161
Chicago 1930
  • mynameismethos
    #161
    Kedvcsinálónak érdemes megnézni az Aki legyőzte Al Caponét c. filmet.(Untouchables). Nekem ennek a filmnek a hatására tetszett meg a játék és nem tartom rossznak. Hangulatos, jó a története. Nem egy hatalmas,de én mégis komálom, jó és kész.
  • Curesz
    #160
    www.wanadoo.atw.hu-5. oldal(szerver 2)
  • Cherry Coke
    #159
    hellosztok!
    Nemtudja valaki véletlen hogy honnan lehet letölteni a Chicago 1930-at teéljes játékként? Vagy honnan lehet megvenni??
  • danyg
    #158
    nos, sztem akik irogattak ebbe a forumba, azok élvezték a gammát. Én péel igencsak. Egy próbát mindenképpen megér.
  • Matthewpamer
    #157
    hi,most megtaláltam a játékot,és kérdezem hogy érdemes-e leszedni?
  • zaki
    #156
    hali, kérdezd meg itt
  • Gustafson
    #155
    Hali !
    Magyarításról hallott-e valaki ?
  • Huron
    #154
    Már meglodottam, az egyik nagydarabnál volt ami kellett.
  • Huron
    #153
    Hi!

    Tudtok segíteni? Elakadtam azon a police pályán, ahol a Brothelben fel kell számolni az alkoholfogyasztást. Bejártam ott Tolnát-Baranyát, de nem tom, mit kell csinálni.
  • Davidka
    #152
    Akkor majd én is megpróbálom úgy.
  • danyg
    #151
    ha jól emléxem, igen.
  • Davidka
    #150
    Hogy ütötted ki? Úgy, hogy csillagok legyenek a feje felett?
  • danyg
    #149
    Jajaja, télleg. A kulcsot télleg vmi csóka adta oda és nem a Falcone. Bocs. De a Baron-ról.
    Én inkább kiütöttem mind3at a szobában (a 2 csúnyaarcút + a Baront) és akkor az OK lett...
  • Davidka
    #148
    Most próbáltam és feltette, de semmi nem esett ki belőle, viszont ha beszélek egy csávóval, az ad egy kulcsot, azzal felmegyek, lelövöm a két őrt, letartóztatom a Baront, de semmi...
  • danyg
    #147
    Amikor levittem és szóltak, hogy vkiért még fel kell menni (Baron), akkor előkaptam a stukkert és erre Falcone feltette a kezét, megmotoztam és kiesett belőle a kulcs. Egyébként amint elfordulsz és elindulsz vissza Baronért, DonFalcone elkezd "rosszalkodni" és menekülni akar. Ha ekkor visszafordulsz és rászegezed a stukkert, biztosan felteszi a kezét.
  • Davidka
    #146
    Igen, de Falcone nem tette fel a kezét, a kulcsot mástól kaptam, és hiába dolgoztattam meg a Baron őrzőit, letartóztattam a csávót, levittem, de semmi...
  • danyg
    #145
    Akit elkaptál, az -ha jól emléxem- Don Falcone volt. Ha levitted a hallba ott már felteszi a kezét -> megmotozhatod. Lesz nála egy kulcs. Az a kulcs azt a szobát nyitja, ami balra van abban a szobában, ahol ezt a DonFalcone-t megtaláltad. Ott lesz a Baron, akit két nehézfiú őriz. De nekem nem akarták feltenni a kezüket, így kénytelen voltam megdolgozni őket...
  • Davidka
    #144
    Na megint elakadtam... Az utolsó küldetés. Azt írja: Arrest Falcone - Még nem tartóztattam le, nem lehet... Viszont levittem az ajtóhoz. A kulccsal amit kaptam letartóztattam a Berettot... A feladatom hogy megtaláljam a Baron-t... Sztem a Beretto az, de most nem tudok mit csinálni.
  • danyg
    #143
    Ezaz, Pajtás, csak így tovább!!! :-))
  • Davidka
    #142
    Köszi :) Nemsokára be is fejezem, már csak 3 küldetés van :) 85%-nál járok :)
  • danyg
    #141
    Haliho, kicsit el voltam 7végén...
    Szóval, én azt azt a hatásos taktikát választottam, hogy először az embereimmel megtisztitottam az utat, aztán vittem a koronatanút (v mi a fene volt) a vonathoz.
    De hogy mi miatt vesztesz, annak a lehetősége nem jut eszembe. Leírnád, hogy mi a hibaüzenete (Mission lost üzenet)?
    Amúgy a pénz a megvesztegetéshez kell a banditáknál, a szemtanuk "szemét" lehet "becsukatni" vele.
    A kötél arra van, hogyha vkit ártalmatlanná teszel (és ez nem azt jelenti, h megölöd), akkor ugye csillagok jelennek meg felette. Ilyenkor meg lehet kötözni, mertha magához tér és nincs megkötözve/lebilincselve, akkor újra magához veszi a fegyvereit és esetleg emléxik, h ki ütötte le...
  • Davidka
    #140
    Látom itt még mindig nincs senki... Nos most kéne egy kis segíccség újra, a pályaudvaron akattam el, amikor egy embert kéne elvinni egy vonathoz (muszáj megcsinálnom, mert a többi küldetést már mind kilőttetm...). 1szer már sikerült minden gengsztert megölni, de csomószor kiír valami hülyeséget... Elmentem a vonathoz, de álltak ott és fegyvert szegeztek rám, lelőttem őket és vesztettem... Vki elmondaná mit tegyek?
