4775
  • CUCLI
    #2774
    milyen graf beállításokkal tolod?
  • fitutufi
    #2773
    nah itt vok a Protect hangers (3 reaming) itt a kép róla itt mit kell csinálni mert lövöldözöm a japcsi repülőket és meg kéne védeni a hangárt ? mert én csináltam mindent de ha elfogy a 3-as szám akkor jön egy bomba és elterit akárhol vok ha nem oda jön a bomba akkor is meghalok és után látom objectives completed nem értem , elsősegély elfogyott ! tippeket pls !
    itt a kép a hangárról és a lővőről meg az egészről

    köszi előre is !
  • CUCLI
    #2772
    amúgy hülyeség ez a fejbelövősdi. nekem többször volt az hogy faszi bekapott egy headshotot és már feküdt is. jó én pölő easybe tolom. lehet hogy csak realisticben ilyen szar?
  • Csuhai G
    #2771
    király! (csak nehéz)
  • Dietrich
    #2770
    milyen a game? mert a demo nem nagyon jött be nekem.
  • Nocco
    #2769
    Az automatikus újraindítást hogy kell kikapcsolni?
  • netuddki
    #2768
    nem
    de bosszant marhára
  • Punkerwork
    #2767
    és most ezen miért csodálkozol?
  • netuddki
    #2766
    affen...
    nem megy a gém a gef 4 mx 440-esemen
    azt irya nem fully support 8.1-es direct x
  • Csuhai G
    #2765
    heló! Pear Harborban azon a pályán amikor kijutottam a hajó belsejéből szétlőttem a repülőket és kiírta, hogy ezt a dolgot sikeresen befejeztem és eltűnik a hajó élete. Ezután mit kell csinálni?
  • qrz
    #2764
    Van konzol a tilde ill 0 bill vel jön elö. fps 1 az fps kiratás parancsa.
  • rezsofiz
    #2763
    1. Meg van húzva a kártya?
    2. Van felrakva legújabb videókártya-driver?
    3. Van elég hűtés a gépben?
    4. Mikor volt rá Windows XP felrakva?
    5. "1 Ghz-s 256 ram " Akkor most 1 ghz vagy 256 mb ram?
  • Ghost_Matrix
    #2762
    És már a Director Edition is meg van..annál meg pláne csinálja!
  • Ghost_Matrix
    #2761
    egy nagy gondom van. Amikor még nem formáztam újra a gépest akkor sok cucc volt a gépen. Valami miatt az optimizálatlan demó ment highon is amikor csak 1 Ghz-s 256 ram FX 5600 gépem van. Jó azé akadt,de lowon simán tudtam vele nyomulni. Amitóa volt takarítás és újra volt rakva a windows-t azóta még csutka lowon is kilép a gamma...vagyis nem kilép hanem újra indul a gép...
    Mivel tudnám ezt helyre hozni,mert ez nagyon idegesít,hogy eddig faxán tudtam játszani most meg már csutka lowon is kilép...Segítsetek plz???? Melyik driver képes ilyenre????
  • rezsofiz
    #2760
    Hát ha van Fraps-ed akkor azzal, játékon belül sztem nem lehet.
  • Goodwill
    #2759
    fps-t hogy kell kiíratni? mongyuk a konzolt se nagyon lelem....
  • rezsofiz
    #2758
    1. Meg van húzva a kártya?
    2. Van felrakva legújabb videókártya-driver?
    3. Van elég hűtés a gépben?
    4. Mikor volt rá Windows XP felrakva?
  • rezsofiz
    #2757
    Tudom azt láttam én is. De a játékban semmi nyoma nincs.
  • rezsofiz
    #2756
    Aha értem. Okés. Nincs mit.
  • rezsofiz
    #2755
    Így van!
  • Acorp02
    #2754
    Csao!
    Asszem rajtam kivul 2en jeleztek olyasmit hogy a game inditasa utan vagy
    egy allas betoltesenel vagy mar a menunel fogja magat es kidob az asztalra de sokszor ujra is indul a gep... Konfigom: AthlonXP 2800+ , GeFX 5200 , 512 DDR , oprendszer: XP . Rohattsok beallitason probaltam ma de mindig ugyanaz... Tudna vki helpet nyujtani, mer en mar nem birom
    es jaccani akarok. :D Elore is thx :D
  • KeKKSZike
    #2753
    Köszi!
  • CUCLI
    #2752
    nem kell
  • KeKKSZike
    #2751
    Sziasztok!

