161
Chicago 1930
  • Davidka
    #121
    Nah, megszereztem én is, az első benyomások után jónak tűnik (kár hogy az első fegyveres jelenetnél meghaltam...)
  • 3P
    #120
    Ja igen, és kb 1/2 perc játék után ki is dob a desctop-ra :(
    (Windows XP SP1)
  • 3P
    #119
    Van egy kis gondom a játékkal...
    Az egér kurzor vastag fekete csíkót húz maga után, azaz törlödik a kép ahol áthalad. A probléma már a menüben jelentkezett. Valami tipp, hogy miként háríthatnám el a problémát? (Hardveres gyorsítás visszavétele sem segített...)
  • danyg
    #118
    frezer: ne add fel, a játék nagyon hangulatos, megéri végignyomni. Én a nagyobb balhékat úgy nyomtam le, hogy SPACE, idő lassul, okosan elrendezni a csapatot, mészárlás (persze csak ha kell :-))), oszt újabb SPACE-ra rendesen megy tovább az idő. Ezzel szerintem még hangulatosabb, a lassított felvétel a gyilokban :-))))
  • FrezeR
    #117
    a 2. pályán mit kell csinálni? amikor a sok gengszter van az étteremben:) eddig jutottam még csak a sorozatos fagyások miatt, kicsit nehéz igy motiváltnak maradni de nem adom fel:)
  • Sephi
    #116
    Minden palyat probaj bejarni eloszor. Pl a bejarattol balra be lehet majd menni ha leutod a ket ort es kapsz kulcsot. Ott megtudod hogy pl az nem az a igazi celpont aki elott az ujsagirok vannak :)

    Az igazi celpont a palya jobb also sarkaban van es csak egy rendor vedi :)
  • genya
    #115
    hi
    amikor a pályaudvaron a bírót kell likvidálni, hol található?
    mert ha kinyírom az újságíróknál lévőt, akkor azt írja egy idő után, hogy az eredeti bíró elment.
  • Darkboy
    #114
    bazzzz
  • Darkboy
    #113
    utálom a stratégiát!
  • Darkboy
    #112
    na, pont most töltöttem le! bazz, stratégia, kurva élet!
  • danyg
    #111
    genya: köszi a helpet, végülis a Boss-t megmotozva leltem egy cetlit, ami a szobájában lévő páncélszekrényt nyitotta, és onnan már ment minden, mint a karikacsapás. Nem kellett több áldozat...:-))
  • Serpa
    #110
    TNT2 -ön ?

  • genya
    #109
    sza
    szóval valahol az egyik házban van egy srác egy nővel
    lelövök a hapsit és nála lesz a kulcs
  • danyg
    #108
    Haliho,
    egy kérdés: azon a maffiás pályán, ahol a Jojo gyilkossága ügyében kell "nyomozni", merre találhatóü a financial asssistant szobájához a kulcs?
    Aki tud segíteni, annak előre is köszi.
    DanyG
  • antijedi
    #107
    persze még gef2mxen is szerintem :)
  • ricsi1
    #106
    és az milyen?

    -----
    és még egy ?:megy Geforce 4 mx-en?
  • Sephi
    #105
    Commandos es Desperados stilus :)

  • a.carkey
    #104
    rts nem? :)
  • ricsi1
    #103
    helló!
    lenne egy-pár kérdésem:
    -aképekből íytélve point & klikk játék,ez mennyire van írgy?
    -milyen a játékélmény
    -FPS?
  • Sephi
    #102
    Habar ha belegondolok alig volt par palya ahol gyilkoltam. En altalban leutottem es megkotoztem mindekit :)
  • Sephi
    #101
    Aze' a mafia-val sem rosz mert a tomeg hent is kell neha :)
  • BlackShadow
    #100
    ezért kezdtem a rendőrrel :)
  • Sephi
    #99
    Ember! Ez a jatek fenomenalis! Jo igaz van benne kb 8 palya oszesen amikre majd mindig mas kuldivel viszaterunk de szerintem ez faszan van megoldva mert minden marad ugy ahogy elozoleg ugy hagytunk es persze imerjuk mar a playa minden zugat de mindig mashogy van :)

    Most a rendorokkel vagyok es oszinten nekem jobban teccik ez a nyomozosdi es hogy nem kotelezo a tomeg hent benne hanem szepen le kell tartoztani oket :)
  • Sephi
    #98
    Huhh hat miert ugy akkor hogy van story ?

    Lehet masik vege is ?

