4775
  • dr Kotász
    #2574
    Mortar.
  • Christian
    #2573
    egyik csávó lefekszik, beviszed a körbe, és egy másik meg megyógyitja
    ez a mortal után van
  • Promi #2572
    De ott meg nincs sebesult tarsam ez meg elotte van.
    Kozvetlenul a mortal vagy mi hasznalata utan.
  • dr Kotász
    #2571
    Létezik az hogy az ASE egyetlen szervert se lát?
  • dr Kotász
    #2570
    Sebesült társadat felvenni és a körben letenni.
  • Promi #2569
    1 Kerdesem lene.
    Training mapon mit kell csinalni az elsosegely satorok elott az eligazitasnon 4 en vagyunk 3 tarsam felel a kerdesekre, jobb sarokba fent ikonok vannak.Nem ertek tul jol angolul.
  • fitutufi
    #2568
    igazad van , én is észrevettem hogy alig tom megcélozni néha félrevisz de asszittem előszőr én vok béna meg ezek h egy lövéstől nem hal meg ami a fejébe megy lol...meg h a seggébe lőttem és megdöglött :D
  • Csuhai G
    #2567
    A 2. kérdésnél akkor is mindig megtörténik, ha nem ölök meg mindenkit!Ugyan ez történt (nekem) mindig a DEMO-ban, hogy amikor lövöldöztem mindig a repülőket és volt egy nagy robbanás amiben csak én halok meg, a csapattársaim nem
  • Csuhai G
    #2566
    1. kérdés: az install kirakott egy olyat az asztalra, hogy: music of moh.Ezt elindítom és a zenék mennek de amikor rámegyek arra, hogy images akkor a videók vagy mik nem indulnak hiába nyomkodok bármit!!Nincs valami ötletetek arra, hogy elinduljon?
    2. kérdés: rögtön az első pályán az történik, hogy lelövök ott elöl mindenkit azután futok és mindig felrobban valami és meghalok!!
    ti, hogy csináltátok ezt meg?
  • Mat
    #2565
    Ahhh basszus! Tényleg!!!! :DD THX :DDDD
  • Eisenhower
    #2564
    neronak van borító szerkesztője ^^
  • Mat
    #2563
    Megtudnátok mondani, hogy a DVD borítót hogy méretezzem? Szélesség, hossz stb... (más nem is kell , vagy igen :) )
  • bazza
    #2562
    Az ATW-hez? Ugye csak viccelsz...Megöregszem mire leszedi ftp-n!!! :DDD
  • grebber
    #2561
    Eyg ftp progi :)
  • Christian
    #2560
    hát, sztem van benne jó is, meg rossz is... Az egész játék jól megvan csinálva, jelenetek, szituációk, meg minden, grafika is nagyon jóra sikeredett, de...
    a játékélmény acod után elér rosszra sikeredett, sőt, már-már idegesítő, hogy alig lehet bánnia fegyverekkel, értem ezt ugy, hogy alig tudom megcélozni az ellent, meg sokszor mellé visz, egyszerűen ez az irányítás részét nagyon elbaltázták, a codot megse közelíti, annak a könnyű irányíthatóságát...
  • Tatyla
    #2559
    Hát igen egy jó patch elkélne!
  • bazza
    #2558
    monnatok má egy jó megoldát arra, h ne 503.php-ket töltsek le flashgettel...beállítom, h 1 letöltés legyen, egy szálon fut a letöltés, user, pass kitöltve...Mi az isten kell még?
  • BlackWolf
    #2557
    nemtudom ki hogy van vele de call of duty utan nekem elnezest a kifejezesert de kibaszott kurva idegesito es illuzirombolo hogy 3-4fejes kell a riflekbol hogy valaki meghaljon ugyanmar..... eszre se veszik hogy ra lottem a masik meg , hogy melkasba lovom akkor meg a fejehez kap es sisakot igazit uram atyam
  • Cormoran
    #2556
  • fitutufi
    #2555
    elvileg...
  • Serpa
    #2554
    egyébként rongybaba fizika van benne ?
  • fitutufi
    #2553
    vagy fegyverüket lenyelték :D
  • fitutufi
    #2552
    kardot...
  • Serpa
    #2551
    mintha karót nyeltek volna ...
    :)
  • fitutufi
    #2550
    jah valami ahhoz hasonlók :D
    már csak a napernyő hiányzik....
  • fitutufi
    #2549
    nah mennny má
  • Serpa
    #2548
    a teherautón "próbababák" vannak ?
  • grebber
    #2547
    Túl világos!!! :) de igen megfelel.
  • fitutufi
    #2546
    megfelel ?
  • fitutufi
    #2545
    minnnyá modosítok rajt !
  • FREAK
    #2544
    kell a vas a kibaszott scriptekhez :DDDD
  • FREAK
    #2543
    de van, hálistennek, bár kisebb csoda easy fokozat fölött elérni :D
  • grebber
    #2542
    Máskor ha teszel be képet fényesíts ki!
  • fitutufi
    #2541
    kicsit de ha közelebb nézitek akkor jól kivehető a teherautó platóján hűsöső sárgákat ! :)
  • fitutufi
    #2540
    a fejre több lövés nálam is észlelhető nekem egyszer 3-at is bele kellett lőnőm de volt olyan hogy a seggét találtam el és egyből kinyiffant ! tehát a popi-ra bukjatok :D
  • fitutufi
    #2539
    nah a pilóta megmentésénél tartok asse tom merre nézzek annyi jaukza jön de a pilótát kell megvédeni , huu
    ez a kép a jaukza hawai a teherautón
  • Tatyla
    #2538
    Azért mert itt jóval több a pixel mig a cryenginenél egy kevés pixeles alakra feszitették rá a texturát! nekem olyan 3DMark 2001 dejavum volt!
  • Mat
    #2537
    Nem azt mondtam hogy nem szép, hanem a gépigényéhez képest lehetne szebb is! Pl: ott van a Far Cry Sztem egyik legszebb játék és érdekes az nekem jobban futott! Ennyi. Ez is tényleg nagyon szép de indokolatlanul nagy a gépigénye!
  • Serpa
    #2536
    multival mmi a helyzet ?
  • magus755
    #2535
    Akkor nem tom neked mi a szép?