4775
  • CUCLI
    #2814
    pedig úgy mennék már tovább..
  • Rusy
    #2813
    jaja ez a bajom nekem is ész nélkül verem a quickloadot

    CUCLI szerintem nem olyan nehéz én hardba kezdtem az első részek alapján, és nem egy egetrengető a nehézség, szívesen küldenék save-t de csak hard van...
  • 0Fritz0
    #2812
    Jó éjt!
  • Tatyla
    #2811
    Wazz én is ott járok de 5. nekifutás után most léptem ki ,talán kiphentebben jobban fog menni!
  • Ghost_Matrix
    #2810
    Na nekem amikor kilép már nem indul újra,mert beállítottam így viszont eltudtam olvasni a kinyját!
    ami ez: "A rendszer problémát talált és a windows a számítógép károsodásának megelőzése érdekében leállt. Ha először látja ezt a hibaképernyőt akkor indítja újra a számítógépét. Ha ismét megjelenik futtasa a hardvergyártótól kapott egyik rendszerdiagnosztikai segédprogramot. Konkrétumban futtason memóriaellenőrzést és vizsgálja meg, hogy van-e hibás vagy egymáshoz nem illő memória.......
    ................
    blabla még egykét dolog, hogy kapcsoljak ki minden drivert stb..

    Technikai probléma: ***Stop:0x0000007F (0x00000000D , 0x000000000, stbstb...) "

    Kb ennyit ír ebben a kék szerű halálban...
  • CUCLI
    #2809
    kész feladom nem megy a repteres szar
    easybe tolom és egyszerüen még ígyis béna vok hozzá.
    ki lesz az a rendes arc aki elküldi az azutáni mentést? (easy legyen ha lehetséges)
  • Ghost_Matrix
    #2808
    Nekem is hasonló kékes hibát ír ki, a videókártyáról beszél meg a memóriáról...A haverom azt mondta, hogy ő úgy csinálta, hogy töredezés mentesített és aztán újra rakta az XP-t...utána én felrakom a directx 9.0c-t és az új nvdia driver..hátha már fog menni akkor..most megyek újra rakom az xp-t
  • hiba
    #2807
    Nalam eleg szarul jott le ez a hajos ugy, mivel a steg alatt voltam velem egyetemben vagy 4 tarsammal, a robbanas utan azokkal semmi nem tortent csak en purcantam ki...
  • fitutufi
    #2806
    cool
    majd holnap kipróbálom ! thx
  • antijedi
    #2805
    vársz két mp-t és nem vered rögtön a quickloadot akkor rájöttél volna...
  • qrz
    #2804
    Méreg ugyan nincs a puskán ,de elvérzel ha csak be nem kötözöd magad gyoran a "B" -vel
  • Rusy
    #2803
    igen épp ezt mondtam hogy egyszer csak meghaltam, és bárhol, csak azt írhatták volna ki hogy iulyen atörténet...
  • antijedi
    #2802
    ???
    a meghalásnak semmi köze ahoz hogy merre mész, iylen a történet...
  • Rusy
    #2801
    nyugalom...
    láttam csak, ezen voltam kiakadva...
  • antijedi
    #2800
    bazzeg ott a válasz a #2794ban!!!
    vak vagy???
  • Rusy
    #2799
    igen meg a hajónál is megszívtam ezt, mikor ugye elkezdődött a pálya felrobban a hajó visszatölt, és ez megcsináltam 10-szer aztán kimentem a konyhába mire visszaértem ugye ment továbba pálya, kiírhatnák ilyenkor, hogy ne loadolj ez a pálya része...
  • Rusy
    #2798
    vagy szurony igen arra gondoltam, de még mindig nemtom mivan, állok és egyszer csak meghalok, utálom ezt, ha nem jó fele mész meghlasz, mondjuk az se jobb ha láthatatlan falba akadsz...
  • Tatyla
    #2797
    esetleg a szuronnyal szurkálnak!
  • Rusy
    #2796
    igen közbe rájöttem, hogy azért fogy le az életem mert amikor megszurkálnak puskatussal akkor kezd el fogyni, valami méreg van a puskán vagy mi?
  • Nocco
    #2795
    Most nem tom mi bajod van azzal ha segítséget kérek?
  • antijedi
    #2794
    pl visszaolvasás? az mindig segit... :)
    amugy ot meg KELL halnod, hagyd továbbmenni...
  • Rusy
    #2793
    ja és amikor lefogy az életem egy robbanás és halál...
  • Rusy
    #2792
    Hi mi a szart kell csinálni a partraszállásnál, elvagyok egy ideig, nyírom az ellent, és egy időután bárhol vagyok csak úgy felrobbanok, megy fogyik az életem folyamatosan, és egyszercsak elfogy...
  • FREAK
    #2791
    olyan szépen haladsz a megoldással, ne félj továbbmenni :)
  • Nocco
    #2790
    Bizonyossá vált hogy a kivágás kékhalállal oka a memóriám. Vmi 0x0000000-ás blokkra hivatkozik. Most szerintetek mi legyen?
  • qrz
    #2789
    Lőni erősen a repülőket,hogy ne csapjon be a bomba 1. a 0.50 cal gépágyúval amikor a Nevada megvédése a cél. 2.Utánna pedig a quad AA gun-nal a saját hajódat (West Virginia.
  • FREAK
    #2788
    ha csak úgy lövöldözöl vaktában, nem fog sikerülni

