419
Psx-re játékot a netről.
  • Ersiman
    #219
    Gondolom a pc-s verziót sikerült letöltened...
  • balcsi70
    #218
    Sziasztok.Töltöttem le egy PSx-et,3 cd-böl áll.Most kimondottan a Silent Hill 2-esröl van szó.Máskor ami lejött az bin vagy cue volt,kiirtam és ment.De ez most becsomagolt mappa mind a 3-om.Az elsöt kicsomagoltam és nem bin,cue jött ki hanem egy csomo más,(data, autorun,setup,creck,stb.)Ilyenkor mi van?Megprobáltam ugy kiirni a csomagolt fájlt az Alcohollal egy ujrairhatóra,ki is irta,de amikor visszaraktam a gépbe egyböl elinditja hogy Install game ,meg install directX.Minthogyha ez PC-s játék lenne nem?Pedig PSX-et irt mikor töltöttem le.Tudtok erre magyarázatot?vagy irjam ki igy cd-re és igy vinni fogja a PS1-es?Dehát ott nincs install!!! Kössz a segitséget !!!
  • balcsi70
    #217
    ok.kösszike.
  • Seth
    #216
    Igen, majd ha kell ,akkor ki fogja írni hogy tedd be a következő cd-t
    Mivel a ps nem PC, ezért ugye nem installál fel semmit, és folyamatosan a cd-ről olvassa be az adatokat
  • balcsi70
    #215
    Sziasztok.Tudna valaki ebben segiteni?Töltöttem le PS1-es játékot 1-cd-st,kiirtam megy is faszán.Az a kérdésem hogy a 2-3 cd-s,az hogy müködik? Hogy berakom az 1-es cdt játszol vele és majd kéri a 2-ikat vagy hogyan? kössz a választ!
  • apocalypse0
    #214
    kösz
  • mila69en
    #213
    egy file megosztó de nem olyan mint a dc, itt nincs kötelező megosztás bár nem a gyorsaságáról híres de egy jó kis móddal elég szuper

    csak annyit írtam a keresőbe, hogy psx olyan még nem volt amit ne találtam volna meg
  • apocalypse0
    #212
    mi is ez az emule?
  • mila69en
    #211
    meg itt is televan
  • mila69en
    #210
    mi emulén csak ps2 gém lenne hm... tévedés minden psx gémet megtalálsz
  • apocalypse0
    #209
    á, ez jó.
    köszi a segítséget
  • apocalypse0
    #208
    ááh, ott csak ps2 van
  • Seth
    #207
    ITT !!!! van egypár. Sokat leszedtem már mindegyik működik, csak elég lassú
  • mila69en
    #206
    csak vicc vót

