419
Psx-re játékot a netről.
  • öregharcsa
    #419
    Írtam privit
  • NIKTON
    #418
    A segítségeteket kérném, nem rég vettem egy kis PS1-et de sajnos hiába próbálom az itt elhangzottakat követni és követni a youTube-on lévőket nem sikerül, 4 cd után feladtam.
    Letöltöttem a játékot a wwww.romhustler.net -ről a nagyobb fájlt meg ráírtam ImgBurn- ben a cd-re, 1x-es sebességgel. A nagyobb fájl "bin" a kisebb "cue". Mit ronthattam el, kérlek segítsetek!

    Üdv,
    Niky
  • shenmuedc #417
    Át is kapcsol a scart kábeled, rgb üzemmódba? Mert már jártam igy hogy a tv nem bírta kezelni a kapcsolójelet, vagy szakadt a vezeték. (van egy ér a scart kábelen ami kapcsolgat a kompozit videó és az rgb üzemmódok között.
  • rinofe
    #416
    Kiírtam Pal ba és és ntsc be is egyik se lett színes. mi a baj?
    Aki tud segítsen köszönöm.
  • rinofe
    #415
    Bocsánat,de nem tudom mi az az Rgb kábel.Euroscart-al se jó.
    Tudnál segíteni?
  • shenmuedc #414
    Az egyik pal a másik ntsc. Rgb kábellel kiküszöbölhető, és a kép is sokkal szebb lesz.
  • rinofe
    #413
    Segítséget szeretnék kérni.
    Ps 1 nél másolt lemezeket csak fekete fehérben adja be. Miért fordulhat ez elő? a mds. fájlos színes, de a cue. bin. nem, az csak szín nélkül fut.
    Hol rontottam el? vagy esetleg a Ps rossz?

    Köszönöm a választ
  • darkmore
    #412
    Megmondom őszintén, hogy én örültem mikor túléltem a "giant flamethrower boss"- t, nem hogy 3 percen belül legyőzzem...
  • ironhorses
    #411
    Kösszi szépen!
  • darkmore
    #410

    One: Defeat the giant flamethrower boss within the time limit (I believe three minutes). He has to die, not run away.

    Two: When you meet up with Kyle in the shelter, after you escape the incinerator, youll be given a chance to go back to dryfield by solving the full moon gate puzzle. Whatever you do, dont go up the elevator with Kyle. You must go back to dryfield.

    Three: While in dryfield, rescue Pierce. Contrary to popular belief there is no way to kill him (other then leaving the area before you save him, trust me, Ive tried every other way.)

    Four: After you meet the little girl for the first time youll receive a phone call from Pierce asking you to head up to the Pod Service Gantry (Hes cut off before he can say this but that is where you need to go). Once there, use the phone and READ the note he leaves you then use the phone AGAIN.

    Five: Somewhere in-between the underground parking lot and the area just outside the shelter youll find a motorcycle with a teddy bear next to it. Pick up the bear, I dont think you can do this later on in the game.

    Six: While in the military camp use the bear on flint

    Seven: Rescue the blind solider (automatic if youve done everything else)

