2236
  • Indigo
    #2036
    Nem vagyok, de szivesen :)
  • Buscemi
    #2035
    KÖSZÖNJÜK SZÉPEN A SEGÍTSÉGET!!! ISTEN VAGY!!!
    ÜDV
  • Indigo
    #2034
    Ui: ha valahol elakadtatok, írjatok, segítek mindenkinek.

    Csak éljen már egy kicsit ez a topik is :)
  • Indigo
    #2033
    A hibás videófájl miatt fagy le a játék annál a résznél.

    Először is tedd fel az 1.4 patchet (működik, csak várni kell pár másodpercet):

    http://www.czokl.com/download/xiii_patch_1.4b_by_opaquit.exe

    Töltsd le a javított videofájlt:

    http://www.amextec.hu/download/cine14.bik

    Ezt a fájlt másold be a játék videó mappájába (nálam pl: c:\Games\XIII\Video\) Írd felül az eredetit. Így mennie kell.

    Ha mégsem boldogulnál, innen le tudod tölteni az összes mentett állást, csak másold be a .PRO fájlt a XIII\Save mappába.

    Jó játékot!
  • Indigo
    #2032
    Bóklássz még egy kicsit a szentélyben, hátha rájössz a megoldásra :)

    Ha mégsem sikerülne:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Menj az oltár mögé, és döntsd le a keresztet.
  • Buscemi
    #2031
    Sziasztok!

    Hárman játsszuk a XIII-at 3 különböző eredetű magyarnyelvű game-t használunk. Mindhármunknál ugyanott jelentkezik a hiba: amikor a tetőn be akarunk szállni a helikopterbe akkor az átvezető videó után elkezdene tölteni de 2-3 másodperc után kilép ezzel a hibaüzenettel:

    General protection fault!

    History: BeginPlay <- UGameEngine::LoadMap <- LocalMapURL <- UGameEngine::Browse <- ServerTravel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop


    Találtunk itt egy video file frissítést de nem segített, az 1.4 path ami itt be van linkelve nem található meg és máshol sem találtam:(
    Próbáltuk nyomogatni az escape-t a viseo közben, a videót átugrotta de a töltésnél ismét kilépett...

    Kérlek segítsetek ha van valami tippetek akkor írjátok be vagy esetleg a következő pályáról egy save file-t ha tudtok küldjetek a [email protected] címre! Köszi előre is!!!

  • CYbErX
    #2030
    Hi!

    most en is eppen ott jarok es a jelenseg is hasonlo, help! :)
    hogy kell kinyitni?
  • Harly18
    #2029
    Nagyon köszi :)
  • Indigo
    #2028
    Mivel a magyar verzióból lett készítve, ugyanúgy hibás az a bizonyos videófájl, mint az összes magyar verzióban, és sajnos ezen patch sem segít. Egyedüli megoldás, hogy le kell tölteni a videófájlt innen, és ezzel felülírni a hibásat. Így már jónak kell lennie.
  • Harly18
    #2027
    Digitalmen DVD verzió mindenkinek működött? Ennél is kell a videókkal ügyködni?
  • Harry93
    #2026
    már megoldódott! de azé köcce
  • Harry93
    #2025
    mosta szentélyes pályán vagyok és azt nem tom. hogy hogyan kell kinyitni,
    mert a falon van egy gomb, de ha azt megnyomom akkor meg se mozdul csak egy kicsit ki megy oldalra, kb 2 cm-t!segítsetek plz!
  • Harry93
    #2024
    ok köcce az n.fót
  • Indigo
    #2023
    Annyi a dolgod hogy kövesd a fickót, ha nagyon lemaradtál, akkor megáll és vár. De maradj mindig a két őr között és ne szívózz velük mert akkor megvernek.
  • Harry93
    #2022
    hy all!
    amikor bent vok a diliházba v. hol ésaz őrök le kísérnek a lépcsőn mit kell tennem?
    mert a kövér disznó nem mozdul, ha meg közel me hozzá akkor agyon ver!



    HELP!!!
  • svédcsepp
    #2021
    Köszi az infot ill.a linket
    Már nézem is
  • Gunner
    #2020
    videjo
  • Gunner
    #2019
    kezdő vok a témában, de ha jól tudom akkor a videóval lesznek gondok, töltsd le a javított videót, 33 mega, sajnos én is most keresem honnan töltöttem le, mert véletlen megnyitásra kattintottam, nem mentésre :D Ha megtalálom belinkelem :)
  • svédcsepp
    #2018
    pacsker

