161
Chicago 1930
  • antijedi
    #81
    de desperados-t meg igyse közeliti meg szvsz... :/
  • PREMIERE1
    #80
    Ég és föld!

    Az a hülye Commandos féle kezelés alapján működött, ez meg inkább a Gangstersre hasonlít.
  • Sephi
    #79
    Kurva jo ez a jatek! Most ertem valami kikotoben es akkorakat lehet benne taktikazni es birom hogy az ellenfel nem tiszta hulye hanem ovatosan kell becserkeszni.

    A Chicago sokkal de sokkal jobb mint a Robin Hood mert az szvsz baromsag volt :)
  • Sephi
    #78
    Te sajnos nem tudom... nekem azota nem csinalt semmi roszat a gep.
  • FrezeR
    #77
    nem tudom, én még nem tettem fel az angol verzióra a német patchot mert az olyan furán jönne ki:) vajon az mikor jön ki? Amugy a másik pályákon ugyanugy lefagy a játék és lövésem sincs hogy miért de nagyon idegesitő:( nincs ötletem. vinyó cserém volt, de ez lehet elég indok a fagyásra?:) mondjuk egy másik játékom ami nem akadt eddig most azis...pf vagy lehet köze valami programnak a gépen ehhez?
  • Sephi
    #76
    Fene tudgya... hat mi csak harman jaccuk ezt a jatekot?

    Amikor a DA-at kell elkapni abba a oromlany hotelban ott sehogyan sem jovok ra hogy kene az elmeletre menni...
  • Sephi
    #75
    Nem hiszem mert eddig oficiel csakis nemet patch van hozza tudtommal. De mondom hogy a rumos palya utan mar minden megyen csodalatosan. Talan nem is kene megcsinalni azt a palyat.

    En jelenleg egy etermet ahol valami kaszino van kell kiirtsak dehat tul sok a gangszter ott :(
  • M.A.D.
    #74
    sorry...nem olvastam vissza....de, ez a patch kompatibilis lehet a most kiadott gammával?

    Chicago 1930 v1.1 Patch

    Filesize: 12.9 MB
    File-Type: application/zip
    Hosted since: 28/11/2003 17:18
    Downloads: 605 time(s)
  • Sephi
    #73
    Igen en mar azota tobbet is megcsinaltam es nem lassult be egyik sem!

    Az a rumos palyat meg nem is kotelezo megcsinalni aszem! Siman kezd elorol csinald meg az elso hoteles palyat es amikor valasztani kell ne valaszd azt es kesz. Masik meg hogy ha megis vegig futsz a rumos palyan ott meg szijel kell torni valami 47 darag hordot meg ilyenek.
  • FrezeR
    #72
    akkor gondolod csak ez a pálya lehet gázos?, ha már átvitted eárulhatnád a megoldást:)
  • Sephi
    #71
    Na nekiultem es ugy akadozva vegig mentem a palyan. Valami eszmetlen kin volt de sikerult! Azota sem akadozik es megyen rendesen a jatek.

  • Sephi
    #70
    Utana neztem es hat eleg szomoru amiket olvasok. 50% hogy gond nelkul megy es 50% hogy problemas lesz.

    Egyeseknel az a palya siman kifagy masoknal rohatul belasul. En igy belasulva jaccom abba a remenyben hogy ha sikerul akkor tobb baj nem lesz vele!
  • Sephi
    #69
    De poen! Most olvasom a forumokat. Ez a jatek mar novemberben megjelent nemetbe es az angol verzat meg ki sem adtak! Sehol semmi hir rola hogy angolul is lenne :)

