795
Kijütt A Filmzene!A Film is nemsokára meglesz:)
  • The Garrett
    #715
    jaja van. Az egyik Iced Earth számban meg is említik
  • The Garrett
    #714
    ezt hallottam énis tegnap... csak ő megelégedett ugy a világgal ahogy van. Ezért maradhatott a belső mátrixban.
  • Ramza
    #713
    Ház ezt talán az új játékból tudjak majd csak meg, amiben Seraph-ot irányítjuk.
    Amúgy van olyan elmélet is, miszerint pont a Merovingi egy korábbi Neo :P
  • Augustus Gigo
    #712
    fenemód megvágták ,a fenébe is
  • Augustus Gigo
    #711
    a hell clubban is mondja a merovingi neki, hogy az én kis júdásom , ezzel mire céloz?
  • Ramza
    #710
    Most olvasom azt az elméletet, miszerint Seraph egy korábbi kiválasztott (The One) volt.
    Elég meggyőzőnek tűnik.

    http://www.imdb.com/title/tt0242653/board/thread/4337637
  • ThePartyFace
    #709
    http://www.nps.gov/zion/
    http://www.cityofzion.com/
    http://zionparkdistrict.com/
  • RelakSfromhome
    #708
    Biztos...
  • RelakSfromhome
    #706
    HUÁÁÁ!!!!
    Deltában most mondták, hogy Svájc-ban van egy Zion nevű város! :DDDDDD
    Ennek a modellje felett tesztelnek egy új repüléssegítő módszert.
  • Laalee
    #705
    hát ha a könyvnek csak az elsö fejezete olvasható, akkor csak azt érdemes elolvasni
  • precision
    #704
    "Arra azért én is kiváncsi lennék, hogy milyen lenne, ha csak az elsőt láttam volna!!!!!"

    Kb. 2-3 évig ilyen állapontban voltál...mert ez első és a második rész kijövetele közt kb. ennyi idő telt el! :)
  • Ramza
    #703
    Hát ha valakinek örömet okoz az, hogy egy könyvnek csak az első fejezetét olvassa el, akkor tegye.
  • Melisan
    #702
    Erről van szó! Tojáskának igaza van abban, hogy nincs Matrix2-3!!!! Egy van, s ha ezt elfogadjuk, akkor valóban fantasztikus filmet láttunk. Arra azért én is kiváncsi lennék, hogy milyen lenne, ha csak az elsőt láttam volna!!!!!
  • Dutch Flander
    #701
    Ez nekem az egyetlen (és sajna úgy érzem, az utolsó is) olyan amerikai film, mely bizonyos keretek között egyensúlyt tartott mondanivaló és látvány között. Engem továbbra is a története fog meg jobban, nem a látványvilága.
  • precision
    #699
    Biztos erősek voltak hiszen edzettek rendesen, én is tudom...de nem is azt mondtam. Hanem azt, hogy bénán nézett ki és kész. Amúgy nincs bajom egyik harcjelenettel sem, csak ezzel a "lábemelős" résszel. Ha már annyit edzettek akkor belefért volna sztem az is, hogy egy kis lazításra is elmegy Keanu, hogy egy picit magasabbra tudja emelni a lábát. Vagy ha nem tudja, akkor ne csinálja meg...:)
    De mondom ettől függetlenül jó a film, meg minden...csak hát kiváncsi lettem volna, hogy milyen lett volna a film mondjuk vmi kung-fu-s csákóval. Pl. Jet-Li, v. Jackie Chan. Kiváncsi lehetek nem?
  • Dutch Flander
    #698
    Ízlések és pofonok (ez még jól is jön ki). Nekem semmi bajom nem volt az alakításokkal személy szerint. Én akkor néztem nagyot, mikor láttam egy néma (na jó nem néma, de csak az ütések és rúgások hangját lehetett hallani) kulisszák mögötti fölvételt, ahol Keanu Reeves és Laurens Fishburn (?) gyakorol és edz. Meg persze Carie Ann Moss (?). És utánna, hallottam, ez ment 6 hónapig. Hát nem szívesen kaptam volna tőlük egy pofont, az is biztos...
    Az emlegetett "lábemelős" résznél én meg bátyám egymásra néztünk és csak annyit mondtunk: "Baaa**meg" Lehet, hogy nem vagyunk elég hajlékonyak és azért néztünk ekkorát? Másnak ez természetes?
  • The Garrett
    #697
    majd Kvájcsen KÉn Ugrált volna ott fekete napszemüvegben :D ... vagy Sztívönszenegál
  • SoDI---
    #696
    LOL
    Vajon honnan tölthető le? :)
  • Ramza
    #695
    Igen, ez is igaz :)
    Amúgy nem az a gond, hogy nem jártas, mert a többiek sem voltak azok (pl. Trinity), és mégis kinézett valahogy, amit csináltak.
    Valószínűleg a tehetséggel (is) lehetnek gondok :)
  • precision
    #694
    Én meg arra lettem volna kiváncsi, hogy mi lett volna, ha nem Keanu Reeves játsza neo szerepét. Szerencsétlen manus még egy rúgást se tud normálisan megcsinálni, nagyon bénán néz ki. Az első részben amikor megrúgja a smith-t, és gizdázik...kiteszi a lábát oldalra, és leteszi maga mellé...hát az milyen szarul nézett már ki. Kajak a derekánál magasabbra nem tudta felemelni a lábát. :) Hívhattak volna vmi olyan csákót aki jártasabba a harcművészetekben...egyből jobban néztek volna ki a harcjelenetek. Bár így se rosszak, csak hát...nem tökéletesek.
  • Gery1980
    #693
    hámer az amcsik butáááák és kell nekik a szájbarágás:DD
  • Dutch Flander
    #692
    Én arra lennék nagyon kiváncsi, hogy mi lett volna, ha európai rendezők rendezik a filmet. Én nagyon szeretem a francia filmeket, megnézném szívesen a Mátrixot francia felfogásban!
  • Ramza
    #691
    Pontosan.
    Nagyon érdekes pl. hogy míg európában viszonylagos siker a film, addig amerikában kezd - önmagához képest - megbukni.
    El lehet gondolkodni, hogy vajon miért.
  • Dutch Flander
    #690
    Kez itt mindenki elamerikásodni? Miért kell mindent az ember szájába rágni? Miért kell mindent agyon magyarázni? Már nem vagyunk képesek mi EURÓPAIak gondolkodni? Maradjon már annyi szabadságunk, hogy önálló véleményeket alkossunk valamiről!
  • Ramza
    #689
    Így van!
    Mint már írtam, a Reneszánszok a játék intrói :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #688
    igaz! viszont ha a film 30 perccel, vagy 20-al hosszabb lett volna, amiből minden kiderül, akkor nem írtam volna azt hogy legyen 4. is :) de nem lett hosszabb. csomó kérdés megvan a végén. egyszerüen nem tetszik hogy ot lett vége.
  • Dutch Flander
    #687
    Én nagyon reménykedem, nem lesz több rész. Nem mintha nem tetszene a film, csak ezekután már nincs mit vászonravinni. Az már tényleg a lerágott csont lerágása lenne.
  • ÁjjLe BoBBi
    #686
    7végén én is megnéztem:)) szerintem eszelős jó film!! csak a végén sajnos nem derül ki minden. legalábis bennem felmerült néhány kérdés...
    remélem lesz matrix 4
  • Lynx_TWL
    #685
    hát az úgy volt, hogy volt!
  • Dutch Flander
    #684
    Ja, egyébként nagyon jókat mulatok a dupla mátrix teóriákon. Ha tényleg komolyan akarjátok ezt venni, akkor már az Animatrix-ban lévő csaták is a Mátrixon belül kellett hogy zajlanak. Ezt is magyarázzátok bele és akkor elhiszem a többszörös mátrixolást...
  • Dutch Flander
    #683
    1. Ha valami létezik, annak van kezdete.
    2. Ha úgy jobban tetszik, ez az alkotás (Mátrix trilógia) egy "In medias res" (remélem, jól írtam)
    3. Miért kell a kezdetre választ keresni? Az emberek világszerte léteznek, mégsem tudjuk hogy Istan teremtett minket, vagy volt egy Ősrobbanás!
  • Lynx_TWL
    #679
    de még így is ébredhetnének fel:)
    sztem meg egyébként is a mátrix az jó volt, de reloaded, meg revolutions az nem:)
  • Ramza
    #676
    Szimpatikus hozzászólás
  • Kandurex
    #675
    lol...Ti még mindig keresitek ebben a filmben a rejtett értékeket, filozófiai eszméket?

