1735
  • Gandibá
    #1495
    Ugye hogy 5x kell ? :)
  • ent
    #1494
    Hali!
    Még egyszer a rpobléma (nincs hang a video bejátszásoknál, induló videónál sem, játékban csak pár efektnek):

    Szóval, és az lehet, hogy nem a javított 3.cdt mentettem le?
    Vagy a deviance javításhoz ennek semmi köze, ha más bajom (kép,spíd stb.) nincs!!!
  • gazo
    #1493
    Csak nem hagytam mára MT-t.
    1sőre sikerelt.
  • gazo
    #1492
  • bgaborka
    #1491
    sikerült, elsőre!! 5x kell megütni.
    nagyon béna voltam, hogy eddig nem tudtam megcsinálni. a többi nem okozott gondot, csak a pókkal kínlódtam nagyon sokat.
  • Gandibá
    #1490
    5x elég.
  • bgaborka
    #1489
    de nemnagyon tudom megutni, meg pillanatok alatt leszedi az életem. én azt mondom, hogy a halottak királya ehhez képest piskóta :))
    amúgy szerintem a kameramozgást leszámítva nagyon király a játék, tényleg lehet élvezni...
  • Bandew
    #1488
    sok* :-D
  • Esrohnoil
    #1487
    6*
  • Gandibá
    #1486
    Ki kell csalogatni a szikla szélére, ott lökdösni (alapból bal CTRL) és ütni kell, majd ha kapaszkodik a szélén, akkor le kell szúrni (SPACE alapból). Ezt kell 5x megcsinálni és meghal.
  • bgaborka
    #1485
    valaki segítsen, hogy mit kell csinálni Gollam-al, megütni nem tudom, de valahogy a szélére kellene terelni, mert ugye csak ott lehet lelökni.
    visszaolvastam, de erről nme találtam semmit. köszi
  • rezsofiz
    #1484
    tudom.faradt voltam.de azt most tudom,hogy ez a 1484.! hurrá
  • Gandibá
    #1483
    3as CD-n van.
  • gazo
    #1482
    Igen, én is ugy csináltam mint Gandibá, és elég gyorsan meg is lett. A völgybeli orkokat inkább csak kerülgettem. Ha leálltam gyakni őket, elkéstem....
    Az olifántot meg inkább nyíllal öltem, mielőtt még a katapulthoz ért volna...
  • Devil_Gy
    #1481
    Hali!!
    Tud nekem valaki serial-t adni??
    THX_!!
  • Gandibá
    #1480
    Nekem is mind a kettő fent volt és mégis működött.
  • Gandibá
    #1479
    #1146 .. hátha segít!
  • gazo
    #1478
    Hát nekem is fenn van mind2 aztán jó...
  • ent
    #1477
    Szerintetek lehet e az a probléma (nincs hang a filbejátszáskor, csak néhány verekedős efekt), hogy a divx és az ACE MEGA kodek is fent van egyszerre a gépen?
  • steweee
    #1476
    hogy kell megcsinálni azt a küldit a vége felé, amikor a várat ostromló sereget kell megállítani, jön két olifant amiket viszonylag egyszerű kifektetni a két domboldalom lévő katapultokkal, de utána jön egy sárkány és kinyírja a hercegnőt(ha jól értettem)vagy vki fontosat és akkor fuccs.mihelyst kinyírom az olifantot, máris támad, nem lehet azzal időt nyerni hogy már az első katapulttal elintézem, sőt annál rosszabb hogy olyan sokat kell szaladni a domb másik végébe.másik gondom az, hogy mivel lehet megsebezni, mert a nyílvessző nem találta el.vagy lehet hogy le kellene menni a domboldalról a katlanba, de arra meg nincs időm.tud vki segíteni?
  • Gandibá
    #1475
    Igen azokat én is utálom, főleg a holt íjjászokat, azok felé ha megyek folyton hátrálnak és tök idegesítő :(
  • Bandew
    #1474
    Én az íjászokat utáltam a legjobban. Folytom megszakították a támadásomat.
  • Gandibá
    #1473
    Pedig a Saruman annyira nem vészes, csak védekezni kell. A Sauron az már zúzda :))
  • gerger
    #1472
    zeljutottam kb. a 14es szintig ott meg fuccs
  • gerger
    #1471
    Nekem nem is volt:D
    Amúgy azokat a plussz páylákat nem tudtam megcsinálni mert rohadt nehezek
  • Gandibá
    #1470
    Akkor fogalmam sincs, nekem így megoldódott ez a probléma.
  • gazo
    #1469
    Most egy kicsit visszajött a kedvem, mert az olifántost + a banyapókost tegnap gyorsan +csináltam.
    Csak a végére tisztára begörcsölt az ujjam a Q nyomkodásban.
    Bár azt vettem észre, hogy nagyon ideges és agresszív leszek, ha a game közben külső hatások zavarnak (család csesztet + ilyenek)
    Ezért hagyom inkább péntek éjszakára MT-t.
  • ent
    #1468
    Vissza a játékhoz!

    ACE MEGA Codec 5.9 es verzióra telepítettem (már vagy 2x) és még így sincs hang a videoknak, illetve a játék alatt lévő bejátszásoknak!! Mi a p.cs baja van! (egyébként a 3cd ok)
    Segítsetek má! Kösz előre
  • tigeroo
    #1467
    Nah, feltöltöttem egy kezdetleges avatart:D
  • Gandibá
    #1466
    Hát najah :)
  • Bandew
    #1465
    Most mondjam erre, hogy "gáz"?
  • Gandibá
    #1464
    Jah, japánba már azt is palackban árulják :)
  • Bandew
    #1463
    Az se sokáig. :-(
  • Zagreus
    #1462
    ja sajnos :(
  • Gandibá
    #1461
    Ma már csak a levegő van ingyen :)
  • Gandibá
    #1460
    Hát elösször én is tök kétségbe voltam esve, de így már simán megy majd a game.
  • gerger
    #1459
    bazzeg mi a faszért lettek ezek fizetősek??

    Régen ingyen volt hát bazzeg
  • Zagreus
    #1458
    Köszi :( bár nem örülök neki :(
  • Gandibá
    #1457
    Az egész 3as cd-t. Amúgy itt megtalálod.
  • Zagreus
    #1456
    ja és csak a crack-et vagy csak a 3-as cd kell újra letöltenem ?