    Lehet lesz hozza patch de a jelenlegi 1.1 -es az csak nemet vezahoz van es ahoz meg nincs crack sem ....
  • Sephi
    #68
    Pontosan ott van nekem is de nekem nem fagy hanem baszotul lelassul. Valami gond van vele! Szerintem az elso patch javitja de furi hogy eddig ez csak minalunk jelentkezet mert az egesz neten nem sir senki :)
  • FrezeR
    #67
    hali
    nekem a játék váratlanul és sokszor lefagy, de minden előjel nélkül:( nem tudom mi lehet a baja. szerintetek?
    Csak fogja magát és megáll a kép és semmi...pf
    a rumos pályán járok énis de még nem találom a megoldását:) igaz ugy nehéz hogy 5-10 percenként lefagyogat.
  • Sephi
    #66
    Bahh en nem ertem. Esetleg van valakinek egy mentese aki az elso hoteles palya utan a rumos palyat csinalta meg? Azutan kene save...
  • Sephi
    #65
    Nehez elhinni hogy ez a gond csak nalam van :)
  • a.carkey
    #64
    Tök állat ez a játék. :)

    Iszonyat milyen tömegmészárlást lehet néha végezni. :)

  • D.
    #63
    Hello. Nem tudtok róla, készül magyarosítás a game-hez ??
  • tommmyv
    #62
    a 3-dik dupla sínpár mellet áll 3 db FBI-os oda kell vinni
  • Sephi
    #61
    Nem driver hiba es a reinstall sem mukodott. Pipot kapok eskuszom. Csak nekem lenne ez a hiba?
  • Sephi
    #60
    Aszem ez driver hiba. Az elso palyat ha betoltom megyen rendesen de a masodik palyan mar jacchatattlan :(
  • Sephi
    #59
    Ahh nekem nem segitet es nem igazan tudom miert memoria gond mert az van boven de azert koszi megprobalom gyakrabban!
  • 3P
    #58
    Sephi!
    Csak tippelni tudok...
    Talán lehet, hogy memória gond!
    Anno a Heroes 4-nél is vasonlo gond huzamosab játék után. Ott egy sima kilépés majd újraindítás segített.
  • Sephi
    #57
    En nem tudom... szal ez a bug csak nalam van vajon? Szal az van hogy a masodik palyan mar amikor egeszen a vege fele jarok ugy belassul az egesz hogy jachatattlan. Elorol kezdtem de ugyanakkor ugyanott megint belassul.

    Probaltam mar atalitani rezoluciot is meg mindent de meg mindig ilyen kurva lassu az egesz. Mi lehet a baj?
  • Sephi
    #56
    Pahh en most vagyok a masodik palyan es eleg idegesito hogy tul egyszeru a gama.

    Nem teccik az a dolog hogy nem ugy van hogy meg van adva 7 szereplo es azokkat sorba majd be lehet gyujteni. Akkor is a Desperados a etalon.

    Majd meg jaccok ezzel is abba a remnyben hogy kicsit nehezebb is lesz.

    Eleg aranyos es szep nekem teccik :)
  • antijedi
    #55
    amugy nekem is bejövös eddig a game
  • N1
    #54
    Nektek nem villog a kép?
  • a.carkey
    #53
    Éppen bűnözök ...
    Sorry! :)
  • BlackShadow
    #52
    nekem teccik :) és lenne is egy kérdésem, rendőrként a 2. pályán már semlegesítettem mind a 13 maffiózót és a csávót már körbekísértem az egész térképen, bevittem az egyik vonatba is de semmi :( hova kell vinni?
  • a.carkey
    #51
    Egész jó lett! :)

    Van hangulata! Aranyos, bár túl könnyűke.
  • M.A.D.
    #50
    Na, márcsak órák kérdése és lent lesz.:)
  • Serpa
    #49
    egy testet megérhet.

    hátha van hangulata.
  • zaki
    #48
    hát én nem :P
  • Serpa
    #47
    ki szavazott ?
  • Serpa
    #46
    2004-01-29 PC Game ISOs Chicago 1930 (c) Wanadoo 35x15 MB IMMERSION
  • zaki
    #45
    ja...

    2004-01-29 Chicago 1930 (c) Wanadoo 35x15 MB IMMERSION

    1előre a szavazás 10-esen áll :P
  • Johnyy
    #43
    Ja bocsi túl lusta voltam hozzáérni a görőhözzzz
  • zaki
    #42
    csak vissza kellene olvasni, megnézni a képeket, de az túl egyszerű lenne. hihetetlen milyen emberek vannak
  • Serpa
    #41
    Commandos - Gangsters stílusú.