    Feltettem az 1.4patchet mert nálam is kifagyott még az elején egy résznél,viszont mostmár eléggé a vége felé járok(gondolom).Ott tartok,mikor kijutok a templomból és menekülni kell jön 3 helikopter ,azokon a mukikat leszedem.Utána fell kell ugrani az FBI helikopterre egy létrán ,nah és utána töltené a kövektező pályát és megint kifagy.Van valakinek erre valami 5lete?
  • ibrik
    #2017
    Volt banner, csak mintha törölték volna (legalábbis azon a linken nincs semmi, ahonnan be van linkelve a banner képe).
  • Indigo
    #2016
    Egyébként van ennek a topicnak házigazdája? Kéne fölülre egy jó kis banner :) Ha gondoljátok csinálok egyet, és ha tetszik ki lehetne tenni.
  • Indigo
    #2015
    Hát igen, az az egyik legnehezebb része a játéknak :) De ami utána jön még az sem piskóta
  • svédcsepp
    #2014
    Nah király.Sikerűlt.Pedig már majdnem összegyűrtem a képregényt
  • svédcsepp
    #2013
    Egész korrekt a gamma,tetszik ez a képregény stilus.Nem is emléxem játszottam-e valaha ilyen stilusú FPSel...
    Mondjuk most baromira elakadtam ott,amikor be kell ereszkedni az áramfejlesztőnél,amiben az áram néha ívet huz.Mert akármilyen finoman intézem el a csákót,aki lent mászkál a 2ik őr mindig észreveszi.Ha leugrok vagy ,ha lereszkedek.1xűen szinte időm sincs fegyvert rántani és már fogom is a földet :)) Valami 5let? (én hülye lehet,hogy nem legnehezebb fokozaton kellett volna kezdeni )
  • Indigo
    #2012
    Igen, beszélnie kellene hozzád. De ilyen szkripteléssel kapcsolatos bugokkal én egyszer sem találkoztam a játékban, nem is hallottam ilyenekről, úgyhogy passz. Próbáld meg újrainstallálni.
  • cstomi16
    #2011
    Igen, az elején még követnem kell az autó felé, aztán ugye jön a helikopter, majd egy visszaemlékezés. Amint annak vége, a csajnak beszélnie kellene a főhőshöz, de csak egy helyben áll.
  • Indigo
    #2010
    Azért áll, mert várja, hogy menj utána... :)

    A mentés pedig így működik, bárhol menthetsz, de betöltéskor az adott pálya vagy pályaszakasz elejére tesz.
  • ibrik
    #2009
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gondolom, neked kellene odamenni a csajhoz és követni őt...
  • cstomi16
    #2008
    Sziasztok!

    A játék legelején, amikor a főhős meglátja a helikoptert, majd jön egy visszaemlékezés, ezután nem megy tovább a történet. A vizimentő nőnek kellene mondani, hogy elvisz fel a házhoz, de nem történik semmi, csak áll, és néz a semmibe. Jah, és ha visszatöltöm a játékot, akkor nem onnan folytatódik, ahol mentettem, hanem a játék legelejétől.

    Már kipróbáltam a DVD-s és a 4CD-s verziót is, de ugyan az. Próbáltam már az 1.1-es, az 1.3-as és az 1.4-es patchel is, de ugyan az a probléma.

    Egyszer fordult elő, hogy tovább ment a történet, de utána megint hasonló dolog történt.

    Régen is ki is akasztottam, de akkor semmi gond nem volt vele.
  • babus
    #2007
    Köszi ki próbálom.
  • Indigo
    #2006
    A te problémádra is 1.4 patch jelenti a megoldást.
  • Indigo
    #2005
    1.4 patch után nem kell újból crackelni. Unofficial patch, tehát a készítő úgy rakta össze a csomagot, hogy crack nélkül is menjen a game ;)
  • preti96
    #2004
    nekem a emerald bázisnál kiugrik
  • babus
    #2003
    Sajnos ehhez kellene akkor az 1.4-es crack is,ugye?
  • Indigo
    #2002
    1.4 unofficial patch:

    http://www.czokl.com/download/xiii_patch_1.4b_by_opaquit.exe
  • babus
    #2001
    Nekem 1.01 patch van fenn+magyaritás és már az Emerald bázis betöltésekor ki fagy,van valami ötlet?
  • Ádesz
    #2000
    Bazzeg az ilyenek miatt nem folytatják a game-et mint te zolo15, most nem bírsz ki pontosan 1 910 Ft-ot? Ennél olcsóbban nem tudják már adni...
  • zolo
    #1999
    Minek megrendelni?Bemész a legközelebbi 576 boltba és megveszed.Nálunk Kecskeméten mindig látok XIII-at bent.
  • Indigo
    #1998
    Nem tudok címet, de ha tudnék sem mondanám meg :P :)
  • zolo15
    #1997
    az egy dolog
    de nem akarok rendelni
    ha tudsz címet akkor pls mond meg ha nem akkor ne szólj be
    ennyi...