4775
  • tiroxine
    #3134
    Ebben a játékban nincs cheat (mármint a single-ben)? Láttam egy all accesst, de nekem ilyen god mód kéne, nem tudok tovább jutni egy helyen, már egy napja próbálom és idegesít.
  • Fred10
    #3133
    csáztok!!!
    gondolom feltették már ezt a kérdést de könyörgöm mondjátok el hogy miért van az hogy a menü villog a játék maga simán megy de a pause menü meg az intro villog miért????
  • Realtibi
    #3132
    hogyan kell kidobni a repülőből a torpedót?
  • Fisher
    #3131
    Már fára is másztam. Most még két órát kerestem őket. Milyen orvlövész az olyan, aki megvárja a háború végét egy fán ülve? Lassan feladom, azt Unistall.
  • Fisher
    #3130
    Két napja távcsövezek, de egy darad janánt nem látok a fákon. Pontosabban nem lehetne? Legalább rámlőne valamelyik.
  • FunGM
    #3129
    Fenn vannak a fa tetején, asszem 4 van belőlük, és a pálya elején az első lelőtt csókától el lehet venni a távcsöves puskáját, azzal könnyű őket leszedni.
  • tepi5
    #3128
    nem tud valaki online modhóz valami patchot?
  • MEZARO
    #3127
    ez mi?
  • dr Kotász
    #3126
    Bótbú'. Úgy.
  • MEZARO
    #3125
    Hi All. Lehet ezzel a PA-val multizni a neten? hogyan?
  • Shep
    #3124
    Hány pálya van összesen, ott tartok, hogy a reptérről menekülve felborultunk a kocsival, kb hány százalékánál tartok?
  • Fisher
    #3123
    Sziasztok. A Lunga River pályán akadtam el. Legnehezebb fokozaton nyomom. Ha jól értelmezem a feladatot, át kell vizsgálnom a folyó egyik ágát egy mesterlövészt után, de nem találom. Előre is köszi a segítséget.
  • tibor16
    #3122
    ki tudja? mire való az az Xfire... nem tettem fel egyelőre...
  • tibor16
    #3121
    Háát nekem a pro-s van fenn... de alighanem a másik is jó... (asszem)
  • vacakman
    #3120
    igaz azt nem kapcsoltam ki,csak most jutott eszembe
  • vacakman
    #3119
    a zonealarm nem szólhat be?
  • vacakman
    #3118
    Az 5.93-as codec a sima vagy a pro változat?
  • Serpa
    #3117
    CDs miko jön ?
  • tibor16
    #3116
    inkább a codeceid körül figyuzzál.. az ACE codec pakk meg szokta tenni.. nekem az 5.93-as (XP) jött be...
  • vacakman
    #3115
    Szasztok!Azt szeretném megkérdezni, hogy hanyas catalyst driver-t használtok mert nekem az új van fent és nem megy!Azaz feltelepíti és crack elem, de amikor belépek a játékba csak fehér a képernyőElőre is köszi a választ!
  • ppeti66
    #3114
    Tud valaki megoldást???
  • Gabyee
    #3113
    Sziasztok!
    Az volna a kérdésem hogy ki mennyi rammal nyomja,mert nállam 5 perceket töltöget,játék közben meg szinte folyamatosan swappol a vinyó.Amúgy a vas:512ram,2.5xp,x800pro,4.09Catalyst.
    Ez így igencsak szaggat,néha 5mp is megáll és tölt.Véleményeket és tapasztalatokat légyszi!
    Ja és ennél nem lehet megcsinálni azt a kicsomagolást mint a dúm3ban?(Pl:pak0.rez stb.)Ez csak egy ötlet nem kell rögtön lámázni:D
    Köszi!
  • Csuhai G
    #3112
    Heló!
    Az nektek is úgy van, hogy az éjszakai pályán (amikor a faluba harcolok) bármennyi orvosságot használhatok?
  • dr Kotász
    #3111
    Na megnéztem neked:

    Intelligence/Pop-up facts/Off
  • dan104
    #3110
    nagyon köszi egyenlőre jó!
  • Glpetyus
    #3109
    Egy ilyen custom változatot tudok itt:

    http://covers.cdcovers.cc/show.php?name=Medal_Of_Honor_Pacific_Assault_Dvd_custom-front§ion=Pc&id=fcfb5fd9bbf17a9d1dde6b1b48d9943b&check=3a098a47b515bbad1a99dcb0dcd479b4

    (ha belinkelem nem lesz jó)
  • dan104
    #3108
    hello,nem tud esetleg valaki ehhez dvd borítót?
  • Omlás
    #3107
    utánna nézek! Azért Köszi szépen!
    THX
  • dr Kotász
    #3106
    Sajna melóhelyen vagyok, fejből nem tom a menüpont nevét. Mindenesetre nekem egyértelmű volt.
  • Omlás
    #3105
    DE hogy lehet kikapcsolni ?
  • dr Kotász
    #3104
    Praktikus történelmi információk a II. vh-ról. Az opciók között beállíthatod, hogy megálljon-e a játék, ha előjön egy ilyen kis üzenet. Így mindig lesz időd elolvasni. Pl. megtudhatod, hogy a mezei gyalogsági felszerelés 45 kg volt.
  • Omlás
    #3103
    Hali all!Valaki segítsen plííz! játék közben a képernyő tetején mindig bedom valami infoablakokat a game!az F gomb megnyomásával eltűnik de kis idő múlva újbűl felvillan! Hogy lehet kikapcsolni?? vagy mi ez tulajdonképpen! az tuti hogy eléggé idegesít hogy folyton azért halok meg mert az f gombot nyomkodom!
  • dr Kotász
    #3102
    Hát emiatt még nem nagyon.
  • tepi5
    #3101
    hello mindenkinek
    Online-ban próbálta már valaki mert nekem azt irja ki hogy nem regisztrált verzió
  • ppeti66
    #3100
    Hali!
    Azt meg tudja nekem mondani vki, hogy az miért van, hogy miután elindítom a játékot (lemegy az EA Games Intró, meg a "Runs Great on") után tölt, ezt be is fejezi, majd a hang megadad, fehér képernyő, és kiír egy hibaüzenetet, hogy az adatok amikkel dolgoztam elvesztek. Már játszottam vele a gépen, szóval ezn nem első índításnál van. Tud valaki segíteni?
  • Glpetyus
    #3099
    Vidd oda a sebesültet.
  • Narancs
    #3098
    Hell!
    Tréningnél, mikor mentős sártaknál mi a rák faszát kell csinálni?
    Vmi corpsman de nem tom mi a feladat...
  • donneck
    #3097
    Bombák, utána gépágyúzd szét darabokra. Lődd addig amíg el nem merül.
    Realitás rulez!
  • Higany
    #3096
    Lenne egy kérdésem, hogy a repülős résznél hogyan lehet továbbjutni, mert ott vagyok nagyon elakadva, hogy le kell bombázni egy anyahajót és egy rombolót, de hiába szórom meg őket nem sülyednek el! Az anyahajóba eresztettem a torpedót is, meg is sérült, de semmi! Mit kell tenni! Előre is kösz a segítséget!
  • Shep
    #3095
    THX, csak a kidöntött farönkhöz először túl közel mentem és nem tudtam átugrani, ezért azt hittem ez is egy láthatatlan fal.