    Eight: Head to the golem freezer and talk to Pierce
  • ironhorses
    #409
    sziasztok! Parasite eve 2.-be, hogy lehet elérni a secret endinget??
  • csimo64
    #408
    tud valaki,segiteni,hogy hol keressgéljek harry potter és a bölcsek köve ps2 játékkal kapcsolatban m,ert angolul van csak meg és elakadok mindig ugyan ott Hogart kertjében megöltem a trollt,a farkasokat de azt a szuros puffogó izét nem tudom kinyirni.meg ahol a farkasokat megöltem van fennt két manó ahonnan kifordult az a fa hid de se visszamenni nem tudok a házba sem tovább menni .A diffindo varázslást megszereztem de az előtte lévő herbologia class lecke kimaradt.bármilyen kapaszkodó jó lenne.köszi.csimo64
  • Ádám 95
    #407
    vagy azon gondolkodtam hogy letöltök egy játékot psx re és kiirom cd re akkor az müködni fog a normális ps 1-en ami nem zámitógépen van?
  • Ádám 95
    #406
    helló. én még kezdö vagyok az ilyenekhez ugyhogy ha valaki akar akkor segitsen már :D azt értem hogy letöltöm a psx-et meg minden viszont amikor be akarom állitani akkor meg valamit kiir de a bios sal van baja. nemtudom mit kéne vele csinálni de ez még csak az elsö dolog amit nemértek
  • öregharcsa
    #405
    miért takarod powerisoval mikor nem azzal kell!!!???? felejtsd már el azt a szart!!!
  • adamq01
    #404
    POWERISOVAl kitudom írni?
  • shenmuedc #403
    Ja és ps1-hez clone cd vagy cdrwin. Már vagy 15 éve.
  • shenmuedc #402
    Csak szólok hogy ps1-re dvd íróval NEM LEHET olyan cd-t írni ami nem gyötri a fejet. A kissé más írási metódus miatt. Kell egy régi cs író és kész. Van vagy 1000ft használtan.
  • öregharcsa
    #401
    ez clone cd képfile...írd ki a programmal és nem kell szarakodni mással...egyébként az img a képfile, a többi, információs és ellenőrző file...
  • Seth
    #400
    A képfájlt kell kiírni, nem csak úgy felpakolsz dolgokat a cd-re
  • adamq01
    #399
    Na megint letöltöttem a tekken 3 at.
    A letöltött mappában ccd, cue, img, sub, fájlok vannak. Ezek közül miket kell felrakni cd-re?
  • öregharcsa
    #398
    minek nyitod meg az isot?? csak írd ki egy normális író programmal...

    imgburn v alkohol 120%-al...ha meg rosszul elkészített az iso, azzal nem tudsz mit csinálni, szar lesz akkor is ha a legjobb módszerrel íros ki...egyébként meg nem kell 1x sebességgel írni én 8x-al szoktam Verbatim lemezre és nincs gond vele...

    olyanokat keress amik bin/cue vagy clone cd formátumban vannak ...az iso nem nagyon nyerő...
  • adamq01
    #397
    sziasztok! Letöltöttem a tekken 3-at, kiírtam poweriso-val cd-re, de nem működik, behozza a ps feliratot és nem csinál tovább semmit:S
    1x sebességgel írtam ki, nehogy valami probléma adódjon.
    A fájl .iso formátumban van, mikor megnyiton van benne egy tekken3 mappa és egy SYSTEM.CNF fájl, úgy ahogy volt fölnyomtam cd-re. Esetleg az a baj, h külön mappában vannak a tekken3 fájlok?
  • Norby646
    #396
    Köszi! Am közbe sikerült rájönnöm hogy hogyan kell kiírni mert találtam egy használható vidit.
  • Banyapapa
    #395
    ez még jó szerintem.
  • kazuma89
    #394
    Én ezt sose értettem h kiíráson mit nem lehet érteni ...(PS1,PS2)xD
  • Norby646
    #393
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy pl alcohol 120-nak melyik verziójával érdemes és hogyan lehet kiírni ps1 játékokat? Esetleg ha valaki adna egy részletes leírást vagy videót magyarul ami tényleg jó azt megköszönném. De az is jó ha elmagyarázza vki (mire kell menni, mit hogy kell...). Előre is köszönöm a segítséget!

    Amúgy nem tom ismeritek-e ezt az oldalt? Esetleg ti ismertek még hasonlókat?
  • öregharcsa
    #392
    hello!

    lehet szar volt az image, gyorsan írtad, koszos a gépben a fej...
    legtöbbször az első kettő hiba szokott előfordulni...
    én a netről csak cue/bin image formátumban vagyok hajlandó leszedni játékot, mert azok tutira működnek...ezek a clone cd-s megoldások sok embernek okoztak fejfájást...(az iso sem az igazi)
  • Zsolcsibe
    #391
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan problémám lenne, hogy letöltöttem pár játékot PS1-hez netről, kíirom CD-re img-ből és amikor beteszem a console-be akkor megjelenik a play station kép hiányosan és úgymarad nem megy tovább.
    Ha valaki tudja rá a megoldást pls írja meg.

