1529
  • Shep
    #1489
    webforditas power
  • Vass Gábor
    #1488
    Nem is érdekel titeket ez a nagyszerű hír?
  • Vass Gábor
    #1487
    Igen, olvasod a címjogot. Ez egy kevés egy év folyamán most azóta Manhunt 2 kibocsátották az USA-ban, úgyhogy a legtöbb ember feladta a reményt valaha látó Manhunt 2 egy PC-verziója. Nos ez látszik a nVidia a legújabb vezetőik közül az egyikben leejtette a labdát az Manhunt 2 határozottan a PC-hez jön. Lát, a legtöbb játéknak van egy profilja építetta nVidia extra támogatásért vezető és néha kibocsátás előtt adják hozzá videóvezetőkbe. Hát 2007-ben egy hasonló szivárgás történt Gearszel War PC-ért. A játékot a tényleges játék kibocsátása előtt egy egész évet egy olyan vezetőnek a fájljaiba, akit az majdnem kibocsátott, tették. Miközben bővítette ezt, egy tag deepthroatot nevezett el több mint ProjectManhuntnál,ki azelőtt Manhunt 2 közleménye jónéhány részletet fecsegett ki arról a játékról, amiről kiderült, hogy igaz volt, (mégpedig a Wii verzió), 2008 novemberi hát (azelőtt ezek a vezetők kijöttek) említett Manhunt 2 fejlesztése nem kész de nem jutott be jellemzőkbe.Ha szeretnéd magadnak ellenőrizni ezt, letölteni a 185.20 vezetőt és pillantást a nvapps.xmlre, menetelj. A nVidiavezetők legújabb kibocsátása eltávolítja az utalást Manhunt 2.EDIT: 185.20-at és 182.50-et szereztem a vezetőknek, ami összezavarodott. Kijavítottam a hibát. Sajnálkozó arról. Vedd észre, hogy 182.50 és 182.60 a legújabb vezető nVidia által és 185.20 éves csak feladták egy nVidiafejlesztő-helyszínen és ténylegesen kibocsátották a nyilvánosságnak. Ez nem hamis ekként bármelyik tartalmaz egy olyan vadonatúj jellemzőt, amit még látni kell egy nyilvános kibocsátásban.


