1735
  • Gandibá
    #1415
    Röviden és tömören ennyi :D
  • Johnyy
    #1414
    Ennnek a küldetésnek az a lényege hogy csinálod egy darabig aztán egyzsercsak sikerül, a taligákat varázserővel gyakjad
  • Gandibá
    #1413
    4es szintű Gandalfal meg lehet csinálni könnyedén. Én úgy csináltam, hogy létralökdösés, orkok öldöklése felváltva, és gyorsan, jó combóval (nálam az Ork Hewer jött be a legjobban). Ha jön a torony, gyorsan kilövöd majd go vissza tunkolni a népet. Nekem így sikerült, ha nem is elsőre, de kb. 3-4xre igen. Jah és fő hogy minima 4es szintű legyen a kari, mert én 3assal meg se tudtam csinálni.
  • Gandibá
    #1412
    Nekem is otthon, bőven jó az!
  • gazo
    #1411
    A M.T-i falvédőre mi a jó taktika? már kb 50*csinálom és mindig betörnek. Eddig legtovább 2 ostromtoronyig húztam. ha a létrákat lögdösöm, mivel azt írja, hogy lökdössem, mindig betörnek. Ha az orkokat öldöklöm akkor is.
    A köteles csáklyákat is használtam, akkor is betörtek.
    Alapvetően az a fő gondom, hogy mivel a kistérkép szerint szaladgálok a létrákhoz, általában a jobb oldalon kitesz 3-4 létrát. Odamegyek, hogy lökdössem le, de nincs egy db ork se. Lelököm, persze addig középre, jobbszélre tesz ki párat, rengeteg orkkal, akik menetben körbevesznek, és ha vmelyik megüt, cseszhetem a combókat. Mire nagy nehezen átvágom magam rajtuk, közbe szól, hogy jön a torony, odaérek, éppen lelövöm. de addigra megint betesz középre egy csomó orkot, akik megfognak, ha mégis levágom őket, akkor a jobbszél van tele és már nem érek oda a 2. toronyhoz.

    Komolyan annyira gáz, tiszta ideg leszek tőle, le is törlöm a ....
  • rezsofiz
    #1410
    aha.ADSL kiraly!neked milyen csomagod van?nekem otthon
  • Gandibá
    #1409
    Át kell rohanni a másik oldalra :)
  • wizy
    #1408
    hopp, észre se vettük, és elértük az 1400-at! Méghozzá... gerger!! Gratulálunk:-)
  • Bandew
    #1407
    Olvass vissza!
  • marcello
    #1406
    pellenornál mit kell csináni a 2. olival?innen nem találom ek-túl messze van oda meg nemtok átmenni HELP pls
  • Gandibá
    #1405
    Huhh az szívás :(
  • Bandew
    #1404
    Nekem annál is kevesebb. :-)
  • Gandibá
    #1403
    Kénytelen voltam letörölni most RotK-t, mert ADSL-t nemrég szerelték be és most töltök mint a vadállat, közben meg a winyom kicsi (30 gb) :|
  • Bandew
    #1402
    Mafia az tényleg k*rva jó!!!
  • Gandibá
    #1401
    Jah, olyan.
  • gerger
    #1400
    hmmm lesz mafia 2ő is már tervezik de hagyjuk. És game pad az milyen? olyan mint a playstation dzsoya?
  • Gandibá
    #1399
    Jaja! :)
  • rezsofiz
    #1398
    az jo jatek.
  • Gandibá
    #1397
    Jó az, én is a feeling miatt játszok vele, tegnap inkább áttértem a Mafia-ra, most sikerült megszereznem :)
  • rezsofiz
    #1396
    :D
  • wizy
    #1395
    az érdekes lehet...:-)
  • rezsofiz
    #1394
    nem egy izgalmas játék,az biztos.
  • gerger
    #1393
    grrr kedvam van a rotkkal játszani csak már unom ezért ha elkezdek vele játszani ki is kapcsolom:DD
  • gerger
    #1392
    heehhh
  • wizy
    #1391
    még:-))
  • Gandibá
    #1390
    Az említettek közül egyik se jelent meg :)
  • gerger
    #1389
    azmég nem jelent meg és a middle-earth sem
  • wizy
    #1388
    :-)))
  • Gandibá
    #1387
    Nomeg az a titokzatos LotR game :)
  • wizy
    #1386
    Thief, Battle for Middle-Earth, Half Life2:-)
  • Bandew
    #1385
    Battle for Middle-Earth
  • Bandew
    #1384
    Thief3
  • Gandibá
    #1383
    Painkiller
  • Gandibá
    #1382
    Pinkiller, Far Cry, STALKER :)
  • gerger
    #1381
    jó én most jatszom harmadszorra végig a kotort és már uncsi egy kicsit de most már végigszenvedem mégegyszer aztán csak akkor ha meglesz a full magyarosítás. gandibá: de olyat mondj ami már megjelent és kéne és ismert a neve pl. amikor a jk3om megjelent akkor már mindenkinek megvolt a béta verziója és mindenki már várta de ha te most mondasz egy jateknevet nembiztos, hogy azt is mindenki várja és az se, hogy ismert! pl. half life 2????? Ezaz egy amit tudnál mondani (de én nem szeretem a half lifetot)
  • Gandibá
    #1380
    Több olyat tudnék mondani ami még nem jelent meg és kéne :)
  • rezsofiz
    #1379
    kotor király
  • gerger
    #1378
    hátja már nemsokan játszanak a rotkkal most vhogy ez egy olyan időszak, hogy nincs jó játék tehát voltak olyan időszakok amikor a rotk volt divat amikor a jk2 amikor a jk3om és most vhogy kihaltak a jatekok mármint az ismert jatekok tehát most nemtudnék egy olyan jatekot se mondani ami kéne és már megjenlent
  • Gandibá
    #1377
    Meg bizony, senki se ír :((
  • rezsofiz
    #1376
    no.meghalt a topic vazz