108
ezt nem hiszem el!
  • Sephi
    #67
    De meg izlestelen is :D
  • Lacee
    #66
    hehe, topic UP? :D
  • nokedli
    #65
    ez asszem szánalmas
  • Martin576
    #64
    Ez tényleg nagyon szánalmas... Jó, hogy fel nem akasztják a fejlesztőket...
  • GregSB
    #63
    Ezt a cikket gondoltam inde linkelem be, mert én szánalmasnak tartom.


    Szánalmasnak tartom, hogy miért kell ezt az ügyet ilyen nagy perpatvarral intézni. Ezek több ezer éves szimbólumok, és a cikkben mindenhol csak azt írák, hogy "hasonlít rá", nem egy az egyben ugyanúgy néz ki. Hányingerkeltő SZVSZ.
  • I.C.ram
    #62
    pár generáció, és nálunk is ez lesz. A legújabb generációt nézve, háát lehet, hogy csak 1 generáció választ el minket az apokalipszistől.
  • p)ec
    #61
    meglátta (egy m betűvel többet írtam)
  • p)ec
    #60
    "de mar nem is emlekszem mindre annyira abszurd szituk :)"

    Nekem meséltek egy ilyet. Ismerősöm felesége babísitterkedett Amerikában. Egy alkalommal, mikor az egyik gyerek fürdés után meztelenöül végigvonult a lakáson, megláttam, hogy a testvére a földön fekszik, majd egy 'nézd a lukam!' felszólítással föléguggolt. És az nézte...
  • [HUN]PAStheLoD
    #59
    ezért olyan jók az amcsi valóságsók.. tele vannak hülye amcsikkal :)
  • banrob2
    #58
    Gondolom először fellebbezni fognak, mert IMHO nem akarnak csak ugy ennyi penzt kidobni az ablakon,
    a következő pedig az lessz, hogy elgondolkodnak rajta, érdemes-e így bármilyen játékot is kiadni az amerikai piacra...
  • O0D:
    #57
    Jaja, azt én is láttam.
    Csehszlovákia, mert mongolok jönnek szembe.. ez amerika. Kíváncsi lennék mit szólnának fordítva. Ha a nagy amerikát nem ismernék fel.
  • Guest
    #56
    Alkohol-témában most otthon vagy, igaz? ;D
  • magus
    #55
    Amerika a hülyék országa, ezt mindenki tudta szerintem senkinek sem kéne megleéődnie. Azért tart ott mert agymosás megy ott. ennyi. Amúgy meg szerintem is a terjesztőket kéne megbüntetni, mert a játék készítői szerintem elég nyílvánvalóan kifejezték kiknek NEM készítették a játékot. Az, hogy már megszerezte, az nem a készitők dolga. Kb mintha valaki alkoholmérgezést kap mert sokat ivott. Ott is azt basszak agyon aki eladta neki, és nem azt aki készítette az alkoholt.
  • PResident Evil
    #54
    ez poén... és ha elötnek egy kamionnal akkor beperelhetem a kamion gyártóját ?
  • Marcell
    #53
    Hat persze! En is siman osszekevernem a kis mandula szemu cseheket, a finom sörök hazajaval, mongolival :))
  • Marcell
    #52
    Szerintem ugy meg jobb a pojen, ha Britney helyett Metallica-t mondasz :)
  • Pempő
    #51
    Ha jól emléxem, a National Geographic-on vagy a Spektrumon megy egy amerikai "valóságshow", a jelentkezőket lerakják akárhol a földön, és párokat alkotva haza kell jutniuk. Mongóliában dobták ki őket, első missön az volt, hogy ki kellett találni hogy hol vannak. Egy ideig nem is találkoztak senkivel, aztán sikerült pár helybelivel "beszélniük". Ezután telefonáltak a szervezőknek, hogy ugye Csehszlovákiában vannak...
  • szando
    #50
    Ez is kb ilyen:

    Két rab beszélget a börtönben:
    -te mit csináltál?
    -elloptam egy chevyt, kiraboltam egy bankot és megöltem a pénztárosnőt. te?
    -letöltöttem egy britney spears-számot...
  • Marcell
    #49
    Par eve meg egy amerikai nyanya kapott dollar millios karteritest a macskajaert. Megfurdette a kiscicat, aztan hol mashol szaritotta volna, ha nem a mikroban?
    Aztan beperelte a mikrosuto gyartojat, mert nem volt feltuntetve a hasznalati utmatoban, hogy nem szarithatja benne a macskajat. Szerintem ez is eleg beteg.

