419
Psx-re játékot a netről.
  • dinomano
    #259
    nekem nem jött be a 4 hangulata, eleg buta lett+3Dben a töresek + nyakkitekeres stb. eleg buta + erezni lehetett, h. nem a 3D a gémkészitök terepe; ma meg mar ugy vgayok, hogy total tronfoszto(nem alaptalanul) a Tekken; össze nem lehet mérni a 2öt; hiaba komaltam a Mortal karaktereit; a Tekken mellett elbujhat...
    Sajna a mortal nekem már csak törtenelem+imadtam anno, de inkabb figyelek Tekken(vagy Bloody roar)megjeleneseket... (föleg a ps1-es spin off részek nagyon elvettek a kedvem a mortaltol..)
  • dinomano
    #258
    töltsd le emuparadise.org-rol a kalozverzijot C.Cross-bol, eredetit nemigen kapcc...
  • Janey
    #257
    fog találni, csak kintről kell megrendelni :))
  • sigmavirus1
    #256
    Final Fantasy-t bárhol, de Chrono Cross nem fogsz sehol sem találni mert csak japánban és amerikában jelent meg.
  • zsolt2800
    #255
    Hello! Nem tudjátok Honnan lehet régi os1-es eredeti játékot venni, pl.:Chrono cross, Final fantasy. köszi
  • sigmavirus1
    #254
    Pont hogy a 4 még jó!;D A 3-nál legalább is biztos.

    A 4-nek nekem tetszett a hangulata, jók voltak a pályák és a zenék, és nem volt úgy elpoénkodva(és ezáltal elbaszva) mint a 3(kivéve a láb/kéztöréseket meg ilyeneket:P).

    Szal.. első két rész FOREVÁ!!!

    Amúgy a PS2-es részek is bénák, bár én egész elvagyok a Deadly Alliance-el, de ez sem veszi fel a versenyt a régiekkel...
  • dinomano
    #253
    a 3-at sokan fikaztak, az elsö kettöt ismertem anno még amigarol... :-) 3-hoz nincs lövesem se..ami durvamegaatomszar volt, az a 4... :-D Elcsesztek a 3Dvel az egeszet...
  • sigmavirus1
    #252
    Pontosítok, csak MAME emu, kizárólag MK1 vagy 2-vel, a 3 egy rakás kula, és MAME-n a legszebbek!:)
  • Pityumax
    #251
    Hy!

    Nekem, mikor kiakarok az alcohollal írni psx-re, nekem ez jön be: Képfájl formátum beállításai. Itt mit melyikre kell állítani?
  • dinomano
    #250
    blackluck... ha nem akarsz csalodni a Mortal szeriaban; akkor ne nézd meg ezt a 2 gémet..inkabb szedj le egy sega mega drive emut(vagy vmi arcade machine-t, amire megjelent Mortal K. 1-2-3)... Nyomd a régi részeket, jobban jarsz!
  • Blackluck
    #249
    Kár :( ,de azért kösz, ps2-re meg nem tellik, így marad az ábrándozás meg az emlékek.
  • dinomano
    #248
    1 valamit tudok, Blackluck; (bocsi, a sz*r szoviccér...)ami neked badluck; h. te nem akarod latni azt a 2 jatekot... megvan mind2, az egyiket alapban a géphez kaptam; a Sub-zerosat... Hat...khmm...oldalra scrollozos fél3D gém(3D környezet, 2D karakterek...sz*r gém, higyj nekem!)...A masikat letöltöttem netröl, de nem érte meg a 100 ft-os cd-t sem, naongáz gém; nem graf alapjan szoktam megitelni gémeket; de a S. Forces-nak durvasz*r grafikaja van, ami mar zavarja jatekelmenyt is... Kb. 1 texturat hasznalnak elsö palyan, az is vmi fekete-barna-maszat, oriáspixelekkel... Csak az elsö palyaig birtam; az iranyitas szögletes; szarok a kameraallasok. Kritika is lehuzta mint allat, nem veletlenül... a Mortal K.3 ota csak PS2-re jöttek ki jo részek... Ezt a 2 részt emu alatt nyomhatod elmeletileg, de nem erdemes öket...a ps2-es verziok jok; max. nezd meg azokat a gamespot.com-on, de ps2 emu (MÉG) nincs pc-re... ps2-re van ujabb MK. verekedös, a redemption(ha jol emlexem cimere...); az naonjo alltioag, tele minigémekkel+törhetö palyaelemekkel; az 2player fight+van 1vagy2 maszkalos verekedös...(oylasmi mint P.Persia kb. grafra...)
    D.
  • Blackluck
    #247
    Nem tudom lett-e volna erre megfelelőbb topik (bocs ha igen, de nem volt időm utánnanézni), csak láttam h van két konzolos mortal kombat játék ami elvileg ps-es: Mortal Kombat Special Forces; Mortal Kombat Mythologies - Sub-Zero. A kérdésem az lenne h mit tudtok ezekről? Valóban azok-e ill. van-e vmi emulátor hozzá amivel tudnák vele játszani pc-n?
    Köszi!
  • dinomano
    #246
    Kis Nato; Ha nem alcohol image file a kiirni valo dolog; akkor is eccerűűű az egesz, RAW formatumban irj (pl. neronal; ha ps-lemezekröl van szo, alapban ilyen az image (mode 2-es formatumu); MODE1-en (nem nyersformatum) nem müködnek lemezek, fel sem pörgeti gép)...A lenyeg, h. minel kisebb sebessgen menjen dolog; a mostani iroknal kb. minimum a 4Xes; ennel a formatumnal nem"felejti" el felirni az iro a "szamara "rossz", nyers track-eket...van ra pelda, h. 8Xossan irt is megy (sz*rabbul), de nem erdemes kiserletezni; amiatt a pár perc miatt... :-/
    D.
  • Kis Nato
    #245
    Köszi, probálkozom!
  • apocalypse0
    #244
    rámész arra, hogy kép rögzítése varázsló, betöltöd a képet...
    ... a következő lapon beállítod a bal alsó sarokban ,hogy playstation lemezt akarsz írni.

