1529
  • JonasSandor
    #1529
    Kíváncsi leszek mi sül ki belőle.
  • Jossua
    #1528
    hali ! Windows 7 en hogy lehet elinditani ??? feltettem hozzá azt a windows7 patchet de szart se ért...
  • Vass Gábor
    #1527
    aha értem felesleges szerintem mert ennek több a hozzászolija, meg ha sorozattá alakul akkor nem tudom mi a rákért nem lehet egybe rakni az egészet.
  • Bence94
    #1526
    van topicja kéretik átmenni oda!Manhunt 2
  • Vass Gábor
    #1525
    Nem is nálam elindul.
  • balee4
    #1524
    De durva a gépigény.
  • Vass Gábor
    #1523
    Operating System: Windows XP (Home and Professional), SP1 or higher plus DirectX 9.0c / Windows Vista
    * Processor: Intel Pentium 4 (1.7+ GHz), AMD Athlon 1800+
    * Memory: 512MB XP / 1GB Vista, 3.8GB Hard Drive Space
    * Video Card: DirectX 9.0c Shader 2.0 Supported, 128 MB, Nvidia 6200 or Better, ATI Radeon x300 or Better
    * Sound Card: DirectX 9.0 Compliant
  • Vass Gábor
    #1522
    Nem lesz a boltokban csak letölteni lehet.
  • Lipi1980
    #1521
    Jippijááájééé Madafaka!

    Mióta vártam már erre?????

    Lesz ez még olcsóbb is :D:D:D
  • mans
    #1520
    link

    GSO-n van hír a manhunt 2 ről,november 6.án jön ki a PC verzió,de csak letőltni lehet a direct2driveról,majd biztos fent lesz.
  • Vass Gábor
    #1519
    Nagyon király.
    Beindul a brutalitás a javából.
  • Vass Gábor
    #1518
    Jeeeeeeeeeee
  • grebber
    #1517
    Unedited Manhunt 2 Coming to PC, Gets Adults Only Rating!

    In Manhunt 2 an experiment at a secret research facility has gone catastrophically wrong. Daniel Lamb and Leo Kasper are the only surviving subjects. The Pickman Project will stop at nothing to hunt them down and stop the truth from getting out. The controversy from a few years ago may very well be rekindled if Rockstar plans a re-packaged console version, but for now, it's PC only.

    info: Worthplaying
  • Vass Gábor
    #1516
    Na van már valami a 2-dik részről?
  • RAMyMamy
    #1515
    Na már megoldottam.
  • RAMyMamy
    #1514
    Helló!
    Vista SP1 x64-en nem megy a játék, próbáltam xp kompatibilitást pipálni, adminisztrátorként futtatni, hex editorral az exet átírni, de az se segített, valahogy meg lehet oldani?
  • kommersz
    #1513
    minden fegyvernek 3 kivegzese van
    -"feher"
    -"sarga"
    -"voros"
    minel tovabb tartott lenyomva az akcio gombot amikor koveted
    elszinezodik a jel
    es akkor durvabb kivegzest csinal.
  • Bugz
    #1512
    Hello, én most a 12es pályán vagyok a celláknál:D És 2 féle kivégzést kell végrehajtani. Azokat hogy kell? Egyiket gondolom Action2 gommbal, sima Action gombos kivégzést nem fogadja el. Valaki segítsen légyszi!
  • Vass Gábor
    #1511
    A pontos megjelenésről nem írnak csak arról hogy 2009 ben valószinű a betiltások ellenére is kiadják pc-re!
  • Vass Gábor
    #1510
    Hát elég undorító, és gusztustalan, én még nem próbáltam ki.
  • Lipi1980
    #1509
    Mégis mi lenne benne?

    Habcsók, meg hello kitty?

    VÉR ÉS BELEK ÉS ERŐSZAK ÉS GONOSZSÁG ÉS UNDORMÁNY!!!

