95
  • grebber
    #55
    Na 2 óra azt tolom.Remélem megéri hogy a Toca 2 töltését leállitottam és ezt töltöm helyette.
  • Hentes Bill #54
    pont most akrtam én is írni, hgoy kijött :/
  • fitutufi
    #53
    nekem wallpaperek kellenének erről a gameről de annyi h lehessen vállogatni !
    különben még itt van pár screenshot ha valakinek kell !!!
  • fitutufi
    #52
    itt van sok jó kép a kúmáról :)
    csemegézzetek !
  • fitutufi
    #51
    hááááááát. kitudja !
  • Gabe18
    #50
    Hát estére elvileg meglesz,majd rakok pár képet.Egy cd...,ebbe menapság már nem szokott egy jó játék beleférni...
  • fitutufi
    #49
    jaja , szerintem gabe lesz az első :D
    véleményt gabe !!! :)
    nekem leghamarabb holnapra lejön vagy esteleg ma , legkésőbb 2 nap :D
    nah mind1
    lol
    írjatok majd pár szót majd !
  • grebber
    #48
    Majd aki leghamarabb leszedi irjon róla pár szót.
  • grebber
    #47
    De vártam már erre.Kiváncsi vagyok milyen lett.
  • Gabe18
    #46
    Nforce...
  • grebber
    #45
    KumaWar: The War On Terror

    [2004-09-15 @ 22:56 - ZeroCool]

    ...vagy úgy is mondhatnánk, hogy az összecsapások tára ezúttal egy korong leszen! De miről is van szó? Nos, már egy jó ideje bendult a KumaWar nevezetű játék, melynek küldetései teljes mértékben a valóságon alapulnak. Akár Saddam elfogását is végigvihetjük, hogy csak egyet említsek a nagy küldetések közül. A legjobb missziókat összefogták, és októberben a boltokban fogják árulni. Lehet, hogy nem ment olyan jól az online értékesítés? Ki tudja. Mindenesetre igen jó játékról van szó, ha a grafikája nem is az Unreal 3 motort használja...

    info:Gamestar
  • 0ppika
    #44
    A játék hivatalos oldaláról letölthető egy 7 napos free trial verzió!
  • grebber
    #43
    Ez kö kemény hogy még mindig nem jelent meg:(
  • grebber
    #42
    Kuma War kliens

    [2004-03-31 @ 17:27 - G-San]

    A Kuma War egy egészen új rendszerű akciójáték, hiszen itt nem előre megadott küldetésekkel kell számolnunk, hanem hetente kapunk újabbakat. Ha ez a módszer beválik, akkor lehet, hogy a több ilyesfajta gamma is készül. Amint azt a mondás is tarja: a puding próbája az evés. Nem véletlen, hogy mától ingyenesen elérhető a játék kliensprogramja, ami még egy ideig teljesen ingyenesen enged bepillantást a progiba.A 340 megás csomagot innen tudjátok letölteni
    innen
  • [NST]Cifu
    #41
    Előre bocsátom, hogy lehet, hogy velem van a baj (realitásmániás vagyok), de valahogy többet vártam a játéktól - még ha bétáról is van szó.

