419
Psx-re játékot a netről.
  • gerzson20000
    #339
    hali.
    valaki nem tudna nekem segiteni?
    Parasite Eve2-végigjátszáshoz magyar leirás kéne!!!!az ennyém már megsinylette az idöt:D
  • InterFoxSOFT
    #338
    Help me :
    Elkezdtem megint a Star Ocean Secund Story-t, és kifejlesztettem a főhősnek a pickpocket az az a zsebelés képességét, megvettem hozzá a bandita kesztyűt is, ám amikor lopni akarok ezt írja ki!:
    pickpocket attempt failed
    Szóval mi hiányzik?
  • Banyapapa
    #337
    válasz ki egy betüt

    Egyet megneztem,annak még müködött a linkje,van itt pár játék.
  • FireGezu
    #336
    Erre bukkantam keresgélés közbe a neten:
    http://www.emudesc.net/foros/playstation/4496-isos-psx-puzzle-estrategia-and-simulacion.html
    Teljesen dijjmentesen letölthetö PSX játékok
    1et töltöttem próba képpen, és kiirtam így:
    http://rapidshare.com/files/21625352/GRAVANDO.PSX.by.GEBARA.pdf
    Chippelt PS2-vel mükszik tökéletesen!
    Ha valaki még ilyen oldalt, feltehetné ide
  • Banyapapa
    #335
    2 cd-re ird ki,ne egyre az egészet
  • istvan65
    #334
    Letöltöttem a Driver2-őt ez a játék 2 cd-ből áll de én egy cd-re írtam ki rá!!!De pár küldetés után kiírja hogy tegyem be a 2.cd-t:S
    Iyenkor most mit csináljak?????Megpróbáltam úgy hogy felnyitom a tetejét majd visszazárom akkor is azt írja ki!!!!!44
    HELP!!!
  • Aramir
    #333
    Vegyél rgb kábelt, kb 1000-1200 Ft, szines lesz és élesebb lesz a kép. Már csak ez utóbbiért is megéri egy ilyen kábel.
    Esetleg itt kereshetsz ntsc-pal fixeket:
    http://server1.megagames.com/psx/psx_patches.shtml
    De csak akkor tedd rá, ha nem problémázik a patchelő program, hogy nem passzol a lemezkép mérete, vagy hasonló. A szükséges programok az utilities/psx alatt vannak (jobb oldalt keresd a linket, elég apró betükkel).
  • tihibaby
    #332
    Banyapapa javaslata is jó lehet,ill. mikor kichipeltetted,nem "színesítették" ki?( ez egy olyan eljárás chip beszerelése mellett,ami az NTSC játékokat is "PAL"-ossá változtatja.)
    Gondolom egy átlag konzolboltban relatíve kispénzért megcsinálják manapság!
  • Banyapapa
    #331
    nem kiirástól függ az.

    PS2-nél beválik egy RGB kábel ilyenkor,de ps1nél ezt nem tudom jó-e.
    Vagy leszeded a PAL verziot a játékbol,és szines lesz
  • istvan65
    #330
    Hogy lehet kiírni játékot hogy ne legyen fekete-fehér hanem színes legyen?????????
    HELP!!!!!!!
  • istvan65
    #329
    De a neroval nemlehet ISO fájllá átalakítani????????
    Láttam egy videóban hogy neki egy ilyen cd-s féle volt.
    http://www.youtube.com/watch?v=e53y_BZspmg
    Ezt amúgy így kell csinálni???
  • Banyapapa
    #328
    az szerintem egy PSP-re átkonvertált (PS1 ISObol),játék lesz.

    Kell valami psp forumon keresni hozzá progit,ha van olyan,és visszalakithato ISO-vá,hogy jo legyen ps-re
  • istvan65
    #327
    Letöltöttem a star wars játékot kicsomagoltam és jött egy PBP fájl ami 629198KB volt és mellé egy BIN fájl ami 1KB volt.Elinditom az alcohol 120% program a bal oldali oszlopban a másodikra rányomok azután betallózom a PBP féjlt és itt mit kell beállítani a sebességen kívűl hogy jól írja meg a játékot.És csak ISO fájlal lehet kiírni más fájlként nem is lesz jó???? mert amit kiírtam az nem lett jó a PS logónál megáll!!És ha csak ISO-val jó akkor hogy lehet például a PBP fájlt átalakítani ISO fájllá?????
    HELP!!!!!LÉCCI!!!
  • RestasDH
    #326
    Szevasztok!
    Meg van valakinek a TOCA World Touring Cars psx-re?
    Nagyon fontos lenne nekem ez a játék, és aki tud az segítsen nekem!
    Ha kell el megyek érte de, akár postai úton is meg tudjuk oldani.
    Eredeti és másolt is érdekel csak kifogástalanul működjön.
    Ez amúgy a 3-dik része a TOCA-nak PSX-re.
    Az árat megbeszéljük! Te is jól fogsz járni!
    e-mail:[email protected]