    De ezért szeretünk játszani vele! Nem?
  • Vass Gábor
    #1508
    Azta, pl?
  • kommersz
    #1507
    Ocsmanysagok,Ver
  • Vass Gábor
    #1506
    Azt gondoltam, és mi volt benne?
  • kommersz
    #1505
    mert vegigjatszottam. azert
  • Vass Gábor
    #1504
    Mert?
  • kommersz
    #1503
    Amugy nem volt nagy szam a masodik resz:)
  • Vass Gábor
    #1502
    Kibővítve jön hozzánk is.
  • Vass Gábor
    #1501
    Az angol cucc.
    http://www.rockstarwatch.net/news/705/Manhunt-2-Coming-to-the-PC
    http://projectmanhunt.com/manhunt3/index.php
  • Vass Gábor
    #1500
    Ez a rendes fordítás róla.
  • Vass Gábor
    #1499
    A Manhunt 2 Megjelenik PC-re?!
    KÓD
    http://thumbs.rockstarwatch.net/resize.php?width=700&image=http://media.rockstarwatch.net/news/8215740639.png


    "Igen, jól olvasod a címet. Már majdnem több mint 1 éve megjelent a Manhunt 2 USA-ban, emiatt is adták fel a reményt a PC tulajok a Manhunt 2 PC-s megjelenésére. Úgynézki nVidia a legújabb kártyájával feladta a magas labdát és a Manhunt 2 "mindenképpen" (szó szerinti fordítás rolleyes.gif ) megjelenik PC-re.

    A legtöbb játék profilja be van építve az nVidia kártyáiba egyfajta extraként és néha már a megjelenés előtt beleírják őket. Még 2007-ben egy hasonló dolog történt a Gears of War PC-s megjelenésével. A játék adatai benne voltak a kártyában még a játék megjelenése előtt jóval 1 évvel.

    Egy "deepthroat" nevű tag a ProjectManhunt-nál, aki a Manhunt 2 megjelenése előtt írt pár információt a játékról amik be is teljesültek (a WII-s verzióról), November 2008-án (az nVidia-s kártyák megjelenése előtt ) ugyancsak ez a tag említette a Manhunt 2 készülését, hogy még nincs kész. De nem szabad bele élni magunkat.

    Ha meg akarjátok nézni magatok, töltsétek le a 185.20-os nVidia-t és nézzétek meg a "nvapps.xml" fájlt. A legújabb nVidia kiadás már eltörölte a Manhunt 2-re utaló infókat.

    EDIT: Megvan a 185.20 és a 182.50-as verzió. Kijavítottam a hibát. Bocs emiatt. A 182.50 és a 182.60 a legújabb verziójú nVidia kiadások és a 185.20 csak az nVidia készítői oldalán jelent meg, a közönség elé nem. Ezért nem is kamu, mivel valószínüleg extra dologgal fog bővülni az új verzió, amit nem engedtek ki a készítők a közönség elé."

    Még annyit hogy ez a hír 2009. Február 21-ei.
  • Lipi1980
    #1498
    Legalább egy linket dobj, és majd eldöntöm én, hogy értem-e, vagy sem!
    Kösz
  • Rundstedt17
    #1497
    Hát jah
  • Rage47
    #1496
    Szerintem angolul mindenki jobban értette volna. Ez szánalmas.
  • Vass Gábor
    #1495
    Hát nem mindenki tud, ha most benyomtam volna angolul szerintem alig értette volna bárki is, hát igen egy kicsit rosszúl van megadva.
  • kommersz
    #1494
    honnan tudod hogy o nem beszel perfektul angolul?:D
  • kommersz
    #1493
    ez szanalmasan magyartalan.inkabb kerestel volna egy magyar cikket:D
  • Vass Gábor
    #1492
    Hát de, angolul nem értettél volna belőle semmit se.
  • Lipi1980
    #1491
    Ergo nem te fordítottad le...
  • Vass Gábor
    #1490
    Azzal fordítottam le.