419
Psx-re játékot a netről.
  • Vegetasan
    #379
    Úgy volt ahogy írtad! Az 1.0ás volt nekem! Isten király vagy! Köszi!
  • PoisonChihuahua
    #378
    "801D0FC8 E0FF
    801D0FCA 05F5
    This code will give you the maximum amount of money you can achieve. (Works for version 1.0 only)"

    A 1.0-ás verzió a játék első kiadása (NTSC, PAL).

    De létezik egy 1.2-es verzió, a játék Greatest Hits (USA)/ Platinum (EU) kiadása.

    Lehet, hogy neked az utóbbi van meg és ezért nem megy.
  • Vegetasan
    #377
    Sziasztok! Én is letöltöttem az action replay-t és a Gran Turismo 2.-höz akartam kódot betenni, de nem mülködik. Amerikai verzióm van. A neten találtam ilyen kódot: Maximum money - simulation mode:
    801D0FC8 E0FF
    801D0FCA 05F5

    Beírtam helyesen és így se mülködik, pedig azt írja, hogy north america-i verzióhoz van. Hogy lehetne mülködő kódot találni a GT2-höz???
  • ironhorses
    #376
    Köszi! NAgyon sokat segítettetek!!! NAgyon köszi nektek!!!!!
  • Aramir
    #375
    http://www.megagames.com/psx/psx_utils_ar.shtml

    A PSX GameShark CD-t szedd le és írd ki, de asszem kódokat már neked kell beírni, igaz elég egyszer, mert elmenti a memóriakártyára, már ha van a gépben persze.

    De innen az Xploder CD-t is próbáld ki, az is valami ilyesmi:
    http://www.megagames.com/psx/psx_utils_bootcd.shtml
  • ironhorses
    #374
    Az lesz az! Köszi! És ezt honnan lehet beszerezni, letölteni??
  • Banyapapa
    #373
    nem action replay volt az?
  • ironhorses
    #372
    Sziasztok! Régen volt olyan lemezem psxhez, hogy betettem kiválasztottam a kódot a játékhoz amihez szükségem volt rá majd kikapcsolás nélkül betettem a játékot és a kóddal indult a játék. Mi a neve ennek a lemeznek, vagy hogy lehet megszerezni???
  • Banyapapa
    #371
    mert? mi a hiba?
    megauploados tuti jo most,rapid félét nemtom most megnézni ,itt tiltva.
  • seatinca
    #370
    Az a baj nem tom letölteni őket már nagyon sokszor probáltam!
  • seatinca
    #369
    Szia!Nekem nem kell eredeti!!Neked meg van??
  • öregharcsa
    #368
    ez nem jó?? #364
    eredetiben kell??
  • Banyapapa
    #367
    vatera,de elég drága

    Vagy lejjebb link
  • seatinca
    #366
    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni!
    Már egy jó ideje keresem a skull monkey játékot!ha esetleg valakinek megvan és tud nekem segíteni az kérem jelezze!
    Nagyon köszönöm előre is!(senki nem tud segíteni.............??)
  • öregharcsa
    #365
    az uccsó linken találtam olyat ami nincs meg nekem...hmmm..jó oldal

    kösz én is..
  • Banyapapa
    #364
    probáld itt

    vagy itt
    esetleg itt
  • seatinca
    #363
    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni!
    Már egy jó ideje keresem a skull monkey játékot!ha esetleg valakinek megvan és tud nekem segíteni az kérem jelezze!
    Nagyon köszönöm előre is!
    Nem tudom sehol letölteni!
  • ragadozomisi
    #362
    Sziasztok szeretném meg kérdezni tőletek hogy a Herkules sorozat teljes évadját hol lehet letölteni ha van több oldal akor küldjétek már ell nekem a [email protected] -ra előre is köszönöm.
  • seatinca
    #361
    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni!
    Már egy jó ideje keresem a skull monkey játékot!ha esetleg valakinek megvan és tud nekem segíteni az kérem jelezze!
    Nagyon köszönöm előre is!
  • ironhorses
    #360
    Sziasztok! Szeretnék játszani a moto racer world tourral és a Ducati Worldel(PSX), de sehol nem találom neten. PSP-re nem adták ki őket? Pc-s emulátorral is jó lenne nekem. Előre is köszi!
  • Aramir
    #359
    Én úgy tudom, van amelyik kezeli, pl a vastag 50004-es, de az elötte lévő 3x000-es széria nem, a slimekkel nemtudom mi a helyzet, gondolom olvasák. Egyet írj ki próbából, nincs jobb öttletem.
  • Rayden02
    #358
    Szeretnék egy dolgot kérdezni hogy a ps2-ek a DVD+os lemez tetszik-e ,szóval hogy normálisan tudja-e olvasni,mert én eddig csak DVD-os lemezre írtam ki játékokat,és most csak +osat tudtam hozatni!Nem akarok pofára esni miután kiírtam a game-et!!A Válaszokat is előre köszönöm!!
    PLS
  • Rayden02
    #357
    Hát igen!
  • Biriboy
    #356
    Kicsit töbet mint egy-kettő.
  • Rayden02
    #355
    Eszt az oldalt ismeritek?Én innen töltögetek!!De sajna egy kettő játékot nem lehet letölteni!!
  • GAS93
    #354
    Üdv. szeretnék érdeklődni hogy nem-e tudtok segíteni valami formába, PS2-re van Tekken 5 de elég bosszantó hogy aránytalanúl nehéz kiütni a Story módban az ellenségeket, ebben kérnék valami helpet hogy lehetséges-e valami amivel kilehetne kerülni a rendszert vagy valami speckó lemez ami dekódolja a játék mentés állományában a dolgokat, ha valaki tud segíten az írjon, mert én PC-s vok Barátomal meg nagyon nincs kedvünk végig szenvedni a Story mód-ot (szeretnék más karakterekkel is 1v1-ezni :P)
    Üdv.: .::GAS::.
  • Aramir
    #353
    LOL :D
  • öregharcsa
    #352
    ez biztos valami új széria, amiben már a sony beépítette a chip-et hogy szegény player rögtön tudjon a backup lemezekkel játszani..

