4775
  • CéZé
    #2614
    kár erölködnök, itt már mindenki csak röhög rajtad :)
  • valdez
    #2613
    ja igen. a szakmunkásképző.
  • Glpetyus
    #2612
    Na a kultúra migint kiesett a POFÁDból
  • Glpetyus
    #2611
    Mi a faszt ugatsz mindenkinek kistöcs?
    Ha a srác elakad,(és normálisan kér segitséget),akkor mi a fasznak ugatod le?
    Ne legyél már ovis baz+
  • fitutufi
    #2610
    bekaphatod !
    nekem meg a 28 üzidből kiderül mekkora láma vagy még itt !
    figyelj ide a mobicat-hez ha akkora pofád van keressél bazze serialt !
    de inkább ne velem törödjél húzzá gamelni !
  • fitutufi
    #2609
    én is hamar végigvinném csak a suli....
  • fitutufi
    #2608
    mi van dúl a háború? ahogy Alex mondja lámaháború?
    előszőr is cézé én már ha észrevetted le tom kicsinyíteni ugyhogy kuss
    másod× én prominak leírtam a hozzászolásom végére a jó dolgot úgyhogy kuss
    inkábbb harcoljatok a game-ben ne itt !
  • Promi #2607
    Ez erdekes mert az en alabbi konfigommal minden ok, csak hat default bealitasokat kell hasznalnom a jatekban. Mert ha fentebb veszem low fps.
  • Dj Xyberpunk
    #2606
    Az alábbi konfiggal idegesítően töltöget a játék ugyebár 1GB rammal...

    1. kérdés: Nektek is bericceg hasonló konfiggal mikor felrobban egy hordó, vagy valami nagyobb robbanás történik (pl. az elején a partraszállásnál), mert ugyebár már elvárhatnám egy ilyen géppel, normálisan fusson...Amúgy minden maxon van és 1024..
    2.kérdés: NEKEM SEHOGY SEM SIKERÜLT ANTI-ALIAST ráhúznom, nektek sikerült? .-)
  • CUCLI
    #2605
    mi a fasz van a wandooval????
  • donneck
    #2604
    Ja és rövid: kb 20 óra játékidő.
  • donneck
    #2603
    Nah végigvittem, kínszenvedés volt realisticon. Volt olyan, hogy rálövök egy japóra egy tárat egy résen át, semmi. Kicsit arrébb megyek, és mikor tizedikre végre nem lő fejbe géppuskával akkor simán leszedem a csávót! Én hiába láttam rést, a program szerint nem volt! Az, hogy átlátnak a ködön, meg a növényzeten az alap, mint a mohaa-ban. Fegyverkezelési hibák: végigviszi az újratöltést, csak utána vált fegyvert, vagy utána enged ütni. Katasztrófa. Biztos amikor russolt a japcsi az amik is szépen nyugodtan befejezték a tárazást előbb. Kicsit felturbózott mohaa kiegészítő, de semmi több. A szép grafikát és a néhány hangulatos pályát elbassza a katasztrófális sebzés és a fegyverkezelés.
    Vége, kész, uninstall, jöhet Gordon Freeman!
    :-)
  • grebber
    #2602
    SENKI sem tud kisegíteni cd (korong) alakú MOH PA bórítóval???
  • Promi #2601
    Semmit mindenkepp meghalsz, igy meg ytovabb a game.
    Ez utan jon a training.
  • Cormoran
    #2600
    aztán persze miatta (is) törölgettek egy pár topicot..
  • Cormoran
    #2599
    pl.

    "Mobicat-hez keresek jó serialt !!!! egyik oldalon sem találtam !!
    meg flashfxp is jól működöt !! "

    vagy Fitutufi servert keres:

    "GYERTEK ERRE A HUBRA : DC-N : hellhub.no-ip.com
    és ennek keresnék min 10Mbites szervert"

    előtte nem sokkal:

    "DC hubszerver !!!! 10Mbit uploados szerveren szeretnék egy hubot futtatni non-stopba ! Aki tud ilyet vagy van neki az itt vagy a hellhub.no-ip.info hubcímen jelentkezzen és megbeszéljük!!!

    majd:
    "akinek kell megvan a yhub 388 (t1) szerintem jó és sokkal okosabb mint a 387"

    mert:
    "max user számát fel lehet tenni 10 000-re :D" ...


