2236
  • burjanmate
    #2196
    Megvan, azért kösz. Jó látni, hogy még él a fórumja.
  • burjanmate
    #2195
    OK, semmi, megvan.
  • Indigo
    #2194
    Menj az oltár mögé és döntsd le a keresztet.
  • burjanmate
    #2193
    Hi! Be kéne jutnom vmi szentélybe (előtte van 1 flashback) de mikor megnyomom a falon a táblát csak 1 kicsit megy el a fedél, utána vissza.
  • EDDY A KIRÁLY
    #2192
    ja és a fojoson horkolást lenet majd halani. elég durva mert ha el kezesz lövöldözni akor nem éblednek fel
  • EDDY A KIRÁLY
    #2191
    szia a tenger alatjáron van egy fojoso ami végén van egy szoba it be mész az ajto ha nyitva van az mögöt van egy fügöny azt el huzod és be álsz mögé és kész a pája. A kövi páján meg lesz azon a fojoson egy rakat m16. ezen a páján ki lel nyirni azt a muksot és ki mászni a torpedonak a csövén és megint csak kész a pája. Ez után nem tom mi jön régen játszotam már vele. Amugy ha le akadsz meny fel you tube-ra ot szokot söt van is hogy hogyan kel végigtolni. Anyira még emlékszem hogy majd el fogy kapni az FBI és nekik fogsz dolgozni. Ja én nincs sok a fégéhez.
  • Indigo
    #2190
    Ez valami bug lehet, ha ezek oda beragadtak. Szerintem haladj tovább...
  • newhenry34
    #2189



    Ez a rész a probléma nálam.
  • Indigo
    #2188
    Valószínűleg egy bug. Küldj róla screenshot-ot, úgy könnyebben tudok segíteni.
  • newhenry34
    #2187
    Szaisztok!

    Én ott akadtam el, hogy felmegyek a tegneralattjáróra és a kapitányt nem szabad megölni. Felmegyek egy szinttel feljebb és ott beszél egy emberrel és egyik se mozdul. Ott mit kell csinálni?
  • EDDY A KIRÁLY
    #2186
    most játszotam a játékal és azt az állást töltöte be amit el mentetem
    de hég mindig ot van a halálos rész nos ha van valami szolok
  • EDDY A KIRÁLY
    #2185
    Szasztok, miután fel raktam a játékot és pech-eltem elég jol megy csak a videok hangja lagol.(de ez a gépem hibája)Nos az a bajom hogy mondjuk eljutok egy pálya feléjig, mentek és utána meg halok nyomok (aszem)egy retry-t és nem az el mentet állásomat tölti be hanem a pálya elejét. Nos az a kérdésem van hogy ez alapbol igy van bene a játékban vagy játékhiba ? Ha az utobi akor: van e valami meg oldás rá ? Ha igen akor: mi az ?
  • Indigo
    #2184
    Passz. 1.4-es patch és driverek újratelepítése talán megoldja a problémát.
  • JetiRulez
    #2183
    SSH1 trap 1: El kell cipelni az elnököt a katonához, majd kiiktatni a SPAD katonákat. Bemegyek a checkpointba, tölt 1 pár másodpercet, majd kiírja ezt a hibát. Közben már crackeltem is, de ugyanaz.
  • Indigo
    #2182
    Melyik résznél van ez?
  • JetiRulez
    #2181
    javítva: [Kép]
  • JetiRulez
    #2180
    Eljutottam egy ponthoz, ahol mindig ez jön be: [Kép]. Felraktam a patch-et is, de továbbra is ugyanaz. Mit lehet tenni ilyenkor?
  • JetiRulez
    #2179
    Helló!
    Nem találok szervereket. Tűzfalon át van engedve a játék.
    Kösz.
  • Indigo
    #2178
    Tedd fel az 1.4-es patch-et. Ha nem megy, akkor próbáld meg kikapcsolni az egyik CPU magot.
  • zzeN
    #2177
    Hy all!
    Újra elővenném ezt a játékot, csak nemrég próbáltam és volt 1 hibája, hátha most ez kiküszöbölhető. A játék olyan gyorsan megy, mint a villám:)Gondolom h ez a 2 magos proci miatt van, van erre vmi megoldás?Az egyik CPU kikapcsolása vajon segítene?A digitalman-es verziót próbáltam, de annak volt ez a hibája.Ötlet vki?THX!
  • Szerdzso Cortez
    #2176
    PJack-nek írnám,hogy ott lent el kell menni egy kabinba és ott az ajtó mellett bal oldalt van egy kis,hát ilyen öltöző fülkéhez tudnám hasonlítani,vagy valami üres ruhás szekrényhez.<Használ> gombbal ki tudod nyitni,hát lényegében elhúzod az ajtaját.Oda beülsz és asszem annyi.Onnan pálya vége.Lesz egy átvezető videó,amiben a delikvensünk nagyon szenved és utána riadóra ébredsz.
  • Szerdzso Cortez
    #2175
    Sziasztok!Én már jó párszor kiakasztottam a gémet,ezért aztán tudok segíteni annak,aki igényt tart rá.