    A többi sztem már magától is menni fog
  • Kis Nato
    #243
    és tudná valami kis leirást adni hogy mit hogyan kell beállitani stb?
  • apocalypse0
    #242
    Alcohol 120%
  • Kis Nato
    #241
    Hello!
    Mivel lehet Psx cd-t irni és hogyan? Válaszotokat elöre is köszi!
  • Keresztapa24
    #240
    [email protected]
  • Keresztapa24
    #239
    Ha valakinek kell PSX Játék vagy cserélne akkor írjon mailt.Listát is mélben küldök
  • tyler82
    #238
    Az SH2 PS2es játék. Soha nem fog PSXen Lindulni.
  • tyler82
    #237
    www.dlink.shp.hu
    ionnen tucc tőteni INGYÉ PSX ill. PS2 gamekat.
  • Deego
    #236
    Hi! Nem kell vkinek egy PSone?
    Nem túl sokat lett használva(meg kímélt), még nincs kicsipelve meg semmi egyéb. Annyit még tudni kell róla h nincs hozzá eredeti kontrol de amugy meg tök mind1 sztem. Adok hozzá 2 memoria kártyát + ha kell játékot (eredetit).
    Érdeklődni lehet, e-mail: [email protected]
    (ha kell kép tok küldeni)
  • öregharcsa
    #235
    az már más tészta....az adott oldalon általában leírják hogyan lehet router mögül töltögetni...viszon van egy hátránya ennek a routernak:passiv leszel,ami zt jelenti hogy tőled nem lehet tölteni viszon te is csak aktív embertől tudsz töltögetni....ez lassítja a letöltést...
    én nem szeretem az azureust, sok oldalon probléma van vele tehát nem is ajánlom senkinek.....
    van seeder annál amit le szeretnél tölteni???mert ha kevesen vannak(1-2) vagy egyáltalán nincs akkor adatfolyam=a 0-val....ez pl nagyon szar letöltő/feltöltő arány 2seeder/540leecher.....sok seeder kell a fsza letöltéshez...
  • apocalypse0
    #234
    tud valaki egy olyan WEBLAPOT, ahonnan lehet leszedni játékokat?
    az emuparadise-n kívül
    jah, és ingyeneset :)
  • gammar
    #233
    jó akkor mondjuk leszedtem megvan a progi (azureus )
    és nem akar lejönni semmi port?router mögül vagyok.
  • öregharcsa
    #232
    én igen...felmész az oldalra letöltöd a torrentfilet,majd elindítod a klienst(bitcomet-et javaslom)oda betöltöd a torrentfile-t és már jön is lefelé ha van seeder.....
    figyelj mindíg arra hogy legalább annyit töltsél vissza mint amennyit leszedtél mert nézik az oldalakon az arányokat...ha nagyon kevés és alámész a limit-nek kivágnak onnan.....ha jó az arányod többmindent és hamarabb is töltheted....
  • gammar
    #231
    sziasztok !
    Ki tudja ,hogy ezek a torent oldalak hogy működnek?
    Mila69 help!
  • Banyapapa
    #230
    ePSXe
  • roticselli
    #229
    Nemtud valaki PS 1-es emulátort Pc-hez?
  • balcsi70
    #228
    Kösszi.Közben sikerült kitömöriteni ,meg kiirni.-a Winrar kitömöritette.
  • Banyapapa
    #227
    Nem lehet hogy ez?:P
  • balcsi70
    #226
    Halisztok.Letöltöttem egy játékot PSX-et és egy ilyen fájl jött le hogy 7Z találkoztatok már ilyennel? Mivel lehet ezt kiirni? Mert probáltam az Alcohollal de nem ismeri ,meg a Daemon tools sem. Kössz ha tudtok valamit:!
  • sigmavirus1
    #225
    Nem sürűm...:P
  • Banyapapa
    #224
    Enyim nem csipi:p
    SH2 nem is jött ki PSX-re
  • balcsi70
    #223
    Mármint az olyan gépre gondoltam ami ki van csippelve. Mert amelyik nincs az tudom hogy nem játsza.
  • balcsi70
    #222
    Passz.!Nem tudom,de ezt irta ott mikor töltöttem le.Nem is az a baj,mert én lejátszom gépen,hanem hogy itt van a keresztlányom a PSX-ével és igértem hogy csinálok neki egy pár cd-t.Nem tudod a PS1-az lejátsza az ujrairható cd-t? Mert a PS2-es az lejátsza azt már kiprobáltam!
  • Ersiman
    #221
    Játszd pc-n amíg nem sikerül PSX verziót szerezned. Az SH2 nem PS2-re jött már ki, van egyáltalán PSX verziója?
  • balcsi70
    #220
    Akkor fejre is állok.Amikor rámentem a torrent fájl-ra azt irta hogy PSx.Szét töröm a cd-t mindjárt-ááááá.