2236
  • Indigo
    #1996
    Akinek ilyen gépre van pénze az kibír 2000 Ft-ot...
  • zolo15
    #1995
    Jelenleg honna tudnám letölteni a gamet?

    a dc++-on nem talált semmitse, megrendelni nem akarom.

    Szóval pls help?!
  • Indigo
    #1994
    Akinek volna kedve néha-napján multizni az nyugodtan írjon ;) Bár most elég inaktív vagyok, mert nyár van, kirándulás meg meszelés meg minden, de azért szakítok rá időt.
  • Indigo
    #1993
    Bocs hogy ilyen későn reagálok, de azért hátha tudok még segíteni.
    Ez egy bug a játékban (és csak az eredeti magyar verzióban létezik :))
    Hibás az a videófájl, amelynél kiakad a játék, de ezt át lehet ugrani úgy, hogy miután ráugrottál a hágcsóra, jön a videójelenet, és ekkor nyomogasd az escape billentyűt. Így nem látod ugyan a videóbejátszást mert átugorja, de a következő pályánál folytathatod a játékot. Egyébként a hivatalos forgalmazó már elég régóta igéri a javítást, nézegesd folyamatosan a fórumot, hátha végre kiteszik :)
    http://www.amextec.hu/index.php?activePage=forumComment.php&replyCommentID=-1&selectedForumID=154&sid=a351742f0f8452795b7d4d4223da024b
  • Ádesz
    #1992
    Igen igen. A 4. rész a SPADS, abban már Carrington elküldi a küldetésre, hogy rájöjjön Mac Call szerepére.
  • attyspocak
    #1991
    Negyedik rész?
  • hzsolt
    #1990
    A negyedik részben már katona nem?
  • zoli_x
    #1989
    űber ez a gém, asszem pár év szünet után végigviszem megin'
  • attyspocak
    #1988
    A XIII. című játékban kéne egy kis segítség!

    Eljutottam oda, ahol egy szentélyben ki kellett hallgatni a fehér csukjás fazonokat, majd onnan el kellett menekülni. Ez ugyi úgy néz ki, hogy egy sziklaszirten kell menekülni, ahol a pályaszakasz végén három-négy helikopterből lőnek az emberre, majd ha ezekkel végzett, akkor jön a megmentő helikopter, ami egy kötélhágsót lógat ki és rá kell ugrani. Nos itt jön a gubanc. Ugrok, aztán jön az animáció, hogy megmenekültem. Mutat egy villát az animcióba, majd hibaüzenettel kilép a program. A fellelhető legujjabb javítás van fent és eredeti a game.