    torrent? emule? dc++?
  • apocalypse0
    #205
    köszi, nagyon sokat segítettél
  • mila69en
    #204
    psx
  • apocalypse0
    #203
    nem tudtok véletlenül egy olyan oldalt, ahonnan psx játékokat lehet leszedni?
    (lehetőleg ingyen)
  • scholes87
    #202
    Sziasztok!
    Életemben először veszek konzolt. Végül a ps2 mellett döntöttem, mert anno egy osztálytársam ódákat zengett egy Chrono Cross című psx-es játékról. Szóval azt szeretném kérdezni tőletek, hogy hol lehet ezt megszerezni(inkább eredetiben de akár másolva, PAL verziójú), mert egy on-line boltban sem találtam. Ha esetleg valakinek megvan és eladná, az légyszíves ide válaszoljon. Köszi
  • sigmavirus1
    #201
    Chrono Cross
    Chrono Trigger
    Final Fantasy 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
    Xenogears
    Suikoden 1, 2
    ...
  • Ersiman
    #200
    Üdv mindenkinek!
    Ajánlanátok jó psx-es rpg-ket, amik futnak emulátoron?
    Köszi!
  • dinomano
    #199
    Sziasztok!
    PS1-re keresem a Need for speed-High Stakes-t, és esetleg a Rollcage Stage II-t! Másolt verzio érdekel inkabb, darabjat 300-500 ft közötti árért elfogadhatonak talalom...
    Az e-mailemre irjatok légyszives:
    [email protected]
    köszi!
    Denes
  • sigmavirus1
    #198
    Ja és amúgy 2CD-s a game, bár gondolom ezt tudod!
  • sigmavirus1
    #197
    PC-re is jöhet, meg film is!
    DE! Majd csak jövő héten tudok küldeni mert még másokal is "üzletelek"!:) Addig küld a címed a [email protected] címre!
  • bazze
    #196
    Szvesen cserélnék de tom hogy nektek nem teccik de én emu val szeretnék játaszni csak a gt2 vel
    De ha kellp pc re játék az van!!
  • Bogyi007
    #195
    Nyugodtan cserélhetsz a postán így lemezeket. Én csak tudom, sok progit cseréltem Sigma-val így.
  • sigmavirus1
    #194
    Na belezavarodtam!:) Szal a lényeg hogy postán keresztül cserélhetnénk ha neked nem gond!
  • sigmavirus1
    #193
    Há nekem megvan, ha van valami játékod akkor cserélhetünk is(átírom, leküldöm, te is átírsz valamit, én is elküldöm), igaz csak postán keresztül lehetséges!:(
  • bazze
    #192
    Héééé fiuk a Gran Turismo 2 őt honnan lehtne leszedni?
    ehetőleg ne DC++ legyen mer sosincs üres slotja annak akinek megvan!
    THX
  • sigmavirus1
    #191
    Majd belenézek milyen, lehet hogy venni fogom, bár már így is elmyegy a zsém 576-ra és Fangoriára!:P
  • Bogyi007
    #190
    Igen van. Nem csak pc-s inkább multiplatformos, azt írták, hogy csak kivételes esetben írnak csak célplatformos játékokról. Szeritem klassz újság lesz.
  • M@niac
    #189
    Koszi a segitseget, sikerult megoldani!
  • sigmavirus1
    #188
    Pedig simán lehet PS gamét másolni, vagy az védve van másolás ellen? CloneCD-vel pedig sikerülnie kell!
  • sigmavirus1
    #187
    Van GamePro???? Eddig csak Németben láttam de ott az Konzolos magazin, gondolom itthon PC-s, mi?:(
  • Bogyi007
    #186
    Nem egészen törvényes dolog amit mondok, írd át alcohol 120-al vagy clone cd-vel, az alcohol proginál használd a playstation beállítást, a clone esetében meg úgy másolhatod le, hogy kis sebességgek írod át, max 8x-al, és data beállítást választasz, a beolvasáshoz meg az íráshoz is.
  • M@niac
    #185
    Hellotok!

    Lehet, hogy ez a tema nem ide tartozik, de segitseg kene.... Van egy PSX emulatorom, meg egy eredeti Final Fantasy Tacticsom. MInden jol mukodik, csak az a baj, hogy vissza kell adnom a jatekot, viszont meg nem vittem vegig... Szoval megprobaltam szimplan atirni a CD-tartalmat egy CD-R-re de ugy nem megy... Mit kell tennem, hogy masoljam, vagy hogyan tudok belole ISO-t csinalni? Segitsetek legyszi
  • Bogyi007
    #184
    Nem tudom, talán az miatt, hogy múlt héten nyitottam egy GamePro topicot a konzolos részen /tudod a Gamestarosok új 2hetenként megjelenő lapja/ és nem néztem meg hogy volt-e hasonló címen más topic.
  • sigmavirus1
    #183
    Az gáz!:(

    off
    mért kaptál buntetőpontot?:O
  • aabyssx
    #182
    OFF

    Nem valami jó az X-es PCSX port.
  • Bogyi007
    #181
    Tudnám, csak az a baj, hogy az X-es Ps emu, nem komálja a lemezeket, csak a képfájlokat, arra meg egyenlőre kicsi a vinyó. De a progi az már megvan hozzá. :D
  • sigmavirus1
    #180
    ...szoval az X-es PS emuval nem?