1529
  • zoli80
    #1329
    bazze már a tv2on is nyomják,marhak!
  • CalebJoe
    #1328
    Hagyjuk már a kis köcsög gyerekek ne játszanak ilyen játékkal.
    A boltosok meg síkhülyék a játékokhoz az a lényeg ,hogy menjen a bolt kit érdekel ki mit vesz meg.
    Amúgy meg istenjáték lett jobban megfogott mint a Doom 3.

    Videójáték szakértő ilyen is van? Jó szakma!!!
  • lwb
    #1327
    nem is volt olyan gáz ez a fókusz. rosszabbra számítottam ...
  • CalebJoe
    #1326
    Most mondják! A gyerek hasonlít a játékban szereplőre.
  • Gabe18
    #1325
    Akkor megölted a Manhunt-ot,úristen!!!

    Tényleg mekkora marhaság ez,ilyen alapon mi mindent be lehetne tiltani,18 év alatt meg az embereket be kéne zárni egy sötét szobába azt ki sem engedni.
    Aki normális az ettől sem hülyül meg,aki meg nem...
  • lwb
    #1324
    mondjuk engem a manhunt gyilkolás helyet csak uninstallálásra tudott késztetni. :)
  • lwb
    #1323
    látom gyorsan telenyomtad a hírrel az összes topicot. :) nem akkora dolog ez szvsz, úgyis jó fókuszosan felfújják és belemagyaráznak mindent, hogy növeljék a nézőszámot. engem speciel nem különösebben érdekel, rég elmúltam 18 és messze van már az az idő, amikor még anyámék szabták meg, hogy mit csinálok a szabadidőmben (amiből sajna egyre kevesebb van :( )
  • Andie
    #1322
    Ma este az RTL klubbon lesz szó a gameröl :)
  • Johnyy
    #1321
    Ez a téma 3 hónapja... naszóval : De a pc cdromot nem vette le a polcaitól és az a kölyök is szerintem pc-n nyomta na ennyi elmehet az a gyerek.... , most jól elaszta az életét mehet prizonba és kihagyja az egész tinédzerkorát, és ez most neki olyan jó, az a másik fick meg mégjobban megszívta, na szép, most örül most akkor a következő gyilkosságoknál a nyomozás tárgyává kell tenni: JÁTSZOT E A GYANÚSÍTOTT A MANHUNTAL,, Röhely, Egy játéra fogni, az a kölyök egy simlekiller oszt kísz
  • Johnyy
    #1320
    Na jól megmutatták milyen jól tudnak angolul, SIRÁLY.
    Ez a neve de nem szoktuk még ha minden hangot meg mindent lefordítunk a játék nevét nem magyarítjuk!
  • Zatoichi
    #1319
    Manhunt gyilkosság !

    A brit Telegraph számolt be arról, hogy egy nem régen történt gyilkosságért ismét egy számítógépes játékot vádolnak, ezúttal a nem éppen gyerekek számára készült Manhunt van soron. A 17 éves gyilkos édesapja elmondta, hogy fia elég sok időt töltött a 'Manhunt' című játékkal, amiben pontokat kap azért az ember, ha gyilkol. Britania legnagyobb elektronikai áruházlánca levette polcairól a PlayStation 2-re árusított Manhunt dobozokat, miután értesült az esetről.
    Várom hozzászólásaitokat...

    [ A hír a www.Playware.hu -ról származik ]

