4775
  • manuszka
    #3174
    én mediumon játszok vele 256 ddr memóriával..
  • manuszka
    #3173
    na nehogymár:PPPPP
  • Gabyee
    #3172
    Beírna pár ember hogy mennyi rammal játszik?Nekem 512 van de gyakorlatilag játszhatatlan!1GB kell neki vagy mi?Folyamatosan töltöget:(
    Köszi!
  • Glpetyus
    #3171
    Az első pályán (tarawa-atoll?) meg KELL halni...
    :)
  • manuszka
    #3170
    ha majd rájösz hogyan lehet túljutni az első pályarészen akkorírj :)))
  • olasz
    #3169
    Köszi szépen!
  • Gorcsev Iván
    #3168
    Sziasztok !!!
    Tudna nekem valki adni 1 működő 1.1-es krekket?????

    A gamecopyrol amit letöltök azzal nem müxi!
  • manuszka
    #3167
    egy kérdés:az első pályán állandóan kipurcanok a gránátok miatt,ezt hogyan lehet elkerülni???
    még ha a híd féleség alatt vagyok akkor is...
  • manuszka
    #3166
    9S5V-8WAZ-RMRV-CST5-HRLD
    5X99-T8RX-24UD-LYHC-DRLD
    V8ZR-SLWR-DJBC-X9GC-MRLD
    HD7F-ZU4G-CQTV-6ZBG-4RLD
    válassz,az első tuti jó...
  • olasz
    #3165
    Tudna valaki mondani egy jó telepítő kódot?
  • Glpetyus
    #3164
    Ja, :P
    Hát így fejből nem tom melyik könyvtárba (de vmi olyasmi,hogy "MohPlayer),ott vannak a zenék Mp3-ba.
    De persze csak azok,amik a MOH lejátszóval is játszhatók,az összes "játékalatti" zeneszám nincs benne. :(
  • Davidsned
    #3163
    Jah és 1.1-es pecset honnan tudok leszedni?
  • Davidsned
    #3162
    :)Elárulod hogyan?
  • Glpetyus
    #3161
    Igen.
  • Davidsned
    #3160
    A zeneszámokat ki lehet szedni valahogyan a játékból?
  • JiM001
    #3159
    Thx! ;)
  • Dunpeal
    #3158
    Hát ha letöltöd a www.gameburnworld.com -ról az 1.1 -es cracket ,akkor biztos
  • JiM001
    #3157
    Én is most töltöm a pecst, a kérdés csak az, működni fog-e a warez felrakás után??
  • Shep
    #3156
    a csónakos 5-ből 3x nekem is volt, a sniperpuskás is, igaz nekem előző pályáról megvolt a fegyver így nem zavart.
  • Glpetyus
    #3155
    hmmm...nálam azért ilyen bugok nem voltak :P
  • Gorcsev Iván
    #3154
    sziasztok!

    Van 1 kis gondom, ugyanis hiába cserélem ki a crakkket nem indul a gém mia bánat lehet?
  • ppeti66
    #3153
    Üdv!
    Nem tudja vki hogy akkor mi van ha elindítom a gamet, az intrók után tölt, és egy csúnya fehér képernyő, és kiírja hogy "Elnézést kérünk a kellemetlenségért" meg hibajelentés küldése vagy nem, meg ilyenek. (A gépemen már játszottam ezzel a játékkal, feltettem egy új drivert, ami után ez a probléma lépett fel, de visszaraktam a régi, de azzal se.)
    Lécci valaki vmi tippet (reinstall megvolt)
  • Shep
    #3152
    ááááá de undorító ez a repülős rész, totál irányíthatatlan a gép, hogy a fenébe lehet így leszedni a zérókat, dugjam fel a joyt-lehet azzal jó lenne?
  • Rage47
    #3151
    Sziasztok!
    Miért van az, hogy nálam csak 1152x864 (85 Hz) -ben akar futni?
  • Mester01
    #3150
    Jah jah erre mar en is rajottem.
  • Mr Manson
    #3149
    akkor uj nocd is kell
  • Mester01
    #3148
    Kijott egy patch.

    Már toltom is
  • Shep
    #3147
    most csináltam meg a sniperes részt /a fákról kellett őket leszedni/
    innentől még mennyi va hátra? a 23 küldetés amit beígértek igaz? Ha igen akkor még a felénél sem vagyok.
  • PeeTeR
    #3146
    azzal a gombal amire az utest allitottad (alapbol a masodik egergomb)
  • PeeTeR
    #3145
    na vegeztem a jatekkal, legalabbis olyan szinten hogy az 'easy' fokozaton torteno vegigjatszasert kaphato medalon kivul minden megvan. az meg a raknak sem kell. szoval ize... egy kis maganvelemeny :) amit hianyolok a CoD -ban azt megkapom a MOHA -ban, amit hianyolok a MOHA -ban azt meg megkapom a CoD -ban. roviden igy tudnam leirni azt, hogy mi a velemenyem a jatekrol. viszont ebbol a szempontbol nalam a ket CoD viszi a palmat.