    úgyhogy nem nézz le másokat csak azért, mert pár héttel előbb jöttél ide.... a korod sokat elárul 14-18...
  • antijedi
    #2598
  • Csuhai G
    #2597
    nehéz játék ez még easy fokozaton is! amúgy utoljára megkérdezem, hogy mit csináljak akkor ha már rögtön az első pályán lövöldözök a parton és egyszercsak bammm -robban egy bomba és bárhol vagyok meghalok, de csak én egyedül! mit csináljak,hogy ne haljak meg mindig ettől?
  • Cormoran
    #2596
    ne izgulj!

    Fitu az egyik legnagyobb síró-rívó valaki, aki azt sem tudta mit csináljon, ha egy programot nem talált meg, akkora rinyálást rendezett a Programok beszerzése topicban...

    most meg játsza a királyt, amikor nála nagyobb kérdez...

    bocs.
  • CéZé
    #2595
    #2338
    #2337

    mivan nem tudsz egy képet lekicsinyíteni
  • Cony
    #2594
    "hogy lehet a trainingen elbukni lame ???"
    "mit csinálsz majd bevetésen ? minden lépéskor majd írsz a fórumba merre kell menni ? ez nem bonyolult itt nem lehet eltévedni meg megakadni , itt csak előre kell menni aztán kész ! de hát vannak emberek akik ....nah nem is folytatom ....sok sikert a további gameben és remlémem rá fogsz jönni mindenre ;)"

    Na az ilyen főokos emberkék miatt nem 'merek' hozzászólni a témához!
    Ez a hozzáállás szerintem senkinek nem hiányzik. Nem tudom Téged miért zavar az ha valaki (aki mondjuk a számítógépet játékon kívül másra is használja) nem jön rá olyan dolgokra, amire egy ilyen nagyon okos ember mint Te Fitutufi rájösz a másodperc töredéke alatt. Biztos van olyan téma amiben esetleg te szorulnál segítségre, és nem esne jól ha egy másik főokos lehülyézne.
    További kellemes játékot Mindenkinek!!
  • Cormoran
    #2593
    aztán majd tedd ki a polcra, ha jön az ellenség messziről meglássa, hogy milyen warez cuccod van...
  • qrz
    #2592
    szívesen!
  • Serpa
    #2591
    ja.
  • bazza
    #2590
    csak director's edition van még? a wanadoo-n nem találok másikat...
  • Promi #2589
    Koszonom a segitseged rajottam a problemamra.
    Mivel en soha nem hasznalom a nyilakat, azt hittem az A,W,S,D mozgasokkal kell csinalni valamit, medig nem hanem a nyilakkal.
    Meg 1 szer koszi.
  • BlackWolf
    #2588
    hat bocs de a ti4200 mar nem mai gyerek
  • qrz
    #2587
    Squad Command - Advance: Up Arrow
    Squad Command - Fall Back: Down Arrow
    Squad Command - Cover Fire: Right Arrow
    Squad Command - Assemble: Left Arrow
  • qrz
    #2586
    option /controls-ban van a négy irány billentyű jelentése.
  • fitutufi
    #2585
    mit csinálsz majd bevetésen ? minden lépéskor majd írsz a fórumba merre kell menni ? ez nem bonyolult itt nem lehet eltévedni meg megakadni , itt csak előre kell menni aztán kész ! de hát vannak emberek akik ....nah nem is folytatom ....sok sikert a további gameben és remlémem rá fogsz jönni mindenre ;)
  • Promi #2584
    Alltalaban nem szoktam de kimelj meg a -segedtol koszonom.
  • Sgtfathi
    #2583
    Ja meg máshol is játszhatatlanul lassu (mediumon)
  • fitutufi
    #2582
    hogy lehet a trainingen elbukni lame ???
  • Sgtfathi
    #2581
    Helo!! 3200+-os bartonnal + gef4-Ti-vel nyomom de még Mediumon is szagatt itt -ott PL:A hajon a sok füst közepette 10-20fps.Tényleg ilyen gépigényes???
  • Promi #2580
    Igen ez lessz az, csak hiabba nyomkodtam, a vegen 4 nyil osszefele mutat amikor csinalnom kellene valamit na itt nemtudom mit.
  • qrz
    #2579
    Hali!
    Promi: Szerintem te arra gondolsz amikor a csapatmozgatás parancsokat ismerteti az örmester. Neked annyi dolgod van, hogy a négy irány billentyüt kell nyomkodni a képernyő jobbfelső sarkában megjelenök szerint.
  • Promi #2578
    koszi az epitojellegu hozzaszolasod
  • Promi #2577
    az elsosegely satorokhoz meg nem engedett be csak latom hogy majd az jkovetkezik de elotte akadtam el.
  • fitutufi
    #2576
    lol
  • Promi #2575
    hmm erdekes nekem nem fekszik le senki:)