  • ddd
    #1318
    mér, nem ez a játék neve?
  • rezsofiz
    #1317
    ja tiszta lol volt:D a jatek neve: embervadászat. hat sullyedtem elfele kettefele
  • rezsofiz
    #1316
    ja igy van
  • Johnyy
    #1315
    Ellopok egy tv-t a szomszédból és rájönnek, ráfogom a thief-re és felmentenek, ez nem így megy
  • Johnyy
    #1314
    Lábjegyzet :Namost ha olvassátok a hírt azért az rtl is felnőhetne mert a játékokat még magyarországon is névügyileg mindenképpen angolul emlegetjük, meg könyörgöm, hol vagyunk már a videojátékoktól?
  • rezsofiz
    #1313
    Ja,mer oolyanok az emberek,hogy nem birjak elfogadni,mindig keresni kell valami qrva urugyet,es erre konnyu fogni hat basszameg mar bocsanat... igaz nem kizart hogy ennek hatasara,dehat nem nagy a valoszinusege sztem
  • Dynamic
    #1312
    Valószínűleg ezt is félremagyarázzák.Szerintem arról van szó, hogy a gyerek elkövette a gyilkosságot és a játékra fogva próbálja menteni a szaros életét, de ezt még ő sem gondolja komolyan.
  • Johnyy
    #1311
    Vegyen magának egy (traktor)guminőt és üsse kalapácsal aszá meg szurkája, ha neki az jólesik
  • 12346
    #1310
    há ja:)
  • lwb
    #1309
    ja. Mature ratinget kapott. de azé' ez a kölök 17 éves volt és mégis ekkora birka, szal egy év múlva sem növesztett volna magának agyat.
  • rezsofiz
    #1308
    Ja ,meg raadasul nem emlexem ,de lehet hogy rajta volt a jatekon hogy 18 ev alattiaknak nem ajanlott,vagy valami ilyesmi felszolito ize man nem emlexem
  • rezsofiz
    #1307
    hat ez hogy a manhuntra fogjak... ok hogy nekem speciel nem nagyon jott be,meg eleg brutalis,de ecceruen nem lehet ilyenre fogni,tobb ezer mas oka lehet hogy miert tette meg a kolok...
  • lwb
    #1306
    ja
  • Johnyy
    #1305
    Már ne haragudjon a világ de én sem szoktam pl az gta formára az utcán megállítani autókat és kiszedni a drivert és elhajtani,, (pedig azt kéne) Az a fickó ígyis úgyis csinállt volna valamit, szal most az anya is keresi a bűnöst és rá lehet fogni a játékra,ennyi!
  • 12346
    #1304
    itt sem a játékot kell betiltani.. ha egy 17 éves "gyerek" ilyet tesz, akkor az illető a suta. ha nem ez a játék, akkor más hozza ki belőle.
    a gyereket mindenesetre beraknám vhova kényszermunkára hosszú évekre.
  • Johnyy
    #1303
    17 éves gyermek, meg 14 éves kiscsávó, mi?, februárban volt már manhunt?
  • lwb
    #1302
    forrás
  • lwb
    #1301
    most volt az rtl hiradójában, a hír a gyerekről, aki a manhunton felbuzdulva megölte a másik kis csávót.
  • deicide
    #1300
    köszönöm a tanácsot....de tull régen kinlódok már vele...:(
    valahol a türelemnek is van határa...nem...?
    szeretném már végig vinni....!!!
  • Panzerfaust
    #1299
    Deicide ne add föl, én ezért halasztottam el a végigjátszást kétszer is. próbálkozz, és sokat szaladj és bujkálj, ne állj le harcolni egy embernél többel azt is lehetőleg hátulról nyírd ki puskával. Csak fejlövés! Egyböl meghal és stílus pont is.
  • M0Dair
    #1298
    Valaki lefotózná a video options menüjét, mert nem találom a noise effekt kikapcsolóját!!!
    HELP PLZ!!!
  • M0Dair
    #1297
    Hi!
    Van trainer a dlh.net-en...
  • deicide
    #1296
    gyerekek....))elkeserít...a dolog az alagútas résznél...nincs elég skulom...((nem tudom meg csinálni...((

    kellene valami kis csalás hozzá...))

    ha valaki tudna..és elárulná..hogy lehet...jó lenne:))
  • robotnyk
    #1295
    a video opciókon belül? mert akkor el lett baszva a fordítás. kapcsold ki azt
  • CybR
    #1294
    nincs olyan... még hang effekt van aztán ennyi!
  • robotnyk
    #1293
    zaj effektnek van fordítva esetleg?
  • CybR
    #1292
    magyarosítva van, de csak a kamera effekt tűnik ilyennek, de az nem az!
    Na mind1!
  • CybR
    #1291
    nincs:(
    3cd-s verszön van meg...
  • robotnyk
    #1290
    a játékon belül kell lennie