1735
  • Gandibá
    #590
    Nah ezt úgy csináld meg, hogy amikor folyosón rohansz, akkor ne állj meg. Amikor meg harc jön, állj be ahhoz a zöldes kő elé, amiből jönnek ki a csontik, majd ha megölted mindet és leomlik a kő, gyorsan fuss ki. Ezt mindegyik ilyen "csontis kőnél" játszd el.
  • himpike
    #589
    Mit kell csinálni a dead kinges pálya végén? Levágom az utolsó ellenfelet, és a fejemre szakad az egész barlang!
  • Gandibá
    #588
    Pedig simán megéri..
  • Bandew
    #587
    q-val. De csak azután tudok őket átlépni, ha már egyszer megnézted őket.
  • gabifafnir
    #586
    Azt szeretném kérdezni, hogyan lehet a játékban átugrani a videókat?Nincs kedvem mindig végignézni.
  • Jóska Kapitány
    #585
    Ajjjajajjjjj.Annyit sajna nem ér meg, hogy még egy cd-t leszedjek chello-val. Sajna sajna sajna :(((((((((
  • mochee
    #584
    Pontosabban az első oldalakat nézd meg
  • Bandew
    #583
    Olvass vissza egy picit. Sok helyen megtalálhatod a megoldást.
  • Jóska Kapitány
    #582
    Szevasztok!!

    Olyan gondom lenne, hogy bármelyik karaktert választom MINDIG Samuval avagyok, még azon a pályán is ahol le van tiltva mint karakter.

    :(((((((((((((((((((((8
  • Gandibá
    #581
    Miután kinyírtad a 80 orkot, utána ha már az olifántokat kell lőni, akkor középen ne állj le harcolni. Nekem így elsőre sikerült.
  • Shep
    #580
    Ekkora c***ny játékot még nem láttam, a hülye elifántos pályán vagyok, de hát ilyen idegbeteg kapkodást még nem láttam rohangálni egyik helyről a másikra, de hiába próbálkozok a végén mindíg megkapom a TOO LATE feliratot, van vkinek vmi tippje a pályához?
  • Gandibá
    #579
    Mindig más oldalon adja be a páncélt az olifántnak, akárhányszor újrakezded a pályát.
  • Gandibá
    #578
    nincs másik katapult, el kell menni jobbra, majd fel a bástyán, és bottal kell lőni az ostromgépet (ott, ahol jobb oldalt a térképen szürke pont jelzi). Halott királyt pedig úgy a legkönnyebb, ha védekezel, utána combokkal támadsz.
  • Shep
    #577
    A Holtak kiráylát hogy lehet leverni? alig sebez vmit ha nagyritkán eltalálom. Amikor Gandalfal kell a várfalat védeni a 2. katapult merre van? az első egyből a kezdéstől balra de a másik hol?
  • Gandibá
    #574
    Hát már elég rég kijött, lassan 1 hónapja, de biztos sokaknak kell még.
  • bodesz
    #573
    itt már mindenkinek megvan a game?
    na akinek nincs annak adom a linket:SevenWarez
    na és akkor itt a gamesISO menü alatt van de sokat kell lefelé menni hogy megtaláld.
  • Bandew
    #572
  • Gandibá
    #571
    Jajj bazdmeg, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Asszitem KOTOR topic bazz, sorry :DDDDDDDDDD
  • Aschil
    #570
    Nagyon jó a game a LOTR hangulatot nagyon jól visszaadja, csak kuva nehéz.
  • Bandew
    #569
    Hogy egérrel lehet forgatni a kamerát.
  • Gandibá
    #568
    Melyik részét?:)
  • Bandew
    #567

    Látod ezt nem tudtam!
  • Gandibá
    #566
    TPS nézet, vagyis hátulról látod a karidat, de egérrel lehet 360 fokba forgatni a kamerát.
  • TANKboy
    #564
    OK. Köszi. Amúgy valszeg viccarakom a DX8-at. Furi, hogy ott nem volt samu bug.
  • Bandew
    #563
    Ezt le lehet tölteni a warezcenter.cjb.hu-ról, vagy a hdc.cjb.hu-ról. Ezek sajna fizetősek.
  • Bandew
    #562
    A 3. cd-nek van egy javított verziója, ami megoldja a Samu bugot.
  • TANKboy
    #561
    A mit? Nem szedtem le semmit. Egyszer elolvastam végig ezt a topicot, de most nincs kedvem és nem emléxem. Mi ez? Segíts!
  • Bandew
    #560
    .=?
  • Bandew
    #559
    Leszedted a proper verziót.
  • TANKboy
    #558
    Most raktam újra az egész Windowst és egyből DX9 majd a Driver. Máskor is raktam DX9-et más Catalys-tal és akkor is gondom volt. Meg vagyok átkozva!
    Ez a samus szitu azé érdekes. Eddig semmi gond most meg előjön. Ugyanarról a CD-ről ugyanazzal a crackel, csak DX9-re. ÉLJEN!
  • Bandew
    #557
    Nekem nem volt eddig problémám a DirectX 9-el. Nem tudom mi lehet a baj. Talán akkor az igazán jó, ha rögtön Win telepítés után nyomod fel még frissen, mert így lehetnek kubancok a dll fájlokkal.
  • TANKboy
    #556
    Vaze, ilyet még nem ba**am! Nekem egy RADEON 8500-asom van és eddig a DirectX8.1b volt fent a Catalyst 2.5-el. Ez a játék is fent volt és semmi probléma nem volt vele! Most DirectX 9.0b vant fent a Catalyst 3.9-el. Eredmény: össze vissza akadozik a játék meg kifagy és ráadásul nálam is előjött a "Samu" bug!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Sokat vacilláltam, mire végül áttártem a DX9-re, de megbántam!! Más játékok is gagyiznak! Na mind1!!!
  • Bandew
    #555
    Diablo.
  • Bandew
    #553
    De aztán nehogy valaki ezt komolyan vegye.
  • Bandew
    #552
    Ja igen ez a készítők meglepije. Mondják is a pályák közti egyik videoban. Mivel, hogy most jelent meg a Terminátor 3, ezért úgy gondolták berakják ezt a kis poént.
  • Bandew
    #549
    Kedves Frodó!
    Szívesen elmondanám neked, de már annyiszor leírtam, hogy nincs rá energiám. Keress picit vissza, biztos valahol beleütközöl. Amúgy az a pálya engem is kikészített idegileg.
  • Gandibá
    #547
    http://fgwrz.uw.hu/
  • KekeVara
    #545
    Nem tudod nekem elküldeni a crackfixet?
    E-mail:[email protected]
  • Bandew
    #541
    Pont alattad van a megoldás.
  • Gandibá
    #539
    Crackfixel nem érsz semmit. Töltsd le a 3ik cd Deviance által kiadott proper verzióját, majd reinstall, és jó lesz.

    Jou #534-es hozzászólására pedig a 3ik cd-n van a helyes válasz, csak már annyi 4cd-s játékkal nyomom (KotOR, XIII) hogy összekavarodtam :))