    Valaki akinek meg van nem küldene egy mentést a következő pálya elejéről?
  • Ádesz
    #1987
    Nem hiszem hogy le kéne írni az egészet, lehet még talán valami. Addig is elolvasom a sorozatot képregénybe, abba is nagyon jó. A 4. résznél vok, most szökött meg Dr. Johansontól. Kicsit más a képregény...
  • Attila56
    #1986
    Sziasztok.Nekem hiányzik az User.ini fájl a full-ból.És eredeti.Mi lehet a baj?
  • ibrik
    #1985
    Semmi jele, hogy változott volna a helyzet.
  • Ádesz
    #1984
    Gyerekek nem nagyon halad a petíció (ha egyáltalán ér valamit),
    Ibrik a folytatást végleg kitörölték a fejükből az UBISOFT-nál vagy még van róla szó?
  • dinomano
    #1983
    köszönöm, letöltöttem elsö linkröl..köszi szépen, holnap vagy ma este proba! :-D
  • ibrik
    #1982
    Két helyen is hozzájuthatsz (két verzió létezik):
    Magyarítások Portál
    Hun Games - itt csak úgy látod a letöltéseket, ha ingyenesen regisztrálod magad az oldalon, de ez a verzió fent van a fenti Portálon is.
  • dinomano
    #1981
    emberek, a magyarositast honnan tudom letölteni? :-O please, segitsen valaki... :-/
  • dinomano
    #1980
    ok, köszi a helpet, pakolom fel majd a magyaritast ma delutan, oszt proba!!! :-D Sok idöm nem lesz tolni, de elkezdem! :-D
  • ibrik
    #1979
    A magyarítás úgy van megoldva, hogy a szövegek *.HUN kiterjesztésű fájlokban vannak és a magyarítás telepítője egy új "XIII.ini" fájlt rak a játék "system" nevű almappájába, amivel "aktiválódnak" a magyar fájlok.
    Ebből a szempontból szerintem teljesen mindegy, hogy angol, vagy lengyel verzióra rakod fel.
  • Ádesz
    #1978
    Télleg sajnálom, megérte volna végigjáccani, de van pár ilyen hibája a játéknak, én pl az eredetivel jáccottam és annál a résznél ahol először találkozok a feka csajjal, nem ment tovább hanem beszélt a végtelenségig. És kábé 20 szor kellett ujraindítanom a game-et mire sikerült....
  • dinomano
    #1977
    gondoltam magyaritasra, viszont nem tudom, h. szamit-e magyarositasnal az; h. nem angol a program? Majd kiprobalok 1 magyaritast(tegnap nem volt idöm...); de lehet h. angol szöveget cserelne le a magyaritas, nem tudom polsky-val jut-e vmire(mindenesetre eleg érdekes a menü: Tak, Nei, "Provolicna" és egyebek... :-D )...mentés... gondoltam, h. automatice ment, mivel PS2-re is kijött a gém, gondoltam h. checkpoint-os, viszont jopar checkpointos gémnél kilépésnél manualisan is kell menteni...azt hittem itt is, de ezek szerint automatikusan ment a profile-ban...thx a helpet...
  • Takanohana
    #1976
    Kösz a privit, elolvastam, legalább most már nem halok meg hülyén. Nem a magyar verzióval játszottam, de azért kipróbáltam Gyusz megoldását, nem jött be, így is kilép. Hát így jártam. Letöröltem a játékot.
  • Nemcso
    #1975
    Te nem tudsz menteni, epizódonként ment automatice a progi.
  • ibrik
    #1974
    És arra nem gondoltál még, hogy felteszed a magyarítást?
    Talán úgy könnyebb lenne...
  • dinomano
    #1973
    köszönöm a javaslatot; sikerült az 1.01es patch crackjevel orvosolni a problmeat...fullon erthetö a gém+frankon megy, viszont mivel lengyel verzio van, nem tudom mi a mentes...please vki irja meg h. kell menteni...köszi!
    D.
  • dinomano
    #1972
    nah, megnezegettem tüzetesebben a dvd-t, probalok vele vmit kezdeni, eddig nem nagy sikerrel; de full DVD-valtozatnak nez ki, még POP+masik gém trailer-e is rajt van, nem hinnem h. összetakolt kalozverzio, akkor miért tett volna fel POP-trailert is rá a készitöje; a warezolok alt. csökkentik méretet ha tudjak...
  • dinomano
    #1971
    nem-nem; épp ez a poén... ugy nez ki mint 1 komplett DVD-valtozat; mint 1 full CD-s gém; amiben frankon elrendezett facca mappák vannak, full ugy nez ki mint 1 original full gém, nem egy szétkurt-amatör rip... nah mind1...majd este probalkozom vele...köszi helpet...
  • ibrik
    #1970
    Véletlenül a DVD-n nem külön mappákban vannak az eredeti CD-k tartalma?
  • dinomano
    #1969
    valoszinü megveszem a gémet hivatalosban...Hmmm...durva; de nekem DVD-iso-ban van; ami amugy Polsky(mar csak ezert is kell a hivatalos verzio...), és durvara nem tudom elinditani...de rendesen feltelepitödik gépre; semmi baja, intro is lefut, és utana nyafog 2. cd-ért...még megproba amit Ibrik irt; thx a helpet...
  • Ádesz
    #1968
    Dinomano nehogymár 1590 Ft-on spórolj már!:)
  • ibrik
    #1967
    Nos, az állításoddal kapcsolatban csak azt tudom mondani, hogy valami nem stimmel vele...
    Ugyanis PC-re a játékból hivatalosan nem létezik DVD-s változat. Csakis a DVD-meghajtós konzolgépekre léteznek DVD-kiadások belőle.
    Ez abból is látszik, hogy a crack-es oldalakon is minden PC-s crack CD-változathoz való. (illetve NO-CD crack).
    A Magyarországon boltban kapható változat is 4db CD-ROM-ból áll.

