2236
  • Duddits
    #1836
    Tudtok segíteni? Fölraktam a 4 CD-s verziót, de valami hibát ír ki. Pedig felraktam a cracfix-et is, 1.01-es patch-et, cracket... Itt is kerestem megoldást, de nem találtam.... Valaki légyszi.


  • doxic
    #1835
    Kedves horifajdo!
    Az if you want to kezdetű mondat jelentése:
    "Ha meg akarod szerezni a mágneses kártyát vedd meg a játékot."
    Asszem ehhez nem kell sokat hozzáfűzni.
  • Amse
    #1834
    proper crackfixet kéne megkeresni valahol, mert az kell hozzá.2 crackfix is van mindkettő kell, mert az első csak a 11. pályáig jó
  • horifajdo
    #1833
    Nem tudok továbbjutni a CABLE CAR STATION nevű pályán. Nem adja oda a mágnes kártyát hanem ezt írja ki : IF YOU WANT THE MAGNETIC CARD BUY THE GAME. Segítsetek!!!!!!!!!! Köszz : AXEL
  • horifajdo
    #1832
    HALI
  • attyspocak
    #1831
    Én i most bontottam ki, de nem hajlandó elindulni. Vagy nem csinál semmit az exe, vagy kéri a CD-t, holott gyári (Automex) játékról van szó. Valaha a demóval játszottam, erre most ime, nem tudok. Valaki tud megoldást?

    2,6Mhz proc, 512Mg DDR Ram, 256MG-s GF FX 5600 VGA, SB Live, XP SP".
  • dikki*yysw
    #1830
    ja, én most bontottam ki.
  • ibrik
    #1829
    Egyetértek veled - kivéve, hogy már 1990Ft-ért is hozzá lehet jutni (#1825).
  • lamina
    #1828
    Szerintem a XIII egy egyedi játék. A sztorija meg egyszerűen kiváló.
    A boltokban meg úgyis 3000Ft-ért meg lehet venni.
    Ez a játék megéria pénzét.
  • steweee
    #1827
    mielőtt megvennéd figgyelmeztetlek hogy csak a játék eleje jó, a közepétől már rohadtul unalmas és idegtépő.az eleje viszont tényleg jó, ilyennel még nem játszottunk, egyedi darab, de beleestek a készítők abba a hibába, hogy húzták mint a rétestésztát a játékidő nyújtása miatt, és ha már elkezdted be is akarod majd fejezni, viszon sokat fogsz idegeskedni. ha kihagyod nem lesz életreszóló veszteség, ha látni akarod sztem a warezt szerezd meg vhonnan mert lehet úgysem játszod végig
  • ffxi
    #1826
    Erről 1átalán nem tudtam, kösz. Rohanok Tescoba....:)
  • ibrik
    #1825
    Ha ismernéd a feltört XIII "történetét" (vagy ha emlékeznél rá), még maga FAIRLIGHT sem tudta elsőre jól feltörni a játékot, egy nappal később kénytelen volt kiadni egy crackfix-et is.
    Szóval ne gondold azt, hogy egy hivatalos (eredeti) játékból csak úgy, sima ISO-készítéssel másolatot készíthetsz.

    Vagyis az általad letöltött "NoCD-Crack"-el nem jutsz semmire az eredeti CD-kkel, mert a crack az internetről letölthető FAIRLIGHT release-hez készült.

    A legjobb megoldás:
    - vagy megveszed ott, ahol még arulják. Pl. CDGalaxisban 1990 Ft-ért olyat kapsz, amin rajta van a magyarítás is
    - vagy a netről (pl. DC-ről) letöltöd a FAIRLIGHT-osat (meg külö hozzá a magyarítást)
  • ffxi
    #1824
    Léccí!
  • ffxi
    #1823
    People! Kéne segítség! Eredeti XIII-ast lemezeket (4cd-ben) feltelepítettem