    De millio ilyen sztori van meg, es az amerikaiak tenyleg rohadt hulyek. Volt egy ismerosom, aki oda jart par evet kozepiskolaba.. Jo sok erdekesseget meselt, de mar nem is emlekszem mindre annyira abszurd szituk :)

    Nemreg meg valami felmeres alapjan kiderult az amcsik 20 vagy 25%-a azt se tudja hol van Irak..

    A Bowling for Columbine (Kola, puska, sultkrumpli - milyen idetlen forditas ez bazzeg? Szo se esik benn kolarol, meg sultkrumplirol!) nagyon elgondolkodtato dokumentumfilm!
  • lamase
    #48
    :D
  • Taranov
    #47
    Úgy tűnik, hogy ilyen játékot amerikában ki sem szabad adni, mert rosszul veszik a lapot az ottani számítógép-felhasználók.
    Legközelebb csak Európában jelenjen meg a GTA :))
  • Taranov
    #46
    Hát a halottakat sajnálom, a bebörtönzötteknek pedig halálbüntetés kéne.

    Sajnos ezek az emberek nem épelméjűek, minden sarkon shotgunokat árulnak, és nem tudnak bánni vele.
    Ők pedig magukat felsőbbrendűnek tartják másoknál.
  • Davidus
    #45
  • The Garrett
    #44
    ez állat :D
  • dikki*yysw
    #43
    forrás: reyna™
  • dikki*yysw
    #42
    Az előbbi a bűnözésre volt.

    Ezt meg az ameriakiak eszéhez, mint témához mondom :DD

  • dikki*yysw
    #41
    Hamarosan itt tartunk majd

  • GregSB
    #40
    Ez is hasonló:

    "Amerikában mindenkinek joga van arra, hogy hülye legyen"
  • Pempő
    #39
    ÁZ!

    A Kóla, puska, sültkrumplit nem láttátok? Témába vág.
  • Dynamic
    #38
    Tényleg szánalmas, de már kb. százezerszer lerágott csont, mint a warez téma.
  • selwik
    #37
    Az a társadalom már régen beteg.

    A normális amcsikat sajnálom csak akiknek egy ilyen elfajzott jogrendszerben kell élniük...
  • O0D:
    #36
    Nyamvadékok, eltespedt uralom mániás köcsögök.
    És nácik!

    Ez lesz belőled is ha műanyag hamburgert zabálsz.

    Azért már lassan a számítógép gyártóját fogják okolni. vagy egyből a szgép kitalálóját.

    A gyerekekkel mi lett? Hány évet kaptak? Vagy teljes felmentést kapnak, mivel a játék hibája?
  • [Walaki]D`Lair
    #35
    Esszem fasszom megáll...
  • Pheel
    #34
    Komolyan mondom én a Rockstar Games-t sajnálom meg a következő GTA-t siratom, nem a hülye halott és bebörtönzött amcsikat... Idióták!
  • Taranov
    #33
    JAja, szerencsétlenek. Buták. Elmebetegek. Nagyképűek.
    Agresszívak.

    Egyébként nem lehetett mást okolni, Magyarországon nem ilyenek az emberek, hogy egy játékot követnek, nem a Terminátor a példaképük, de amerikában ez sajnos így van, nem lehet mit tenni.
    Csak nagyívben elkerülni őket.
  • Kandurex
    #32
    Ennél csak jobb döntést lehetett volna hozni

    Szúrj le valakit, aztán meg perelj, hogy a kés gyártója és terjesztője a felelős

    azok az amcsik már übermenseknek képzelik magukat ŐK a tökéletes ember a megfoghatatlan és hibátlan.
  • Taranov
    #31
    Szánalmas az egész.

    Olyan stupid emberek azok az amerikaiak, hogy azt nem lehet szavakban kifejezni.

    Látják ezt a játékban, és utánozzák.

    Hát de durva.
    Ezekután meg a Rockstar Games a felelős. Bár igaz, ennél se jobb, se rosszabb döntést nem lehetett volna hozni, hisz lehet, hogy valóban a GTA-t utánozták.

    Egyszerűen szánalmas.
  • FREAK
    #30
    hmmmm

    ez jobb mint a nő, aki beperelt egy céget, amelyik az álláshirdetésben merészelt csak férfiakat keresni egy állásra... mármint jobb, mint ez a sztori

    ha már büntetnek, a terjesztőket kéne, nélkülük senki nem ismerné meg a játékot, de szerintem ez is faszság

    itt a szülők a hibásak
  • Lynx_TWL
    #29
    kihagytad az ÁFÁ-t
  • Gladiator
    #28
    pfűha, anyagi kár 36 milla, most olvasom. több mint a lottó 5ös.