    Az tetszik, hogy küldetésspecifikus a játékmenet, méghozzá jó kemény szósszal leöntve - nekem bejön a CNN-utánérzéses felvezetés. Az AA-val az egyik fő bajom éppen az, hogy kissé unalmas TDM meccsekről van szó, nulla felvezetéssel/háttértörténettel. Érdekesnek tűnik a valós akciók feldolgozása, de a propaganda-szagot azért nehéz elhesegetni...
    Az első pofon a fegyverválasztásnál ért. A fegyverek túlnyomó többsége amerikai, és erősen unalmasak (könyörgöm, van kb. 20 féle AK-47 altipus, miért folyton az alap AKM-47-et kell felhozni), ráadásul pl. az Irakiaknál igen népszerű volt a HK MP5 (licencbe gyártják a törökök és pakisztán, és rengeteget használtak/használnak az irakiak), mennyivel változatosabb lenne, ha néha az is feltünne a sok AK mellett.
    Az, hogy pisztolyok terén csak a Colt 1911 "létezik", erősen homlokráncoló - már több, mint egy évtizede az M9 (a Beretta 92 katonai változata) a rendszeresített pisztoly a amcsiknál. A fegyverkezelés sem túl baráti - pl. az AK-47-nél az elsődleges tűzgomb a sorozatlövés, a másodlagos az egyes lövés, miért nem lehetett megcsinálni a tűzváltókart, ahogy kismillió másik játékban benne van? Ráadásul a játékban semmiféle ballisztika nincs. A lövedékek egyből a célhoz érnek, és nincs esésük - 5 méterről és 300 méterrő is a célkereszt közepén realizálódik a találat.
    És lássuk a játékot - na ez a grafika bizony ma már csak (alsó-)középszint, pláne egy FarCry után, különösen a belterek iszonyú primitívek, de még textúrák terén sincs nagy változatosság (jó, a 300+ megából ~200MB maga a játék, de akkor is...). Szerintem a korlátozott látótávolság sem illik ma már egy játékba. Az animációk nem folyamatosak és egyáltalán nem szépek - azért az AA vagy a Raven Shield után erre ügyelni kellene. Ami még idegesítőbb, az az AI. A legtöbb ellenfél egyhelyben áll, és ha mellete lelövik az egyik társát, bambán áll tovább - de mégse, akkor sem vonul fedezékbe, vagy legalább hasal le, áhhh, szépen áll, és folyamatosan lő ránk. A társaink sem sokkal jobbak, épületekben menetrend szerint utunkat állják, de kint sem jobb a helyzet - ha meglátnak egy ellenfelet, egyhelyben állva megpróbálják lelőni. Nem vonulnak fedezékbe, és maguktól nem hasalnak le (bezzeg az OFP-ben ha elsült egy fegyver, az egész környék hasravágta magát). Az, hogy a fegyver nem látszik, annyira nem zavar (a legtöbb játékban lévő "oldalt tartom a fegyverem" nézet teljesen felesleges, akkor már legalább egy korrekt nézet legyen, ahogy ráhajolunk a nyilt irányzékra). A sérülésmodel sem az igazi, mivel nincs. Egyik társamat rojtosra lőtték a HP-ja alpján, de meg se láttszott rajta, és ha kellett, legyorsulta Ben Johnsont.

    A multijáról még nem tudok nyilatkozni, mivel a belső keresőben összesen két szervert látni csak, az egyiken egy, a másikon két játékossal. Mikor megpróbáltam csatlakozni, bejött egy "DOWNLOADING" kép, és utána... utána... utána... elmentem, csináltam egy teát, majd szép lassan megittam (közben a hangulat kedvéért megnéztem a CNN-t, éppen a 9/11 előzményeit vizsgáló bizottsági meghalgatásról közvetítettek)... utána... utána meguntam, és nyomtam egy ESC-t...

    Maga az alapötlet ötös, ha esetleg a két oldalnak külön-külön lenne felvezetése (mondjuk az Operation Anaconda esetén aféle Al-Dzsazira stílusban, a Koreai küldinél egy jó szaftos kommunista-kiáltvány a fiatal Kim isteni mivoltát hangoztatva :)), szingliben normálisan meg lenne csinálva az AI, rendesen kidolgoznák a fegyvereket, készítenének egy korrekt ballisztikai és sérülésmodelt, és a grafika terén legalább a textúrák terén kissé megeröltetnék magukat, még akár egy csúcs játék is lehet belőle.

    Megeshet, hogy a kész játék (nyárra igérik?) már ilyen lesz, de ugye akkora már fizetni is kell érte. Nem tudom, képesek lesznek-e versenyezni egy Americas Army-val, amely ráadásul ingyenes, vagy az aktuális Rainbow Six játékkal, amely nemcsak szebb, de az esetek többségében korrekt fegyverszimuláció is van benne.
  • lachun
    #40
    Ja csak ennyi ok meg lesem köcce.
  • zaki
    #39
    regisztrálni kell a honlapon.
  • lachun
    #38
    !S sajnos letöltöttem jelszot és passt kér!!!
    DrAK légyszi adj tanácsot mert nem tudok jol angolul hol kell regget meg accauntolni nem találom!!!!!
  • DrAK
    #37
    Elég szar:(
    A fegyver nem látszik sajátnézetben, ennyi erővel egyszerübb lett volna egy jó Ghost Recon modot csinálni, az legalább jól néz ki.
  • zaki
    #36
    olvass vissza majd ha időd lesz, 1-es üziben vannak az info-k :)
  • greco
    #35
    Így elsőre szerintem a conflict desert storm-ra hasonlít.
  • hykao #34
    #31-re senki???
  • greco
    #33
    Kipróbáltam.Szerintem elég gyenge,bár ez csak egy béta.
  • zaki
    #32
    kösz szépen
  • hykao #31
    Nincs kedvem, meg most időm se visszaolvasni.
    Ez milyen? FPS? Amolyan Americas Army féle???
  • hykao #30
    Nesze:

