4775
  • Bence94
    #4455
    nyugodtan vedd meg csak van hogy így készült videó meg miegymás.
  • Keti
    #4454
    Sziasztok! Régebben letöltöttük a játék demoját, remekül futott. Most ha tényleg ugyanaz megvenném a fiamnak, de ez Medal Of Honor Pacific Assault Director's Cut. Ez ugye alapjáték, nehogy kiegészítőt vegyek. Nézzétek meg, hogy ugyanaz-e? köszi!
    http://www.576.hu/index.php?mod=product&product=32937
  • imo68
    #4453
    Sziasztok!

    A Pacific vége felé(gondolom),fedezni kell a társam míg beindítja a dzsippet,de igazábol nem látom honnan bombáznak és fekrobbanunk.
    Végignéztem a fórumot,de úgylátszik csak nekem jelent gondot,mert nem találtam erről a témáról semmit.
    Ha tudtok segítsetek!
    Köszi
  • Nevem senki
    #4452
    szerintem szép, elfogadnám
  • Wreck86
    #4451
    jézusom.
  • Punker
    #4450
    hogy ez milyen ocsmány :)

  • mascarun
    #4449
    ksssssssssssssshhhhhhhhhh
  • Qwerty4
    #4448
    Jobb lesz ha befogod a pofád, mert más hasonló fórumon szinte még a crack szót se szabad/illik kiírni!Úgyhogy ne pattogj itt te !És pont magadat jellemezted a mondatoddal, nem minket!
  • Wreck86
    #4447
    látom a kúltúra megint ki...ta a biztosítékot drága embertársunknál,de ha vennéd a fáradtságot és utánanéznél neten,google ba akár akkor talán a pofád se ontaná a mocskot,ami persze teljes valódat jelenti.ja,és tanulékony fajta vagy,mert tudsz smiley-t használni.
  • akyyy
    #4446
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gamecopyworld.com, itt keresd ki, linkelném, de az oldal nem engedi
  • KKK777
    #4445
    jovan latom ti is fasza gyerekek vagytok! jajj spma,spam ne h segitenel te buzi kocsog sg.hu-s parasztok kosz a segitseget fasszopo banda
  • KKK777
    #4444
    akkor ez van! de mit csinaljak ha fel raktam az ossze...... patchet de akkor se indul??
  • akyyy
    #4443
    crack meg email cim, igy együtt, sztem elég sok spamet fox kapni:D
  • KKK777
    #4442
    hi!
    vki nem tudna nekem egy linket adni ahol le lehet tolteni a cracket hozza?
    vagy vki at tudna kuldeni? msn címem:[email protected]
  • akyyy
    #4441
    nah sikerült, jeje
  • Wreck86
    #4440
    1.hangárakat a légvédelmi ágyuval védeni,lessedni az összes lelőhető zero-t.
    2.rádióhang:jön a "Black Cat" arra ráragadt 3-4 zero,szedd le őket,mielőtt lelövik a "Black Cat"-et.
    3.küldetés teljesítve.
  • Baker20
    #4439
    Jah, hogy Te a repülőteres küldetést mondod...igen, a feladat valóban az, hogy meg kell védeni a 3 hangárt, míg a szövetséges repülők fel nem szállnak...utána már mindegy nekik! Ha jól emlékszem, akkor a légelhárítóval szedni kell lefelé az ellenséges gépeket mint atom, aztán mikor jön a Black Cat (már meg nem mondom hogy fordítottam), fedezékbe vonultam az egyik lövészárokban...na de megyek és végigtolom azt a részt, lehet hülyeséget beszélek...
  • akyyy
    #4438
    bazz sehogy nem lehet:S két löveg van ott, egy gépfegyver, meg egy A vagymifene

    a az AA ágyuba ülök egyszer csak se szó se beszéd azt a halottaságat mutatja-...

