795
Kijütt A Filmzene!A Film is nemsokára meglesz:)
  • Ramza
    #580
    (amúgy lehet)
  • Ramza
    #579
    Vámpírok nem léteznek, hogyan használták volna?
  • precision
    #578
    Hmm...most elgondolkodtam...vámpírok ellen is használták nem???
  • Ramza
    #577
    Pedig igen.
    Arra már nem emlékszem pontosan, hogy a Ghosttal vagy Niobeval folytatott beszélgetése során mondja, de kiderül.
  • Ramza
    #576
    Ezüstgolyó farkasemberek ellen használatos, nem vámpírok ellen :)
  • precision
    #575
    Azt nemtom hogy Persephone micsoda, de a merovingi egy "vámpír", meg az emberei is azok. Amikor a 2-ben Persephone lelövi az egyiket ezüstgolyót használ! :-)
  • Dutch Flander
    #574
    Ez a játékból derült ki? Merthogy én nem emlékszem ilyesmire.
  • Ramza
    #573
    Olyan mint egy vámpír, csak nem vérrel, hanem érzelmekkel táplálkozik, azokat szívja ki az "emberekből".
  • Dutch Flander
    #572
    Aki emberi érzésekről gyűjt információkat Merv számára (gondolom). Persze egy program...
  • ollie
    #571
    Szóval mi Persephone valójában?
  • Ramza
    #570
    Nincs megerősítve, de úgy néz ki, hogy készül egy új játék, amiben Seraph lesz a főszereplő.
    Mivel a Merovingi és Seraph viszonyára csak érdekes utalások vannak a harmadik részben ("itt van az én Júdásom"), akár még érdekes is lehet.
  • Ramza
    #569
    Csak játék, de forgattak külön hozzá egy órányi filmbetétet.
    Túl sokat nem ad hozzá a sztorihoz, inkább csak színesíti (pl. Trinity-Ghost viszonya, Persephone mi is valójában, ilyesmi)
  • Dutch Flander
    #568
    Én eddig csak játékként láttam!
  • ollie
    #567
    Az Enter the Matrix csak játék ugye? Nincs film/rajzfilm változata, jól sejtem?
  • Dutch Flander
    #565
    Szerintem semmi lényegesről nem maradsz le, ha csak a filmeket nézed meg. Én speciel az Animatrixot nem kedvelem, szerintem roppant buta a mátrix kialakulásának története. Az Enter the Matrix pedig nem tartalmaz a film megértéséhez elengedhetetlen részeket. Legalábbis nekem nem mondott semmi újat...
  • Csacsi
    #564
    Nah megnéztem Én is, de Én a második után is azt mondtam, hogy ezt az első rész végén abba kellett volna hagyni. A másodikkal nagyot hibáztak, a harmadik rész pedig tovább rontotta a helyzetet. Mondhatja Nekem bárki, hogy a 3 részt egybe kell nézni, de szerintem akkor is szörnyű, kár olt elrontani az első részt ezekkel.

    Tudom most majd jön, hogy a maximális élvezethez, kell az animatrix, meg az Enter the Matrix élvezete, de könyörgöm, én szeretek beülni moziba, és szeretem, a látottak alapján megítélni a filmet, nem pedig különböző reklámfogások miatt újjabb pénzeket kiadni arra, hogy élvezzem a mozit, szóval szerintem egy nagy kalap fos lett a matrix, így a 3. rész után.
  • Dutch Flander
    #563
    Ebbe még nem gondoltam bele.
    Az életben maradásért mindig meg kell küzdeni. Napjainkban is. Ha más dolgom nincs, csak hogy elem legyek, már tettem valamit az életbenmaradásomért. Ha ez a munka nagyon megeröltető lenne, kilépnék a "való világ"-ba!
  • ollie
    #562
    Na de te szeretnél elem lenni?
  • Dutch Flander
    #561
    Rossz a kérdésed! Mivel béke honol a két világban, ezért mostmár szabadon élhet az ember itt is és ott is! A szabadság nem egyenlő a mátrixon kívül-léttel, mert már nincs uralom az emberek felett!
    A kérdés inkább az, hogy ki fogja elfogadni az igazságot és ki megtagadni...
  • ollie
    #560
    Az (Lu)Cypher volt, a kopasz.
  • precision
    #559
    Nem biztos, hogy mindenki a szabadságot választja. Első részben a kis gyökér csákó (nem jut eszembe a neve), aki elárulta neoékat, ő is visszament a matrix-ba, mert nem szerette a "valóságot". Sztem még jópár ember van, aki nem kér a "valóságból" , a lepusztult, füstös világból, hanem marad magának a matrixban, "éli" tovább az életét! De sztem ezek az emberek vannak kevesebben!
  • ollie
    #558
    De ha ténlyeg igaz, hogy az emberek és a gépek között béke lett, akkor az azt jelentené, hoyg minden ember szabad, akkor meg a gépeknek annyi. Gondoljatok bele, hogy ekkor mindenkinek joga lenne megtudni az igazságot, és ki nem választaná a szabadságot?
  • Kandurex
    #557
    Megnéztem...yeee.....hóóóóóót xaaaar....