    Lehet, hogy hülye kérdés, de... Ugye kell a játékhoz az alapjáték? :O
  • rudanjoe
    #2750
    9S5V-8WAZ-RMRV-CST5-HRLD
    5X99-T8RX-24UD-LYHC-DRLD
    V8ZR-SLWR-DJBC-X9GC-MRLD
    HD7F-ZU4G-CQTV-6ZBG-4RLD
    SNLU-BAMU-LP3L-KSFE-JRLD
    nesze:))
  • rudanjoe
    #2749
    all seeing eye-al be lehet menni bárhová?
    1általán próbáltátok már a multit!
  • CUCLI
    #2748
    vaki tudna adni egy serialt?
  • wilky
    #2747
    Nekem, amiután van az a küldetés ahol felkell robbantani a rádióantennát, a következő pálya iszonyatosan beszaggat pedig már alapon nyomom így is, nincs valami ötletetek mi a hiba? A konfig főleg a videókártya miatt eléggé gyengusz de az előző pályáknál nem volt semmi gáz (2500+ os AMD-m van 512 rammal és 9200se radeonom)
  • rudanjoe
    #2746
    mondja légyszives meg valaki, hogy lehet-e multizni vele, vagy csak tört szerveren műxik. kösz
  • Ikarus
    #2745
  • FREAK
    #2744
    "a AI egész jó"

    Nézd meg jobban. Olyan, hogy AI alig van benne, scriptes szar az egész, mint eddig is. AI még arra sem képes, hogy a doki megtalálja a beteget, az ellenség meg néha ugyan látványosan lövöldöz egy fa mögül, de néha a SEMMI mögött is elbújik... Ha már kicsit más útvonalon közelítesz meg egy állást, kezdődik a káosz, a scriptek ugye merevek, mindenképpen úgy történik minden, ahogy a készítők tervezték, csak hát ciki, hogy mégsem úgy kéne....
  • FREAK
    #2743
    "Elvileg azt ígérték hogy Havok lesz benne, de ennek semmi nyoma... "

    Docs and Settings alatt van a másik könyvtára, ott van a havok dir is
  • dolfy #2742
    Hi!
    Meg tudná valaki monndani, hogyan tudnám megnézi az fps-et játék közben? Kiváncsi lennék mennyivel fut a game?
    A játékról annyit: Nem rossz, a AI egész jó. A grafika szuper (kivéve a robbanások) Nekem a COD-ba szebbek. De nem szögez úgy le a monitor elé, mint az elődje, azonban egyszer ki lehet akasztani. A multira kiváncsi leszek!
  • rage at work
    #2741
    Ha reális lenne a játék, akkor úgy nézne ki, hogy az első találat után amit bekapsz, visítva esnél hanyatt a földön.

    Aztán, ha mázlid van, s túléled, akkor sem mennél utána
    2 hónapig csatába :-)

    De ez továbbra is csak egy játék.
    S ez így van jól
  • Ikarus
    #2740
    Nem vészes a game, de nem is az igazi.
    A realitásról annyit, hogy a headshot meg sem kottyan az ürgéknek!!!
    Ez nagyon gagyi benne.
    A hangulat, meg a grafika szép, de fizikáról nem is hallott a program, leszámítva egy-két hordót, meg kis bizbaszt, ami arrébgurul, ha meglövöd, de ma ez már aligha elég, főleg ha úgy harangoznak be valamit. Lett volna benne inkább rongybaba effekt, sokkal többet dobott volna a játék hangulatán.
    Sok a bug: katonák sokszor beakadnak (ezek az ellenfelek), átlógnak az élők és a hullák egyaránt a falakon! ???hááát nem tudom??? ez azért elég szar

    Mindent összevetve a hangulat tényleg jó, de maga a játék elég tré lett. Ennyi szarság tán az elődökben sem volt.
    Ami nagyon tetszik az a folyamatos kiabálás, ha lopakodunk suttogás (de még a kiadott parancsok is), ez ötletes. Végig kell játszani, mert mégis csak MOHA! ,de többet ilyenre nem vágyom a kezükből, remélem a jövőben ezek a dolgok ki lesznek küszöbölve.

    SZVSZ!
  • CUCLI
    #2739
    nekem is leért raggelre [aszitte nem fog]
  • trident
    #2738
    Sziasztok!
    A multi részéről nem írt még senki...Jónak tűnik a kasztrendszer, jók a játékmódok? Sajnos nekem még nem érkezett meg a MOHA:PA...:)
  • Acorp02
    #2737
    Csao!
    Asszem rajtam kivul 2en jeleztek olyasmit hogy a game inditasa utan vagy
    egy allas betoltesenel vagy mar a menunel fogja magat es kidob az asztalra de sokszor ujra is indul a gep... Konfigom: AthlonXP 2800+ , GeFX 5200 , 512 DDR , oprendszer: XP . Rohattsok beallitason probaltam ma de mindig ugyanaz... Tudna vki helpet nyujtani, mer en mar nem birom
    es jaccani akarok. :D Elore is thx :D
  • rage
    #2736
    Szerintem, ha nem a realitást nézzük, hanem azt, hogy voltaképp
    ez egy játék, egyáltalán nem rossz

    Sőt.

    Az ember egész bele tudja magát élni, hogy éppen háborúban van
    Alighanem, az életben is hasonlóan rohangálnék fától fáig, mint itt
    :-)
    Szerintem hangulatos játék, én jól elszórakozok vele

    Viszont látszik, hogy amcsi program
    Mondhatni igazi, amcsi sztori, tele USA zászlóval, hős amerikai katonával.
    A végén nem lesz kint a "vonulj be te is" plakát ?
    :-)
  • Glpetyus
    #2735
    Na majd pénteken nyilatkozom a gémről..
    (leért!!44)