2236
  • JonasSandor
    #2236
    Szerencsére nem fog késni alig 1 hónap és ittvan a kicsike. 10-én bele lehet vetni a cuccba magatokat.
  • Evin
    #2235
    Felújított változatban
  • kjhun
    #2234
    Milyen változatban, kiadásban?? A GOG-ra ismét felkerült pár hónapja a játék, de a TAGES-től, még mindig szenved. Benne van a DRM több fájlban is. A pályaszerkesztő, asszem el se indul ezen verzión se. Csak, a bolti lemezes verzión jó, de azt CloeCD formátumban nem lehet fellelni, ami jó is lenne. Pláne, magyar feliratozással. Proper-crack, máig nem létezik hozzá. (Mixelt változatban megy nagyjából.)
  • JonasSandor
    #2233
    November 10-én jön a game.
  • kjhun
    #2232
    Ha, valakit érdekel: UnOfficial Patch 1.5

    #1960 -ra: Az angol verzióban is hibás a cine14.bik fájl, nem csak a magyarban. Így a GOG-os is ezt a rossz videó fájlt tartalmazza. Meg szerintem az összes többi lokalizált verzióban is. (Cseh/Német/Lengyel/Orosz, meg a fene tudja még milyen nyelven adták ki.)

    Hmmm, a GOG-on már nem kapható a játék, csak warezban.
  • kjhun
    #2231
    A magyar 4CD-s verzióhoz crackcsomag (az 1.0.0-hoz)
  • Burdi
    #2230
    van valami lehetőség arra, hogy a mentés tényleg mentés legyen? és ne dobjon mindig az elejére?
    nincs kedvem ennyit visszaolvasni sry :D
  • Indigo
    #2229
    Nem gondoltam volna, hogy valaki még játszik vele

    Nekem amúgy "legkedvencebb" FPS-em :) Főleg a régi multis élmények miatt... Régi szép idők...
  • Indigo
    #2228
    Jah, checkpointos. De ha nem mentesz manuálisan, akkor nem menti a checkpointot sem - ha jól emlékszem. Elég hülyén oldották meg a mentést. Ám szerencsére ez a legnagyobb hinája a játéknak :)
  • koschwarz
    #2227
    srácok, nyomom a játékot, látom hogy van quicksave, hard save, mégsem működnek...checkpointos a rendszer? egy pályán belül több checkpoint is van? mert az első pályán mindig az elejére tesz vissza....
  • Indigo
    #2226
    Köszönjük!
  • kjhun
    #2225
    Magyarítás a GoG Edition verzióhoz Itt vagy Itt
  • pHNxX
    #2224
    9 év után novemberben jön a folytatás ;)
    XIII:Lost Identity
  • kjhun
    #2223
    Pár hete megjelent a XIII itt: Link

    Nincs DRM a játékon, megveszed, letöltöd, játszol. Nem kell CD :) De a XIII Editor-ra nem nagyon fordítottak figyelmet, hibaüzenettel elszáll, csak a játék megy. A gyári patch-ek ugyanis elcseszik. Csak a XIII.exe-én módosítottek, a többin nem, 1.3-as CodeGame patch-es verzió, hát azért 6-7 év alatt nem tudták kijavítani a hibájukat??? Csak az tudja az editort használni, aki megvette a 4 CD-s angol vagy magyar verziót.


    Magyarítás a GoG Edition verzióhoz Itt
  • killecske
    #2222
    Próbáltam a felbontást állítani más lényeges beállítást nem találok! Néha viszont rendes sebességen megy a játék.
  • lepike
    #2221
    Valószínűleg valamelyik driver vagy beállítás a játékban. Próbálj meg a "video beállításokban" állítani valamit.
  • killecske
    #2220
    Helló

    Miért van az, hogy olyan mintha lassítva menne a játék?
  • Morelight
    #2219
    Nem a végén van az a rész, h. meg kell menteni az elnököt... utolsó pályák egyike... és köszi a segítséget, de rájöttem a problémára... a magyarosítás kavart be a rendszernek, de egy reinstall segített, és így sikerült végigvinni a játékot! :) Valaki nem tud róla, h. még tervbe van-e véve a köv. rész?
  • Indigo
    #2218
    Milyen elnököt mentettél meg? Carrington tábornokra gondolsz? :)

    Egyébként próbálkozz driver frissítésekkel, vagy ha végképp nem megy, innen tudsz letölteni mentéseket minden pályához: http://www.xiii.opaquit.com/savegames.php
  • Morelight
    #2217
    Sziasztok! Segítség kéne... épp megmentettem az elnököt, és mennék tovább, azonban az új pálya betöltésekor vagy lefagy, vagy a következő hibaüzenettel dob ki a játékból:

    "General protection fault!