  • Davidka
    #139
    Különben a pénzt és a kötelet mire kell használni? Azóta már a rendőrküldetéseket nyomom :)
  • Davidka
    #138
    Most ott akattam el, ahol a bírót kéne kinyírni. bejutottam a balra lévő helyiségbe, tudom hogy van egy álbíró. Aztán eljutok a csomó újságíróhoz és onnan csak úgí tudok továbbmenni, ha mindenkit kinyiffantok...
  • Davidka
    #137
    OK, nem szólok semmit, csak belesüppedek a székembe és jól elszégyellem magam... Bejutottam egy szobába, és nem mentem a túloldalhoz, amiben volt a könyv, ezért akadtam el tegnap...
  • Davidka
    #136
    Hát igen, a páncélszekrényt én is kinyitottam, de utána nem ment... Lehet nem kellett volna mindenkit megölni...
  • danyg
    #135
    ezaz pajtás, ügyes vagy :-)))
    Ha elolvasod a #111-es bejegyzést alant, az ad 1 tippet, hátha az a problémád. Leírásodból nem teljesen volt minden világos.
    De egy jótanács: ne lőjj le mindenkit, mert az ártatlanok mészárlásáért növexik az FBI Warnings. Ha eléred a 10-et mehetsz a dutyiba. Az pediglen nem jó...Rendőrnél ez még durvább is lesz...
  • Davidka
    #134
    Köszi! Nem is tudom mire mennék nélküled. Viszont megint kéne segíccség :) Nos de hogy bizonyíccsam annyira nem vagyok béna, megemlíteném, hogy azóta 2 vagy 3 küldit megcsináltam egyedül :)
    Nos most a motelnél vagyok, másoggyára és mg kéne keresni egy accounts registert... Nos, megvan sztem minden kulcs.
    Mindent kinyitottam, de lelőttem egy emberkét, akit kihozott vki egy csomó rendőrtől... Szóval végül szereztem egy kulcsot, ami egy üres szobába nyílt... Na ez most elég zavaros lett... :) Tudnál segíteni?
  • danyg
    #133
    Telefonálni kell (ahonnan indulsz, jobbra az első épületben, asszem felülről a második szobában találsz egy cetlit) a zárójelben említett 1. épület alatti épületben az "igazgatói szobában" van egy telefon és a cetlivel felhívod a főportát és erre a dolgozók kijönnek a konyhából. Asszem így működik.
  • Davidka
    #132
    Nah, megint elakattam... Ott vagyok, hogy egy mafia találkát kéne kikémlelni, minden kulcsom megvan, bárhova be tudok menni, de mindig elkapnak... A feladatom elvileg az lenne, hogy az összes dolgozót szedjem ki valahogy a konyhából és kémleljem ki a találkát...
  • Davidka
    #131
    Sikerült, már a következőt nyomtam, de elkapott a rendőrség... Mivel lehet csökkenteni az FBI ratingset????? Vagy a küldi után automatikusan lemegy?
  • Davidka
    #130
    Aha, köszi, megpróbálom.
  • danyg
    #129
    Ha jól értem, a 4-es szobába akarsz bejutni. Ha jól emlékszem annak a kulcsát fönt, a Central Power Room-ban (vmi ilyesmi elnevezése volt) leltem és a munkásnál volt a kulcs. Vagy odaadta önként - miután segítettem meglelni a társát -, vagy motozás után szereztem meg. De ez nem tuti, csak így emléxem...
  • Davidka
    #128
    Köszi, de nekem már az a problémám, hogy nem tudok bejutni a legelső ajtón, ami a nagy folyosón van, lehet valahol nem találtam egy kulcsot...
  • danyg
    #127
    ooo, de szép lett.... :-))
    Bocs a szörnyüségért, igy sikeredett...
    Remélem, segít, Davidka
  • danyg
    #126
    davidka: lent van a pincerészben. Itt én is megakadtam, de abban a szobában leltem meg a megoldást. Ha lemész a lépcsőn az első térből a pincébe, az a folyosó egy merőleges folysóba torkollik. Jobbra egy ajtó van (zárva, ez is a hátralevő terembe vezet), balra folyosó (volt rajta egy csóka-gondolom már halott :-))).
    Ha a folyosón balra mész, kijutsz a csatornás folyosóra (bocs a szóismétlésért, most nem jut más az eszembe.)
    2 ajtóval odébb (Ny-i irányban) egy szobába jutsz, ahonna vmiféle kazánfütő helyiségbe jutsz, ahol 1 munkás dolgozik (meg van kb. 4 golyótöltelék). Ebből a szobából K-i irányba indul egy folyosó, a folyosó jobb oldalában van az említett iroda, a folyosó végén ajtó (zárva). Az irodában keresd a páncélszekrényt.
  • Davidka
    #125
    Ez a szoba hol van? A pince részlegben? Nem emléxem, hogy láttam valahol nőket... (ez nekem most a 2. küldi....) Ja és kösz, hogy próbálsz segíteni :)
  • danyg
    #124
    davidka: szerintem a gond ott van hogy nincs meg a kulcsod a lenti részhez. Két ajtó is nyílik ugyanabba a terembe, ahová a lift is levinne...
    Szóval...van odalent egy iroda, ahová be tudtál menni és egy nő meg 1v2 csóka tartózkodott. Abban a szobában van 1 páncélszekrény. Csak cetli kell hozzá. Onnan már menni fog....
  • Davidka
    #123
    Nah, az előzőre rájöttem, most a factoryban kéne kis segíccség... Nem tudok lemenni egy területre :( Valami pinceszerűség, de csak a felét tudom bejárni, a másikba nem tudok menni, eljutottam egy lifthez, de rossz...
  • Davidka
    #122
    Lenne egy kérdésem: Ha leütnek bézbólütővel, akkor fel fogok állni még, vagy kell vmit csinálni hogy felálljak, vagy mi? Vannak elsősegélydobozkáim is, esetleg azzal kell?