1529
  • IMYke2.0.0.0
    #1369
    Hát pedig mondom. S lőn igazam.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • ent
    #1368
    Na ne mond!
    loser: köszi, sikerült!!!!!
  • loser
    #1367
    probáld meg ugy hogy a cd-t felmásolod vinyora.

    nekem a colin 4 jácotta ugyanezt, felmásoltam vinyora és onnan
    telepitettem. gond nélkül felment.

    1 probát megér
  • IMYke2.0.0.0
    #1366
    Hát le is írta a progi: a Manhunt1.cab file hibás!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • ent
    #1365
    Ez miért van?? Installálás során a disk 2 majdnem vége felé:
    Ha vki tudja, help gyorsan, ha volt róla már szó bocsi!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #1364
    IMYke2000 honlapja :))))

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • ujedith
    #1363
    tud valaki adni egy magyaritas cimet a jatekhoz?
    PLIZZ!
    Koszi elore is!
  • DONGUBA
    #1362
    Na megvan vege a jateknak.
  • DONGUBA
    #1361
    Koszi sikerult de ezzel a kurva malaccal szivok hiaba csalom barhova ez csak darabol engem:(((
  • IMYke2.0.0.0
    #1360
    Mert rosszul raktad fel!
    Olvasd el alaposan a magyarítás TELEPÍTŐJÉT!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • mikeleroi
    #1359
    Ki kell csalni, és fel az emeletre. A rács leszakad, te pedig levágod a karjait a láncfűrésszel.
  • DONGUBA
    #1358
    Nekem me nem megy a magyarositas????Felraktam azt maradt angol.
  • #1357
    sziasztok!
    a 14. pályán van egy kis problémám:
    mindenkit kinyírtam, a csajjal együtt odamentem az ajtóhoz(mögötte az áhitott elmentő pont), elindul a video de a csaj csak toporog a lépcső előtt.(az utcáról a lakásába vezető ajtóról van szó) már legalább 10-szer próbálkoztam. segítsen valaki!!! előre is kösz.
    a játékról: először tetszett, majd kicsit uncsi lett, a börtön körül megint o.k. azért a gta után kicsit döbbenetes a változás.
  • Johnyy
    #1356
    stb..
  • Johnyy
    #1355
    Szokásos! Elenőrizd: directx, ace mega codek pack, vkártyadriver
  • marsu
    #1354
    SEGÍTSÉG a játék a videó betöltések után vagy lefagy vagy kiugrik.

    Mi lehet a baj??????????????????????
  • marsu
    #1353
    Nekem is kellene segítség.
    Most azon a pályán vagyok ahol egy videó kazetát és egy kamerát kellet megtalálni. ezek megvannak, a tv-ét is bekapcsoltam.

    ezután mit kell csinálni??
  • Relixo
    #1352
    Valaki segítene nekem abban, hogy Piggsy-t hogyan kell megölni?(a három kis "kést" már belevágtam a hátába, de aztán nincs több és csak téglát ad nekem, azzal meg nagyon nem érek sokat)

    Előre is köszönöm a segítségeteket.
  • marsu
    #1351
    2 belépés a pokolba

    és az ajtó nem nyílik.

    Már egy órája püfölöm.
  • Voltan
    #1350
    Ez így egy kicsit kevés... Melyik pályán vagy?
  • marsu
    #1349
    Sziasztok

    Most kezdtem el játszani a játékkal.
    bejutottam egy terembe, aminek bezárodott az ajtaja, de itt csak három lámpa van semmi más.
    Mit kell itt csinálni, hogy kijussak????

    Segítség.
  • marsu
    #1348
    He he
  • Csacsi
    #1347
    Sziasztok. Letöltöttem a magyarítást, kéri a kódot, a nevet, meg a céget. Kitöltöttem rendesen a kódot is megtaláltam a honlapon, mégis azut írja ki, hogy

    "A beírt adatok pontatlanok. Ellenőrizd, hogy megfelelően írtál-e be mindtent."