    figyeld meg a gépek mozgását, a 80% csak zavaró tényező, valójában hármas rajokban támadnak, vagy szemből vagy jobbról fentről borítanak le

    ha látod, hogy jobbról erősen zuhanóban érkezik egy, lőj elé, és tudd, hogy utána még kettő jön, így hangár vesztés nélkül meg lehet úszni (a szemből érkezők egyenesen, laposan érkeznek, az piskóta)


    többet ésszel, mint légelhárítógránáttal!
  • Ghost_Matrix
    #2787
    1007.8 MHZ
    256 MB Ram és ez kevés a mohpa-hoz ezt megértem csak azt nem értem, hogy régebben mitől bírta még az optimizálatlan demót is amelynek állítólag a minimumja 2.0 volt ???
  • Nocco
    #2786
    Most töltöm az Nvidia legújabb driverét. Lehet hogy az majd megoldja problémát
  • Csuhai G
    #2785
    heló! Pear Harborban azon a pályán amikor kijutottam a hajó belsejéből szétlőttem a repülőket és kiírta, hogy ezt a dolgot sikeresen befejeztem és eltűnik a hajó élete.Aztán megint elő jön a hajó élete és lebombázzák vagy pedig elő jön a hajó élete és becsap egy bomba amibe belehalok.
    Mit csináljak?
    Előre is köszi
  • Nocco
    #2784
    ok köszi
  • qrz
    #2783
    futtasd le az EasyInfo.exe-t. Az megmondja,h futtatható-e az alkalmazás a gépeden."C:\Program Files\EA GAMES\Medal of Honor Pacific Assault(tm)\support\EasyInfo.exe"
  • qrz
    #2782
    A társaid mindig mondják melyik irányból jönnek a zuhanóbombázók. Én így csináltam, (igaz itt jegyzem meg régen volt,hogy játék ennyire kihozzon a béketűrésből mint ez. Csak azért nem csapkodom az egeret mert üvegből van az egérpadom :)
  • Nocco
    #2781
    Köszi szépen a tippet, de sajnos nem segített. Ugyanúgy kifagy, csak kékhalálnál megakad. Azt írja hogy valami rendszerhiba van. Én ezt nem értem! Jó lenne már megfejteni hogy mi a gáz mert már elegem van.
  • fitutufi
    #2780
    mikor má becéloztam őket arra má ledobják a bombát és utánuk tudok csak lőni :(
    valami tipped van ? te h csináltad ?
  • fitutufi
    #2779
    azzal lőttem de olyan gyorsak nem tudom célozni is meg lőni is akik dobják a bombák egyik nagyobb lővővel sem !
    tipp ?
  • qrz
    #2778
    start>vezérlőpult>rendszer.A rendszertulajdonságok lapon speciális fül.Indítás és helyreállítás beállítások,na ott vedd ki a pipát az automatikus ujrainditás mellől.
    fitufi:Az AA gunnal kell lőni a japán repcsiket (dive bombers)
  • rezsofiz
    #2777
    Jah, mellesleg simán ki lehet tapasztalni hogy egy rifle lövéssel úgy lehet megölni őket hogy nem a fejére célzol, hanem a torok alatt egy picivel...
  • fitutufi
    #2776
    minden max , csak a 2. rublikát levettem mediumra , nemtom mi az ! de igy néha beakad indokolatlanul , de csak nagyon ritkán ! 1024-85herz , high model , felette medium meg a több minden full
    kb
  • Csuhai G
    #2775
    nem tudom mi lehet, én idáig még nem jutottam el de segítenél a #2765-ben? a végéhez hozzá teszem, hogy megint elő jön a hajó élete és lebombázzák vagy pedig elő jön a hajó élete és becsap egy bomba amibe belehalok