    History: RenderStaticMesh <- FDynamicActor::Render <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FCameraSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop"

    Az 1.3-as, és 1.4-es patch-et felraktam, de nem segítettek a problémámban! A játék eredeti, egy PcGuru szám melléklete volt.
  • davis98
    #2216
    Köszönöm a gyors választ! És igazad van tényleg hülye kérdést tettem fel.
    Bocsánat
  • Indigo
    #2215
    Ha kicsit konkrétabb kérdést tennél fel, akkor lehet, hogy még válaszolni is tudnék.

    Egyébként, ha eddig nem jutottál volna el, akkor a multihoz regisztrálni kell. Amikor rákattintasz a multiplayer opcióra, akkor ott felkínálja ezt a lehetőséget. Ha a játékon belül nem sikerülne (ami könnyen elképzelhető), akkor felmégy a www.ubisoft.com oldalra, ott rámégy a "Registration" menüpontra, és készítesz egy hozzáférést. Az ott megadott felhasználónévvel és jelszóval be tudsz jelentkezni a játékban.
  • davis98
    #2214
    Hello mindenki! A multiplayer-be hogyan lehet más emberekkel játszani?

    Előre is köszönöm !
  • EDDY A KIRÁLY
    #2213
    Ja hogy ez igy van meg irva. Hát ba.....
  • Indigo
    #2212
    Bárhol menthetsz a játék során, de mindig a legutolsó ellenőrző pontra tesz vissza.
  • EDDY A KIRÁLY
    #2211
    Sziasztok elakatam ot ahol a tengeralatjáron kel azt a csávot kinyirni, anyi a gondom hogy nem tom meg ölni. (kelene valami god mod vagy valami hason lo de lehet hogy csak fáradt vagyok, holnap meg rpobálom és ha nem megy majd szolok. Ezen kivül van még egy ojan hogy nem azt az állást tölti be ahol el mentetem hanem a pálya elejét vagy az "elenörzöpont" ot.
  • Indigo
    #2210
    Sajnos nincs, és úgy néz ki, hogy nem is lesz. Anyagilag bukás volt a játék, ezért a Ubisoft nem készít folytatást.
  • burjanmate
    #2209
    Valami robbanásra emlékeztem, nem vettem észre a rakétákat (hisz' olyan kicsik voltak :)). Van/lesz ennek 2. része/kiegészítője? Csak mert eléggé meglepett a "folytatjuk..." felirattal.
  • Indigo
    #2208
    Milyen bombát? Szerintem a rakétakilövés megakadályozására gondolsz. Azt pedig úgy tudod megállítani, hogy míg tart a visszaszámlálás, addig megkeresed azt a szobát, ami a vezérlésért felelős, és szétlövöd az ottani berendezést.
  • burjanmate
    #2207
    Ok, az előbbit megoldottam. Amikor le kell állítani a bombát, azt hogy kell?
  • burjanmate
    #2206
    Nekem is kifagy ott, de nem segített a patch.
  • Indigo
    #2205
    "Unofficial" patch, bármilyen változatra fölmegy, és crackelni sem kell. Nem tudom mi lehet a bibi, nálam egyjátékos módban nem írt ki ilyet (multiban igen, de azt az eltérő verzió miatt).
  • PJack
    #2204
    crackelt változatom van csak, lehet azért nem ért semmit? :(
    vagy ez csak pont ennek a verziónak a hibája amit letöltöttem?
  • Indigo
    #2203
    A patch sok dolgot javít, tedd föl!
  • PJack
    #2202
    nemhiszem el már megint.
    annál a résznél tartok amikor az öreget kiszabadítom, miután megöltem a 3-ast, és az az utáni pályánál amikor észrevesznek az SPADS esek kilép ezzel:
    General protection fault!

    History: UObject::ProcessEvent <- (XIIIBaseHud SSH101c.XIIIBaseHud61, Function XIII.XIIIBaseHud.PostRender) <- FCameraSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

    ez mi a fasz? és van rá megoldás? patch v vmi?
  • burjanmate
    #2201
    Nah most hülyeséget csináltam: véletlen kiléptem mentés nélkül. Tudna vki linkelni/küldeni 1 mentést arról a részről, miután kinyírtam a csuhásokat és az ezredesnek öltözve kell bejutni vmi bázisra?
  • burjanmate
    #2200
    Kösz szépen, megnézem.
  • Indigo
    #2199
    Van egy kis helyiség, ott az egyik falon az egyik téglát be lehet nyomni... A többi már menni fog.
  • burjanmate
    #2198
    Nah még1: van 1 kő 1 jellel, hiányzik az 1ik ága. Azzal mit kell?
  • Indigo
    #2197
    Nekem egyik örök kedvencem a XIII :) Régen multiban is nagyon sokat nyomtam, iszonyat feelinges volt. A single-t meg ronggyá játszottam.