    Eccer meg néztem uszt annyi. Átlag hállíwuuud-os eksön film, semmi több!...

    ennyi erővel a Barátok közt -et is kilehetne facsarni, nyamalni míg csak nem találunk valami értéket benne...vagy nem...
  • Ramza
    #674
    Ezzel nem értek egyet.
    Miért nem lehetne "rejtvény" egy film?
    Csak az a művészet, aminek egy, mindenki számára nyilvánvaló megoldása van, amit még jól szájba is rágnak?
  • Gery1980
    #672
    Jól beszélsz!
  • Ramza
    #671
    Nézd, án maximum a magam nevében tudok nyilatkozni (azaz szart sem ér a válasz).
    Válaszom az, hogy két hete gondolkodom folyamatosan, hogy mi is volt az, amit láttam, és eddig bármire jutottam, bármit olvastam, úgy éreztem, hogy maradt benne következetlenség és hiba.
    Nyilvánvaló, hogy az én verzióm is ezer sebből vérzik, de pillanatnyilag én ezt érzem magyarázatnak.
    Ezért tudom, hogy gumiszobába csuknának többen, de ez van :P
  • Werewolf
    #670
    Jo. Ok, én tiszteletben tartom, de valaki már mondja meg miért??
  • Ramza
    #669
    Eddig én senkit nem olvastam, aki nem indokolta meg valahogyan, hogy mit miért gondol.
    Az egy más kérdés, hogy ezzel esetleg valaki nem ért egyet. De attól még tiszteletben lehet tartani.
    Szerintem pl. a Reneszánsz 1-2 a játék intrója...
  • Werewolf
    #668
    Bocs hülyén fog hangzani, bizos én vagyok a hülye, DE:
    mi a fasznak hiszi mindenki azt, hogy ez mátrix-a mátrixban, meg az orákulum ember volt, neo meg nem?

    Könyörgöm, mondja már meg valaki!!! Ne idézzetek, utaljatok, mondjátok meg miért! Mi alapján szeditek ezt a tézist???

    De kérek mindenkit, hogy tényekkel és ne ködös kitalációkkal magyarázzon. Régen én is ezt gondoltam, de amióta láttam az Animatrix-reneszánsz 2-t azóta nem. Szerintem elég egyértemlű volt.

    Légyszi valaki mondja meg....