1735
  • Atiii
    #851
    jah..van benne a Banyapók..énmég mindig azon a pályán szenvedek mikor a gandival vagyok és a várat ostromolják az orkok... egyszerűen nem tudom megcsinálni 3 hónapja...adjon valaki egy mentést hozzá
  • fm
    #850
    az óriáspókos jelenet a filmből benne van a játékban? mármint meg kell vele küzdeni?
  • rezsofiz
    #848
    Wizy:hány éves vagy?
  • Gandibá
    #847
    Hát kicsit vissza kéne olvasni, de azért elmondom (már elég sokadjára). Azért vagy Samuval, mert rossz verzió van meg. Töltsd le a 3as CD DEVIANCE által rippelt PROPER verzióját, majd installáld újra a játékot, és jó lesz!
  • Gandibá
    #845
    Na jó, azért ez elég durva. Bocsáss meg nekünk!
  • Gandibá
    #844

    Én mondtam hogy a mai világban semmi se lehetetlen! :))
  • Bandew
    #843
    Bakker nem hittem volna, hogy Arwen elhagyja Aragornt Éowyn miatt.
  • Gandibá
    #842
    Bizony, nagyon jó!
  • fm
    #841
    thx ;) kipróbáltam már a coop-ot is..elég jó!
  • Gandibá
    #840
    A mai világban már semmi se lehetetlen! :D
  • Gandibá
    #839
    1 gépen, és csak akkor műxik ha van játékvezérlő a gépedben (értsd joystick vagy gamepad).
  • Gandibá
    #838
    Akkor nem tudom mi a baj.
  • fm
    #837
    na kipróbáltam. hát sztem tök jó :) de tényleg,évek óta lehet,hogy ez lesz az első game,amit végigtolok. főleg hogy van benne coop mód! az nagyon állat,2en a gyűrű szövetségében
  • wizy
    #836
    gondoltam, hogy valami ilyet fogsz mondani:-)
    ja, és mielőtt ezt a gondolatmenetet folytatnád, azt ajánlom, hogy kettints rá a nickemre, és nézd meg a nevem:-)
  • jobb
    #835
    Azt,hogy a javított 3-as cd nélkül csak a SAM-mel tudsz játszani, stb..
  • fm
    #834
    és 3 cd-s ugye? vagy mit is jelent pontosan az a javított 3as cd?
  • fm
    #833
    hogy lehet ebben a gaméban többen játszani? 1 gépen vagy lanon? thx..amúgy jó játék?
  • Bandew
    #832
    Aztán meg eljátszátok Aragorn és Arwen nászéjszakáját...
  • Atiii
    #831
    van ace mega codec packem.....és sok más...
  • wizy
    #830
    kösz a részvétet:-))
    amúgy meg a moziig a gépen levő filmmel csak kibirom valahogy...
    ja, a barátnőmmel csinálok egy jó kis GyU-napot. Értsd: lesz egy hetes síszünet a suliban. Eközben eljön, és megnézzük a GyU1-et. Itt alszik, aztán köv napon megnézzük a GyU2,3-at:-)) Nagy pörgés lesz:-)
  • Gandibá
    #829
    Huhh, te szegény!
  • wizy
    #828
    jaja, az biztos. De csak kibirom valahogy:-)
  • Johnyy
    #827
    Biztos, de alapvetően mindeggy nekem spec ez sokkal könnyebbvolt mint a király kinyírása, persze íjjal az is meg lett oldva
  • Gandibá
    #826
    De gyorsabban kijut, hogyha a #818-as hozzászólást veszi alapnak.
  • Johnyy
    #825
    Jatek közben esc majd a bal ctrl alt shift tartása mellett gépeld be: Élet: 7755
    Perfect mód:5964
    Az összes trükk:8967
    meg még van de enyielég müxik én 1 szer probáltam az egyiket csak mogy müxik e és ment de amugy sose használtam őket ja és numpadon ez fontos
    Más: mindenki totyog a discofüstben de ha a megfelelő irányba mész akor megúszod(Magad felé egyenlő a monitorod felé azaz szembe a nézetttel)
  • jobb
    #824
    www.megagames.com
    Ott trainer biztos van.
  • Gandibá
    #823
    Addigra ér le a mozikba? Huhh.. szívás!
  • wizy
    #822
    jaja, gépen tényéeg nem olyan jó, az biztos, de nekem most ezzel kell beérnem:-))kb márciusig:-)
  • Gandibá
    #821
    Na avassuk fel az új logot!
  • Gandibá
    #820
    Ace Mega Codecpack kell. Anélkül nekem se volt hangom.
  • Gandibá
    #819
    Így van. Moziba sokkal nagyobb az élmény, vagy házimozi rendszeren.
  • Gandibá
    #818
    Mindegyik sétál abban a füstben. De mondok neked egy trükköt, amivel gyorsan ki lehet jutni onnan. Amikor odaérsz a füsthöz, fordulj hátra (a füsttel ellentétesen), majd a hátraugrás gombot nyomd (alapból a TAB). Így nagyon gyorsan ki lehet jutni onnan!
  • rezsofiz
    #815
    egyébként,ez pont az a film, amit nem szabad gépen megnézni...
  • Atiii
    #814
    hmm..újra akarom nyomni a gamet erre felteszem és nincs hang...miért lehet?
  • Ben C
    #813
    bocs Dzsoni de mivan?
    menjek magam felé? asszem hogy ezt nem értem. mind1, aragorn nem fog sétálni abban az izében?
  • Johnyy
    #812
    Nem nyomnak szét csak a megfelelő irányba kell menni, (mindíg magad felé) Amugy tök poén ahogy lego elkezd halált megvető bátorsággal és tök nyugodtan félig kómás állpotban totyogni a fehér diszko füstben
  • Ben C
    #811
    áh.
    elején járok a játéknak, lenyomtam a Holtak Királyát Legolassal, nagyon könnyű volt, de amikor futnék ki az összeomló halottak uttyáról, azon a kék gőzölgő valamin megyek át, lego széép-nyugodtan elkezd !SÉTÁLNI! és mindig szétnyomnak azok a szar sziklák !
  • Gandibá
    #810
    Nekem 20as szintű minden karim, és úgy faramirral nem volt annyira nehéz. Faramir-ral és Aragorn-nal a Swift Justice combo abszolút király, tömegírtó!
  • Johnyy
    #809
    Mindenkinek kifejlesztettem mindenét mindenki magasbb min 10 es szint huh rohadt kemény már a szöszes karakter
    asszem ezt a jatekon már nem lehet fokozni
  • Gandibá
    #808
    Épp most jöttem ki a játékból, és a Palantir of Saruman-t végeztem el perfect szinten, elsőre. Faramirral nagyon jó volt! És igazad van, le a csítekkel!