95
  • burjanmate
    #95
    Nem tudom, láttátok-e a mostani állapotot: 5 játék, source motor és már regelni is lehet.
  • george4
    #94
    Hello!
    Kuma Wars (Free) http://www.kumawar.com/

    Telepítés:

    Indítsd el a telepítõfájlt, várj, míg letölti a kliensfájlokat, majd kezdd el tölteni az elsõ missziót.

    Senkit ne tévesszen meg a játék mérete, mivel a játék legnagyobb része az elsõ küldetés letöltése alatt települ a gépre! Így a játék akár pár gigabájtot is elfoglalhat!

    Leírás:

    A Kuma Wars egy modern korban játszódó FPS, melynek különlegessége, hogy a játék letöltésével nem magát a teljes játékot kapjuk meg, csak az alap klienset, és csak azokat a küldetéseket kell letöltenünk, amelyiket szeretnénk. A játék weboldala szerint hetente jönnek ki új küldetések (jelen pillanatban több, mint 80 van), állítólag megtörtént eseteket dolgoznak fel. A játékban egy 4 fõs squad mindegyik tagjával lehetünk, vagy kioszthatunk nekik feladatokat. A játékban található multiplayer mód is, ami egy átlagos team deathmatch. A fegyverválaszték átlagos, a kezelése némi betanulást igényel, de ha ráérzünk a játék ízére, könnyen a rabjává válhatunk!
  • kalvi
    #93
    Szevasztok, nyomja ezt még valaki?.....
  • bricsi01
    #92
    a liszensz errort hogy játszam ki??
  • bricsi01
    #91
    ja meg licens error
  • bricsi01
    #90
    help!
    az extra setup nem megy azzal a kulccsal amit adtak!
  • Mars
    #89
    Engem sem fogott meg. Megvan a Deadly Dozen is, meg a Line of Sight-Vietnam, ami ugyanezen a motoron alapul, de be kell látni, hogy ez 2 évvel később jött ki mint az előbbi kettő, de ritka szarra sikeredett.
  • Hellas
    #88
    Hát az itt leírtakkal ellentétben nekem nagyon bejön,bár még nem sok fps-vel találkoztam sajnos.Az tetszik benne,hogy a küldetések nem 50-60 évvel ezelőtti események,hanem mai dolgok!Szerintem nagyon jó a game!
    És igazából az érdekelne,hogy lehet ehhez valahogy plusz küldetéseket szerezni?Az oldalán nem igazán tudom felfogni mi van,de jól értelmezem ingyé ezt nem lehet!Vagy van valami egyéb módszer?
  • grebber
    #87
    Szerintem itt a leirtakból könnyen megállapitható.
    Én játszok vele mert ha már leszedtem ne legyen hiába alapon.
  • donszicsa
    #86
    milyen ez a játék még nem játszotam vele
  • grebber
    #85
    Szerintem nincs.
  • donszicsa
    #84
    a Kuma War nak van magyarositása? Ha van mere találhato?
  • AnuluWork #83
    Annál nagyobb fos kevés volt. Az első részénél egyszerűen hányás fogtt el, amikor a német katona átlátott a templomfalon 1 kmről és megölt a falon át.
  • grebber
    #82
    De végülis ha úgy veszem a fohászkodásom ezt hozta ,mert kértem hogy legyen a Deadly Dozen 2 nek folytatása végül is ez annak vehető kicsit szebb graf más küldetések.
    De mondjuk nem ér annyit hogy kiirjam de egyszer végigviszem.
  • greco
    #81
    Ez egy ritka szar game... :-(((
  • grebber
    #80
    Ezért jók a gamek van mihez viszonyitani nem is kell leszedni mindenkinek elég egy hasonlitási alap :)
  • fitutufi
    #79
    hát ja
  • antijedi
    #78
    éjjen! akkor egy ujabb game a levesbe... :(
  • fitutufi
    #77
    elindult ! nem kell crack hozzá !
    hát ténleg elég gyökér game !
    hogy kell a grafot állítani ?
  • fitutufi
    #76
    itt egy cd-key ha valakinek kellene !