    Mit csinálok rosszul?
  • Johnyy
    #1346
    Ja már rég fenn van, küldj privit ha kell én küldtem!
  • Johnyy
    #1345
    Feltöltöm és megadom a helyet!
  • ZsZso
    #1344
    Gyereknevelés, meg gyilkos ösztönök. Én azt mondom, hogy nyugodtan ültesd le a gyereket TVt nézni, vagy jáccani ... ha kicsi, akkor lehetőleg ne olyat adj a kezébe, ami tocsog a vértől. Ha utána max beszélsz vele róla akár egy percig is akkor már nagyon csekély az esélye annak, hogy másnap kipróbálja élőben. Ha ez az egész tv-zés, számítógépes játék tolása nem arról szól, hogy a gyerek egyetlen kapcsolatát képezi a külvilággal, hanem van mellette szülői gondoskodás, és odafigyelés, akkor a gyerek is úgy fogja fel, hogy az egy "film", vagy "csak egy játék". Ha nincs aki megmondja neki, és szarnak rá ... akkor mit várunk tőle ? Ez itt nem a játékról szólt ... szerintem sokkal inkább a szülőkről ...
  • ujedith
    #1343
    engemengemengem!!!
    Hova tudnad feltolteni?
    Koszi elore is!
  • Johnyy
    #1342
    Fiúk, bekapcsoltam a tv-t és akkor met a Manhuntos-riport, nem az egészet de a nagyrészét felvettem, ha valakit érdekel 28 mb!
  • BBird
    #1341
    Ja igen, még amit írhatnék az pedig a következő: Azért könnyű ráfogni ilyenkor, hogy a durva játékok, meg horror filmek...
    Volt a napokban a spektrumon egy műsor, ahol az apuka kísérte a fiát, aki állandóan játszott ilyen játékokkal. Végül az jött ki a dokumentumfilmben, hogy a legtöbb fiatal sokkal ügyesebbé válik tőle, okosabbá, jobban tudja használni a logikát, blabla.
    Szóval ez meg a másik fele. Így megint csak a gyerek körülményei kerülnek kérdésessé... szülői nevelés, környezet, bánásmód... Ugyanis mint tudjuk, a fiatalok a szüleiket látják nap, mint nap... így ők a példaképek számukra. Ha veri a férj az asszonyt otthon, akkor a gyereknek lehet később az lesz a természetes. :-))
    Na most már tényleg lezárom az off témát.
    Hamarosan kipróbálom inkább ezt a játékot. :-))
  • Johnyy
    #1340
    Na ha a pont huba lessz róla akkor felveszem ha kell nektek gépre csak informáljatok!
  • BBird
    #1339
    off: Szomorú, s én sem hittem el régen, hogy lehetnek ilyenek. Hogy befolyással lehet valami durvaság egy fiatalra, vagy akár idősebbre. De ismertem egy srácot, aki kb. 12-13 éves volt, s akkoriban ment a Dragonball Z a tv-ben. Mivel jóbarátom öcse volt az illető, így sűrűn találkoztam vele is.
    És tényleg láttam a gyereken, hogy egyre durvább, egyre erőszakosabbá válik. Aztán a szülei mondták, hogy mindig rémálmai voltak, mindig verekedett álmában, ilyenek. Ezért betiltották neki a nézését, de aztán amúgy is megszüntették az adását a tv-ben.
    Én ebből kiindulva könnyebben elhiszem, hogy fiataloknak talán még nem kellene kezébe nyomni ezeket a dolgokat.
    És az az igazság, hogy itt a pénz beszél. El kell adni a játékot, ezért nem szólnak a boltban, hogy "hány éves vagy kisfiam?". Érthető... én a szülőket hibáztatnám!
    Viszont annak örülhetünk, hogy bár több ezer ember játszik Manhunt-al, köztük biztos több száz a fiatal... mégsincs annyi hír ilyenekről.
    No mind1... :-)
  • CalebJoe
    #1338
    Valakinek ki kellett találni a Manhunt-ot ,akkor azt az egyént is nevezhetnék gyilkosnak amiért ilyen játékot ad a fiatalságnak. Pedig vannak ennél durvább, psychopatább filmek is.
  • Johnyy
    #1337
    HÁNYKOR?
  • ZsZso
    #1336
    Jah ... szép lenne ... betiltanák az összes horrorfilmet. Nem hiszem hogy egy videótékában megnézik, hogy 18 éves vagy -e, ha kiveszed a filmet (RTL klub letesztelte, hogy egy 16 éves srác is megvehette a ManHuntot). Szóval ezt is be kellene tiltani ... teljes műfajt. Ez is cask 18 éven felülieknek, mint a ManHunt, és bárki hozzájuthat ... :)
    Halottátok ... egy okos muki megszólalt, hogy ez a játék "útmutató a gyilkoláshoz". A hatásvadászatnak is vannak határai. Ki az az őrült, aki azt állítja, hogy egy játékban jobban ki van dolgozva a gyilkolás módszere, mint egy horrorfilmben ?! Őrült világ ez kérem ... őrült.
  • Alias
    #1335

    Elmehet valamerre a betiltással szerintem. Én már egy ideje tanulok pszichológát, de egy MTA-s tanárom is megmondta, hogy az esetek többségében nem sok hatással van a gyerekre sem a film, sem a játék. Egyébként meg akire hatással van, már mint negatívan egy ilyen játék, az nem normális. Én szétlövök pár tankot, felépítek pár birodalmat, kinyírok egy csomó szörnyet, mégsem leszek tömeggyilkos. Csak jobban tudok aludni tőle, levezethetem a feszültséget. Amúgy meg a felmérések szerint a játékosok több mint fele 18 feletti. Ha a tv egy játék betiltásáról regél, miért nem reklámozza egy film betiltását? Pl. KEN PARK, Farenheit 9/11, stb. Arról is lehetne témázni.
  • ZsZso
    #1334
    Nem értem. Betiltják ... na most azok akik sose játszottak még számítógépes játékkal, azok hátradölnek a székükben, és ezt gondolják : "hát ezt jól elintéztem", és közben megveregetik a saját vállukat. Aki meg látott már valaha FPS-t, vagy bármi más computer gámét, az meg töpreng, hogy mire jó ez ? Kiadták ... ezek után a rosszhírek miatt így -vagy úgy tuti jobban fog kelni a progi. Ha nem lehet megvenni, akkor a netet árasztják el a ManHunt másolatok. Én azt mondom, hogy manapság akik a döntéseket hozzák, azoknak fingjuk nincs arról, hogy mit is tesznek, csak image -ja legyen jó, az a "kevés" ember, aki meg ért hozzá, és látja, hogy f*szság amit tett, az meg le van sz*rva, hisz "úgyis kisebbség".

    Bocsi a kis filozófiáért, és általánosításért :)
  • Andie
    #1333
    Akkor tiltsuk be az esti filmeket is!
    Söt!!
  • Gabe18
    #1332
    Ez meg teljessen igy van.
  • lwb
    #1331
    mondjuk az emberek 90%-a úgyis bewarezeli, oszt szarik arra, ha esetleg itt is betiltják. egy ilyen intézkedéssel max. a becsületes 10%-kal szúrnának ki.
  • CalebJoe
    #1330
    Ezeket a vádakat úgy is leszarják a játékfejlesztők!