1529
  • Ramires
    #1449
    Valaki adna egy telepítési útmutatót, ami működni abban az esetben, ha hibás a második cd
    Köszönöm!!
  • jolánka9
    #1448
    Ezt nézzétek meg! Megnyílt a magyar Manhunt portál! Ha valaki nem tud valamit a játékkal kapcsolatban, akkor segítenek meg minden! Tényleg kúl!
    www.manhuntgame.atw.hu
  • Filient
    #1447
    sziasztok. az mitől lehet, hogy a játék közben elmegy a hang? más játék közben nincs ilyen, csak a manhuntnál. felraktam a magyarítást is. köze lehet hozzá?
  • beerka666 #1446
    hali
    honnan lehetne leszedni a manhunthoz vmi kiegészítést,packet?
    elöre is köszi
  • rezty5
    #1445
    Ha valaki emlékszek akkor megtudná mondani hogy kivitelezésben mi a különbség a 2 között, mert nekem csak egyszer fejbehúzza őket a kalapáccsal
  • rezty5
    #1444
    igen.azt csonálom.Alapból zöld, ha benttartod akkor fehér lesz de mégse jó
  • Richard90
    #1443
    ööö régen játszottam vele de azt hiszem úgy kell hogy beméred, mögémész és tovább tartod nyomva az egér gombot, ameddig megváltozik a csávó feje fellett a háromszóg.
    akkor brutálisabb lesz a kivégzés
  • rezty5
    #1442
    mert én csak egyféleképpen tudok
  • rezty5
    #1441
    de ott a börtönnél hogyan kell azt a 2 kivégzést megcsinálni?kösz
  • Kovsebi
    #1440
    fff
  • ALDO
    #1439
    Ha megvan a kalapács, akkor csak meg kell ölnök két embert, a negaditt módon. Az egyiket a legkegyetlenebb módon, a másikat egy kicsit enyhébben. HA sikerül, akkor eltűnnek a feladatok listáról és kinyílik a rácsos ajtó, ahol menteni lehet. Ezután már szabad az út felfelé.
  • scheri
    #1438
    Elakadtam a játékban.Ott vagyok ahol örtön cellákba kell szaladgálni.Meg kell keresni a kalapácsot és egy brutális és egy véres (asszem) gyilkosságot kell végrehajtani.A kalapács +van,az emberek + csak jönnek.Ezt nem értem.KÖSZI
  • Voltan
    #1437
    Manhunthoz végigjátszás? Minek? Mész, és ölsz. Kész.
  • pitbul
    #1436
    HAli! KI tudja hol van a manhunt végigjátszás? [email protected] köszi
  • IMYke2.0.0.0
    #1435
    Mert rossz helyen nézed...
    A magyarításaim jelszavai ezeken a lapokon találhatók:
    Régebbi honosításaim: első oldalamon
    Újabb honosításaim: második oldalamon

  • Magnumrolcsi
    #1434
    Nem találom.:( Vagy csak nem vettem észer..
  • Magnumrolcsi
    #1433
    Köszi.
  • IMYke2.0.0.0
    #1432
    A magyarítás telepítőjének név/cég/kód adatait az oldalamon - hisz én készítettem - megtalálod.

  • Magnumrolcsi
    #1431
    Mi a sorozat száma játéknak? Vagy hol tudom letőlteni? Köszi.
  • dervis_
    #1430
    Egy filmbejátszásnak kéne betöltödnie, amit végignézel, aztán folytatódik a játék. Mások is panaszkodtak már rá, hogy egyes filmbejátszásoknál elakad a játék. Nálam pl. ilyen probléma sosem volt. Nincs más, játszd újra a pályát, legközelebb talán több szerencséd lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #1429
    MediaMarkt marad...

  • Sickness
    #1428
    aham az jo.
    De hogy van a cdgalaxisban? Mert nemtaláltam ugy h Manhunt..://
  • Harly18
    #1427
    1490 Ft a CDGalaxisban
  • IMYke2.0.0.0
    #1426
    MediaMarkt és CDGalaxis még árusítja.

  • DioSr50
    #1425
    nem tudja valaki lesz-e manhunt 2??
    aki tudja dobjon már meg egy mail-el!
    köccke
  • Sickness
    #1424
    Hi
    Szerintetek lehet kapi még valahol?
  • Slayerboy
    #1423
    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni abban, hogy miért áll meg a játék a bevásárlóközpontban mikor meg kell nézni a videót a TV-n a bárban?Nézi, nézi aztán elkezdi mutatni Cash fejét és úgy marad.Zene szól, fej mozog ide oda, de 20 perc várakozás után is úgy marad.Nem fagy le a játék, csak nem megy tovább.Windows XP SP1-en játszom, és eddig nem volt vele semmi baj.
  • dervis_
    #1422
    Hm, már elég rég játszottam a manhunt-tal... Ez nem az a pálya, ahol pár hosszú folyosó van, közöttük nyitott cellák, ahol kellemes sötétség van? Mert ott még elég egyszerü a dolgod, ütsz egyet a falra és elbújsz a sötétben. Aztán amint hátat fordított az áldozat, elkapod. És ha észrevesznek, soha(!) ne állj le verekedni, csak fuss míg szem elől nem tévesztenek (pl. eltakar egy fal) és bújj el a sötétben. Nem fognak észrevenni, bár odafutnak és sasolnak ezerrel. Persze radar nélkül nem egyszerü. A radar-t úgy tudod bekapcsolni, hogy átállítod a nehézségi fokot fetish-re a főmenüben, és utána töltöd be a pályát. Asszem kimentett állásnál nem müködik a dolog, mert olyan lesz a nehézségi fok, amilyenre a kimentésnél volt állítva, ezért load scene-vel kell betölteni a pályát.
  • Lipi1980
    #1421
    Hogy tudom bekapcsolni a "radar" funkciót? Tudomásom szerint létezik ebben a játékban! Nagyon jó és nagyon beteg játék...
    Elakadtam a börtönben, ahol csak egy szál kalapács van nálad és meg van határozva, hogy egy "erőszakos" egy "közepes", egy "gyengéd" kivégzéssel írts a népet! De nem fogynak... Mit csinálok rosszul?
    Esetleg játékleírás????
  • dervis_
    #1420
    Felraktam a dervis.uw.hu-ra az öt csillagosra átírt Manhunt mentésemet.
  • dervis_
    #1419
    Ja, könnyítésként, a 100h-hoz 16 sort menj le az elején, utána 11-11 sorral lejebb található a következő.
  • dervis_
    #1418
    Sorry, nem mindig vagyok net közelben. Alább megpróbálom érthetően leírni, mit kell csinálni, de aki nem használt még ilyet, annak szvsz úgyis kinai. :)
    Holnapra megpróbálom feltölteni valahova a mentésemet, ha tudsz addig várni. :) Ha azt bemásolod a sajátod helyére, akkor nem kell megcsinálni amit írtam.