  • zaki
    #29
    kijött egy béta verzió a játékból, 2 pályát tarrtalmaz, 300 valamennyi mega. innen leeht tölteni, jön ezerrel
  • grebber
    #28
    Ahogy a képeket elnézem nem lesz nagy a gépigénye de hivatalosat nem tudok!
  • FH ToMmY
    #27
    Oké, köszi!
    Tuti ütős game lesz! gépigénye nagy?
  • grebber
    #26
    Napokon belül meg fog jelenni elvileg!!!
  • FH ToMmY
    #25
    Skacok, 1 kérdés, lehet leírtátok, akkosorry...
    Mikor jelenik meg kb? Vagy a teljes-t honnan lehet leszedni?
  • zaki
    #24
    #20...
  • grebber
    #23
    Megtörtént harci eseményeket dolgoz fel a game!A Pentagon is támogatja?
    Játékból bárki vadászhat Szaddámra!

    New York:
    Kuma War cimmel készül piacra dobni egy akciójátékot egy ismeretlen eredetű Amerikában bejegyzett cég.
    A játék főszereplöi az iraki háború hadműveleteiben résztvevő katonám és civilek, a cél Szaddám Husszein és fiainak elfogása.
    A jelenetek mind megtörtént valós eseményeket, valós hadműveleteket dolgoznak fel.
    A fejlesztéseket a Spiegel cimű német hetilap szerint a Pentagon is támogatja.
    A demo verzió egy valosághű CNN-felvétellel kezdödik, egy kellemes hangú riporter visszavezet minket 2003. július 22.-ére Moszulba.
    A megbizatás: elfogni Udajt és Kuszajt , Szaddám Husszein két fiát."Mi felvettük ti lejátszhatjátok" - szókl a műsorvezető felhivása.
    A történéseket egy igazi háborus szakember, a nyugalmazott Thomas Wilkerson vezérőrnagy kommentálja, adatokkal és szakzsargonnal vegyítve ő kalauzolja a játékosokat a háborús övezetben.
    A játékot készítő Kuma Reality Games vezetője, Keith Halper azonban büszke a cég alkotására.
    A játékos átélheti azt ami eddig csak katonák anekdotáiból ismerhettünk aktív részese lehet a katonai akcióknak úgy hogy a valós történéseket ne hamisitsák meg.
    Az hogy a Kuma War valós tényeken alapúl nagy valószinüséggel a Pentegon adatszolgáltatásának köszönhető hisz az amerikai védelmi minisztérium évek óta használ hasonló szimulációs programokat kiképzési célokra!


    INFO: BLIK magyarország 2004. március. 10 szerda

  • PREMIERE1
    #22
    Elvileg péntek (?) a full. :)

    Azért várnak, mert Usama bin Laden elfogásakor akarják kiadni, és az ugye pénteken lesz.
  • zaki
    #21
    hát egy demo-nak örülnék én is :)
  • PREMIERE1
    #20
    Blikk hír lett! :) LOL

    Mellesleg ezek a kretének demo verzióról írnak. Nofene!?
  • grebber
    #19
    Új képek!
  • grebber
    #18
    Nem tudom megérteni hogy miért nem csinálnak egy korszakalkotó grafikával ellátott ilyen tipusú játékot ennek isa lehetne sokkal jobb!!
  • zaki
    #17
  • zaki
    #16
    12-én jön a gamma elvileg. itt van néhány kép kedvcsinálónak: