419
Psx-re játékot a netről.
  • sigmavirus1
    #179
    Okszi!
    De te is tudod tovább nyomni az ipart az X-es
  • Bogyi007
    #178
    Hát vége. Tegnap elvitték a kicsi szürkét. .
    De legalább olyan személy vitte el, aki biztosan vigyázni fog rá és legalább ugyanúgy kedvelni fogja mint én. Sigmavirus1 és oldproximus, aki megvette a gépet annak odaadtam a listákat, amiket tőletek kaptam, így lehet hogy majd keresni fog titeket további programbeszerzés céljából.
  • sigmavirus1
    #177
    Ja, meg van PC-m is, de csak nyár óta, és sajna netem sincs, így marad a suli illetve könyvtár!:P
  • Bogyi007
    #176
    tényleg volt nekem is Game boyom! A Pc itt a teleházban van :(
  • sigmavirus1
    #175
    Nem hinném de még minden lehetséges!:) Lehet hogy írnakj rá, és az is lehet hogy már van, nézd meg a www.zophar.com-on, télleg, PC-n nem tudod nyomni?:D
    Ja, régen nekünk is volt Atarink, aztán nagy szünet, kölcsönbevólt töbszöris Game Boy rakás játékkal, közben haverhoz jártam át nyomni a NES ipart, aztán kaptam egy sárgakazis gépet, oszt utánna 1998-ban jött a PS és onnantól kezdetét vette a mánia, most PS2-m és sima PS1-em van!:) Kéne GC meg X is de sajnos nem ingyé adogatják!:D
  • Bogyi007
    #174
    Jaja, előszőr volt az Ataris időszak, utánna az Amiga most meg a Playstation korszak zárul le, de nem végleg ezt biztosan hiszem! /Nincs esetleg az x-boxon véletlenül ps1 emulátor is? - Amiga emulátor az van/
  • sigmavirus1
    #173
    Kár, egy újabb korszak zárult le akkor, nem?:)
  • Bogyi007
    #172
    Ja egy kérés mindenki felé, mostmár senki se kérjen és keressen engemet Ps1 lemezek ügyében, mert a téma részemről már tárgytalan, mivel eladom a gépet így a programok sem maradnak meg, maximum annyit tudok majd tenni, hogy ha az illető /akinek a gépet és a programokat eladom/ megadja az elérhetőségét, akkor ide kiteszem majd, ha engedélyezi.
  • Bogyi007
    #171
    Nem a játékok miatt vette, főleg a munka miatt, persze játszani is fog rajta. Mindegy nekem jól jön... :D
  • sigmavirus1
    #170
    Tutira nem érte meg, PC-n 100x sz@rabb gémelni, max az emulátorok miatt jó!:)))
  • Bogyi007
    #169
    Ja és mindezt ráadásul megbízható személytől, akit már több mint 10 éve ismerek és cimborámnak is tartom. Mondjuk ennek köszönhető az ár is. Ő most vett bivaly pc-t /szerintem nem érte meg neki :D/ dehát ez legyen az ő gondja.
  • Bogyi007
    #168
    50000 ft-t veszek egyet, ebben minden van dvd távirányító 80-as vinyó 20 dvd lemez /bár másolt/ chipes magyar hdloader, mindent játszó codecok, emulátorokkal, képnézegetővel. s-video kábelel 2 kontrollerel.
  • hzx
    #167
    "Az amcsi meg a japáni gép között nincs különbség, mindkét gép színrendszere NTSC a DVD régiójuk pedig 1 meg persze 110V-os."

    Ez nem igaz, az amerikai gépek nem viszik a japán kiadásokat és a japánok sem az ameriakiakat, hiába NTSC mind a kettő. Egyébként Japán régiókódja - érdekes módon - a kettes, de ennek semmi köze a PS2 játékok régiókódjához.
  • sigmavirus1
    #166
    Egyenlőre most a San Andres-ért küzködök!:)
  • sigmavirus1
    #165
    jAAAA!:O
    FaXa gép az is!:) Én a DOA-k és a Ninja Gaiden miatt akarok majd venni egyet(majd egyszer ha lesz rá zsé)!:)
  • Bogyi007
    #164
    Nem jól értelmezted, a ps1 még megvan, de konzolmárkát váltok: X-Box....
  • sigmavirus1
    #163
    Nem csippesz? Akkor eredeti gamékkal üzemelsz jelenleg?:)
  • Bogyi007
    #162
    Szevasz ősi programellátóm, sajnos nem chipelek én semmilyen gépet, konzolmárkát váltok...
  • sigmavirus1
    #161
    Ja, akkor jóvan, Bogyi meg am,úhgy is chippeli szal...az én gépem megmarad szűznek!:)
  • Angyisz
    #160
    PAL-os gépen csak PAL-os játék megy, mindaddig míg a chip be nem ugrik a gépbe aztán "mindentvivő" lesz. Az amcsi meg a japáni gép között nincs különbség, mindkét gép színrendszere NTSC a DVD régiójuk pedig 1 meg persze 110V-os.
  • sigmavirus1
    #159
    Ja igen, Európai PS2-n tudtommal csak az Europai ghamékat tudod lejátszani, Amertikaival amerikait Japánnal pedig Japánt, szóval itt sajnos nem olyan mint a PS1 esetén hogy csak a TV-től függ....:(
  • sigmavirus1
    #158
    Azok mennek, a Speciallal is csak az agond hogy nem ismeri fel a disket mikor rákérdez hogy megvan-e az MGS1!:O Tudtommal minden más játék megy rajta, vagyis nálam a sima MGS a stáblista után mindig lefagyott igaz ha jól emlékszem csak akko rmikor be volt állítva valami elkenés vag ymás PS2-es extra lehetőség!:O
  • crx
    #157
    Boldog ünepeket!!!
    Ha keresek valami játékot keresni foglak.
  • Bogyi007
    #156
    Igen köszönöm szépen! Nem tudom neked milyen játék hiányzik esetleg?
  • crx
    #155
    Megérkezet a karácsonyi lap?
  • Bogyi007
    #154
    Mikor leszek három csillagos?
  • Bogyi007
    #153
    Majd meglátom, mindenesetre muszáj eladnom, be kell szállnom a ps2 árába vele, így is nehezen ment míg meggyőztem az ősőket is az előnyéről. Mármint hogy ők is tudják majd használni a dvd filmek nézéséhez. Bár akkor vennem kell egy távirányítót is hozzá, mert a kontrolleren keresztül nem hinném hogy ők tudják majd irányítani. A videó kezelése is szokott néha apróbb gondokat okozni nekik. :D
  • crx
    #152
    Nehéz lesz eladi :( sajnos nincsen már értéke.:(
  • Bogyi007
    #151
    Eladó egy Sony Playstaion /SCPH- 9002- es széria - a szürke utolsó szériája/ a hozzávaló kábelekkel, vezetékekkel egy rezgős és kettő sima kontrollerel, kb 70 játékkal és 3+1 memóriakártyával / az egyik 2 megás / adok hozzá ajándékba még Hordozható Cd- tartókat. Ár megegyezés szerint. U. i. : A gép olvasófeje nagyon jónak mondható nekem egy év használat után is /a Pecsában vettem a bolhapiacon használtan én is/ az 52X- es sebességel megírt lemezeket is szépen beolvassa és lejátsza.