    Megnyitható a mentés pl. UltraEdit-tel, a www.ultraedit.com-ről letölthető a telepítője.

    Telepítés után elindítod a progit, majd a files menüben, az open-nal megnyitod valamelyik kimentett állásod. Ajánlom pl. azt aminek 0 a vége (fejből nem emlékszem pontosan mi a kimentett állások nevei, és ezen a gépen amiről írok nincs fent a játék).

    Baloldalt van egy csomó szám, ami egy "h:"-tal végződik. A legelső sorban pl. "00000000h:" van. Ez után van egy csomó szám és betű kettesével, közöttük szóköz. Indulj el lefelé, és keresd meg az általam leírt számokat bal oldalt. Pl a 100h úgy lesz bal oldalt megjelenítve, hogy "00000100h:", az E10h meg "00000E10h:". Ha megtaláltad, valamelyiket, akkor a mellete lévő két karaktert írd át 05-re. Ha jól csinálod, akkor pl. 100h-nál úgy fog kezdődni a sor, hogy "00000100h: 05" majd jön utána egy csomó szám meg betű. Írd át mind a 20-at, de semmi mást ne írj át! Ha megvan, a file menüben, a save opcióval mentsd el, majd lépj ki a programból.

    Ha a fenti helyett egy csomó furcsa jel jelenne meg, mikor megnyitod a kimentett állásodat, akkor keress fent egy kis ikont, amin sárga alapon zöld egyesek és nullák vannak, ha rámész egérrel, akkor azt írja ki, hogy "Toggle HEX Mode". Ha rákattintasz, akkor alul mindenféle szám és betű jelenik meg. :)


    Ha mindent jól csináltál (és én sem írtam el semmit :) ), akkor a Manhunt-tal töltsd be a legfelső mentést (ezt irtuk át) és a főmenübe visszalépve a bonus features alatt megnézheted a képeket, illetve a select scene alatt kiválaszthatod az összes pályát a bonus pályákkal együtt.
  • littleNorbi
    #1417
    Milyen progival kell megnytni ?
  • littleNorbi
    #1416
    Kösz szépen.
  • dervis_
    #1415
    Sikerült valakinek már elérnie öt csillagot akár egy pályán is? Mert nekem nem...
    Viszont bosszúból kicsit kavartam a kimentett állásokkal, hogy elérjem az öt csillagokat. Szóval a követezőre jöttem rá:
    A My dokumentumban van a Manhunt User Files és azon belül a savegames könyvtár, amiben a kimentett állások találhatóak . Egy tetszőleges kimentett állást nyisd meg egy hex editorral. A következő byte-okat értékét kell átírni 05-re:
    100h, 1B0h, 260h, 310h 3C0h,
    470h, 520h, 5D0h, 680h, 730h,
    7E0h, 890h, 940h, 9F0h, AA0h,
    B50h, C00h, CB0h, D60h, E10h

    A Manhunt-ban be kell tölteni a megbuherált állást, hogy meglegyen mindenből az öt csillag. Így megnézhető az összes bonus kép, megkapjuk a cheat-okat és kapunk plusz 4 bonus pályát is!
  • gismoone
    #1414
    Gismo05:Hogy lehet san andrreas-ban az összes fegyvert kóddal megkapni?
  • IMYke2.0.0.0
    #1413


    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • littleNorbi
    #1412
    Nekem nagyon bejön a magyarosításod !!!!!!!!!!!!!!!!4
  • IMYke2.0.0.0
    #1411
    Még mindig sokan töltik le külföldiek is a ManHUNt magyarításomat...
    Azt hiszik - gondolom - , hogy ez a RIP változata.

    "helo imyke2000!
    could you tell me what is the cd key or serial number to Manhunt game made it by you
    imyke...please..


    --
    Sincerely,
    s.zielinski2"

    Persze, mindig megírom nekik, hogy egy magyarítással van dolguk (translated game to the hungarian language), és az eredeti játék nélkül semmire sem mennek vele...

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • motor
    #1410
    hy el akadtam a view of innocence a 8 a-dik pályán egy bevásárlokozpontt féleség vmi
    mindenkit kinyifantottam és találtam egy alaksort ahol volt egy kar amit lehuztam és amikor felmegyek a lépcsön a kor rámtamad egy örült fegyveres azt is kinyirtam és utána nem tudok semit csinálni (ez egy mitodom én mijen bar-ban van)
    kérlek titeket ha tud segiteni valaki az irjon a [email protected]
    thanks