Potom 2000 forint volt.
  • Amse
    #1855
    #1853
  • Rash87
    #1854
    Tudna nekem valaki segíteni?

    Az a szitu,hogy felteszem a játékot,elindítom,elkezdek vele játszani,lemegy a sztory,hogy lelőtték egy hajón,stb,de ezután összeesik a parton,tötlené be a normális pályát,akkor bezárja a játékot,és a tálcán találom magam :(

    Mi lehet a gond?
  • andriska
    #1853
    Van hozzá 2 crackfix.
    egyik
    A másikra meg keress rá
    >>itt<<
  • zolo
    #1852
    Azért mert nem az enyém és visszakérték.
  • andriska
    #1851
    Eredetit minek crackelsz?
  • zolo
    #1850
    Eredeti játékot tettem fel,felraktam a patchet és azt crackeltem,mert nem az enyém az eredeti.Eddig jó volt minden,de a Jones őrnagyos pálya után,miután lejátszotta az emerald bázisról a videót memóriába olvasásra hibával lép ki az asztalra.Mi a gond és hogy lehet megoldani?
  • miholecz
    #1849
    Nem tudná vki elküldni nekem a USA02.hxc fájlt? Lécci fontos lenne, az enyim bexart.. címem: [email protected]
  • Pandula
    #1848
    Letöltöttem, de a multival ugyanaz van. Na mindegy.
  • ibrik
    #1847
    Eredetileg úgy tervezték, hogy lesz - a játék is úgy ér véget, hogy "Folytatjuk..."
    Csak ha jól emlékszem ez a játék nagy ráfizetés volt az UbiSoft-nak és nem nagyon akarják a folytatást.

    Pandula: Ha már bolti lemezekről van szó, akkor talán próbáld ki ezt a patch-et:
    http://www.3dgamers.com/dlselect/games/xiii/xiii_codegame_patch.exe.html - itt valójában az 1.3-as SafeDisk patch-et találod
  • #1846
    Hali!

    Biztos sokszor volt már szó róla,de érdekelne,hogy lesz-e folytatása a játéknak?
  • Pandula
    #1845
    Újratelepítettem, de a patch-et nem raktam fel (akkor sem volt). Ez lehet a baj?
  • ibrik
    #1844
    Azóta újra lett telepítve a játék? Patch fel lett rakva?
    Vagy az első telepítés óta feltelepítve figyel azóta is a gépeden?
  • Pandula
    #1843
    Megőrülök. () Szép, dobozos verzióm van a játékból. Pár hónapja kijátszodtam. Most előveszem, mert akarok vele a neten játszani, erre kiírja, hogy There was a problem with database. Szerintetek mi a baj?
  • Duddits
    #1842
    És ez volt mellékelve: XIII Proper Crackfix
  • Duddits
    #1841
    Akkor nem tudom, mert elöszőr is fölraktam amit a letöltésnél mellékeltek, meg egyett találtam itt is. Azt is fölraktam.

    Ezt töltöttem le a fórumból. xiii_proper_fix.rar
  • Amse
    #1840
    de abból 2 van.
  • Duddits
    #1839
    És azokat hol találom? Mert eddig csak a Propert raktam föl , mert mást nem találtam.
  • Amse
    #1838
    jaja
  • ibrik
    #1837
    Két crackfix-et is kiadtak hozzá és mindkettőt fel kell tenni a megjelenésük sorrendjében.