    Igaz amikor en a Mafiaval befejeztem a fonok nem volt tulsagosan megelegedve mert aszonta hogy miert nem beszeltem vele mielott megoltem volna ( DA ) dehat a missioba az volt hogy Kill DA es en ugy is tettem :)
  • BlackShadow
    #97
    kösz :)

    én fordítva csináltam először rendőr aztán mafia :D
  • antijedi
    #96
    perzse hogy az én véleményem, nem is állitotam hogy nem cask az enyém...
  • Sephi
    #95
    De mennyire fasza hogy amiutan vegig viszed a Mafiaval azutan azonnal jon a rendorseg es folytatodik a kaland! Kurva jo hogy le lehet tartoztatni oket :)))
  • Sephi
    #94
    Te en kilottem a halas akvariumot es ott volt egy kulcs :)
  • Sephi
    #93
    Ez a te gondolatod emberke. En nekem nagon teccik es szerintem ez a jatek melto a feljesztok nevehez. Kurvara teccik mert van benne fiiling! Amit te mondasz az a Robin Hood mert az "a gyengébb cucokat nyomasák utána ha láccik hgy jobbra is képesek..." erre a monadtra igaz.

  • BlackShadow
    #92
    help vki elakadtam a maffia uccso pályáján, már kiütöttem az összes zsarut és nem találom a kulcsot sehol sem a billiárdteremhez :) az összes zsarut átkutattam de semmi, mit tegyek? :)
  • antijedi
    #91
    arrol meg nem tehetek hogy desperadosal uyganez a ceg tul magasra tete a mércét, őbajuk, ha valamit elkezdtek fejezzék is be és ne csak a gyengébb cucokat nyomasák utána ha láccik hgy jobbra is képesek...
  • antijedi
    #90
    egyszerüen nem jön be nekem és kész, véleményem megirtam enyi volt, nem szoktam elhamarkodottan dönteni, de nem fogom nyuzni tovább egyelőre mert anyira nem unatkozom :)
  • Sephi
    #89
    Nos miert nem jaccod a Chicagot es aztan irsz velemenyt? Nezd meg hogy minden kicsi sarok tejesen ki van dolgova en neha csak azert jaccom mert elvezem hogy alig latni ket ugyanolyan dolgot a palyakon.

    Baromira elvezem es tokeletesen igazat adok neked hogy a Desperados de ezt nem is vitattam :)
  • antijedi
    #88
    szvsz nem ugyan az a chicago mitn desperados, ennyi erővel robin hood is az az is gyk ugyan igy müködött... (betanitás stb...)
    a másik meg amire rátapintotál hogy szvsz valahogyan desperados sokal szebben volt megrejazolva mint ezek (chicago és robin hood), ezeken csak az láccik hogy megprobáltak élethű grafikát csinálni de nem sikerült, desp élethűbb is volt meg azon láccot valahogy hogy nem is az a cél hogy foto minőség legyen de mégis jo volt
  • Inquisitor
    #87
    Azért picit furán nézett ki a Desperados 2.
    Az összes képet végignézve az jön le belőle, hogy az első részt csinálják meg full 3D-ben.
    Igaz baromi jól nézz ki és hangulatos, de ha azt már végignyomtad.
    Vagy csak véletlen az összes helyszín ugyan az lesz?
    (Megjegyzem a Desperados-hoz be volt ígérve letölthető bónuszpálya is, amit mai napig nem adtak ki egyet sem. Leszámítva a demó soéci pályáját.)
    Na megyek én is kipróbálom ezt a Chicago-t :)
  • Sephi
    #86
    Az igaz hogy a Desperadost nem lehet szidni semmiert mert abba benne volt a csodalatos grafikaja (ugyertem a remek helyszinek) es a kurva jo szereplok mindgyiknel mas mas cucca leven.

    A Chicago majdnem ugyanaz csak ebbol kivettek a fix foszereploket es itt mindeki tud csinalni akarmit csak meg kell nekik tanitani.

    A Robin Hood meg siralmasan unalmas volt.
  • antijedi
    #85
    kinek a pap..., nekem mindkettő uugyanaz a szinvonal... (gyk ha nagyon nicns más ideig oráig elszarakodik vele az ember pasziánsz helyett...)
  • Sephi
    #84
    Ne hulyeskedj! Szerintem a Chicago sokkal jobb a Robin Hood-nal az egy nagy unalmas fosadek volt ebbe legalabb mindig van akcio!
  • antijedi
    #83
    én toplistem:
    desperados és commandos 2 holtverseny
    commandos (főleg kiegel együtt)
    robin hood és chicago 1930 holtverseny, de inkább nem nevezném 3.helynek mivel egyik se nagyon fogott meg, krá értük... :(
    commdandos 3 (citrom dij :P)
  • Sephi
    #82
    Nem is mondtam en semmit. A Desperados erosen veri az oszes jatekot a maga stilusaban. A Commandos 1 es talan a ketto meg elviselheto volt de a harmas mar valami borzalom!

    Szal nalam a Top 5

    Desperados
    Chicago 1930
    Commandos 2
    Commandos
    Robin Hood


    Alitolag a Spellbound most egy uj jatekon dlgozik ahol Vampirok -rol lesz szo es aztan projektben van egy Magusos jatek ugyancsak ebbe a formaban.

    Persze eloszor jon a Desperados 2 ami sajnos mar nem ez a stilus de az is jo lesz majd...remelem