161
Chicago 1930
  • Johnyy
    #40
    HEllo figyu ez a chicago jatek ez mijen játék mert nekem valaki azt állította hogy köze van a mafiához?
  • Serpa
    #39


    "[English DEMO] Chicago 1930 !

    Ugyan most úgyis a Far Cry miatt van leterhelve kicsiny szerverünk, gondoltam szólok, hogy idő közben kijött még egy demó. A Chicago 1930 angol kipróbálható változatáról van szó. Aki még nem próbálta ki az elmúlt hetekben a németajkú változatot, annak itt az új verzió (szerverünkön lecseréltem a német változatot erre). Thanks jd."

    by Gamestar.hu

  • Serpa
    #38
    fullos csak jobb lesz ...
  • zaki
    #37
    nekem nagyon nem jött be...
  • Serpa
    #36
    nagyon pocsék ?
  • Dikkma
    #35
    ... :)
  • zaki
    #34
    na jól van bazz, nagyon gyenge a játék, sztem nagyon gyorsn felejtse el mindenki... Commandos koppintás, csak más környezetben. kb 2 percet nyomtam vele, aztán jött az uninstall, nagyon gyenge
  • zaki
    #33
    miaz? :)
  • Dikkma
    #32
    Baze zaki :)
  • zaki
    #31
    na, leért a demo nemsokára kipróbálom, aztán majd írok róla egy pár szót
  • Serpa
    #30
    ahhoz mit szólsz, hogy lesz Desperados 2 ?
    http://www.spellbound.de/web/de/sb.php?m0=p_d2&r0=p_d2r&id=5&id2=1
  • Carlos
    #29
    Akkor selytem milyen lesz...
  • Sephi
    #28
    Hat ugyanazok csinaltak akik a Desperadost es a Robin Hood-ot is. A Desperados volt a legjobb eddig kivancsi vagyok ha felul tudgyak e mulni :)
  • Serpa
    #27
    inkább Gangsters-szer.
  • Carlos
    #26
    vicces!
    Ez olyan kummandósz szerű téma lesz?
  • Serpa
    #25
    az hogy van, hogy a full játék sehol,de patch már van hozzá.
    http://www.chicago1930-game.com/download/patches/Chicago%20v1.1.exe
  • Serpa
    #24
    right !
    addig is ...
    http://www.chicago1930-game.com/all/index.htm

    elég jó van imitálva a füst ...
  • zaki
    #23
    ok, thx. elkezdtem a letöltést, majd kipróbálom valamikor később
  • Serpa
    #22
    138mb
  • zaki
    #21
    hány megás?
  • Serpa
    #20
    kijött egy "dójcs ajkú" demo belőle.
    http://www.spellbound.de/files/demo/Chicago_Demo_de.exe

    ha leszedné vki, írja meg milyen !!!
  • zaki
    #19
    mee to domain
  • zaki
    #17
    még nem
  • zaki
    #15
    van már patch, de még játék nincs, az hogy lehet? :)
  • CELL StormBird
    #14
    Jaja ez igaz gamestaron is mondtak van patch :D
  • Beagie
    #13
    na most ezt nem értem:

    Az official site szerint már patch is van hozzá. Most akkor mikor is jelenik meg?
  • Beagie
    #12
    anno a desperados 1000* jobb volt mint a commandos 2, gyanítom hogy most is így lesz chicago-comm3 viszonylatában
  • zaki
    #11
    kijött pár új kép:






  • zaki
    #10
    ok, sorry
  • antijedi
    #9
    egyes szam pls, én épp azt mondtam hogy jobbnak tünik mint comm3... :P
  • zaki
    #8
    sztem nem kellene fikázni, nem is tudtok róla semmit, lehet, hogy jó game lesz
  • Prowler001
    #7
    Hát nézze hátt.... mittudomén
  • antijedi
    #6
    hát ez igy képre jobb elsz mitn a fos comm3 ... :P
  • Prowler001
    #5
    Hát inkább már Commandos 3
  • zaki
    #4
    a megjelenés novemberben lett volna, de eltolták január közepéig
  • zaki
    #3
    itt van még pár db kép
  • zaki
    #2


  • zaki
    #1
    1919. októberében az amcsik bevezették a szesztilalmat. Bármiféle lőre előállítása, forgalmazása egy csapásra büntetendő cselekménnyé vált. A rendelet főleg a 0.5 %-nál erőteljesebb alkoholtartalmú italokra vonatkozott. Az emberek ezt a törvényt nem értették meg.

    A Chicago 1930 című maffia- és rendőr-szimulátor stratégiát, lopakodást és akciót ötvöz. Mindezekre szükség is van, ha jó gengszterként városok nagy részeit tartod ellenőrzésed alatt és az alkotmánybíráknak fittyet hányva árulod a szeszt.

    Hogy még izgalmasabb legyen a dolog, a rendőrség speciális alakulatot hozott létre a fene megette gengszterek lekapcsolására. Bármelyik oldalt játszhatjuk. Gonosztevőkként főleg gyilkolászunk, embereket rabolgatunk el. Rendőrként pedig e bűntetteket akarjuk megakadályozni.

    Fegyverek:
    Colt .38, Winchester, szép hosszú csövű vadászpuska és a tárcsás géppisztoly (Tommy gun). Közelharcfegyverek: boxer, baseball ütő, rendőrségi bot és rugós kés. Egzotikus fegyverek: dinamitos kézigránát, dobókés, kloroform.

    NPC-k:
    Különféle módokon reagálnak rád és intelligensen harcolnak, tehát körbevesznek, asztalok mögé bújnak, optimális lövészeti pozíciókat választanak ki.

    Ha rendőrökkel nyomulsz, küldetéseid során a civilek kulcsszerepet kapnak. Tőlük kérdezheted meg, láttak-e valamit. Gengszterként – ha meggyilkolászod a célszemélyt és páran észreveszik - látod, amint a potenciális tanúk feje felett csinos SZEM-ikon jelenik meg. A szemtanúkat célszerű lerendezned, ellenkező esetben később mindent elmondanak a rendőröknek! Azonban ha mindenkit kinyírsz, aki véletlenül meglátott, akkor túlságosan lecsökken a maffia népszerűsége és nagyon kevés új gengszterpalánta fog nálad jelentkezni felvételre. Drasztikus gyilkoló eszközök bevetése helyett megvesztegetést célszerű alkalmaznod.

    20 küldetés várható. 10 mindegyik oldalon. Gengszterként olyan küldetéseket kapsz, mint: bíró megölése, rivális banda sörkészletének felrobbantása, ellenséges gengszterek kinyírása, ügyvéd elrablása. Esetleg Don Falconénak kell segítened, hogy kikecmeregjen egy rendőrségi barikád mögül. Rendőrként razziázol, gyilkosságok után nyomozol, fegyvercsempészek lerakatai után kutatsz, tanúkat védesz, foglyokat szabadítasz ki.

    A Chicago 1930 2D motorja lényegében a Desperados / Robin Hood engine, természetesen pár újítással megfűszerezve, amelyek szép sorban a következők:

    *
    Dinamikusan megvilágított sprite-ok
    *
    ha árnyékba lépsz, karaktered elsötétül, ha fény felé lépdelsz, karaktered kifényesedik
    *
    Részecske effektek (aktív részecskék) hatása érződik összetört lámpák, vázák és széjjelszóródott növények esetében

    Gépkövetelmény: PII 300, 64 MB RAM, 8 MB videokártya.

    Info: hardwired