    (teljesen) és azokat képfájlba(image) mentettem. De sajna a játék csak

    eredeti ROM meghajtóról enged játszani, mert ha betöltöm a képfájt, akkor az

    első töltésnél kilép a játék. Gondoltam vmi NoCDcrack-re, le is töltöttem és

    ugyanaz a helyzet. Ezek szerint nincs esélyem gémelni vele? Sajna vissza kell

    vinni lassan az eredetit. Please HELP!!!!
  • ibrik
    #1822
    Ez nem az a rész...
    Az általad említett problémás rész jóval előbb van. Ha erről lenne szó, akkor matyi valószínűleg említette volna, hogy "hol vehetné meg"...
  • Siffredi
    #1821
    De az is lehet, hogy nem tudod felvenni, ugyanis - ha crackelt verzioval jatszol - nem lehet felvenni ezt a kartyat, ost ha jol emlekszem ki is irja a game, hogy illegal verzio, vedd meg es lesz magneskartya :)
    Ezt a problemat amugy athidalja egy megfelelo crackfix.
  • ibrik
    #1820
    Már nagyon rég játszottam vele, de asszem az egyik irodaszerűségben lesz a kártya...
    Ha mégsem, akkor valamelyik katonánál...
  • matyi08
    #1819
    A Cable Car pályánál járok és az egyik faházhoz, kell egy mágneskártya,
    és ha megszerzem a kártyát akkor be tudok menni, és egy pulse biztosítékot tudok onnan
    felvenni. Azt a mágneskártyát hol találom meg???
  • Danman
    #1818
    Egyébként multiban LANON nem lehet úgy játszani,hogy 1-1PLAYER és a többi BOT?Csapatban?
  • Danman
    #1817
    Kérlek segítsetek!Most újból kedvem volt játszani ezzel, megy a játék rendesen,de a kiskockákban amik pl. a pályák elején vannak,mindig csak fekete kockák,pár kék bigyusszal.HELP???
  • szanics
    #1816
    1000 ft postaköltség > 100 méter séta > 5 leütés és 10 kattintás.
    Lusta ember vagyok. :DD
  • ibrik
    #1815
    De most akkor minek kérdezgetsz?
    Már rég megvehetted volna ezek szerint...

    Ugyanúgy az árát is könnyebben megtudtad volna már jóval előbb, ha csak "100 méter séta"...
  • szanics
    #1814
    Akkor már inkább lesétálok 100 métert a Mammutig. Az 576-ban is 2k.
  • Pandula
    #1813
    Csinálok egy magyar shareware-t. Mondjuk ma (május 2.), 14.00-kor, a neve ez lesz: hunXIII a kód pedig: hungary. Deathmach lesz.
  • Sheva
    #1812
    kb 3 papíért megkapod eredetibe a CDGalaxistól!
  • szanics
    #1811
    tudom, de postaköltséget fizessen a nehézség...
  • ibrik
    #1810
    Én a CDGalaxisban láttam 1990-ért (és az #1785-ben is ezt írtam le).
    Tehát összesen valamivel többe kerül, mert még rájön a csomagolási és postaköltség...
  • szanics
    #1809
    Igazad is van, bakker! 576-ban is annyiba kerül? Mert most csak az van a közelben...
  • dikki*yysw
    #1808
    Szenvedtek itt a másolt verzióval, aztán 1990 ft boltban... lol
  • dikki*yysw
    #1807
    Újrakezdtem a XIII-at, működnek a régi elmentéseim, nagyon király. Mostanában az elmúlt évek elkezdett, aztán félbehagyott játékait fejezem be, ha nagy ritkán játszom. A XIII is megérdemli, hogy végigvigyem :)
  • ibrik
    #1806
    Ha csak patch kell: XIII 1.01 patch
  • Siffredi
    #1805
    Tudom, es irtam is, hogy rossz helyre cimeztem, sorry...
    Viszont ha mar itt tartunk igertel egy patch-et amit "majd ha jövök belinkelek egy patchet amit jó ha felteszel!!!"
    Turelmesen varom
  • Sheva
    #1804
    nekem minden rendben a XIII-mal...:DDDD
  • Siffredi
    #1803
    XIII torrent
  • Siffredi
    #1802
    sorry, a masodik comment-et Szanics-nak szantam :)
  • Siffredi
    #1801
    Koszi szepen elore is a patchet!

    Sheva, sajnos akkor nincs tobb tippem :( esetleg masik Daemon tools-szal probalkozz (en 3.47-tel csinaltam)
  • TwiceR
    #1800
    ezt hol lehet letolteni?:DDD a gamet?
  • szanics
    #1799
    Nekem sajna nem megy.
    Kiírja ezt a szart és nem megy tovább a telepítés.
    Ha berakom az 1-es kötetet, akkor kiírja, hogy DLL-hiba, és leszedi az egészet.
  • Sheva
    #1798
    nem tom akkor...nekem jó működik szerencsére!!! de majd ha jövök belinkelek egy patchet amit jó ha felteszel!!! most lépek XP-t rakni...csumi
  • Siffredi
    #1797
    Reinstall? hat kb 5x volt de mindig itt akad el, sot mind az 5x mas es mas cracket, patchet hasznaltam...amugy tippem van, ami gaz lehet: Windows 2K3-n probaltam, de ez lenne az elos esetem, hogy egy game nem fut rajta.
    Meg XP-s rendszeren egyszer jatszottam vele, de felenel abbahagytam, mert frusztralo volt mentes nelkul egy resz ;) (tengeralattjaros, lopakodos)
    Gondoltam most ujrakezdem, de a 2. palya utan igy jartam. C'est la vie!