    Előre is köszi a helpet.
  • Kiko33
    #390
    m
  • Kiko33
    #389
    Sziasztok

    új vagyok érdeklődnék hogy a letöltött fajlt ami image ecm be van átalakítok Daemon Tools al képjájlá Clone CD vel és ha kiírom nem indul el csak a kezdőkép jön be a PSX jel nincs és nem indul .

    Légyszíves tanácsoljatok valamit.
    Előre is köszönöm.
  • Marcicerus
    #388
    Ha egy ps játék eboot.pbp nevet viseli, hogyan tudom visszaalakítani?
  • shenmuedc #387
    Fixálni kell a maximum fps számot. milyen emulátor?
  • attila0012
    #386
    Nekem PSX emulátorom van, és ha játszok akármivel is (a gépem 4es) nagyon gyors:S Hogy lehetne lelassítani a játékot? Mindog Run Iso-ra megyek és azt be is tölti, de aztán nagyon gyors a játék. Hogy lassítsam le? Előre is kösz!!:)
  • Heto
    #385
    Sziasztok!
    Tudna vki segíteni abban,h letöltöttem a Final Fantasy 7-et és ki szeretném írni psx-re, de sajnos ahogy bemountolom a képfájlt ott rejtett fájlokként jelennek meg. szedtem már több helyről is mindig ugyan ez volt a hiba.
  • öregharcsa
    #384
    ezt psp-re készítették(az viszi a ps1-es játékokat) ..te olyat töltöttél le ami már arra volt átkonvertálva...
  • igi2650
    #383
    Sziasztok mesterek!
    A segítségeteket szeretném kérni.Már végigolvastam a fórumot meg még 1 párat de sajnos számomra nem derült ki,hogy mi lenne a megoldás.A következő a helyzet.Vettem a keresztfiamnak 1 psx-et és a netről szedtem le játékokat.Találtam egy "EBOT nevű PBP kiterjesztésű file-t amivel nem birok.Kérnélek titeket,hogy aki tud valamiféle megoldést a problémámra az küldje el nekem. [email protected] Előre is köszönöm a segítségeteket!!!
  • Vegetasan
    #382
    Húú! Köszi a részletes leírást!!!!
  • PoisonChihuahua
    #381
    Arcade Mode-ban össz. 8 pálya van. Ebből kezdetben 4 van megnyitva és 4 van zárolva. Ahhoz, hogy megnyisd a zárolt pályákat, ahhoz első helyen kell végezned az alap 4 pályán A, B és C kategóriákban.

    Itt van, hogy miként nyithatod meg őket:
    Autumn Ring --> Légy első a High Speed Circuit-on (A,B,C)
    Deep Forest --> Légy első a Trial Mountain Circuit-on (A,B,C)
    Special Stage R5 --> Légy első a Grand Valley East Circuit-on (A,B,C)
    Grand Valley Speedway --> Légy első a Clubman Stage 5-on (A,B,C)

    Ezen kívül autókereskedéseket is megnyithatsz, amiket Arcade módban tudsz használni:
    Toyota --> Légy első a Autumn Ring Circuit-on (A,B,C)
    Subaru --> Légy első a Deep Forest Circuit-on (A,B,C)
    Dodge --> Légy első a Special Stage R5-on (A,B,C)
    TVR --> Légy első a Grand Valley Speedway-en (A,B,C)

    Ha mind megcsinálod, akkor bónusz videót kapsz. :)
    (Ha pedig minden nehézségi fokon végignyomod, akkor megnyílik a "Hi-Res GT", azaz a nagyfelbontású üzemmód, de itt nem a mai nagyfelbontásra kell ám gondolni, csupán valamivel részletesebbek lesznek a textúrák ill. kicsivel élesebb lesz a kép, de semmi extra.)
  • Vegetasan
    #380
    A gran turismo arcade módjába, hogy lehet megszerezni a pályákat?