4775
  • pzs
    #2734
    A garfika gyönyörű , de a game 1 fos jáchatatlan szar. Az előző mohák lehet , hogy nem voltak ilyen szépek , de a játékélmény 50 x jobb volt.
  • Glpetyus
    #2733
    74. Rar
    (már a f.sz kivan)
  • Mr Manson
    #2732
    igy van...
    grafika szép
    hang jó
    jatékélmény jó
    -- nagyon pozitiv élmény
    fizika el lett cseszve
    AI meg nevetséges
    iszonyat lámák a társak

    alapvetően nem rossz nem nagy szám... gg HL2
  • Glpetyus
    #2731
    :D
    Kétlem,hogy ez megoldja a problémáját :D
  • qrz
    #2730
    kapcsold ki az automatikus ujraindítást az xp-dben
  • Glpetyus
    #2729
    52. RAR
  • ACE
    #2728
    Ezzel énis így vagyok, CoD az valahogy rugalmasabb volt, bár lehet csak az miatt, mert gyorsabb ugyanazon a vason, nincs benne sok csicsamicsa. Viszont azt abba sem tudtam fejezni, amig nem lett hajnali 2-3 óra, és épp rá is értem, sza'l ez valahogy más... Hajrá HL2! :D
  • Nocco
    #2727
    Kösz a tanácsot de nem hiszem hogy ennyire komoly lenne a problem. Mert mondom, csak ennél a játéknál csinálja!
  • Sanko
    #2726
    őőőőő.....ja
  • Gabe18
    #2725
    "Hát a grafika szép meg minden de olyan nehézkes az egész vagy nem tudom mivel illetni jobban."

    Nem is kell,pont jó megfogalmazás.Mig a CoD-ban minden olyan könnyedén,zökkenőmentessen ment,addig itt valahogy minden olyan körülményes.És nem azért mert ez akkora nagy realisztikus fps lenne,hanem...,hanem nem tudom miért.Valahogy nem az igazi...
    Nem mondom hogy rossz,mert nem az,de az első nap játszottam vele,aztán azóta nem sok kedvem volt hozzá.A CoDUO-t Veteránon vittem amig vége nem lett (nem egyhuzamban persze,csak nem játszottam addig mással amig be nem fejeztem ) .
  • Glpetyus
    #2724
    NEM TUDJUK!!!4
  • Sanko
    #2723
    :-) jó az
  • rezsofiz
    #2722
    ?
    Mi csináljunk szervert? Mivel nem túl jó a netkód ezért egy ADSL 512 mondjuk elbír sztem lag nélkül vagy 3 embert legjobbindulatú esetben...
  • rezsofiz
    #2721
    :DDDDDDDDDDDddddd
  • Glpetyus
    #2720
    Na ez értelmes lett,de mind1
  • Sanko
    #2719
    CSINÁLT MÁR VALAKI SZERVERT?
  • Glpetyus
    #2718
    Hát ez elég "fura" kérdés...érted,ártani nem ártana,de kitudja,hogy tényleg az végett nem indul-e el?
  • rezsofiz
    #2717
    Nem feltétlenül processzor a hiba forrása.
    A legjobb megoldás az lenne hogy beadod egy szervízbe. Ott megnézik mivel van a gond. De aztán majd ne hagyd hogy ilyen 50.000 Ft-okat elkérjenek! Szóval sztem csak nézesd meg, aztán amit majd mondanak hogy cserélni kell azt kicseréled. Legjobb az lenne ha ez a "szervíz" egy ismerős lenne.
  • Nocco
    #2716
    Szerintetek ha kicserélném a procit mondjuk 2800-as Celeron-ra akkor nem indulna újra a gém?
  • rezsofiz
    #2715
    Nincs mit
    ^ . ^
  • Glpetyus
    #2714
    ^.^
  • Glpetyus
    #2713
    Köszi szépen
  • rezsofiz
    #2712
    Nos én még csak a dzsungel elején járok, nem sok idő volt eddig játszani vele. Eddig tapasztalataim:
    Hát a grafika szép meg minden de olyan nehézkes az egész vagy nem tudom mivel illetni jobban.
    A zene és a hangok valami elképesztő jóra sikeredtek.
    A fizika... Nos ezt eléggé erősen kifogásolni tudnám.. Elvileg azt ígérték hogy Havok lesz benne, de ennek semmi nyoma...
    De a legszarabb az egészben a Hitbox.. Na az valami botrányos. Majdnem rosszabb mint CSS-é.
    De úgy az összkép az jó, szóval van rendes sztorija meg minden, a fegyverek barók, szóval 10/8-8.5-öt adnék neki ( én így magamnak elég szigorúan pontozok... )
    De persze mondom ez szinte csak az 1. benyomások, mert még csak pár órácskát játszottam vele.
  • Alblink
    #2711
    Meg csak a game elejen vagyok de az eddigi velemenyem:a trening a sok toltes miatt,meg allapbol is csak idegesito volt.a gamebe a hangok nagyon bejonnek nagyon hangulatos lett foleg a zene miatt a viz nagyon durva lett bizonyos helyeken,a grafika se rossz igazabol maxon lehet elvezni a gamet stabil 50fps-el,ami nekem 20korul mozog a gep:p4 2.5,ati 960pro 256ddr.mindenesetrre remelem egyre jobb lesz majd,a fegyverek eleg szarok lettek.
  • rezsofiz
    #2710
    Attól még lehet hibás.
  • antijedi
    #2709
    attól még simán lehet hibás pl... :)
  • Glpetyus
    #2708
    F.sz tudja,...lehet mégis a proci a kevés,nem?
  • Nocco
    #2707
    ja és a RAM SD.
  • Nocco
    #2706
    RAM-hiba? De hát 512 Mb Ramom van! Bár mondjuk nekem úgy van hogy 2 db 256-os van beletéve a gépembe.
  • Glpetyus
    #2705
    Te Rezső,véleményezd már a gémet plíz :)
  • rezsofiz
    #2704
    Hmmm hát erről sincs sok fogalmam. a hűtésre gyanakodtam de ezekszerint nem az. Nemtom ez nem biztos de valami ilyesmi rémlik hogy lehet hogy valami RAM-hiba van a dologban.
  • antijedi
    #2703
    sokminden
  • Nocco
    #2702
    A kártyám nincs húzva,egyébként egy Geforce FX 5600XT-m van a legújabb driver fenn van a procimon pedig egy Cooler Master venti van. Egyébként csak ennél az egy játéknál van ez a gond.
  • hiba
    #2701
    ezen mi 1 dvdnyi anyag?
  • a.carkey
    #2700
    Táp?
  • antijedi
    #2699
    oks :)
  • Glpetyus
    #2698
    12 rar lejött a 83-ból
  • Csuhai G
    #2697
    ok kössz, bocsi én voltam hülye, már megy
  • antijedi
    #2696
    miért ne létezne? :)
  • antijedi
    #2695
    akkor valami gáz van nálad simán tovább kéne mennie ha megvan a training map pearl harborra...