1735
  • rezsofiz
    #1239
    aha
  • Lacc
    #1238
    Szerintem ez a game co-opban legjobb. Vagyis talán csak ott élvezhető igazán. A nehézség ott pont jó, ha meghalsz nincs feltétlenül game over, amíg a társ életben van, csak várni kell 10 secet. Jó a hangulat, jót hentelhetsz egy haverral, szóval nagyon tetszett. Persze singleben irreálisan nehéz néhány rész, főleg mert néha alig látni valamit :) Szal nyomjátok co-opban, nagyon jó!
  • rezsofiz
    #1237
  • Bandew
    #1236
    "kérlek mindenkit" = kérek mindenkit
  • Bandew
    #1235
    Tudom, hogy iszonyat idegesítő néha a játék (én pl a "Minas Tirith fala" pályán annyira kiborúltam, hogy majd szét vertem a gépet, míg rá nem jöttem a tökéletes taktikára), de azért kérlek mindenkit, hogy kerülje a f@sz, kib@szott, b@zdmeg (ami különben is b@szdmeg) szavakat, mert így egy pillanat alatt a gumiba kerülünk!
  • rezsofiz
    #1234
    vicsking ellen logolas a legjobb.aragorn kapásból szar.
  • Gandibá
    #1231
    És amúgy az all save game megy?
  • Gandibá
    #1230
    Nem tudok róla, de nem lenne rossz ha csinálna valaki valamilyen okosságot.
  • Gandibá
    #1229
    Hát erre most mit mondjak... ?:)
  • Davidsned
    #1228
    Valami multi patch nem jelent már meg a játékhoz. (Nagyon jól jönne mert nincs gamepadom, így a co-op módot se próbálhattam ki.)
  • rezsofiz
    #1226
    :)
  • Gandibá
    #1225
    Hát én is ezt mondtam, csak te röviden és tömören :)
  • rezsofiz
    #1224
    én csak gyaptam őket,nem varázsolgattam.csak a trolloknál.
  • Gandibá
    #1223
    Hát az ember a hibáiból tanul..
  • Bandew
    #1222
    Hát ja. Csak akkor úgy gondoltam, hogy többet már úgyse veszem elő, hisz számomra nem volt akkora GY.U. élmény, bár kellemesen kikapcsolt (a minas tirithi fal nem) egy kis időre.
  • Gandibá
    #1221
    Ohh, nem kellett volna!
    Jó kis game ez, lehet még meg is veszem, vagy majd szülinapomra kérem :)
  • Bandew
    #1220
    Az image fájlokat töröltem le, amit letöltöttem. :-)
  • Gandibá
    #1219
    Rakd fel újra :)
    Én most Palantir of Saruman pályán funolok. Mindenkivel meg akarom csinálni perfectre, 3 karival már sikerült is (Gandalf, Aragorn, Faramir).
  • Gandibá
    #1218
    3as CD-n van a generator vagy a txt amibe vannak.
  • Bandew
    #1216
    Kár, hogy letöröltem a vinyómról.
    Most egészen megjött hozzá a kedvem.
  • Gandibá
    #1215
    Amíg nem jönnek a trollok, addig ne használj semmilyen varázslatot, csak gyapuld az orkokat combokkal (nekem Gandalfnál az Orc Hewer jött be a legjobban). Még a "Boss" orkokat is, akiknek zöld csík mutatja az életerejét. Majd ha jönnek a trollok, akkor lehet már nyomni a varázslatokat is. Lőjjed őket, csapd a földbe a botot stb.. ha meg már nagyon sok enemy van bent, akkor a speciális képességet nyomd be (alapból F5), majd rohangálj a nép között, mert mindenkit sebződik tőle, akihez hozzáérsz. Jah és a trollok ellen még az is nagyon jó, hogyha a pályán található dárkákkal dobálod őket! Remélem sikerült valamennyit segíteni!
  • Gandibá
    #1214
    Nincsmit, hisz elvégtére is ezért van a topic :)
  • rezsofiz
    #1210
    pár tanács:létrákat döntsd le shift(asszem,de lehet,hogy ctrl).gyapjad az orkokat. ha torony jön,akkor használd a varázserődet,ne a katapultokkal lődd ki őket. pár próbálkozás után menni fog.
  • Johnyy
    #1208
    csak menni kell én csak mentem és ha nem állsz meg csak haladsz és jó irányba akkor megy még sétálva is a discofüstben....
  • rezsofiz
    #1207
    :(
  • wizy
    #1205
    hehe, a Battle-topicba egyém a 100. :-))
  • Gandibá
    #1203
    Muhahaha :))
  • rezsofiz
    #1202
    francba...:)
  • rezsofiz
    #1201
    1200
  • Gandibá
    #1200
    jajj
    nem 1999 hanem 1199 :D
    most meg 1200! :)
  • Gandibá
    #1199
    #1999
  • Gandibá
    #1198
    Most csináltam meg épp Palantir of Saruman-t Aragorn-al perfect. Hülye nyomi ilyászokat úgy utálom, főleg a holtakat, mert ha megyek feléjük mindig hátrálnak.. idegesítőek :(
  • Gandibá
    #1197
    No problem :D
  • Bandew
    #1196
    Tom én is arról beszéltem, csak ezt elfelejtettem közölni. Bocsika.
  • Johnyy
    #1195
    :))))))))))))))
  • Gandibá
    #1194
    Akarni a wc-n kell :D
  • Johnyy
    #1193
    MÉ énakarok1000szintűlenniiiii nyAJJ
  • Gandibá
    #1192
    Igen, 20.
  • Atiii
    #1191
    hanyas a legmagasabb szintű karakter? 20?
  • Gandibá
    #1190
    ITT van! Lord of the Rings: Return of the King - Savegame (All levels) 3Kb - ez kell neked.