    KUMA-A1A1-CASH-CAUQ
  • Gabe18
    #75
    Na akkor jobb hogy el se indul...
  • fitutufi
    #74
    én azé leszedem
    kiváncsi vagyok
    annyira reklámozták anno !
    de ha ennyire szar....
    majd másfél óra múlva mondok véleményt....
  • Sgtfathi
    #73
    EKKORA FOST!!!
  • a.carkey
    #72
    Pontosabban kiadni. Látom a srácok már kiadót sem találtak - nem csodálom -, így ők adták ki ...
  • a.carkey
    #71
    Akkor le is állítom. Annál szarabb fpst talán a Valuesoft vagy mi szokott készíteni. Borzasztó volt a 2.VH és a Vietnamos is belőle.
  • grebber
    #70
    Ugy van köze hogy szinte a billentyűzetkiosztás is majdnem ugyanaz a célzás,fegyverhangok.Csak máskörnyezetben.
  • a.carkey
    #69
    Ha köze van, mit vártál? Majd a 100000. patch orvosolja a dolgokat.
  • a.carkey
    #68
    Ne már, hogy bármi köze van a Deadly Dozenhez? Jézus!
  • grebber
    #67
    Akit érdekel ilyen a game kezelőfelülete.
  • grebber
    #66
    Nem sok,de vannak.Fizika hát az eléggé szar szvsz.
    És természetesen az ovodás hibák átlogo testek a falon.
    Ezt fejlesztették eddig??Többre számitottam de ha már lentvan végigtolom az a 15+1 pályát.
  • Gabe18
    #65
    Nem is olyan csunya...
    Ellenfelek mennyisége?Fizika?
  • grebber
    #64
    A gameben mi vagyunk és 4 társunk van. Átválthatunk rájuk amikor csak akarunk.

    Itt egy kép az első mission kezdő pontjáról:Mission 1

    A tutorialt sem kell végigcsinálnom mert a Deadly Dozen 2-öt már kipörgettem és ez koppintás.Szinte még a fegyverek hangja is ugyanaz.
  • grebber
    #63
    Na nekem megy a game és nem is másoltam át a crack mappából azt a fájlt.
    Hát nem számíthat nagy sikerre ez a game.Csak az szedje le akinek bejött a Deadly Dozen mert ez szinte 1-az 1-ben az csak valamivel szebb.
  • grebber
    #62
    Elvileg ezt kell csinálni vele és müködik:

    Overwrite the original exe with our crack from the CRACK directory if you
    do not want the game to phone home. Use this CD-Key: KUMA-A1A1-CASH-CAUQ
    and choose 'Play - No Internet Connection' when launching. Enjoy!
  • Gabe18
    #61
    Kösz,mondjuk még most se találom,de mindegy.
    Beirtam,elfogadja,ok.
    Utánna ki akar menni a net-re,kiengedtem,valmit csinál,utánna nem megy megint.Letöröltem,visszaraktam,beirtam,kiakar menni a net-re,most nem engedtem,utánna megint nem megy...
    Na itt lett elegem eme csodából.
    Biztos én vagyok hülye hozzá,majd ti összehozzátok...
  • grebber
    #60
    Benne van az nfo-ban a serial: KUMA-A1A1-CASH-CAUQ
  • Gabe18
    #59
    Hát gondolhatod hogy kerestem...
  • fitutufi
    #58
    találd meg a cd keyt !
  • fitutufi
    #57
    hmmm
  • Gabe18
    #56
    Hát ez nekem nem megy...
    Feltelepitem,akkor a crack mappában van valami /nem exe/,azt bemásolom a főkönyvtárba,le is cserél valamit,eddig ok.
    Na de ha inditanám,cd-key-t akar.Azt meg nem találom sehol.Ha beirok valami hülyeséget,akkor továbblép,vagy play+update,vagy play internet nélkül.
    Ha az updatere nyomom semmi,megint akarja a cd kulcsot,ha a net nélküli játékra,akkor meg valami hibauzenettel nem megy tovább.