  • torrente
    #150
    pal=európai, ntsc=usa Mindkettő el fog indulni. Ha az ntsc fekete-fehér, akkor egy kábelt kell venned (kb.1500 Ft).
  • yahoooo
    #149
    hali emberek! egy kicsit nagyon láma vok a konzol ügyben,lenne 1-2 kérdésem. ntsc és pal között van vmi különbség?vagy ha leszedek egy ntsc-s játékot akkor az elindul bármelyik psxen?
  • Bogyi007
    #148
    Sajnos muszáj lesz úgy tűnik, Metal Gear Solid Special Missionst nincs, inkább a Resident és Dino Crisisek mennek-e rajta? Ha azok nem az az igazi baj. Azóta én is körülnéztem, pl. a konzol-doktor.hu oldalon ott 20000-től indulnak a gépek 35000-ig, utóbbi már chippes is lehet szerintetek?
  • sigmavirus1
    #147
    Hát én nem tudok semilyen tanácsot adni de anyit elárulok hogy a PSX-es Metal Gear Solid Special Missionst nem lehet elindítani PS2-n!:)
    Biztos hogy eladod a PS1-edet?:(
  • petyka2
    #146
    Ajajaj...a 15 rúgós chip az milyen?DMS4-et amire én is cseréltem az ubicom alapú csodát,ugy hallottam 25-30-ért teszik be...
  • crx
    #145
    Az uj áráért semi esetre se ved meg ez körül van most az uj ára a chipelés itt nálunk 15 ezerért megy és elég jo minöségü a chip ezt is figyelembe kell veni. Az én véleményem hogy iszonyu drága mert ez az uj ára akor menj be a boltba és vegyél egy ujat akár részletre:) Akár egybe kell kifizetni ha jol elkapod az akciot még egy pár játékot is melékelnek hozzá.:) amugy küld el a címet ha érdekel a fifa PSX 1 re Mert Karácsonyi meglepetés lesz:) Privátba küld:) amugy 20 25 Körül mozod most a ki nem chipelt 1 Éves PS2 ö.
  • Bogyi007
    #144
    Sziasztok! Odáig jutottam, hogy esélyem van egy Ps2 megvásárlására. 1 éves /tavaly karácsonykor vették/ a tulajdonosa 35000 forintért adná el nekem amit nem is kell egyben kifizetnem. Nincs kichippelve. A kérdéseim. Bár nem pozitív dolog, de mivel ps1-em van (amit egyébként ez miatt el kell adnom, csak így egyeznek bele fateromék) de szeretném kichippelni, ez mennyibe kerülne? /Kelebián lakom, ez Szegedhez és Kiskunhalashoz van közel itt tud valaki olcsón ilyen szervizt ami megcsinálná?/ 2. Hogy tudnék esetleg vele mp3-as lemezeket lejátszani, hogy lehet bele winchestert pakolni, és hogy lehet vele linkelni más ps2-vel, vagy netre kötni? 3. Ps1-et /a kis szürke nem PsOne/ kb 70 progival 5 memoriakártyával 2 kontroller-el mennyiért lehetne eladni?

    Röviden ennyi lenne a kérdésem. Előre is köszönöm a válaszaitokat.


    Ui.: Bocsánat hogy több topicba is beírom, de fontos lenne a MIELŐBBI VÁLASZ!
  • Akey
    #143
    Plugin-ok az ePSXe-hez: www.ngemu.com
  • Bogyi007
    #142
    Hát töltöttem, de amint elkezdtem tölteni, utánna két percre rá már az oldal 404 errort jelzett... :D Tudod mit... de ezt inkább privben
  • sigmavirus1
    #141
    Hát nemtalálom melyik CD-n van.... de ha meglesz akkor töltöm!
  • crx
    #140
    Akor tőltőd ma? a danika45 Re tettem.http://www.danika45.freeweb.hu/