    Ez hírekként nem fog jönni bárkinek, aki olvassa ezt, az a Manhunt kiváltságot nem adták a könnyebb idő a média által, sokkal egy igény és hamis vádak, amiket annyira annyira hozzávágtak a játékokhoz, az ez ténylegesen azt eredményezte, hogy a második játék szigorúan szerkesztett volt azért hogy bocsássák ki.A szóbeszéd egésze közepette és scaremongering Rockstar nagyon keveset mondott miközben azt jelentette, hogy nem adtak hozzá üzemanyagot a már égő tűzhöz, de szintén ott hagyott rajongókat kevert gondolatokkal tisztelni az álláspontjukat a kiváltságon.A szóbeszéd egésze közepette és scaremongering Rockstar nagyon keveset mondott miközben azt jelentette, hogy nem adtak hozzá üzemanyagot a már égő tűzhöz, de szintén ott hagyott rajongókat kevert gondolatokkal tisztelni az álláspontjukat a kiváltságon.2006 novemberében Bully kibocsátása után Jeronimo Barrera elmondta azt EGMnek Rockstar vagy a lopakodásjátékok nagy rajongói.Történetesen vagyunk a lopakodásjátékok hatalmas rajongói. Én átlag, Manhunt a lopakodásjáték, gondolom... Nem tudom, néhány ember szereti a lopakodást és néhány ember utálja azt; nincsenek olyan emberek, akik az ott levő középben vannak eléggé. Azt gondolom, hogy ez valami az játékosként érted és valamennyit tudsz játszani -- az emberek éppen nem kedvelik azt.A Grand Theft Auto kiváltságban, The Warriorsben és Bullyban található cikkekre tekintettel mindennek lopakodásösszetevői vannak nekik javasolja azt Rockstar vagy valóban a lopakodásjátékok rajongói.A filmekben ipar sok stúdió szégyenkezik a horrorfilmek és a sikerük miatt. Talán a szégyen jól legismertebb ügye fekszik Paramount Pictures lábainál, akik az első 8 péntekben található cikk elosztója volt, a 13. kiváltság eladás előtt, amit a kiváltság helyrehoz New Line Cinemára.Ez nem így van Rockstar Gamesnél, a vállalat messze így látszólag nagyon büszke mindkét a Manhunt sorozatban található cikkre. Eredeti Manhuntot illetően:
    Mind nagyon büszkék vagyunk az eredeti játékra és egy egyedülálló helyzetben voltunk hogy ihletet nyerjünk a saját munkánkból.
    ...as kút ahogy lény büszke a Manhunt 2 szóló művük:
    .we're nagyon büszke ez. Készítettünk egy kényszerítő horrorjátékot egy érett közönségnek. A tényemberek még mindig csákányozni akarnak videójátékokon van egy furcsa és szerencsétlen valóság.
    Annyira hogy amikor Gamespot megkérdezte Jeronimo Barrerát, hogy az a baj, ami hozni Manhunt 2 a kibocsátásnak Észak-Amerikában volt, vette-e el Rockstar Gamesnek a kedvét a kiváltságtól, Barrera lelőjön bármilyen kétséget azáltal, hogy megerősíti azt, ha a rajongók akarták azt, hajlandóak voltak, hogy folytatták a márkát.Szeretjük csinálni őket, és ha szereted őket játszani, van egy jó esély többet fogunk látni a sorozatban, de az egyetlen idő meg fog mondani. Ha érzünk, kedvelj tudunk csinálni egy másik kényszerítő lopakodásjátékot, mi.
    Majdnem 4 évvel az eredeti Manhunt Rockstar London stúdiófejének a kibocsátása után Mark Washbrook adott egy interjút Official PlayStation Magazine UK az áprilisuk alatt 2007 és annyira sokat mondott az érvelés Manhunt 2 fejlesztése mögött a rajongóalapja volt.Cím nem elégítette ki a fierely hűséges Manhunt rajongóalapot, mióta ez kibocsátás és kérdés, amit tudtunk hagyni nekik, nem lógott tovább!
    Manhunt rajongói úgy tűnnek részben, hogy sok az messze így érvel Manhunt folytatásáért. 2007 októberében Barrera elmondta a következőt Gamespotnak:Az eredeti Manhuntnak ott van egy nagyon hűséges rajongó, hogy alapozzon, és amikor eldöntöttük Manhunt 2 levő kezdési működésbe, hogy ez azonnal határozott volt, hogy nekünk ragaszkodnunk kellett bizonyos témákhoz és szerelőkhöz hogy tartsuk meg az eredeti rajongóknak happy--butot, szintén felül akartuk múlni azt és ki akartuk terjeszteni őt, amit az eredeti annyira jól véghez vitt.
    Annak az egésze, hogy az esélyek arra, hogy Manhunt 3 történik, melyik gyártmánynak tűnnek jól. De hol vagy a kiváltság mehetne?A multiplayer összetevő sikerére tekintettel Grand Theft Auto IVbe és a Rockstar Social Club indítására minden úgy tűnik, hogy javasolja azt Rockstar most a jövőbeli címeikkel kapcsolatos megalkotó megnyerő multiplayer tapasztalatokra tesz egy nagy hangsúlyt.
    Október végén 2007, Stephen Totilo MTV Games annak a lehetőségeiről, hogy egy multiplayer összetevőt bővítettek, kérdezte Jeronimo Barrera Rockstar Games producertmeglepően elég Barrera ölelte meg az ötletet látszólag.Az egy nagyon érdekes kérdés. ... Ki tudja, hogy a Manhunt sorozat hol van miközben elmegy menni? És az határozottan valami, ami jótáll néhányat, ami biztosan kutat a részünkön.
    De mi Manhunt magja, mi az egyetlen játékostapasztalat? Mikor Rockstar London Mark Washbrookját megkérdezték, hogy volt-e bármilyen lehetőség, amit a játékosok látnának, Piggsy megint minden, amit tudott ajánlani, volt egy játékos ah, látni fogunk. Látszólag javasló az az ő nincs ellene az ötletnek.Manhunt 2 pozíciókibocsátása, sok rajongó és kritikus érdeklődést az eredeti játék történetének, karaktereinek és eseményeinek a folytatása iránt fejeztek ki. De Rockstar elért eredményével miközben a játékaik közül mindegyik végén bezárja a karakterekről szóló könyvet, nehéz jövendölni csak az, amit lehet, hogy úgy döntenek, hogy tesznek.
    Ennél hegyezd meg azt van bármennyi, amit egy hisz, Rockstar úgy tűnik, hogy fent van mert 3-at készít Manhuntnak, és rajongók várnak aggódva. Minden, amit tudnak, az, hogy feltenni azt történik ez valószínű használja a Rockstar Advanced Game Engine-t és megjelenik a PlayStation 3, Xbox 360 és nagyon valószínűleg a PC.
  • Lipi1980
    #1486
    Emlékeim szerint több benzin kannás rész is van, de nekem úgy rémlik, hogy valami olyan ajtót kell vele berobbantani, ami be van falazva...