  • öregharcsa
    #325
    mert?
    a ps1 elnevezés a fehér újradizájnolt géppel került a köztudatba...(előtte a szürke gép volt...kissé tégla formájú)
    a psx az első gépek a nem hivatalos elnevezése volt(rendes nevén playstation)így ismerik a népek...gondolom ő nem a hivatalos sehol meg nem jelent PSX-re gondolt, ami jóformán egy multimédia központ lett volna...(ha egyszer elkészül(vagy elkészült) és kell egyáltalán valakinek)


    és ahogy mondod, kajak mind1...
  • jax
    #324
    Psx nem egyenlő ps1-el, de kajak mindegy.
  • öregharcsa
    #323
    psx=ps1
    milyen formátumban van? (bin/cue..iso..nrg?v clone cd formátum?)
    alkohol120%-al kiírhatod őket v clonecd íróprogival v nero-val..stb
    max 8x-an de ha tudja akkor inkább 4x-en...ja igen..és csak cd-re(ebből is jó minőségűre)
  • juve001
    #322
    sziasztok! szedtem le psx és ps1 játékot. namost:
    1:mi a különbség(én úgy tudom h ugyanaz
    2:hogy kell őket kiírni h elfusson a ps-en
    3:sürgős lenne, keddig segítsetek guruk!
    előre is köszönöm
  • ecneb
    #321
    trasher sakte and destroy ha megvan azt megvenném :)
  • Keresztapa81
    #320
    megmaradt psx játékaimat eladnám.Mindegyik karcmentes új lemezen van papírtokban. mail: [email protected] tel: 0620-482-3861
    Elnézést a hírdetésért,de hátha érdekel valakit.
  • bacow
    #319
    helló azt szeretném kérdezni hogy nem tudja valaki hogy honnan tudnám letölteni a lego racers-t égen földön keresem de nem találom köszi
  • öregharcsa
    #318
    torrent...
  • Oszkar10
    #317
    Hellosztok valakinek megvan a Crash Team Racing? Mert ha valakinek megvan akkor megveszem tőle eredetin vagy másoltan <----karcmentesen,ha lehetne!!!
    Köszi
  • ecneb
    #316
    thrasher skate and destroy ha valkinek megvan pls :D
  • djmassive
    #315
    Császtok kéne egy kis segítség a psx2-őm (chippelt) nem játsza le a másolt ps1-es játékokat vagy csak rosszul írom ki őket



    HELP!!!
  • gabe paul logan
    #314
    hello nem tudja valaki honnan tudnám (letölteni) a the lost world-öt, sehol nem találom, ha megvan vkinek csinálhatna egy torrent fájl
  • öregharcsa
    #313
    mit csinálni?? a psx-es játékoknál max patchelni kell..itt én még nem láttam crack-et sehol semelyik lemezen..

    egyébként a bin/cue file-ból a kell az egyiket megpatchelni..
  • Dom17
    #312
    nem tudja valaki, az urban freestyle soccer-nél mit kell le crackelni?
  • heringer
    #311
    valaki nem tudja honnan lehet letölteni ps 1 re a mortal kombat trilogy-t???lehet sms-es is!plss!fontos lenne
  • beavis3
    #310
    hello a vigilante 8-játékot hol lehet letölteni?vagy hogy?ha valakinek megvan az jó lenne!
  • andrew1988
    #309
    és mi lenne ez?

    snesomara
  • Keresztapa24
    #308
    SONY PSX - PS One játékok nagy választékban, kérésre listát küldök(400FT/cd) mail: pocuki@freemail. hu
  • Aramir
    #307
    Talán egyszer, ha sikerült megcsinálnom azt a feladatot :D
    A bombás is jó, amikor kikellett rugdosni a meggyujtott bombákat :)
  • öregharcsa
    #306
    én azt a részt szerettem amikor már qwa gyorsan jöttek a lasztik + a fejek....azt a kapkodást wazze....megfájdult a kezem tőle rendesen....
  • Aramir
    #305
    A legjobb volt, amikor a T gomb lenyomására lecsúszott a nadrágjuk a figuráknak :D
  • torrente
    #304
    Köszi a listát!
  • öregharcsa
    #303
    húúú az IK-al mennyit játszottam úristen...szarrá röhögtük magunkat a másik bénaságán...de ez még c64-en volt...azok a régi szép idők...hüpp
  • Aramir
    #302
    Oldschool játékosoknak ajánlom még a Hermine Hopperhead-ot az ugri-bugri játékok közül:
    http://img293.imageshack.us/my.php?image=hermie20hopperheadhh7.jpg
    http://img172.imageshack.us/my.php?image=hermiehopperheadthebestlv6.jpg
    A verekedős játékok közül meg az IK+-t :)
    http://www.mobygames.com/game/international-karate-/screenshots