    Itt elérhettek:
    MSN:[email protected]
    E-mail:[email protected]

    ui:Küldtök képet hol tartotok és nagy valószínűséggel tudok segíteni.
  • PJack
    #2174
    help plíz ! :o
  • PJack
    #2173
    nekem is ez van :O
    mindig azt írja ki, h nem teljesítettem a küldetés feladatait :s
    hova kell fedezékbe bújni?
  • New Holland
    #2172
    Hi!A tengeralattjáróspáján ahol a tengeralattjáró hajócsavarját fel kell robbantani elakadtam. Kíírja hogy vonulj fedezékbe vagy vmi ilyesmi azán semmi nem történik. Mit csináljak?
  • Pheaper
    #2171
    nekem is ez
  • Pheaper
    #2170
    Hi
    tudja vki mért lép ki dll hibával a játék maikor bezséálok a heli-be ?
  • Indigo
    #2169
    Akkor driverek környékén érdemes szöszmötölni. Próbáld meg régebbivel, újabbal, hátha... Más tippem nincs.
  • NB2
    #2168
    Természetesen (ha lehet ezt mondani) felraktam ezt a patchet, de sajna uaz a szitu.
  • Indigo
    #2167
    Próbáld meg az 1.4 patchet: http://xiii.opaquit.com/downloads-czokl/XIII_Patch_1.4_by_Opaquit.exe
  • NB2
    #2166
    Üdv!

    Megorülök!!! GS XIII-mal játszanék, de tök soxor kidob a program a különböző pályákon ezzel a szöveggel:

    General protection fault!

    History: RenderStaticMesh <- FDynamicActor::Render <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FCameraSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

    Mi lehet a gond?
  • Vlala #2165
    Ugyanezzel küszködtem most én is.
    Visszaolvasás rulez :)
  • Indigo
    #2164
    De nehogy már így kézenfogva, lépésről lépésre vezesselek el a főbossig... :)
  • lippet
    #2163
    ok
    megnézem!
  • Indigo
    #2162
    Van még egy hangár (az ajtót nyitó mágneskártya McCall sátrában az asztalon van), azon áthaladva egy újabb területre érsz, újabb barakkokkal, valamint egy lőszerekkel teli raktárral. Na azt kell felrobbantani.
  • lippet
    #2161
    Na az megvan, de aztán mit kell felrobbantani?
  • lippet
    #2160
    ok így mnár menni fog talán! talánXD
  • Indigo
    #2159
    Az nem börtön, hanem elmegyógyintézet. Miután az őrök lekísérnek, az egyiknek ki kell nyitnia a fürdő ajtaját, te pedig menj be egyedül a fürdőbe.
  • FL Zoli
    #2158
    Szevasztok
    Az lenne a problémám, hogy nem mentettem el a börtönös pályát s(miután elsodor a lavina). S egészen az osonós-generátorkikapcsolós pályától kellene újrakezdenem. Tudna vki küldeni 1 mentést? kondasz @ gmail .com
    Másrészt a fent említett börtönös pályán mikor kísérnek az őrök s odaérünk egy ablakhoz(mosoda vagy nemtom mi) nem történik semmi, egyik őr áll bambán, a másik meg ha közel megyek hozzá elkezd csapkodni...
    mit kell csinálni?
    köszi
  • Indigo
    #2157
    Mert közben megtalálják az előzőleg lelőtt katonák holttestét... Keress nekik egy olyan helyet, ahol nem veszik észre.

    Ha nagyon nem megy, akkor küldd el a mentést... (petyo.b_kukac_freemail_pont_hu)