    ha meg gépfegyvernél, lövöm a repcsiket, de a 3 hangárból 0 marad, akkor orditják h huzzak ki onnan, de akárhova megyek, bumm, kóma és rip :( 100on van pedig az élet
  • akyyy
    #4437
    és hgyan? mert én is itt járok:S lövöm a repcsiket, látom hány hangár van még hátra, lemegy 0ára, aztán monjda hogy 6 zérót le kell lőnőm vagymifene, de akkor már halott vagyok:S és komába látok egy nagy repcsit, de hát nemtok semmit se csinálni vele:(
  • Baker20
    #4436
    Sziasztok! Igen, én is úgy emlékszem, hogy két hajót kell az 'ósön' mélyére küldeni, egy anyahajót (repülőgéphordozót) és egy kisebb csatahajót. Először szedd le a repcsiket az anyahajó fedélzetéről, majd bombákat dobd az anyahajó oldalain lévő géppuskafészkekbe! Ha betaláltál 4 helyre, az egésza levegőbe fog repülni! A kisebbnek pedig elég 1 torpedó és aztán jöhet a leszállás! Egyébként találsz egy végigjátszást ezen az oldalon: Baker Online!
  • tofu
    #4435
    bocsánat hajót 2 hajót kell elsüllyeszteni!!!!
  • tofu
    #4434
    helló olyan problémám van amikor van a fly boys nevű küldi repcsivel kell menni és annál egy picit tovább amikor repülővel 2 tankot el kell süllyeszeni vagy legalább is szerintem azt hogy kell mert az 5 bomba nem elég 1-nek sem! vki segítsen!
  • Qwerty4
    #4433
    Ne patcheld, akkor majd elindul!Patch nélkül is jó a gém!!!
  • tofu
    #4432
    helló nekem olyan gondom van hogy felrakom az 1.2-es patchert és nem indul el vele patch nélkül + elindul nem tudjátok mi lehet a probléma?
  • Wreck86
    #4431
    detto,bár érdekes,hogy kinyírs mindenkit,mégis a semmiből jö negy gránát pont alád:D
  • Szabyka
    #4430
    LOL valóban időközben rájöttem Én is
  • zombeeka
    #4429
    Ez csak a bevezetés pajti!
    Még csak ezekután kell végigjátszanod az előzményeket és ha végeztél odajutsz a partra megint...!!!
  • Szabyka
    #4428
    Elkezdtem a játékot, de amikor be kell menni a moló alá amikor kilövi a bombázó a csapatszállító hajót mindig meghalok pedig mar mindenkit kinyirtunk ...Mit kell csinálni ? Köszi!
  • Wreck86
    #4427
    amikor először végigvittem(veteránt állítottam én hülye...) félve néztem ki egy fa mögül és cm-eket haladtam előre :D:D
  • mickeymano
    #4426
    Nah... nagy nehezen leküzdöttem .....vazzeg
  • Qwerty4
    #4425
    én a Resident Evil 4-el voltam így mint te, egy kerek hétig egy pályán szenvedtem két bossal, az egyiktől a hideg is kirázott, a másik meg egyszerűen k*rva ügyes volt :)
  • mickeymano
    #4424
    hááát.... hmmm.... köszi az infot megyek megpróbálom, jól felb@szom az agyam vele...
  • Wreck86
    #4423
    ezt találtam:
    "7.16 - Henderson Field 4: Reclaim AA Guns, 7.17 - Henderson Field 4: Dive
    Bombers, 7.18 - Henderson Field 4: Wounded Catalina

    Move on towards the friendlies sitting in the brush, and then trek over to
    the camp, which very quickly comes under attack by Japs, in force. Keep
    moving on the road through the camp, blasting Japs, and when Minoso tells
    you to man the MG, it would be a good idea, because the Japs will be
    bonzai'ing you in the face. When you're through here, move over to NEAR the
    truck, but not too close, because it'll explode. Move through the house
    to the other side and you'll find yourself at the airbase. Move out left
    and attack the Japs in front of you rushing over the hill. After you kill
    them all, wait for the explosion to break the wood fence, and take out the
    Japs who are charging across the airstrip. Look right and you'll see an MG,
    move over there when ordered and man it. While on the MG, look right, and
    you'll see a string of five aircraft ready to take off. Your job is to
    protect them as they do so. The Japanese aircraft come from behind them as
    they're taking off, so keep your eyes peeled to your right, and focus on
    behind the Allied planes, where the Zeros will come in groups of two or
    three. After you (attempt) to protect the planes, move down the side of the
    airstrip to the AA guns. You'll have to move a far way, and there will be a
    number of Japs standing in your way, just follow your compass, its not like
    you can wander off somewhere =). Man whichever piece of anti aircraft you
    wish, whether it be the MG or the AA gun. The MG is easier to handle, but
    cant rotate 360 degrees, and it will eventually get bombed, and you're told
    to get the hell out of there before it happens, and the AA gun is a bit more
    clumsy and harder to operate, but its above ground and spins the whole way
    around. Take out the dive bombers at high noon who are attacking the
    hangars. After you deal with them, you'll have to protect the Black Cat
    (Catalina), by taking down all the fighters on her tail. After you've taken
    them down, you finish in success!"
  • Wreck86
    #4422
    "black Cat" vagy mi a neve,de min 1 hangárt emg kell talán védeni...most rakjam fel újra?:D
  • mickeymano
    #4421
    én nem látok nagy fekete repcsit..... röpködnek a zerok mint állat, lövöm őket és hullanak, aztán 1xcsak nyifff....
  • Wreck86
    #4420
    a végén a nagy fekete repcsi védelme a legfontosabb,addig szedj le annyi gépet amennyit tudsz.aztán ha jön a fekete,akkor az őt követő összes gépet lődd le és kész.
  • mickeymano
    #4419
    Hogyan kell megvédeni azokat a köcsög hangárokat??? Van valakinek valami jó taktikája? Jobban kezelem a légvédelmi üteget mint Chewbacca a Csillagok háborújában, mégi kinyiffanok.... még GOD módban is..
    Kezd elmenni a kedvem emiatt a játéktól, már 1 hete itt dekkolok....
    Vagy mi lenne ha elküldeném valakinek a mentést és viszzaküldené ha tovább jut rajta?....:)
  • mickeymano
    #4418
    ja,ja megtaláltam.....
  • Qwerty4
    #4417
    olvass vissza, asszem ezen az oldalon már tárgyalva volt ez a probléma :)
    valóban jó játék, az airborne nem hiszem hogy túlszárnyalná
  • Qwerty4
    #4416
    bye bye pacific :D