    Mondjuk elképzelhetőnek tartom, hogy valaki "összekókányolt" egy magán-DVD verzió-féleséget - de ez utóbbi esetben semmi sem garantált szerintem.
    Egyet még megpróbálhatsz. A játék első telepítése után közvetlenül telepítsd fel az 1.01 patch-et és használd hozzá az 1.01-es NO-CD cracket.
    Ha úgy sem sikerül, akkor szerezd meg inkább a rendes 4 CD-s változatot.
  • dinomano
    #1966
    Sziasztok! Tudom, h. "csunya" vagyok+galád, h. illegale verziom van a gémböl; de valaki segitsen, ha tud... 1 DVD verziom van a gémböl; ami frankon el is indul; de az a problem; h. a crack-em nem dvd-verzios, és a gém indulasa utan, a demo megnezese utan kéri a 2.cd-t; amit termesztesen nem tudok betenni, mivel DVD-n van a gém; ha valaki tud, szoljon privat-ban; kellene nekem egy normalis DVD-crack... (és egy olyasmi crack; ami jo a liftes (vagy milyen)palyanal, ahol a progi érzékeli a masolt gémet...)...valaki segitsen, legyen szives!
    Elöre is köszönök mindent!
    D.
  • hzsolt
    #1965
    Plusz amit csak a kezedbe tudsz venni. A kedvencem a hulla rádobása a társaira :)))
  • ibrik
    #1964
    Fegyverek:

    dobókés
    9 mm-es pisztoly
    kézigránát
    .44-es Special (revolver)
    sima kétcsövű vadászpuska (shotgun) és "pump-action" puska
    szigonypuska
    nyílpuska
    egy UZI-szerű minigéppisztoly
    AK-47
    M-16 gránátvetővel
    géppuska (asszem M-60-as)
    páncélököl
    orvlövész (távcsöves) puska (a kinézete alapján a Dragunov-hoz hasonlít)

    Ennyi...
  • dinomano
    #1963
    nah, hamarosan megsas gémet(napok kérdése és megkapom..); haver PS2-ön tolta, azt mondta nem oylan nehez (a tul nehez fps-ektöl falra maszok..igaz, h. sz*r gém volt; de durvanehez volt az Iron Storm - meg most PS1-en Fear Effect-ezek(igaz, nem FPS, de grafikajaban hasonlit naon XIII-hoz...nah, az is dögnehez...))
    szoval vmi közepesen nehez gémre szamitok; eleve a graf. nagyon tetszik; meg felüdülés lesz sok 2. V.haborus fegyver utan uj géppityuk... Van a gémben P90-es? Az a kedvenc minipityum... :-D
  • Ádesz
    #1962
    Privátba twermészetesen, de ne olvasd el mert itt a megoldás...Gyusz által (elvileg)
  • Ádesz
    #1961
    Bassz én meg leírtam a végét hogy ne haljon meg hülyén, akkor ne olvasd el Takanohana!!!
  • Gyusz
    #1960
    Sajnos ez a magyar verzió hibája, minden egyes eladott darab kilép itt, ugyanis a .bik-ben tárolt videók közül ez a fájl hibás mindegyik lemezen!!! Anno talán az elsők között fedeztem fel a hibát és szóltam róla a forgalmazónak, aki azóta is nagyon törődik a vásárlókkal. Mondjuk nem mintha sokan tettek volna egyáltalán panaszt emiatt.

    Ha a videót kinyomod (azt hiszem entert kell ütni), akkor tovább tudsz játszani.
  • Takanohana
    #1959
    Ok, feladtam. Mindegy, hogy mit csinálok, a helikopterre ugráskor kilép továbbra is, nem tudom végigvinni. Kár. Legalább írja meg valaki priviben, hogy mi a vége, főleg hogy ki az I., mert így hülyén fogok meghalni.
  • Ádesz
    #1958
    Nincs olyan pontja a játéknak ami unalmas lenne, legalábbis szerény véleményem szerint. Mindig van olyan pont ami feldobja a hangulatot: teles idő, sivatagos, vizes, templomos, mólós...stb
  • dinomano
    #1957
    jah, iagzad van, azon gémek kb. fele, amelyek meg kijönnek magyarul; azért jelennek meg anyanyelvünkön, mert a fejlesztöcég magyar...(Platoon, Imp. galactica II)... XIII nemsokara meglesz nekem is; kivancsi vagyok milyen, demo tetszett+alapban birtam/birom a sztorit...gém mennyire nehez? Demo elegge az volt; nem tudom h. alapban nehez a gém, vagy csak a demot csinaltak meg direkt "kihivósra", h. ne lehessen hamar megunni? :-O
    D.