    Kezdet, vég..bah...nyáltömeg és songuku...wow...

    (nekem jobban tetszett a kettő...az unikum elsőrészről meg ne is beszéljünk)
  • SoDI---
    #556
    A lényeg ennyi. És Neo ezt érte el a halálával.

    Nem kell többet bele látni.
  • SoDI---
    #555
    miután ugyebár már az emberek szabadon elhagyhatták a mátrixot az hogy történt?

    Nincsenek többé ügynökök.
    Nincsenek többé támadó őrszemek.

    Ezt jelenti.
  • Lacc
    #554
    De ez az elmélet nagyon tetszik, hogy csak az Orákulum meg az Építész ember, és a gépek vannak egy kétburkos VR realityben. Ez hatalmas csattanó lenne :D
  • Lacc
    #553
    Ja ez bennem is felmerült :D Aszonnta az építész, hogy aki akar, az távozhat. Viszont honnan tudják, hogy távozhatnak? :)
    Ja de már emlékszem, ebbe az alant leírt elméletben volt az, hogy akik instabillá teszik a rendszert, azok távozhatnak szabadon. Szóval nem üldözik őket az ügynökök mint az első részben Neo-t, hanem kimehetnek. A többi ember marad úgy ahogy van.
  • Gladiator
    #552
    te = de
  • Gladiator
    #551
    na, van egy agyon fontos kérdésem.

    miután ugyebár már az emberek szabadon elhagyhatták a mátrixot az hogy történt?

    az ügynökök elkezdék hirdetni, hogy EZ CSAK A MÁTRIX! TI AKKUMLÁTOROK VAGYTOK! EGÉSZ VÉGIG ÁTBASZTUNK TITEKET TE MOST MEHETTEK ZIONBA!!! vagy mija a fasz volt?
  • Gery1980
    #550
    Na látjátok ez az egyik legnagyobb probléma, hogy képtelenek a készitők leállni és elárasztanak bennünket a baromságokkal. TV-sorozat, képregény, rajzfilm stb...Szörnyű, hogy mennyire le tudnak rombolni valamit, és csodálkoznak, hogy a végén mindenkinek elege lesz az egészből.
  • Augustus Gigo
    #549
    Télleg ma debütál a Clone Wars is a Cartoon Networkon!
  • SoDI---
    #548
    TV sorozat...?

    JUJJ.
  • Augustus Gigo
    #547
    starwars.hu, most volt nemrég a lucasarts stratégiai megbeszélése a következő pár évre
  • SoDI---
    #546
    Mert ugyanis abban a szituban Neo ugyanolyan eséllyel számított a valóságban Smith-re, mint te számítasz a géped előtt :)

    Érted :)
  • CodeRed
    #545
    Honnan van a SW-s infó?
  • SoDI---
    #544
    de a mi Neo-nknak kb 5 perc szükséges, hogy rájöjjön: Smith áll vele szemben

    Nem hogy rájöjjön, hanem hogy elhiggye.
  • Augustus Gigo
    #543
    szóval bármi elképzelhető!
  • Augustus Gigo
    #542
    off leszek, de 2006tól lesz élőszereplős Star Wars sorozat
  • Augustus Gigo
    #541
    A mátrix képregény már előrendelhető az USAból, lhetséges, hogy egyszer a mátrix, mint anime sorozat fog tovább élni, amit én nem sajnálnék egyáltalán
  • Augustus Gigo
    #540
    szerintem az animatrix kisfilmjei többet érnek mint a két folyatás együttvéve