    én is kíváncsi lennék a belsejére...
  • jaszy
    #351
    Nóbel díjat érdemel!


    Belekukkantanék a gépbe azért
  • öregharcsa
    #350
    te vagy a világon az első akinek sikerült!


    GRATULÁLUNK!!
  • norbi2fraktal
    #349
     Hát igen most megosztom veletek azt amire nagyon nehezen jöttem de rájöttem, ez pedig az hogyha van egy psx-ed és nincs kichippelve akkor hogy kell rá játékot írni...


    Első lépesek: Először is kell egy íróprogi amit szinte mindenki ismer ez pedig a Clone Cd.
    Hát igen ki hitte volna hogy ezzel rendesen meg lehet írni úgy egy Psx játékot hogy nincs kichippelve, nem nagy dolog.
    Ha mr megvan a program akkor kell egy psx játék de figyelem cd képbe legyen, ha ezzel megvagyunk nincs másdolgunk mint hogy megírjuk a játékot.

    Játék írása:Nos beillesztjük a Cd képet Daemonba ésha ezzel megvagyunk akkor belépünk a Clon Cd-be itt rákattintunk a teljes cd másolására ha ezzelmegvagyunk kiválasztjuk azt a meghajtót amiről akarunk másolni, tehát a virtuális meghajtóról, ezután ráklikkelünk arro hogy tovább vagy next és kiválaszjuk hogy hova írja a cd képek ezután jön az igazán fontos rész:
    Kiválasztjuk hogy mibe írjuk meg a játékot itt kiválasztjuk azt hogy Game cd és a Cd írási sebesség 8x-oslegyen ha ezzel készen vagyunk akkor next és beírja cdképbe utána pedig ki a cd-re, ez a módszer tutira műxik mert nekem is chippeletlen psx-em van és nem baj ha ki van chippelve a psx akkor is megy

  • HunSlade
    #348
    Olvastam előző kommenteket és így már muszáj vagyok írni:
    PSX -olvasó:CD-ROM
    -képeket nem bír megjeleníteni
    -mp3 nem játssza le
  • Aramir
    #347
    Aha, berakod a bootlemezt, bejön a menü, kicseréled a lemezt, és rányomsz a start game vagy valami hasonló opcióra.
  • TheMan106
    #346
    Kösz a választ!
    Amit még nem tudok, hogy hogyan használom ezeket a lemezeket? Úgy működik, mint a Swap Disc?
  • Aramir
    #345
    Még valami eszembejutott, a korai PSOne chipek még nem iktatták ki a régióvédelmet, és a japán vagy marikai játékokhoz kellett egy bootlemez:
    http://www.megagames.com/psx/psx_utils_bootcd.shtml
    Vagy a játék kiírása elött átkellett állítani a régiót egy kis programmal:
    http://www.megagames.com/psx/psx_utils_pn_cnv.shtml#SetRegion
  • Aramir
    #344
    Valószinüleg valami GameShark cheatkártya "emulátor" lenne, örökélet, öröklőszer, végtelen energia, stb-t tudsz a játékokban elérni vele.
    Kódok itt:
    http://www.gamegenie.com/cheats/gameshark/ps1/index.html

    Bootcd itt (legalsó kék floppylemez ikonra bökj):
    http://www.megagames.com/psx/psx_utils_ar.shtml#PSX GameShark CD
  • TheMan106
    #343
    Helló mindenkinek!
    Vettem egy chippelt PSone-t egy halom játékkal, és az egyik lemez egy Boot CD akar lenni. Ez mire szolgál? Mit bootolok vele? Sajnos a PS nem olvassa be, szerintem túl régi a lemez.
  • gerzson20000
    #342
    még mindig semmi?????:(
  • gerzson20000
    #341
    Annak örülnék ha meglenne!meg meg is köszönöm szépen!
  • Biriboy
    #340
    Megnézem, nekem valahol megvan.