    Bár már van vagy egy éve nem játszottam vele...
  • kocó mc
    #1485
    sziasztok.tud nekem valaki segíteni?
    elakadtam a benzin kannás résznél.fel lehet venni a kannát,és cipelni,de nem tom h mit kell csinálni:S
    a radaron semmi nincs,csak ha lerakom a kannát,akkor fogja zöld ponttal jelezni.mit tegyek?
    előre is köszi
  • bardocz
    #1484
    Nyomva kell tartani a brutálisabb kivégzéshez,csak sajnos sokáig.De mondott a hang valami olyasmit,hogy látom megérezted az ízét a dolognak:D
  • bardocz
    #1483
    Mindegy,holnap kipróbálom:) Amúgy milyen beteg ember fejéből pattant ki a játék ötlete?:D
  • Seth
    #1482
    Őööö, namost elbizonytalanodtam, lehet csak rajta kell tartani a célkeresztet :)
  • bardocz
    #1481
    Jah hogy nyomva is kell tartani,azt hittem csak várni kell:O Na mindegy,holnap kipróbálom :-) Nagyon nagy móka a játék:D
  • Seth
    #1480
  • Seth
    #1479
    AHogy pc-n is, nyomva kell tartani a gombot, míg sárgába vagy pirosba nem vált a célkereszt
  • bardocz
    #1478
    Jah megvan,várni kell a kivégzéssel kcsit:)
  • bardocz
    #1477
    Hogyan kell konzolon különböző módon csinálni a kivégzéseket?Uncsi már nyakvágás:D
  • Vass Gábor
    #1476
    Én is kérdezgettem mindenkit, és azt a választ kaptam hogy tötölték.
  • Lipi1980
    #1475
    Valami info arról, hogy mikor jelenik meg a 2. rész PC-re???
  • Fearord
    #1474
    Szerintem kiadják majd a 2. részét is PC-n, ha pedig nem, akkor meg kell próbálnunk PS2-n végigjátszani :S
  • Fearord
    #1473
    Qwerty! MIndig üsd a falat, hogy odacsalogasd őket, és ha csoportban is jönnek oda, lassan eloszlanak, és akkor te csak az egyikőjük után menj, aztán nyírd ki! A holttesteket rejtsd el az árnyékokba hogy ne vegyék észre. A lényeg az hogy bujkálj ezerel... hátulról meg támadd meg őket.
    De itt van egy videó is a youtube-ról:
    http://www.youtube.com/watch?v=iP2VVLivhtE
  • Vass Gábor
    #1472
    A 2.-dik részéről már le kell mondanunk örökre?
  • Qwerty4
    #1471
    Tudtok segíteni?Egyszerűen nem tudok tovább jutni. :(
    3. jelenet - Romlásba vezető út

