1735
  • Gandibá
    #1535
    Szerintem a combókkal nem volt gáz, viszont több pálya elkélt volna.
  • Johnyy
    #1534
    Nem! De azért egy jo játék volt ez a RotK megérte végigvinni, meg ugye elkészíteni! Csak lehetett volna egy kicsit több kombó mivel amikor már 20 as volt az össz karim akkor mindenkinek megszámlálhatatlan mennyiségű tp je volt és nem tudtam elkölteni.
  • Gandibá
    #1533
    Hát itt ez nem lesz így szerintem :(
  • Johnyy
    #1532
    4! Meg még soknak az ország-világban csak kérdés hogy ez elég-e? Volt egy játék ( ne kérdezzétek melyik) amelyiknek a folytatását úgy akarják vagy akatrák vagy már meg is tették hogy a rajongói fórumokról szereztek ötleteket mert ugye a játékos tudja igazán hogy mi volt nagyon jó mit kell megtartani erősíteni és mi az ami kevésbé
  • Gandibá
    #1531
    Még Bandew-nak is biztos kellene
  • Johnyy
    #1530
    De nem ám! Na már 3 emberkéért is megéri ...
  • Gandibá
    #1529
    Nem vagy egyedül :)
  • Gandibá
    #1528
    Na végre megtaláltam az alapját a trilogia gaménak: itt.
  • rezsofiz
    #1527
    azért ha naon sokaig huzzak ezta trtriologia jatekot,akkor az senkit se fog erdekelni,mer az emberek nagy reszeben most vanmn ott a lotr feeling a rotk miatt. mondjuk azerta konyvolvasok kifogjak probalni szvsz,legalabiis en biztos....:D
  • Gandibá
    #1526
    Lesz egy trilógia játék szintén az EA Games által, de hogy az milyen lesz, azt nem tudni.
  • Johnyy
    #1525
    Akkor már maximum úgy készítenék el hogy felowship of the ring vs two tower, egy duál játékot , Hmmm
  • Johnyy
    #1524
    Na ez az!
  • Gandibá
    #1523
    Szerintem nem lenne értelme utólag kiadni, pedig örülnék neki.
  • Johnyy
    #1522
    :D .... Lehet hogy már visszamenőleg nem nagyon terveznek mert mire kiadnák már másért jobban el lehetne kérni a pénzt, de természetesen minden lehetséges.
  • Gandibá
    #1521
    Én úgy tudom hogy nem, de reménykedjünk! :)
  • Gandibá
    #1520
    Benne vagyok :D
  • Johnyy
    #1519
    Hallottam egy kósza hírt hogy igen de nem biztos!
  • Johnyy
    #1518
    De az a 2 bónuszpálya sem bővelkedik fordulatos sztoriban :) mondjuk lehetett volna egy pályán megtisztítani a megyét hogy ha már ott tartunk hogy "filmtúlszárnyalás". Na de jól van , ha ennyire elégedetlenek vagyunk akkor menjünk el valami ultramulti plex moziba hollywoodba és RotK-et nézzünk.
  • Bandew
    #1517
    A Two Towersnek nem terveznek PC verziót?
  • Gandibá
    #1516
    Mondjuk ilyenkor még annak is örülni kéne hogy van 3 bónusz kari és 2 map, de ilyen Moria után ez elég silány..
  • Johnyy
    #1515
    Na ,igen!!! Hogyha már végigszenvedtük a pályákat aminek már úgy is tudtuk a végét akkor legalább agyonextrázhatták volna a végét!!!
  • Gandibá
    #1514
    Erre is épp akkor bukkantam rá amikor tomcooper kollégának kerestem a trainerét, és a konzol cheatek között ilyen Moria aktiváló cheat meg ilyeneket találtam.. :(
  • Bandew
    #1513
  • Gandibá
    #1512
    És ami engem a legjobban bánt, hogy a konzol verziós RotK-ba egy csomó extra van, pl. Moria bonusmap és még sok egyéb más pálya és asszem karakter is. Azért ilyeneket berakhattak volna a PC verzióba is.
  • Gandibá
    #1511
    Erről van szó :)
    Mondjuk még a Pelennor nem is annyira gáz, de jobban örültem volna egy olyan mezei hentnek mint amilyet a filmben láttunk.
  • Johnyy
    #1510
    A játéknak is kellett valami újat mutania mert nem lehet ugyanaz mint a film, hogy azért a készítőknek is lehessen már fantáziálgatni! Meg mondjuk azért az nekem se tetszett hogy a filmben meg a könyvben tök segítőkész élőholtak voltak, ők mentettek meg mindenkit és a játékban meg mindegyiket "halálra" kellett gyepálni.
  • Gandibá
    #1509
    Vagy egy Pelennor mezei tunkot, nem ilyen dombok közti mászkálást, amikor a filmben egy domb se volt ott.
  • Bandew
    #1508
    Ja, helyette megcsinálhatták volna, hogy a kalózokkal keljen harcolni.
  • Gandibá
    #1507
    Nekem meg az nem tetszik hogy a holtakkal harcolni kell, mivel se a könyvbe, se a filmben nem volt így.
  • steweee
    #1506
    sajna nincs annyi szabadidőm hogy sokat játsszak.de szerettem volna kipróbálni, és mivel megtetszett, kíváncsi voltam az összes pályára meg a filmbetétekre!egyedül a kameraállások és a színes élőhalottak nem tetszettek, egyébklént szuper!
  • Gandibá
    #1505
    Hát az hogy nem halt meg :D
  • Johnyy
    #1504
    Mondjuk trainerrel mi volt élvezet a játékban , csak kérdezem
  • Gandibá
    #1503
    Hát trainerrel ne csodáld :)
  • steweee
    #1502
    ah, azért volt furcsa.trainerrel 1hit/killen elég volt egyszer megütni,viszont nem is vette befejezettnek a pályát.azt hittem még kell vmit csinálni
  • Gandibá
    #1501
    5x kell lecsapni és kész. Utána beadja a bónuszkarikat és a bónuszmapokat, nomeg az összes interjut.
  • steweee
    #1500
    mi a vége? frodoval kell lecsapni azt a kis gnómot, aztán meg csak rohangászok a sziklapárkányon a láva felett , de nem történik semmi.mindegy, már uninstall megvolt, csak kíváncsi lennék
  • gazo
    #1499
    7UP
  • wizy
    #1498
    UP, UP:-))
  • Gandibá
    #1497
    UP
  • Gandibá
    #1496
    Nem, nekem amikor még nem volt deviance cd-m akkor is jó volt a hang ace mega-val. Még a hangkártyára gyanakodnék, de jobban belegondolva alaptalan, mert nekem alaplapi integrált sz@r van és tökéletesen ment vele. Fogalmam sincs hogy mi lehet :((