4775
  • bodesz
    #2054
    nekmkell áfát fizetned? :)
  • bodesz
    #2053
    nekem ez lessz január/februárban
  • sorted
    #2052
    ejj kemény 3 óra hosszabitás :)
  • donneck
    #2051
    Áfával
    Donneck bácsi áfa nélkül játszik
  • bodesz
    #2050
    1500home/11 990 Ft
    datanetnél
  • donneck
    #2049
    Ott a cikk: datanet
  • bodesz
    #2048
    melyik szolgáltatónál?
  • donneck
    #2047
    Másfél megabitem lesz 10 ezerértT Loaaal!
  • bodesz
    #2046
    bazz letöltöttem és kb 70 file crc-s :(
    na elkezdem ezt:
    Medal.of.Honor.Pacific.Assault.Directors.Edition-RELOADED
  • donneck
    #2045
    Szélessávban előz a Datanet
    Budapest, 2004. november 3. – A GTS-Datanet november 16. és 30. között jelentősen megemeli a legtöbb, általa biztosított - jelenlegi és bekötés alatt lévő - ADSL előfizetői hozzáférésének elérhető maximális sebességét. Ezzel egyidőben átlagosan 50%-kal csökkenti az ADSL előfizetői díjait. Ez például azt jelenti, hogy az eddigi 384 kbit/s sávszélesség 512 kbit/s-re nő, míg az új, emelt 512 kbps egyéni előfizetői díja 38%-kal csökken.

    Az előfizetői szerződés feltételei az elérhető maximális sebesség megemelésével nem változnak, a GTS-Datanet továbbra is az abban vállalt teljesítési értékek (sebességek), és változatlan szolgáltatási díjak szerint nyújtja az egyedi hozzáféréseket.

    A GTS-Datanet az előfizetői hozzáférések átállítását egyedi igénybejelentés nélkül, rövid idő alatt hajtja végre. A sebesség növelésére 2004. november 16. és november 30. között kerül sor, melyet követően az előfizetők döntő többsége számára már érezhetővé válik a nagyobb sávszélesség.

    A megnövelt sebességek a hálózati adottságoknak megfelelően, fokozatosan válnak elérhetővé az előfizetők számára. A sebesség emelése először a pesti és kelet-magyarországi, majd a budai és nyugat-magyarországi régiókban zajlanak le. Az átállítást követően a legkisebb előfizetői csomagnál a - szerződésben meghatározott - maximális letöltési sebesség 1/3-os növekedése, az összes többi csomag esetében pedig annak duplája érhető el. Ennek megfelelően a 768 kbit/s sávszélesség 1,5 megabit/s sebességűre nő, az új, emelt 1500 kbps egyéni előfizetési díja viszont 88%-kal csökken.
  • ZsoltiHunGames
    #2044
    Torrenten teljesen megállt! Nincsen 1 Seeder sem, és ha nincs akkor más sem tud letölteni, így aztán senki!

    Tud valaki olyan torrentet ahol lagalább van jó sok seeder???
  • sorted
    #2043
    ye megy :)
  • Serpa
    #2042
    lehet épp "letapogatták" a servert.

  • Serpa
    #2041
    titokzatos !
  • Mat
    #2040
    Hát nem tom! De olvasgattam közben a Wandoo forumot is és ott wandoo benyomott egy ilyet, hogy "el se tudjátok képzelni miért állt le" aztán kérdezték tőle, hogy miért és nem válaszolt. Nha mindegy . De akkor pl a megawareznek sem kellett volna behalni mert en azt is neztem es az se volt jó. Sux! Remélem mostmár jó lesz!
  • Serpa
    #2039
    lehet azért halt be.
  • Mat
    #2038
    lol közben felment 3 játék? wandoora amig meg volt halva? hmmm. Az hogy?
  • Mat
    #2037
    yeeee :)
  • donneck
    #2036
    Wanadoo egy szar. Minig lassú, akadozik, megáll, 404 stb.stb. 7 warez drága.
    Megvárom amíg kijön WCO-ra. Addig szedek DVD-R-t vagy Codozok.
  • Gabe18
    #2035
    ja,ftp-vel jön full sebességggel...vajon meddig
  • fitutufi
    #2034
    jó a wanadoo !!!!!!!!!
  • gpm
    #2033
    most jo, remeleg kb ejfelig az is marad...
  • ZsoltiHunGames
    #2032
    Az Elixir FTP -re hogy kell reggelni? van címe vagy valami??
  • Serpa
    #2031
    vagy napokig szaggatni fog ...
    :)
  • gpm
    #2030
    megy az atw
  • jAsOn VoOrHeEs
    #2029
    Ha a warezcenterre felteszik a gamet akkor kéretik oda senkinek sem regelni, mert teljes sávszélességgel szeretnék onnan tölteni ...
  • Mat
    #2028
    Nha en most ugy nyomom, hogy töltöm torrentel is meg a wandoo rol is. Egyik egyszer csak lejön! :)
  • Noninnyó
    #2027
    Jók az ilyen napok, mikor mindenki meg van őrülve és tölt mint atom :D-
  • gpm
    #2026
    ATW-n nincs semmi hir errol.
    Lehet csak 1-2 oraig tart a leallas. :)
  • Gabe18
    #2025
    Nem,mióta törölték a topicjait nem láttam.Biztos bosszút forral...
  • Mat
    #2024
    2003. október 6.
    2003 ???!! az asszem már egy éve volt. Nem? Meg október 6. ??
    Most ez minek is ide??!!
  • R9
    #2023
    én töltöm az elixr ftp-ről!
  • Serpa
    #2022
    hova tünt ??


    láttad vhova írni ?
  • fitutufi
    #2021
    holnap már tuti nyomhatom a war-t !!! yeah
  • fitutufi
    #2020
    én se fizetek be , kurva sok !!! nem éri meg ! méghozzá basznak frissíteni ! (igaz most pont jókor frissítettek)
  • Gabe18
    #2019
    Rájöttem,ezt biztos a joe04-nek köszönhetjük,aki minap mindennek új topicot nyitott.Egy este megfenyegetett hogy amiért elárasztották a topicjait lámás képekkel,be fogja záratni a SG fórumot.De lehet mellényúlt és a ATW-s oldalakat záratta be...
  • fitutufi
    #2018
    ők 9 perc alatt felnyomtak 70 file-t :)
  • CUCLI
    #2017
    lóf*sz. ennyiért már hónapig kéne nem 10nap.loál. ezek komolyan gondolják?
  • fitutufi
    #2016
    10 napra !
    (de nem én fizettem)
    nekem ingyér van ;)
  • Mr Manson
    #2015
    10
    ilyen nem kell