    Ott vagyok az épületben, az egyik fickót elintézem.Lépcsőn felmegyek, ott van 3 izomagy.2 együtt járőrözik (és még egy harmadik is van ott), azokat egyenként se lehet lecsapni.Ha harcolok velük szétloccsantják az agyamat.Szépen leszedni őket meg nem lehet.

    ???
  • Qwerty4
    #1470
    Én most próbáltam ki.

    Az alapötlet jó, lehetne parásabb is a game.Legalábbis én parásabbra számítottam egy pár vélemény alapján.De magának a játéknak érdekes atmoszférája van.
    Lopakodós játékoknál sztem nem kéne checkpoinotos save-rendszer, de túlteszem magam ezen.
  • tonyr #1469
    NEMÉRTEM !!!
    nem jo az egerem a játékban... a menüban jo, de játék alatt nem müködik... valaki tud valamilya segitséget...
    elöre is köszi
  • walkinG
    #1468
    hogy a fenébe kell fegyvert cserélni eyzeruen nem jovok rá
  • Laci910112
    #1467
    tudtok-e segíteni nekem abban hogy megy-e a pro street meg a crysis sp1- en. Előre is köszi!!
  • ThugEdge
    #1466
    juhu mit találtam
  • zorrobomber
    #1465
    érdekes hogy a fojtóhurok egyszerhasználatos... :)
  • zorrobomber
    #1464
    csak én látom úgy a hszek alapján hogy túlnyomórészt 18 alattiak játszanak ezzel a játékkal?
  • robert200611
    #1463
    nyomva kell tartni a gombot és úgy változik a szine
  • zorrobomber
    #1462
    ha nem nyomsz semmi gombot épp akkor elvileg kivédi de asszem olyankor is sebződsz kicsit
  • Randelz
    #1461
    hogyanlehet végeni az ellenség ütéseit?
  • Cash Money
    #1460
    a börtönben egyáltalán mi a francot kell csinálni?
    már vagy 30 embert kinyírtam de semmi
  • alkess
    #1459
    Hali!
    Tudja valaki, hogy mi lehet a hiba a börtönös pályán? Próbálom kicsinálni az arcokat, de nekem nem sárgul vagy pirosodik az áldozat feje körül a kör. Zöldből átvált fehérre, aztán úgy marad, amíg észre nem vesznek és el nem gyepálnak.
  • z0ty4
    #1458
    HALI

    Ujratettem már ezt a jó kis játékot.
    De a bibi vele hogy a játékban nincs egér
    A menüben rendesen müködik.
    vki vmi 5let ?
    (reméllem nem uninstall lesz a vége )
  • bauer15
    #1457
    aha
    igen de ez nem ehhez a témához írj ha akarsz vlem beszélni írj üzenetet
  • Fido4life
    #1456
    BAuer neked megvan az összes 24 évad ?
  • Ramires
    #1455
    Honnan máshonnan szednéd le?
  • bauer15
    #1454

    .:i2k:. = IMYke2000
    most ezt a magyírítást leszedem és folyton kírja hogy szedjem le újra de ugyanazt írja most lehet az a hiba hogy a netről szedtem le?
  • Ramires
    #1453
    Ott már nincs. És cdgalaxis-on sincs.
  • Fido4life
    #1452
    576 ?
  • Ramires
    #1451
    Akkor azt mondja meg valaki, hol tudom megrendelni
  • Fido4life
    #1450
    Nem lehet valahogy a Manhuntban a modelleket lecserélni ?