1735
  • BlackWolf
    #1455
    hdc.atw.hu csak fizetos
  • Zagreus
    #1454
    nem tudnátok erre: LORD.OF.THE.RINGS.THE.RETURN.OF.THE.KING.PROPER.CD3-DEViANCE linket adni ? mert nem nagyon találok :(
  • Bandew
    #1453
  • BlackWolf
    #1452
    juj ez eros baki volt zoli
  • rezsofiz
    #1451
    nem tudok számolni.aza baj. :D
  • rezsofiz
    #1450
    egyébként 1500. hurrá
  • rezsofiz
    #1449
    ja
  • Gandibá
    #1448
    Le kell a 3as CD Deviance által kiadott Proper verzióját. LORD.OF.THE.RINGS.THE.RETURN.OF.THE.KING.PROPER.CD3-DEViANCE - ilyen néven szokott lenni.
  • Bandew
    #1447
    Gerger nagy nyelvújító ám!
  • Zagreus
    #1446
    :(((
    Proper disk az mi ?
    Deamonnal olvasatom be a vinyóról
  • rezsofiz
    #1445
    asszem az az a probléma,amikor a 3as cd-d nem proper disk.
    vagyis ujra le kell toltened,vagy elkerned egy rendes verziot egy haverodtol.
  • Zagreus
    #1444
    Hi olvasgattam vissza de nem találok rá megoldást :( : A játék elején amikor Gandalf-al kell ütni az orkokat azután bejön a videó hogy megcsináltam (mondom ez a játék elején van :) ) és utánna mikor láthatóan lépne tovább kilép és egy Sorry felirat mutatkozik a desktopon :(((

    Légyszi valaki fast segítsen. Nagyon köszönöm és bocsi ha mégis megírtátok már erre a választ csak én gyenge szemem ezt nem látá. :)
  • Gandibá
    #1443
    Na ugye :)
  • rezsofiz
    #1442
    akkor nemtom mér nem kozoltek a readmebe azok a hujek.... mind1. tééééleg.emléxem is:az 1ik haveromnak is ez volt a baja.. :D
  • Gandibá
    #1441
    De lehet, mert nálam ace mega nélkül nem volt a mozik alatt hang, a menüben meg zene. Ahogy felraktam egyből jó lett!
  • rezsofiz
    #1440
    csak ott jonnek,ahol van letra. legalabbis en azt lattam. :D
  • rezsofiz
    #1439
    1ébként codec aszem nem lehet baj,mer se a readmebe nem volt,de a telepitesnel nem ajanlotta fel.
  • Gandibá
    #1438
    Jobb gombot nyomva tartod egy kis ideig majd elengeded.
  • gazo
    #1437
    Akkor ahol nincs létra ott nem is jönnek fel? Mert nekem nagyon ugy tűnt többször is, hogy hirtelen ott teremtődtek, pedig nem is volt létra...
  • gazo
    #1436
    Mi az a "izé földre leütés" ?
  • Gandibá
    #1435
    Minden esetre ha Faramir-al akarsz menni akkor told végig és ő az egyik bónuszkari :)
  • gerger
    #1434
    izé nem részes hanem cds
  • gerger
    #1433
    De csomó részt belese raktak a jatekba pl. faramirral is lehetne menni amikor harcol ott a folyónál meg tehát ez kevés!!!

    remélem a trilogyba jobban ki lesz dolgozva.

    lolz az hány részes lesz?
  • gerger
    #1432
    Nekem semmi baja. De ezt, hogy érzékeli a jatek, hogy fölcsatlkaoztattam egy joystikot???

    Amúgy használj izé földre leütést és ha mmindig leütsz egy létrát akkor nem jön fel annyi ork és próbalj meg középen maradni ha sehol sincs épp létra!!

    Amúgy az utolsó torony már automatikusan kitárul.

    amúgy ez tényleg nem mászkáló jatek, mert azokba kell gondolkodni is, mint pl. a gyűrűk ura 1.

    Itt olyan problém nincs, hogy merre kell menni csak max nemtom megcsinálni



  • Gandibá
    #1431
    A 3as CD-nek a deviance változata kell hogy normális legyen a game, de ennek jelen esetben semmi köze a hanghoz.
  • Gandibá
    #1430
    Ace Mega Codecpack nem segít?
  • ent
    #1429
    Egyébként a 3. cd a patches cd?
    Vagy van vhol külön a gémhez peccccsss...
  • gazo
    #1428
    Akko passz, nalam jo minden, csak MT-n nem tudok tovább jutni..
  • ent
    #1427
    De van a gépen codec!?!?!
  • gazo
    #1426
    szerintem codec...
  • ent
    #1425
    Bocs ha volt róla szó:
    Mitől lehet az hogy a video bejátszásoknak, illetve a játék alatt egy-két efektnek+music nincs hangja??
    Kell a játékhoz pecs vagy vmi?
  • gazo
    #1424
    Hát köszi, valszeg az a bajom, hogy a gyors öldöklés ami nem megy, mert általában 5-6 ork körbevesz, és hiába ütöm őket, egy kettő mindig megüt, és onnan kínszenvedés amíg kivágom magam.
    Aztán addigra a túloldal tele van.Lehet az F5-ös aurát kéne gyakrabban alkalmazni? mindig elfelejtem :).
    Az orc hewer meg estleges: ha gyorsan csinálom nem jó, ha meg lassabban, ahogy javasoltátok lentebb, akkor meg valaki közben megüt és azért nem.
    Na majd hétvégén +int próbálom...
  • Bandew
    #1423
    Ezt nehogy komolyan vedd az Isten szerelmére!!! :-DDD
  • Gandibá
    #1422
    Nem mondod wazze.. :D
  • gerger
    #1421
    lol mondom csak elsőnek nem tudtam
  • gerger
    #1420
    Amúgy ha mindenkivel végigviszed (a fó karikkal) a jatekot akkor kapsz még 1 bonúszt.

    Nemcsak a szarumánost ott a végén hanem a szauronost is!!
  • Bandew
    #1419
    Meg kell nyomni a szintlépő gombot, és csak azután.
  • gerger
    #1418
    Csodáltam is, hogy milyen nehéz:DDD.
  • gerger
    #1417
    hahh?? Én eggyessel csináltam meg mivel az egész jatekot elsőnek mindenkivel eggyes szinten csináltam meg mivel nem tudtam, hogy lehet szintet lépni:DDDD
  • rezsofiz
    #1416
    jaja