  • öregharcsa
    #301
    az én ajánlatom:

    Logikai:Devil dice, Kula world, Sanghai true valor, Bust-a-move sorozat, Lost Vikings 2

    Akció lövöldözős:Apocalypse, c12 final resistence, Assault, Contra adventures

    Horror akció:Resident evil sorozat, Silent hill ,Galerians,Hard edge(TRAG), Koudelka(rpg)
    Parasite Eve 1-2..

    Külsőnézetes (TPS) akció-ügyességi-kaland:Tomb raider sorozat, Duke Nukem time to kill,Duke Nukem land of babes, Fear Effect 1-2, Syphon Filter 1-2-3, Chase the express, Mission impossible , shadow man..

    Hack'n'slash (akció rpg):DIABLO, Darkstone, Gauntlet legends..

    3D-s akció (FPS):Duke Nukem 3D, Final Doom, Alien Trilogy, Alien Resurrection, Medal of Honor 1-2 , Hexen...

    Autós:Gran turismo 1-2, Driver 1-2, Colin Mcrae rally 1-2, V-rally 2, Nees for Speed 3-4, Formula one 2001, Toca 2-3...

    Sport:Nhl2001, Fifa 2005, Nba live 2003, Tiger Woods 2001, Dead ball zone(ntsc)

    Stratégia:C & C sorozat ,Final fantasy tactics, Dune 2000, Hogs of war,Warcraft 2, Warzone 2100, KKND 2 Krossfire, Front mission 3, Panzer general 2, Master of Monster(ntsc)

    Űr lövöldözős (3D):Colony Wars 1-2 , Descent 2, Forsaken, Einhander, R-type Delta..

    3D-s lövöldözős(tank,helikopter..stb):Battle tanx global assault, Black dawn, Thunderhawk2, Viper , Vigilante 8 , Twisted metal 2

    Mászkálós.Crash Bandicoot sorozat, Tarzan, Wild 9, Alfred the chicken, 102 dalmatians, 40 winks, Medievil 1-2, Abe 1-2, asterix mega madness, Bug's life, Bugs Bunny 1-2, Croc 1-2, Spyro 1-2-3, Donald Duck, Hercules , Jackie Chan stuntmaster , Klonoa, Mickey's wild adventures,
    Monsters inc, Ms Pacman, Pandemonium 1-2, Rayman sorozat, The Smurfs, Toy Story 2 ..

    ez rád nem vonatkozik mert nem szereted :)

    Verekedős:Tekken sorozat, Soul Blade , Battlearena Toshinden sorozat, Bloody Roar 1-2, Star Wars Masters of Teras Kasi, Mortal Kombat sorozat, Psychic force 2,Rival Schools , Street fighter sorozat, Thrill Kill eek.gif ...

    RPG:Final Fantasy sorozat, Suikoden 2, Tales of Destiny 1-2, Vagrant Story , Wild Arms 1-2, Xenogears, Arc te lad collection, Alundra , Breath of fire 3-4, Crono cross, Crono trigger, Grandia, Legend of Dragoon, Legend of mana, Legend of kartia, Legend of legaia..

    Sport Vegyes: Sled storm, Wipeout 3, Tony Hawk underground, Nascar thunder 2003, Aqua Gt, Dave Mirra Freestyle BMX, Hydro Thunder, Killer loop, Le mans 24 hours, Lego Racers, Micro Machines 3, Micro Maniacs, Monster Racer,Moto Racer 2, Muppet race mania, N-Gen racing, Revolt 2, Ridge racer Type 4, Road rash jailbreak, Rollcage 2, Running Wild, Sydney 2000....
  • torrente
    #300
    Hi! Lehet, hogy tudok venni egy olcsó ps1-es gépet. Fel tudnátok sorolni egy pár címet, ami kihagyhatatlan ezen a gépen? Verekedőseket nem szeretek, más stílus rendben.