1735
  • olcsi
    #633
    Gandalf bátyám a várban amikor védeni kell, és lökdösni a létrákat egy kicsit nem tudom ezt a részt megcsinázni. Vki segítsen mán!!! A második nagy bazi torony, amit tolnak a nagy bazi izék aztat sehogy nem tudom szétverni, a katapultal, mert mindig csak az elsőt lövi szét, a másik más irányban van. Vki megcsinázta mán?
  • wizy
    #632
    olyanok voltak benne, mint a könyvben? Az jó:-) én csak a normál változatát láttam. De azt moziban és kétszer:-))
  • gerger
    #631
    ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Amúgy tök kó a gyu2 kibővített változata 42 perc olyan jelenet van benne ami nincs a filmbe. tom így most kevésnek tűnik de ha megnéznéd akkor olyan lenne mintha 6 órás lett volna a film mert ezek nem ilyen hosszú jelenetek a kimaradtak de vannak benne érdekesek is. pl meglehet tudni, hogy aragorn 87 éves és több entes rész meg frodós és faramiros van benne. De pont a vicces jeleneteket vágták ki
  • wizy
    #630
    én irtam volna, csak nem voltam itthon:-)) hahaha, de várom a január7-et!!!! akkor lesz meg a GyU3 film felirata gépen:-))
  • gerger
    #629
    na nemigaz ide alig ír valaki.
  • Gandibá
    #628
  • gerger
    #627
    én már mindenkivel 10es szintre végigvittem a jatekot de nem jó cooperative módban:( mert nem törték fel akik hozták nekem a jatekot mert sajnos másolt na mind1
  • gerger
    #626
    öhm
  • Esrohnoil
    #625
    Na ja, mostanában meg tiszta Chicago.
  • wizy
    #624
    amikor budapesten ment a Matrix2 vagy a LotR2, azután 2 hónappal volt itt, Szentesen a premier. Undorító:-)
  • Gandibá
    #623
    De Zalaegerszeg az nagyváros.
  • Esrohnoil
    #622
    én pl. Zalaegerszegi vagyok, de 8.-ától már vetítik itt is...
  • Gandibá
    #621
    Jah, BP.. Csepeli lakos vok :)
  • wizy
    #620
    na jo, a fél év egy kicsit túlzás, de lesz minimum 3 hónap:-)
  • wizy
    #619
    Budapest? vagy hova?
  • Gandibá
    #618
    Jah bocs, én 2 hét mulva már megyek moziba :)
  • wizy
    #617
    jó, de kb fél év, mire ideér!!(Csongrád közelében levő kisváros) Én addig nem várok:-)
  • Gandibá
    #616
    Én mint már mondtam le se töltöm, nem rontol el az élményt, moziba sokkal jobb lesz!
  • wizy
    #615
    úgyhallottam, hogy a felirat hozzá csak január 5-re lesz fenn, de kibirom valahogy: legalább a suli közben is lesz valami jooo:-)))
  • Gandibá
    #614
    Nincsmit, örülök hogy sikerült :)
  • wizy
    #613
    kösz,kösz,kösz!!!!!
    nagyon jo tippet adtál, már csak a felirat hiányzik róla, de azt majd megoldjuk valahogy:-)
    mégegyszer kösz
  • Gandibá
    #612
    Naszóval a filmen úgy lehet segíteni, hogy felrakod az Ace Mega Codecpacket. Az megoldja a problémát.
    A játék meg király!! A film is biztos az lesz, de nem nézem meg fos minőségbe angolul.. majd moziban! :)
  • wizy
    #611
    na és nekem nem tudtok segíteni??
  • GDI
    #610
    Gandalffal.)
  • GDI
    #609
    Végre átvittem Ganlffal.
  • GDI
    #608
    Hogyan lehet állítani a nézetet nekem mindig automatikusan állítodik és sokszor olyan áttekinthetetlen?pl help lehet ugy is nézni ha akorom hogy csak hátulnézetböl?
  • GDI
    #607
    Azon a pályán mikor Gandalfal védem a várat, mikor az a sok ork jön fel létrákon,és én böködöm le a létrakat ott mit kell csinálni.Addig ok hogy leböködöm a létrákat és katapultal kilövök egy tornyot.Leböködtem az összes létrát nem jelez sehol a térképen és mégis azt jelzi hogy az orkok elfoglalták a várat?Mind a két oldalon van katapult?,mert én csak az egyik oldalo találtam?THX a segítségért elöre.
  • Gandibá
    #606
    Jól van wazze, ezt most magyarul is ha kérhetnénk.. :\
  • Bandew
    #605
    Ez király!!! Ebből szart se értettem.
  • wizy
    #603
    na hi
    nekem a játék nincs meg, ajánljátok? Milyen?
    a másik: a LotR: Return of the King filmet le lehet már valahonnan tölteni?? De felirattal együtt!
    Csak mert a tesómmal letöltöttük, és nincs kép, a hang sistereg, nincs felirat....
    segítsetek!
  • miovac
    #602
    huuuuuuu megszerettem a hobbitokat. jeeee [ http://www1.playground.ru/cheats/1877/ ] ezért:) itt van a samumentesítö elixir
  • Esrohnoil
    #601
    "Nice hobbits..."
  • Atiii
    #600
    600 vagyok jeee és én indítottam a forum témát és 600 vagyok..kira
  • Bandew
    #599
    Miért nem komálod? Jó azt megértem, hogy a mondjuk pelennori csatában nem Samuval akarsz lenni, vagy ott ahol nem kéne lennie, de azért Samu egy igazán frankó kis hobbit.
  • miovac
    #598
    Nekem is samutúllengéses problémám van, de tudom hogy kell megszüntetni.. majd letöltöm a hub-ról... láttátok volna a fejem, mikor a kiválasztott legolas helyett samu kezdett mozogni az irányításomra...
    De mivel úgy vettem észre itt mindenki csak segítséget kér, gondoltam én kicsit változtatok: És a + videókhoz mit szóltok???[b/] nekem nagyon bejönnek... apropo: milyen +dolgok vannak még elrejtve a játékban???
    ucso szó: naggyonteccik, csak nem játszom vele hétföig, mert a samut nem komálom.
  • Bandew
    #597
    Mert túl gyorsan nyomod meg a spacet. Csak azután nyomd meg, miután a végére ér a q által végrehajtott támadás.
  • Gandibá
    #594
    Pontosan.
  • Bandew
    #593
    Igen
  • bb
    #592
    Skacok mit kell letölteni, hogy minden ok legyen? MEgvan 3 cd flt. A 3.-at cseréljem le dev-re?
  • himpike
    #591
    nekem a fejemre szakad, mielőtt leverem az utolsót! Időre megy?