1735
  • wizy
    #1291
    kösz a felajánlást, de akkor inkább maradok egyedül
  • mukika
    #1289
    plz valaki valami értelmeset a #1285!
  • rezsofiz
    #1287
  • rezsofiz
    #1286
    nem tom
  • mukika
    #1285
    nem tdjátok mért van az hogy átakarom állítani easy szintre minden ok, de amikor kilépek a menüből vissza a játékba akkor pedig visszaugrik hardra. még most kezdtem el, ugyhogy a hard nekem még erős!
  • BlackWolf
    #1284
  • Bandew
    #1283
    Most ezt ti komolyan gondoljátok, vagy csak a smileyt felejtettétek el?
  • BlackWolf
    #1282
    te inkabb aludj ugyis engem valaszt
  • rezsofiz
    #1281
    inkább engem válassz!
  • Bandew
    #1280
    Majd én elmegyek veled.
  • wizy
    #1279
    nem annyira, kibirom nélküle:-)) egy teljes napot vele amúgy se nagyon tudnék kibirni, mert az agyamra megy "néha":-))
  • rezsofiz
    #1278
    az
  • BlackWolf
    #1277
    szivas
  • wizy
    #1276
    oooh, a barátnőmet nem engedik el GyU-t nézni, mert nem lettek jók a jegyei... De nem nagy gond, mert majd egyedül megnézem:-))
  • rezsofiz
    #1275
    pont?én csak szintről tudok.az meg 20-as.
  • rezsofiz
    #1274
    kell a breaktrough-hoz eredeti moh?
  • Atiii
    #1273
    mennyi a legolasnál a legagasabb karakter pont vagy mi :D
  • Bandew
    #1271
    Jaaaaa!
  • rezsofiz
    #1270
    unatkozom...kezd elavulni a topic
  • Bandew
    #1269
    ???
  • rezsofiz
    #1268
    Return of the King
  • Gandibá
    #1267
    Ami a 3as cd-n van crack, az egyben no cd crack is.
  • Gandibá
    #1265
    Ez igaz, talán ma neki is ugrok a Black Gate-nek :)
  • Johnyy
    #1264
    Már nekem is minden karim 20 asszintű, amúgy egy akármijen pálya csakaddig nehéz ameddig meg nem csinálod, utánna ha ujra mész rajta akor valahogy könyebb
  • Bandew
    #1263
    Ne aggódj nem vagy nagyképű. Hisz te már minden karit maxra fejlesztettél. Tehát senki nem fogja megkérdőjelezni, hogy tapasztalt vagy.
  • Gandibá
    #1262
    Hát nem akarok nagyképűnek tűnni, de szerintem már elég tapasztalt vagyok. És szerény véleményem szerint Black Gate nagyon nehéz. Lehet hogy csak sokat kéne rajta gyakorolni, de inkább más pályákat választok (Southern Gate, Palantir of Saruman). Black Gate-nél talán csak a Palantir of Sauron a nehezebb!
  • rezsofiz
    #1261
    nem nehéz a game a tapasztaltaknak.
  • Gandibá
    #1260
    A játékon belül a cheats menüben úgy írja, hogy LCTRL+LSHIFT+LALT egyszerre kell lenyomni és tartani, majd közben 7755 a numberikus billentyűzeten.
  • Gandibá
    #1259
    Szerintem Pelennor annyira nem gáz, és valóban Legolas-al a legkönnyebb, de Black Gate az már tényleg gáz! SZerintem az a legbrutálisabb pálya az egészben. Én azt Gandalf-al tudtam megcsinálni csak. Miután legyőzted a figurát aki hozta a mithril-t, utána jön az orkok hulláma. Én úgy csináltam, hogy az első hullámnál kétszer belevágtam a földbe a botot, így a környéken mindenki elhalt. Majd utána tunk, combókkal. Gandalnál az Orc Hewer-t ajánlom, mert azzal egyszerre sokat lehet megölni. Első 3-4 hullámig ezzel simán elviszed. Jah és hogyha valamelyik társadra rászáll egy "Boss" akkor egyből rohanj oda, és miután megölted, a társ visszakap valamennyit az életerejéből. A 4ik hullám környékén (miután bejött a film, hogy oldalról is jönnek), ugyan azt kell csinálnod mint eddig, csak figyelj Legolasra (már amennyiben Gandalf-al vagy), mert őt oldalról lentről lövik íjjal. Azt a botoddal lelövöd, és utána vigyázz, mert 2-3 "Boss" lesz bent. Ezek rászállnak a társaidra, itt nagyon gyorsan kell hentelni. Ha ez megvan, utána már nem kell sokáig bírni.. majd a végén a 3 nazgult simán levered, nem nagy gond, csak itt is gyorsnak kell lenni. Remélem sikerül.
  • Johnyy
    #1258
    Elvettéktőlünk a drágaságomat csúnyarosszhobitkákk
  • Bandew
    #1256
    Jó, nem kell ennyire mellre szívni!
  • rezsofiz
    #1253
    a játék végén megkapod a kódokat magától a játéktól.lehet,ez azt jelenti,hogy csak akkor tudod majd használni.
  • rezsofiz
    #1251
    a numpadon nyomd le a gombokat.
  • rezsofiz
    #1249
    nincs mit
  • rezsofiz
    #1247
    próbáld ki ezt!
  • rezsofiz
    #1245
    cheatland
  • rezsofiz
    #1243
    azért az ne túl nehéz
  • Bandew
    #1242
    Az egyetlen gáz co-op módban, hogy a társsal együtt kell maradni, mert bizonyos távig lehet csak egymástól elszakadni.
  • rezsofiz
    #1241
    ha ügyes vagy,holnap be is fejezed. :)
  • mukika
    #1240
    Én most szereztem meg a gamát! holnap majd nyomom ezerrel!