    ami nagyon hianyzott: a lanctalpas gyilkos, a TANK. az meg nem is nagyon gond, hogy nem vezethettem, de hogy az egesz jatek alatt 3-4 db -ot lattam belole az eleg rossz aranynak mondhato.

    meg azert volt jo nehany bug is a jatekban ami miatt volt, hogy tobbszor is ujra kellett kezdenem egy palyan belluli szakaszt.
    amin kis hijjan agyverzest kaptam. raadasul pont itt mentettem el, akkor meg bennt csucsult a csonakban es nem gondoltam volna, hogy: nem tudom melyik palya volt pontossan de a lenyege: a parton jatszodik ez a palya resz, es a mortar -os emberkeket kell meggyilkolni. ezutan visszavonulunk egeszen a part vonalaig, ahol is megint csak jonnek az orult banzaiii -os japok. masodlagos celnak meg van jelolve, hogy ugyan menjek mar vissza az erdobe az elkoborolt es lelott tarsamert es kaparjam mar ossze a foldrol es szorjam be a csonakba. ezt meg is teszem, ezutan probalunk angolosan tavozni mikozben riadot fuj az egyik banzaiii-japo es felezren elkezdik ontani rank az olmot. mi meg evezunk mint a hulyek, hogy elve kijussunk, de (miert is ne) pont abban a csonakban van a doki-ba ahol en is huzmo az igat. egyszeruen ugy dont, hogy hip-hop kiugrik a csonakbol es valahol a fak magassagaban folytatja tovabb az utat. szoval szegeny csoka ott lebeg a semmiben es evez mint a hulye. mondanom sem kell, hogy ebbol a hibabol kifolyolag mi soha a budos eletben nem ertunk el odaig, hogy feljussunk a hajora (elvisztam egy cigit, megkajaltam es meg mindig eveztunk. ez 20perc volt kb.).

    Evezz mocsok

    volt egy jungle -es szakasz is ahol szivtam eleg rendessen. ott pl. a palya elejen levadaszott banzaiii-japo sniper puskajat kellett volna hasznalnom, hogy leszedjem a fak kozott megbujo rizsszemueket. de akarki akarmikor lotte le azt a kis sargat a palya elejen, a tole felveheto puska mindig a levegoben maradt, raadasul olyan magassagban, hogy a mellettem fellelheto sziklarol, meg ugorva sem ertem el. ettol fuggetlenul is teljesitheto a resz hala az egylovetu pontossaganak, de ha van sniper, akkor miert kell nekem tokolnom ilyenekkel...? ah

    ez nem az a kep, de mivel arrol nem mentettem, igy gondoltam beszurok egy hasonlot, lassatok mirol beszelek.

    Gravitacio RLZ!

    a pearl harbor -os es a haddaway airfield -es csata jelenektek viszont nagyon-nagyon el lettek talalva. elso nekifutasra csak skubiztam jobbra-balra, hogy hu, meg ha, meg bazzzzz (ebbol kifolyolag ugy kijuggadtak a zero -k mint a szitat :)

    dogrovasig tudnek irogatni de inkabb befejezem, mert ugyse fogja 5embernel tobb elolvasni. de mivel szeretek 'pofazni' meg olvasgatni igy leirtam, hatha megis (teljesen veletlenul) erdekel valakit :)

    PeeTeR
  • Cassano
    #3144
    Sziasztok, feltettem a legújabb - azt hiszem 67.02-es - drivert és azóta ha elindítom a játékot a menü előtt újraindul a gép. Valaki tapasztalt hasonlót?
  • King Royy
    #3143
    Sziasztok.Segítség kellene. A GameSpy-t hogyan lehet aktiválni ami után föltelepítettem??
  • Shep
    #3142
    Van valami jó taktika az éjszakai pályára mikor a rókalyukból tüzelve kell visszatartani a japókat? Elég durva hogy annyian vannak mint az oroszok, és hogy a társak elég gyengén muzsikálnak, szóval gyakorlatilag nekem kell mindenkit lelölni.
  • trident
    #3141
    (anizo&élsimítás bekapcsolása?)
    Thx!:)
  • Realtibi
    #3140
    hogyan kell kidobni a repülőből a torpedót?
  • Glpetyus
    #3139
    Ott jön még egy saját gép,arról szedd le a Zerokat
  • Shep
    #3138
    Nekem tud vki segíteni #3135
  • Fisher
    #3137
    Hát ez itt nem igaz. Ők sem lőnek, én meg nem islátom őket, és nem történik semmi. Csak rohangálok le, föl.
  • FunGM
    #3136
    Lehet, hogy maguktól éhendöglöttek :)
    Nekem volt már olyan, hogy nagyon untam már a pályát, simán átmentem az ellenségen úgy, hogy nem is foglalkoztam velük, kaptam néhány sebet, az japcsikat nem öltem meg és a pálya végén a játék mindig továbbengedett.
  • Shep
    #3135
    A repteres pályán miután visszavertem a bombázókat akik a hangárokat bombázták, jövök el a fegyvertől de mindíg meghalok, ilyenkor mi van, mert mindenki a doki is a földön fetreng, mondjuk nincs több gyógyítási lehetőségem, de nem is érnék így vele sokat.