22
  • whitehawk
    #22
    atomstabil: én tanultam vmit a maghasadásról is :DDDD
  • Devla
    #21
    Hol elsz te? Eddig se volt ingyen, alternativak vannak es megis sokan inkabb megveszik. Mellesleg masodik kepen meg aktivalas is van...
  • mainruler
    #16
    Nálam a 2K soha nem fagyott le (igaz, egyre lassabban indul). Most ünnepelte a kétéves születésnapját! A Win98-at átlag 2-3 havonta kell újratelepíteni, mert addigra teljesen leamortizálódik. Az XP egy rakás fos. Ezek után igazán megérhetné neked az a kis kellemetlenség a bejelentkezéssel a stabilitás érdekében (ha tudnán, mennyit kell bütykölni, mire egy 2K és egy W98 normálisan működik hálózatban...), nem? :)
  • dikki*yysw
    #14
    Ne feledd, hogy 2006-ban érkezik csak! Az M$ számításai szerint akkorra 4-6 GHz-es processzor, 2 gb ram, a mainál 3x erősebb videókártya, és 1 terrabyte tárhely lesz az átlagos (!!) gép jellemzői.
  • uLaE Cyrus
    #13
    Szerintem a longhorn csak egy csecsebecse de semmi több!Atom erös gépp kell majd hogy rendesen fusson!Az xp is elbaszott rendszer!Nem hogy egyszerübb lene,inlább bonyolitsák!Én win2003-hasznalok Ez is gánya,de legalább nincs benne csecsebecse :)És stabil!
  • Joe
    #9
    Találgathatok: Állami cég? :-)))
  • Zoldalma
    #5
    "az xp atomstabil szvsz"
    Ezt sztem azert annyira nem kell hangoztatni... :o)
    Stabilnal viszonylag stabil...de h atomstabil lenne, az azert eleg erosen tulzas :o)
  • gz8
    #2
    Ha már nem jó, akkor legyen jó nagy!